Inter 2011/2012

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Blablarzynca »

Moratti powinien już teraz zatrudnić Andre Villas-Boas, nie ma na co czekać. Dać mu duży kredyt zaufania, niech buduje spokojnie drużynę, nikt nie będzie wymagał od niego mistrzostwa w pierwszym sezonie.
all in the game, yo, all in the game
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: MiRas. »

Zatrudnienie AVB byłoby genialnym posunięciem (na razie genialnym posunięciem trzeba uznać, ze nasi nie dali za niego 15 mln €, bo jak się okazuje ten człowiek może być nasz za darmo), człowiek ten posadził w Chelsea starą gwardią na ławę, problem, który tkwi również u nas. Tam wywalili go piłkarze, którzy są nieco bardziej charakterni niż ci u nas. Zrobił on porządek z Anelką i Alexem, pewnie w lecie to samo zrobiłby z Moloudą, Drogbą, Lampardem i Colem... to była kwestia czasu. Oczywiście nie ma żadnej gwarancji, że tutaj sytuacja nie byłaby podobna, śmiem twierdzić, że to właśnie piłkarze wywalili u nas Beniteza i pomogli szybko wylecieć Gasperiniemu, ale... czy może być gorzej niż teraz? Czas, który pozostał do końca sezonu należy wykorzystać w naszym wypadku na budowę i przygotowania do sezonu 2012/13, nie ma co marzyć o LM w tym sezonie, LE to nie jest szczyt marzeń, zresztą po co tracić energię na grę na zapleczu Europy, jak można ją w całości przełożyć na ligę (patrz. juventus). Zatrudnienie Boasa i postawienie za cel ułożenie i skonstruowanie fundamentów pod nowy Inter powinno być teraz priorytetem, bo na dzień dzisiejszy Ranieri, Zanetti i Cambiasso niezbyt wiedzą o co grają, nie ma żadnych celów, jest w kółko mowa o jakiejś ciężkiej pracy oraz o zachowaniu spokoju, no i fajnie, ale po co to teraz? Spaść nie spadniemy (o zgrozo, do czego to doszło, by takie myśli przychodziły do głowy), nie można już zmarnować bardziej tego sezonu, trzeba tylko racjonalnie wykorzystać ten czas, który pozostał. Ewentualne zatrudnienie AVB w czerwcu to 4 miesiące straty pracy, która mogła już być wykonywana od teraz. A Portugalczyk długo bezrobotny nie będzie, myślę, że już poluje na niego Roma, bo Enrique długo tam już nie posiedzi, a latem interesowała ich osoba AVB.

A tak w ogóle czytam sobie komentarze na stronie Chelsea i wcale nie panuje tam zadowolenie z powodu odejścia AVB (mimo słabszych wyników), a wręcz przeciwnie.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: andyvdm »

MiRas. pisze: Zatrudnienie AVB byłoby genialnym posunięciem (na razie genialnym posunięciem trzeba uznać, ze nasi nie dali za niego 15 mln €, bo jak się okazuje ten człowiek może być nasz za darmo), człowiek ten posadził w Chelsea starą gwardią na ławę, problem, który tkwi również u nas. Tam wywalili go piłkarze, którzy są nieco bardziej charakterni niż ci u nas. Zrobił on porządek z Anelką i Alexem, pewnie w lecie to samo zrobiłby z Moloudą, Drogbą, Lampardem i Colem... to była kwestia czasu. Oczywiście nie ma żadnej gwarancji, że tutaj sytuacja nie byłaby podobna, śmiem twierdzić, że to właśnie piłkarze wywalili u nas Beniteza i pomogli szybko wylecieć Gasperiniemu, ale... czy może być gorzej niż teraz? Czas, który pozostał do końca sezonu należy wykorzystać w naszym wypadku na budowę i przygotowania do sezonu 2012/13, nie ma co marzyć o LM w tym sezonie, LE to nie jest szczyt marzeń, zresztą po co tracić energię na grę na zapleczu Europy, jak można ją w całości przełożyć na ligę (patrz. juventus). Zatrudnienie Boasa i postawienie za cel ułożenie i skonstruowanie fundamentów pod nowy Inter powinno być teraz priorytetem, bo na dzień dzisiejszy Ranieri, Zanetti i Cambiasso niezbyt wiedzą o co grają, nie ma żadnych celów, jest w kółko mowa o jakiejś ciężkiej pracy oraz