Inter 2011/2012

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Meti »

nerazzurri87 pisze: -Rivas- młodziutki zawodnik, który dopiero ma szansę zostać wielkim piłkarzem
Nie taki znowu młodziutki, 25 lat to jest już czas kiedy piłkarz powinien być postrzegany jako zawodnik pełną gębą, a nie wielki talent na przyszłość.
nerazzurri87 pisze: -Zanetti- wpisuje go do formacji obronnej, mimo że od dłuższego czasu gra regularnie jako pomocnik. Ale jak wiemy Javier ma już swoje lata i obawiam się, że od nowego sezonu nie będzie w stanie wybiegać w podstawowym składzie i grać pełne 90 minut. Dlatego upatrywałbym w nim zmiennika dla Maicona i po prostu dobrego ducha całego zespołu. Forza Il Capitano!
Lata może ma ale zdrowia mu jak na razie nie brakuje. Zapierdziela po boisku aż miło i gra chyba najwięcej ze wszystkich zawodników Interu.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: klusek »

Bart pisze: I proszę, udowodnijcie mi, że nie. Że oprócz stabilizacji samej w sobie i poparcia kilku zawodników oraz większości stadionu, przemawia coś za tym, żeby został.
A co przemawia za wywróceniem wszystkiego do góry nogami w zespole liderującym w Serie A po to, żeby sprawdzić, jak to będzie z innym trenerem? Mniejsza o to, czy Spal albo Prandelli są równi, czy trochę lepsi od Manciniego. Żaden z nich nie pokazuje niczego nadzwyczajnego, żadnej cechy, która świadczyłaby o wybitności. Viola dostaje od nas regularnie po tyłku, a Roma nie jest w stanie utrzymać korzystnego rezultatu w meczu z grającym w dziesiątkę Interem. W dodatku, wracając do tego, co napisałem wcześniej, nikt nie prowadzi nagonki medialnej na te drużyny, nikt nie sprawdza co kolejkę, czy bramki przez nie strzelone są prawidłowe, więc nie wiadomo, czy w tym względzie radziliby sobie lepiej niż Mancini. No sorry, ale równie dobrze możemy sięgnąć po trenera Atalanty albo Marino z Udinese, bo oni też osiągają dobre rezultaty ze swoimi drużynami.

Zresztą, łatwo jest pisać o tym, że Mancini nie osiąga właściwych rezultatów z naszą drużyna zapominając przy tym, kto tę drużynę zbudował. Spal przychodząc do Romy miał Manciniego, De Rossiego i resztę.

Coraz więcej eleboratów na temat składu na przyszły sezon, coraz większe poparcie dla Adriano. :lol2:
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: RoB »

Mourinho, który w przeciwieństwie do Manciniego nie zwala winy na wszystko dookoła, tylko skupia się na sumiennym wykonywaniu swoich obowiązków
:o
mimo dość zaawansoanego wieku powinien zostać, jego szybkość, zwinność i dobra gra głową przemawia na jego korzyść
31 lat - faktycznie bardzo zaawansowany wiek jak na środkowego obrońcę.
Bo "wielkość" Cesare właśnie na tym polega - nie prowadził wielkiego klubu, nie wychylał się z tłumu, nie strzelał głupot, nie powodował kontrowersji, ale mimo wszystko jest o nim głośno jako o świetnym fachowcu.
Acha, czyli „wielkość” Prandelliego polega na jego „małości”? Jest wspaniały, skromny i w ogóle, ale nic nie osiągnął i nie dostał pracy w wielkim klubie bo się nie wychylał? 
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Bart »

klusek pisze:
Bart pisze: I proszę, udowodnijcie mi, że nie. Że oprócz stabilizacji samej w sobie i poparcia kilku zawodników oraz większości stadionu, przemawia coś za tym, żeby został.
A co przemawia za wywróceniem wszystkiego do góry nogami w zespole liderującym w Serie A po to, żeby sprawdzić, jak to będzie z innym trenerem? Mniejsza o to, czy Spal albo Prandelli są równi, czy trochę lepsi od Manciniego. Żaden z nich nie pokazuje niczego nadzwyczajnego, żadnej cechy, która świadczyłaby o wybitności. Viola dostaje od nas regularnie po tyłku, a Roma nie jest w stanie utrzymać korzystnego rezultatu w meczu z grającym w dziesiątkę Interem. W dodatku, wracając do tego, co napisałem wcześniej, nikt nie prowadzi nagonki medialnej na te drużyny, nikt nie sprawdza co kolejkę, czy bramki przez nie strzelone są prawidłowe, więc nie wiadomo, czy w tym względzie radziliby sobie lepiej niż Mancini. No sorry, ale równie dobrze możemy sięgnąć po trenera Atalanty albo Marino z Udinese, bo oni też osiągają dobre rezultaty ze swoimi drużynami.

Zresztą, łatwo jest pisać o tym, że Mancini nie osiąga właściwych rezultatów z naszą drużyna zapominając przy tym, kto tę drużynę zbudował. Spal przychodząc do Romy miał Manciniego, De Rossiego i resztę.
Mancini sam tej drużyny nie zbudował, to raz. To nie Anglia i nie menedżer. Poza tym ja nie widzę konkretnej drogi rozwoju Interu, którą Ty być może dostrzegasz. Sezon 2005/2006 nie był ani trochę lepszy od 2004/2005, Mancini przez ten czas się niczym nie wykazał, mimo zdecydowanie lepszego składu. Więcej, stało się to samo, co w tym roku. Od stycznia/lutego graliśmy już coraz gorzej i marzenia o scudetto prysły jak bańka mydlana. Przypadek? I wtedy nadeszło to lato 2006, kiedy z gry odpadł Juventus, a Milan był w stanie rozkładu i nie nadawał się do rywalizacji w lidze, do tego odeszła ich największa gwiazda. Dodać do tego udane transfery (w tym dwa dary losu) i jak tu można nie zdominować ligi? Manciniemu można bić brawo za styl, bo był to naprawdę imponujący sezon, ale nie widzę możliwości, żeby jakikolwiek inny trener Serie A nie zdobył z zeszłorocznym Interem mistrzostwa. To po prostu był mus, tego nie dało się przegrać, tu Mancini nie okazał się ojcem sukcesu. A i nie ustrzegł się błędów, jakimi były kolejne odpadnięcie z LM, czy dwukrotne lanie od Romy. I teraz główny problem, ten sezon jest gorszy od poprzedniego. Po raz czwarty w zawstydzającym stylu (!) odpadamy z Ligi Mistrzów, a w lidze od trzech bitych miesięcy jesteśmy piłkarskim trupem. W najważniejszych momentach drużyna znowu zawodzi, w drugiej części sezonu trzeci raz z rzędu jest gorzej niż w pierwszej. Przypadek? Presja, nagonka medialna? To żadna nowość dla Interu, Milanu i Juventusu. Problem w tym, ze Mancini nigdy sobie z presją nie radził.

I po raz kolejny tłumaczę, że nie o sukcesy u Prandelliego chodzi. Chodzi o osobowość, ten człowiek jest kimś, Mancini pokazuje co chwila że jest zagubionym krzykaczem, a nie trenerem. Nie ma nigdy solidnego pomysłu, koncepcji. Ma za to wykonawców i warunki, dlatego osiąga wyniki jakie osiąga. Ale ja nie zabraniam sądzić, że Mancini wyciska z tej drużyny 100%, że rozwija tę grupę i widać drogę do przyszłych sukcesów. Wy możecie ją widzieć, ja nie widzę przyszłości z tym człowiekiem, za rok będzie to samo.

To jest po prostu najlepszy z możliwych momentów na zmianę szkoleniowca. Drużyna wciąż jest na topie, ale coś w niej gnije, coś jest nie tak, nie widać konkretnego rozwoju. Tak jak Milan po Stambule. Ancelotti został, ba, zdobył dwa lata później Ligę Mistrzów. Jak mu się to udało, to już inna sprawa, nie twierdzę, że Mancini nie wygra za rok scudetto. Ale teraz Milan będzie musiał przecierpieć i Inter czeka za rok, dwa, trzy to samo, jeśli Mancini pozostanie. Tu i teraz jest czas na nową myśl, nowe tchnienie w tę wciąż wielką drużynę. Za rok, dwa może już być za późno.

RoB pisze: Acha, czyli „wielkość” Prandelliego polega na jego „małości”? Jest wspaniały, skromny i w ogóle, ale nic nie osiągnął i nie dostał pracy w wielkim klubie bo się nie wychylał?
Dostał pracę w zespole wicemistrza Włoch w roku 2004, został następcą Fabio Capello.

A jego siła polega na charakterze, konsekwencji i umiejętnościach. Z tym Mancini ma problemy.
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Mora »

Ja mniej więcej w kwietniu 2007 stwierdziłem ,że jeżeli Inter w sezonie 2007-2008 nie zdobędzie mistrzostwa Włoch i nie dojdzie do 1/2 Ligi Mistrzów ,to Mancini może odejść i ja za Nim płakać nie będę.Tego się trzymam.Żadne argumenty za Mancio mnie nie przekonają...Wielkie podziękowania dla Niego za to ,co zrobił ,ale w Europie nadal po prostu gramy piach i to między innymi z winy Manciniego.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: MiRas. »

Mancini to bardzo średni trener, który w połączeniu z dobrymi zawodnikami, daje mieszankę, która pozwoliła zdobyć nam scudetto rok temu, ale teraz jakoś już nam to nie idzie... zawsze podczas sezonu łapie się zadyszki, ale teraz to po prostu zdychamy na całej linii.

Byłem zwolennikiem Manciniego, ale koleś u mnie przegrał Ligą Mistrzów, co mecz przegrywa u mnie wystawianiem Stankovicia, który jak dla mnie wnosi więcej do gry chaotyczności, aniżeli pożytku, ale Roberto tego nie widzi... chyba, że mi na oczy padło i w Stankoviciu nie widzę tego ideała, za jakiego ma go Mancini. Każdy trener ma swoich ulubieńców, gdyby przybył Mourinho, to w następnym sezonie mamy portugalski Inter, gdyby przyszedł Benitez, to mamy jeszcze gorzej, bo gramy... Hiszpanami. Co mnie najbardziej wkurza u Manciniego... ano to, że jeśli mamy okres złych kilku meczy to później nagle gramy jakiś jeden dobry mecz [który i tak nie powala na kolana], a następnie dalej jedziemy i odwalamy jakąś kosmiczną cha-che.

Co do samego składu... zmiany jakieś muszą być [ale bez przesady by wymieniać 3/4 składu... nie jesteśmy polskim sejmem, który po po bezmózgim bytowaniu nagle cały się zmienia...] praktycznie w każdej formacji, poza bramką... w obronie niech ręka Boska broni przed tym, aby w pierwszej jedenastce razem pajacowali Burdisso i Materazzi... dla nich miejsce tam, gdzie się siedzi, a nie tam, gdzie się biega i kopie piłkę [lub ludzi jak w wykonaniu Matrixa]. Oczywiście teraz występują oni, bo nie ma kto grać [oczywiście w/g Mancio] bo jak dla mnie w obronie na chwilę obecną powinien występować Rivas z Chivu [który z kolei nie wiedzieć czemu, po co, na co, komu gra w pomocy]. wzmocnień w tej formacji nie trzeba.. tutaj potrzeba ustawienia zawodników z głową.

Pomoc... no swoisty kogiel - mogiel... Co mecz to inaczej ustawieni i jak chłopcy mają się zgrać... dodając fochy Manciniego na Figo, wieczne stawianie na księcia Stankovicia, zbyt częste pomijanie Jimeneza, wystawianie w kratkę Vieiry, egzotyczne ustawianie Chivu w pomocy, o czym pisałem wyżej .. aż się nie chce pisać... ale cóż na przyszły sezon... wyjazd z Dacourtem, Solarim, Cesarem... zostawiłbym mimo wszystko Maniche'a bo tak naprawdę nikt z nas nie poznał się na nim do końca, bo niby jak skoro wielmożny Roberto zapomina o nim, a przypomina mu się dopiero Maniche, kiedy grunt mu się pod nogami pali. A... i ofensywny pomocnik potrzebny, bo bez niego ani rusz... kto? Zdaję się na instynkt ludzi rządzących naszym zespołem, ja swojego typu nie mam.

Atak... Cruz i Crespo... dziękujemy panom, ale za zasługi trzymać ich nie chcę. Od tego buduje się ludziom pomniki, a nie zostawia na wegetacje w klubie. Pod skrzydła swoje przygarnąłbym Cassano, zawsze go chciałem... psuje atmosferę.. to fakt, ale nim by się tutaj odpowiednio zajęto i zrobiono by z niego dojrzałego faceta, a chłopak jest dobry... oprócz tego nie wiadomo co z potworem Adriano.. czy wróci, czy nie wróci... czy będzie chlał, czy będzie grał... ale jedno jest pewne... on w obecnej formie niczym nie ustępuje Ibrahimoviciowi, czy Suazo... wszyscy grają kiepsko ostatnio... chociaż Adriano czasem nawet gola strzeli w słabej brazylijskiej lidze.

Aha i byłbym zapomniał.. fajnie by było mieć kogoś, kto potrafi wolne wykonywać, kiedyś do jednej piłki podchodziło 5ciu i grali w nożyce, kamień kto bedzie wykonywał, a teraz... podchodzi jedna osoba, która nie wie czy ma tą piłkę wykopać na Curva Nord czy jeszcze wyżej...

Podsumowując, nie trzeba nam aż tak wielkiej rewolucji kadrowej. Czas na zmiany na ławce trenerskiej, bo Mancini najzwyczajniej w świecie się wypalił, skończyły mu się pomysły na grę... a samą gadką nie zdziała zbyt wiele.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2008, 01:04 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Meti »

Krwawy_eM pisze: Pod skrzydła swoje przygarnąłbym Cassano, zawsze go chciałem... psuje atmosferę.. to fakt, ale nim by się tutaj odpowiednio zajęto i zrobiono by z niego dojrzałego faceta, a chłopak jest dobry...
No nie wiem czy by się z niego udało zrobić dojrzałego faceta. W innych klubach się to nie udało. Już z Adriano nie udało się jak na razie nic zrobić w kwestiach wychowawczych. Jak się w pewnym momencie pokłócił z Veronem to ten drugi musiał odejść z zespołu, co w perspektywie czasu okazało się nie najlepszym posunięciem. Aż strach pomyśleć co by mogło się stać jak by Cassano do nas przyszedł i po pewnym czasie pokłócił się np z Cambiasso:)
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: BENIOOO »

Widze ze wielu ludzi zgadza sie ze Mancini powinien odejsc.i maja racje.Nadszedł czas na zmiane trenera.Co do Manciniego toniemam zlej opini.Wniósł wiele do interu. Ale od stycznia tego roku drużyna gra coraz gorzej.Bardziej defensynie,pilkarzom też juz tempo spadło.Zaczynaja sie kłotnie z trenerem.Wyniki coraz gorsze,rozgrywanie mecze nie sa juz efektowne dla widowiska.jak juventus za czasow Capello.Nadszedł czas na zmiane i to najlepiej po zakończeniu tego sezonu.zastepcami mogli by byc ktoś z Mourinho,Benithez,Prandelli, ewentualnie po cichu licze na Wenger.
Co do składu to tez powinna przejsc zmiane i odmłodzic tą kadre. Odejść powinni Solari,Crespo,Cruz,Dacourt,Stankovic,Cesar,Recoba,Materazzi,ewentualnie Rivas i Toldo.
W ataku to powinni grac Ibrahimovic,Suazo,Balotelli,Adriano ewentualnie jako 5 jest szansa ze Drogba
w pomocy Cambiasso,Vieira,Pele,Jimenez,jeszcze na rok Figo,j.Zanetti, nowlasnie skrzydłowych klasowych to amam tyle ze az sie plakac chce, jest szansa ze przejdzie Diego Capel, jest szansa na wykupienie Ronaldinho lub Quaresmy ewentualnie jeszcze jakis inny pomocnik
W Obronie  Maxwell,Maicon,Chivu,Samuel,Cordoba i Burdisso ewentualnie Barzagli
W bramce Julio Cesar i Viviano

Oglonie do zmiany to niewiele trzeba: pozbyc starej armii Manciniego,kupic skrzydłowych pomocników i oczywiście zmiana trenera.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Dzonyy »

Co do odejścia Stankovica to się nie zgadzam! Jak można zawodnika tej klasy się pozbywać ? W tym sezonie gra lipe ale licze na powrót formy w przyszłym sezonie.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: RoB »

Ja to widzę tak:

----------------Buffon--------
--Alves--Barzagli--Albiol--Zambrotta---
--Quaresma--Capel--Diarra--Ronaldinho--
------------Drogba---Aguero-----------

trener: Mourinho asystent: Claudio Cesare Prandelli

Bajka, nie?  8)
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: ForzaeDi »

Dzonyy pisze: Co do odejścia Stankovica to się nie zgadzam! Jak można zawodnika tej klasy się pozbywać ? W tym sezonie gra lipe ale licze na powrót formy w przyszłym sezonie.
A jak tego powrotu formy w przyszłym sezonie nie będzie ? I nadal będzie grał tak jak w tym sezonie, czyli lipe ... To co wtedy ?  :-D
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Dzonyy »

To wtedy można mu podziękować :) ale od razu bym go nie skreślał skoro Adriano więcej szans dostal :D
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Bart »

RoB pisze: Ja to widzę tak:

----------------Buffon--------
--Alves--Barzagli--Albiol--Zambrotta---
--Quaresma--Capel--Diarra--Ronaldinho--
------------Drogba---Aguero-----------

trener: Mourinho asystent: Claudio Cesare Prandelli

Bajka, nie?  8)
Argumentów nie ma, pozostaje ironia. ;)
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: RoB »

Argumentów a’propo czego? 
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Bart »

Mniejsza już o to, nie ma co się wykłócać.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: klusek »

Bo temat przestał być dyskusją o przyszłości Interu, a stał się właśnie takim koncertem życzeń. Nie wiadomo, kto będzie trenował Inter w przyszłości, ale niektórzy wiedzą już, jakim ustawieniem będziemy grać i jakich zawodników będziemy potrzebować. :lol2:

A o Prandellim raczej nie ma co już dyskutować. Nie możemy napisać nic o jego wielkich sukcesach w klubach, ani o innym obiektywnym wyznaczniku umiejętności trenerskich, więc pozostaje ocena jego osobowości i charyzmy. Subiektywna ocena, więc nikt tutaj nikogo nie przekona.

PS. Nie wiem, czy to przypadek, ale z postów i shoutów wynika, że wśród zwolenników robienia wielkich zmian w Interze sporą część stanowią jednocześnie wielbiciele Adriano...
KamilZ
Posty: 51
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:59

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: KamilZ »

Trener.
Mimo wszystko czas na zmianę. Wydaje mi się, że to i tak ściema z tym, że nie odejdzie, aby piłkarze byli bardziej pewni siebie. Moratti chce sukcesów na międzynarodowej arenie, a niestety Mancini zapewnić mu ich nie może. Niby kontuzje, ciągłe kartki itp, ale trener ma chyba w tym nie mały udział. Pewnie, że wolałbym aby wygrywać z Mancinim, ale skoro się nie da to trudno :P. Przyjście Mourinho jest chyba przesądzone. Niby można się cieszyć, bo kogoś takiego nam potrzeba, żeby zdobyć coś w Europie, ale z drugiej strony... chyba każdy pamięta Chelsea, która zadowalała się wynikiem 1:0. Miejmy nadzieję, że tu będzie lepiej ;). Nie rozumiem natomiast kwestionowania "umiejętności" Prandelliego. Nie każdy miał możliwość spróbowania sił w wielkim klubie, więc to żaden argument, żeby miał nie trenować Interu. Mi się bardzo podoba gra Fiorentiny - nie mam tam problemu jak wypadnie jakiś piłkarz, bo każdy wie co ma robić. Ale on chyba jest teraz nie do ruszenia z Florencji, tak samo jak Spaletti z Rzymu :P.
bramkarzy.
Tu to nie ma co mówić ;]. Pozycja Julio Cesara niepodważalna, ale na ławkę by się przydał jakiś młody Włoch, więc jak nic Alfonso. Toldo mógłby jeszcze pograć w Serie A dla innego klubu ;).
Obrońcy.
Tutaj jak nie będzie kontuzji/pauzy za kartki to jest aż nadmiar i nie można narzekać, że są to słabi piłkarze. W dodatku jak nowy trener przyjdzie to Chivu będzie grał na obronie. Zanetti pewnie zostanie w pomocy - za nim będzie Maicon, więc nie można mówić, że przez wiek kapitana będziemy jakoś wolniejsi czy coś na tej stronie, zwłaszcza że ostatnio Zanetti wyglądał na najszybszego w całym zespole :P. Materazziego mimo wszystko bym zostawił - zawsze to jakieś doświadczenie no i w końcu Włoch. Może jak mniej będzie grał to przy okazji solidniej ;). W obronie zmian kadrowych nie potrzeba, co najwyżej w ustawieniu. Choć jakby pozyskali Barzagliego to bym się ucieszył ;].
Pomocnicy.
Tak dużo, a tak mało... Przed sezonem się myślało jak tylu dobrych zawodników z pomocy wysiedzi na ławce, ale im sezon trwał dłużej tym więcej problemów tam było. Tutaj bym jednak paru zawodników pożegnał - Pele, Solari, Dacourt i Cesar. Figo i Stankovic powinni zostać, widać u nich jakieś tam przywiązanie do Interu (mam nadzieję, że te wywiady to nie tylko podlizywanie się :P). Figo w tym sezonie jak grał to nie grał źle. Stankovic sezon wręcz fatalny, ale ja w niego wierzę - nie musi być przecież podstawowym zawodnikiem. Viery nie trawie - pare razy pokazał, że stać go na wiele, ale jeśli ma zamiar dalej tak podchodzić do niektórych spotkań to to nie ma sensu. Prawa strona Zanetti, lewa Cambiasso. Tutaj nie powinno być wątpliwości. Teraz kwestia ustawienia. Niewątpliwie przydałby się jakiś znakomity rozgrywający, ale skoro przychodzi Drogba, będzie grał razem z Ibrahimovicem to może lepiej zostać przy dwójce defensywnych. Teoretycznie rozgrywającymi mają być Jimenez i Maniche, ale tez nie wiadomo czy zostaną. W dodatku ma przyjść Diego Capel. No ale on jest chyba za młody, żeby od razu w podstawowym grać. Znowu wróciła natomiast sprawa Aquilaniego - to by było coś ;]. A jak nie to pasowałoby się zainteresować Montolivo z Fiorentiny. Chciałbym, żeby Stankovic wrócił do wysokiej formy. No i Viera jak mówi, że chce w Interze zakończyć kariere, ale nie jako podstawowy :P. Nie wiem czy jest sens szukania na siłę jakiegoś wybitnego rozgrywającego przy takich napastnikach jak Ibrahimovic i Drogba. Mówiło się też coś o Lampardzie, ale jak on chciał do Juve to mu dziękujemy :P. A no i ciekawe co z Mancinim z Romy.
Napastnicy.
No właśnie - napastnicy. Jak Drogba przyjdzie to będzie bardzo dobrze. Mam nadzieję, że ostatnio ta fatalna postawa Ibrahimovica to wina kontuzji. Teraz wychodzi nam nadmiar w ataku :P. Balotelliego trzeba zostawić. No i pewnie Acquafresce się gdzieś wypożyczy. Ewentualnie na odwrót, chociaż moim zdaniem ten Akła to nic specjalnego póki co :P. Crespo i Cruz to piłkarze, których głupio byłoby się pozbyć lekką ręką, ale chyba jednego z nich to spotka. Jeszcze przecież są na wypożyczeniach Adriano i Recoba. O Suazo również zapominać nie można, ale akurat jego by mi było najmniej szkoda...
Tutaj bym chciał Cassano jeszcze, ale to oczywiście nie przy Mancinim jako trenerze, bo by nie wyrobili ze sobą :P.

W sumie to teraz takie wymyślanie, zobaczymy kto zostanie trenerem. A jak zostanie Mancini to trudno - może wreszcie się mu uda ;).
Ostatnio zmieniony 27 mar 2008, 22:06 przez KamilZ, łącznie zmieniany 1 raz.
;]
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: BENIOOO »

Dlaczego Cassano?wielu zwas chcialo by przyjscia Cassano,pytanie dlaczego?to nie jest juz ten Cassano za czasów Romy,i szanse sa niewielkie na odbudowanie formy tego zawodnika,po zatym jest slaby psychicznie. ale zawsze jest szansa.przyklad Raul po tylu latach kiepskiej formy,wtym sezonie rozgrywa niezle zawody.ale sa tez tacy ktorzy pare sezonow temu byli gwiazdami ado dzis sa zapomnieni i forma slabiutka chodzby Roy Makaay,Diego Tristan, Patrick Kluivert,Antonio Cassano, Chevanton....
----
Skoro prawie wszysy popieraja odejscie Manciniego to znak ze musi odejsc,nawet coraz czesciej media i pismaki napieraja o odejsciu Manciniego zreszta po tej fali krytyki co przeszedl to psychicznie nie wytrzyma.Trener dobry ale brakuje mu w najwazniejszych meczach podjmowania trafnych decyzji,zmotywowania pilkarzy,ustalic optymalny sklad i wystawic pilkarzy w formie. Podobala mi sie wypowiedz komentatora canal+ podczas meczu Real Madryt-Valencia."Ze Inter w lidze wloskiej, 3punkty moze z dobyc i niewkladajac wto sil i zaangazowania,w lidze hiszpanskiej zeby zdobyc 3 punkty musisz stoczyc boj przez 90minut na pelnych obrotach"  Ogladaliscie mecz Real Madryt-Valencia? jak tam grali z poświeceniem,akcja za akcją,pelne obroty,przez ostatnie 20 minut odejscie od taktyki i szarza pod bramke,oczywiscie naleza sie brawa Timo Hildebrandowi z Valenci.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Bart »

BENIOOO pisze: Podobala mi sie wypowiedz komentatora canal+ podczas meczu Real Madryt-Valencia."Ze Inter w lidze wloskiej, 3punkty moze z dobyc i niewkladajac wto sil i zaangazowania,w lidze hiszpanskiej zeby zdobyc 3 punkty musisz stoczyc boj przez 90minut na pelnych obrotach"
Straszna bzdura. Żadne Reale czy Valencie nie muszą zmagać się z drużynami, które bronią się 10 zawodnikami na własnej połowie.
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Jeremy »

Dla mnie Inter w sezonie 2008 - 2009 trzeba rozpoczac od pozostawienia w klubie wszystkich waznych graczy. Chociazby Maicona czy Ibry ktorych chce Real i CHelsea. Ale bardzo w to watpie , poza tym ja bym zostawil Cesara ktory mimo wieku pokazuje klase. Nowy sezon bez Solariego? To jest juz przesadzone na 100%.Ale nie będę za nim plakal. Gral rzadko ale gdy juz grywal to zawodzil. Nie chcialbym tez stracic takiego gracz jak Deki ktory ma przejsc podobno do City ale to by byl nasz blad mimo ze gra ostatnio fatalnie. Wielu z was by go wyrzucilo za slaba gre ale przeciez podobnie prezentuje sie Ibra i o nim rzadko kto mowi w kontekscie odejscia. Jesli chodzi o nowych graczy to lepiej zeby nie wracal Adriano. Niby gra dobrze w Brazylii ale gdy wroci do Włoch znowu zaczan sie konflikty z trenerami i kibicami oraz z kolegami zespolu i gdy raz sie zatnie to potem bedzie mial spory problem ze strzelaniem goli.Napastnik jest bardzo potrzebny w naszym klubie. Proponuje Drogbe ale on moglby przyjsc raczej tylko w pakiecie z Mourinho. Rozgrywajacy-jesli odejdzie Figo trzeba go zakupic. No i srodkowy obroca - najlepiej wysoki ale w miare szybki, zwrotny,silny i dobrze grajacy glowa. Cos jak Matrixz z poprzedniego sezonu.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Pazzesco »

No na środek obrony zakupilbym Komapany'ego z HSV bardzo dobry,wysoki i szybki obrońca.
Jeśli odejdzie Figo to było by fajnie jakby za niego przyszedł Quaresma lub Nasri :)
no a w napadzie hmmm...fajnie by wyglądał napad Ibra-Balotelli :) napewno odejdzie ktoś z dwójki Crespo-Cruz.Gdyby Mancini odszedł i gdyby przyszedł Mourinho napewno ściągnołby z Chelsea Drogbe i wtedy napad by wyglądał Ibra-Drogba :) ale coś mi się wydaje że żadnych mega transferów niebędzie no ale zawsze pomarzyć można :)
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Woo-cash »

Inter 2008/09 ? Na początek zaczniemy od trenera. Uważam że jednak Mancini wypalił się już w Interze i poza mistrzostwem nic więcej już nie osiągnie nie wspominając o odniesieniu jakiegoś sukcesu na arenie europejskiej. Ale kto za Manciniego? Dużo chodzi plotek o Mourinho, dobry trener ale boje się jakby do nas przyszedł to mógłby zrobić dużo zmian i transferów przede wszystkim a po co rozbijać zgrany zespół. Dziś pojawił się news o tym jakoby Paul Ince byłby zainteresowany prowadzeniem Interu. Odnosi ponoć jakieś sukcesy z jakimś ogórkiem z Wysp ale czy sprawdziłby się w wielkim europejskim klubie tego nie byłbym taki pewien. A więc na chwilę obecną niech będzie Jose.

Bramka. Tutaj murowanym faworytem jest bez wątpienia Julio Cesar. Pozbyłbym się Orlandoniego a w jego miejsce wprowadziłbym jakiegoś bramkarza z Primavery. Niepewna też jest przyszłość naszego weterana Toldo który pewnie już coraz częściej myśli o zakończeniu kariery. Ale może się go uda przekonać aby pozostał na następny sezon.

Obrona. W tej formacji podziękowałbym już Materazziemu oraz Burdisso. W miejsce jednego wprowadziłbym kolejnego zawodnika z Primavery. Dokładnie chodzi mi o Ivana Fatica a w miejsce drugiego zakupiłbym jakiegoś  Włocha oczywiście marzyłbym aby Inter zasilił Barzagli ale to będzie bardzo ciężkie. Ale można spróbować z Zaccardo a może też Matteo Ferrari ale chyba Roma nie lubi z nami przeprowadzać transferów :-D Zawsze mamy niby Andreolliego w obwodzie ale chyba już z niego piłkarz na wysokim poziomie chyba nie będzie.

Pomoc. Najchętniej pożegnałbym się z tymi panami: Cesar - jednak ma już swój wiek a i nie zachwyca. Następnie podziękowałbym za grę Dacourtowi. Również przemawia za tym że ma już swoje lata i rzadko grywa.  Kolejnym do odstrzału byłby Luis Figo który powoli może kończyć piłkarską karierę. Arabowie cały czas czekają a i dorobiłby sobie do emerytury :) Nie liczę Maniche bo z nim raczej się rozstaniemy bo zakończeniu bieżącego sezonu. Santiago Solari wydaje mi się że jego czas w Interze dobiegł już końca i wypadałoby się pożegnać. A teraz kogo by zakupić? Na pewno Inter powinien wykupić Jimeneza. Do tego dodałbym 1 może 2 zawodników z Primavery a mianowicie Francesco Bolzoni i może jeszcze jakiś jeden wyróżniający się piłkarz młodego pokolenia. Też bardzo bym chciał zobaczyć Quaresme w Interze ale nie wiem czy nam się uda. Ale mimo wszystko rozejrzałbym się na portugalskim rynku i spróbował sciągnąć może João Moutinho. A może Adriano z Sewilli chociaż na pewno tanio go nie puszczą. Osobiście bardzo mi się marzy sprowadzenie Kima Källströma na San Siro. Mogliby się jakoś odwdzięczyć za Grosso :-D. A może by tak jakiś niemiaszek? Chciałbym widzieć Tima Borowskiego z Werderu ale raczej łatwo nie będzie. Albo szukać w rodzimej lidze kilku piłkarzy którzy mogliby zasilić Inter. Marco Donadel oraz Riccardo Montolivo z Fiorentiny albo Ledesma i Behrami z Lazio. Wydaje mi się że z taką linią pomocy mogłoby być ciekawie.

Atak. Tutaj podziękowałbym już Cruzowi oraz Crespo. Nie wiadomo co będzie również z Adriano. Jednak dałbym mu ostatnią ale to naprawdę ostatnią szanse i zobaczył czy umiałby ją wykorzystać jeśli nie to won! Kategorycznie Balotelli musi grać więcej w pierwszym składzie. Jeżeli trenerem Interu zostałby Mourinho to raczej Drogba zawitałby na San Siro i na tym koniec.

Więc czas na podsumowanie tego wszystkiego:   

Trener:
Jose Mourinho

Bramkarze:
Julio Cesar
Francesco Toldo
Paolo Tornaghi

Obrońcy:
Chivu Cristian
Cordoba Ivan
Maicon
Rivas Nelson
Samuel Walter
Maxwel
Fatic Ivan
Ferrari Matteo
Zaccardo Christian
Barzagli Andrea

Pomocnicy:
Cambiasso Esteban
Zanetti Javier
Pele :-D
Jimenez Luis
Stankovic Dejan
Vieira Patrick
Bolzoni Francesco
Quaresma ??
João Moutinho
Borowski Tim
Källström Kim
Donadel Marco
Montolivo Riccardo
Adriano

Napastnicy:
Ibrahimovic Zlatan
Suazo David
Balotelli Mario
Adriano
Drogba Didier
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: pct »

Duzo zalezy od ewentualnego przyjscia Mourinho. Gdyby przyszedl mielisbysmy mniejsze lub wieksze sznase na sciagniecie nie tylko Drogby ale i Carvalho czy nawet Lamparda. Kazdy z nich deklaruje ogromne przywiazanie do Jose i gotowi byliby grac gdziekolwiek ten wyladuje. Co do obroncow to nie mialbym nic przeciwko sciagnieciu Carvalho ale faktycznie mozna tez powalczyc o Barzagliego. Myslac o pomocnikach powtorze to o czym marze juz jakis czas - Samir Nasri :) Ciekawa opcja byliby tez Montolivo i Moutinho. Co do ataku to poza bezwzglednym wlaczeniem do kadry Balotelliego chcialbym zeby szefostwo albo sciagnelo odrazu albo zaklepalo sobie Acquafresce. Niby polowa karty jest nasza ale nigdy nic nie wiadomo ale czuje, ze Acquafresca-Balotelli to bedzie za kilka lat atak reprezentacji Wloch.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Dzonyy »

O Borowskim można zapomnieć dopiero co podpisał kontrakt z Bayernem :P
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Slepy »

master_snake pisze: Inter 2008/09 ? Na początek zaczniemy od trenera. Uważam że jednak Mancini wypalił się już w Interze i poza mistrzostwem nic więcej już nie osiągnie nie wspominając o odniesieniu jakiegoś sukcesu na arenie europejskiej.
Nie wiem, co można zdobyć poza mistrzostwem większego, jeśli nie zdobyć LM.Dla mnie Mancini zasługuje na jeszcze jedną szansę, chociażby za to, jak panował nad kruszącą się i sypiącą jak piach drużyną. Dajcie Spalettiemu te problemy co miał Mancini w tym roku, zgubi się. Acha, co do CL, myślę, że może uda się Manicniego za rok ostatecznie zweryfikować, żeby w końcu nie musiał grać w 10 przez 100 minut w dwumeczu, czy wystawiać Burdisso w pomocy.
Ale kto za Manciniego? Dużo chodzi plotek o Mourinho, dobry trener ale boje się jakby do nas przyszedł to mógłby zrobić dużo zmian i transferów przede wszystkim a po co rozbijać zgrany zespół.
Sam sobie przeczysz, jedynym realnym sposobem na pozbawienie rewolucji jest zostawienie Roberto na stanowisku.
Bramka. Tutaj murowanym faworytem jest bez wątpienia Julio Cesar. Pozbyłbym się Orlandoniego a w jego miejsce wprowadziłbym jakiegoś bramkarza z Primavery. Niepewna też jest przyszłość naszego weterana Toldo który pewnie już coraz częściej myśli o zakończeniu kariery. Ale może się go uda przekonać aby pozostał na następny sezon.
Pozbywać się Orlandoniego? Po co? Tylko po to, żeby robić zmiany? W Interze i tak żaden bramkarz "dla ogrania" raczej nie gra. Występy Orlandoniego były wymuszone. Szczerze nie byłym spokojny, widząc jakiegoś młokosa w pojedynkach z takim Tottim czy innym Kaką. Z resztą, Orlandoni nie raz pokazał, że przyzwoity z niego golkiper.

Obrona. W tej formacji podziękowałbym już Materazziemu oraz Burdisso.
O ile w przypadku tego pierwszego, jestem w stanie zrozumieć Twoje zdanie, bo Matrix grał ostatnio tak, ze odechciewało się patrzeć, a i wiek jego jest słuszny. Ale Burdisso? Łatwo jest sobie skreślać zawodników z kadry, gorzej z załataniem dziury. Nadmieniam, Burdisso w zeszłym sezonie był w pierwszej piątce najlepszych obrońców całej ligi. Ma zajebisty wiek dla obrońcy, jest zgrany z drużyną, wychowany na Interistę, uniwersalny, bramkostrzelny. Z resztą, każdy, kto uważnie ogląda mecze zna jego wartość. I powiedz mi, kogo kupisz w miejsce Burdisso, za stosunkowo niską cenę? Czy naprawdę kilka słabszych (bardziej nieuważnych) występów skreśla chłopaka z listy karierowiczów w Mediolanie?
W miejsce jednego wprowadziłbym kolejnego zawodnika z Primavery
No ta, nie pomyślałem.
miejsce drugiego zakupiłbym jakiegoś  Włocha oczywiście marzyłbym aby Inter zasilił Barzagli ale to będzie bardzo ciężkie.
No, no. Bonera, Barzagli, to Ci teoretyczni następcy Cannavaro, Nesty, Malidniego. Problem w tym, że klasa nie ta sama, a cena zajebiscie wysoka. Z resztą, wiesz ze Palermo straciło najwięcej bramek w całej lidze?
Barzagli sam też nie zachwyca. Średnią notę w LGdS, ma taką jak Materazzi, to może go kupimy i sprzedamy od razu?
Ale można spróbować z Zaccardo
To może od razu Daniego Alvesa i Sergio Ramosa. W końcu mamy problemy na prawej obronie.
a może też Matteo Ferrari
Facet, jego kibice chcą wypędzić z Romy za to co wyprawia. To już lepiej zostawmy Burdisso co?
Zawsze mamy niby Andreolliego w obwodzie ale chyba już z niego piłkarz na wysokim poziomie chyba nie będzie.
O, zgadzam się :D
Najchętniej pożegnałbym się z tymi panami: Cesar - jednak ma już swój wiek a i nie zachwyca.
Cesar grał dobrze, z resztą strzelał gole, asystował. Pewnie nas opuści, bo nie będziemy z siebie robić Milanu, a potrzebujemy trochę świeżości, ale w drużynie byli gorsi zawodnicy niż brazylijczyk.
Następnie podziękowałbym za grę Dacourtowi. Również przemawia za tym że ma już swoje lata i rzadko grywa.
Nie sądzę, żeby ktokolwiek grał, mając zerwane krzyżówki. Rok temu wymiatał, szczególnie w pierwszej części.Rok też zaczął dobrze, w notach jest drugim pomocnikiem całej ligi, ustępując tylko Cambiasso.  Wiadomo, ze to tylko kilka meczów, ale czy nie daje nam to powodów, by myśleć że Dacourt może ciągle nam bardzo przydatny?
Kolejnym do odstrzału byłby Luis Figo który powoli może kończyć piłkarską karierę.
No jego chyba nie musimy się pozbywać, bo sam odejdzie.
Nie liczę Maniche bo z nim raczej się rozstaniemy bo zakończeniu bieżącego sezonu.

No za tą cenę na pewno nie.
Santiago Solari wydaje mi się że jego czas w Interze dobiegł już końca i wypadałoby się pożegnać.
Nie ulega wątpliwości
Na pewno Inter powinien wykupić Jimeneza.
Uwielbiam Mago, ale jego cena jest niestety dość wysoka. Nie wiem, jakby miała sytuacja się, gdyby Inter z niego zrezygnował..Jimenez wraca do 3 ligi? Chyba to niemożliwe, może uda się coś utargować, bo ja 11 baniek wolałbym przeznaczyć chyba na Montolivo.
Też bardzo bym chciał zobaczyć Quaresme w Interze ale nie wiem czy nam się uda.
Chcesz wzmocnić prawe skrzydło bo Figo odchodzi, dobrze rozumiem?
Ale mimo wszystko rozejrzałbym się na portugalskim rynku i spróbował sciągnąć może João Moutinho. A może Adriano z Sewilli chociaż na pewno tanio go nie puszczą. Osobiście bardzo mi się marzy sprowadzenie Kima Källströma na San Siro. Mogliby się jakoś odwdzięczyć za Grosso :-D.Marco Donadel oraz Riccardo Montolivo z Fiorentiny albo Ledesma i Behrami z Lazio. Wydaje mi się że z taką linią pomocy mogłoby być ciekawie.
Może ten, może ten, może tamten. Stary, to nie jest sklep z zabawkami..
Atak. Tutaj podziękowałbym już Cruzowi oraz Crespo.
Prędzej Crespo, niż Cruzowi. Obaj są podobnie usposobieni, podobny poziom umiejętności. Sądzę jednak, ze Crespo może chcieć grać znacznie więcej, chociaż i tak Inter pewnie zrobi wszystko, by zatrzymać ich obu.
Jeżeli trenerem Interu zostałby Mourinho to raczej Drogba zawitałby na San Siro i na tym koniec.
Już to widzę, 35 baniek za 30 letniego Drogbę...

Bez odbioru :P
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: klusek »

Odnośnie Mourinho dodam tylko, że nieprzypadkowo najlepsze włoskie kluby nie zatrudniają zagranicznych szkoleniowców. Losy Cupera i Terima pokazują, że nawet cenieni obcokrajowcy mają problem z prowadzeniem drużyn w Serie A.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Bart »

Ja myślę, że to po prostu hermetyczność środowiska. Rozumiem, że argumentem jest tu specyficzność włoskiego stylu gry. A Cuper daleki był od niego?

Poza tym, co by nie mówić o Argentyńczyku, to od czasów Trapattoniego tylko Gigi Simoni lepiej sobie od niego radził, a trenerów było w tym czasie sporo. Co do Terima - w Fiorentinie się wypromował, a w Milanie wyrzucono go, zanim zdążył cokolwiek pokazać.
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: dani7 »

Tak według mnie będzie wyglądac kadra na przyszły sezon:

Trener: Jose Mourinho.

Bramkarze: Julio Cesar, Francesco Toldo, Vid Belec i Orlandoni

Obrońcy: Cordoba, Samuel, Rivas, Materazzi, Ricardo Carvalho, Burdisso, Chivu, Maxwell, Zanetti, Maicon, Fatic, Rafael Marquez.

Pomoc: Cambiasso, Vieira, Vitor Pele, Ronaldinho, Luis Jimanez, Florent Malouda, Mahamodou Diarra.

Napastnicy: Ibra, Drogba, Balotelli, Adriano, Cruz, Crespo.


------------------------Julio Cesar----------------------------------

--Maicon------Carvalho--------- Samuel---------Chivu--------------

-------Zanetti---------Cambiasso----------Diarra (Vieira)------------

-----------------------Ronaldinho (Malouda)-------------------------

--------------Ibrahimovic-----------Drogba.-------------------------                               
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: klusek »

Bart pisze: Poza tym, co by nie mówić o Argentyńczyku, to od czasów Trapattoniego tylko Gigi Simoni lepiej sobie od niego radził, a trenerów było w tym czasie sporo. Co do Terima - w Fiorentinie się wypromował, a w Milanie wyrzucono go, zanim zdążył cokolwiek pokazać.
Ale to nie byli zwykli trenerzy, tylko klasowi szkoleniowcy. Cuper przychodząc do Interu posiadał opinię zbliżoną do tej, którą ma obecnie Mourinho, a Terim był trenerskim objawieniem po sukcesach z Galatą. Nikt nie powie, że w ich przypadku sukcesem była kwalifikacja do LM. Zresztą, piłkarski świat wystawił im później odpowiednie cenzurki za swoje zagraniczne wojaże.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Bart »

Czyli czas zweryfikował ich prawdziwe umiejętności. A ja nie miałbym nic przeciwko zweryfikowaniu Mourinho w Interze. :wink:

jeszcze do tego co napisał ślepy, jakoś śmiesznie brzmi usprawiedliwianie Mancio kartkami i Burdisso w pomocy. Czterokrotne żenujące odpadanie z Ligi Mistrzów to nie przypadek.
ODPOWIEDZ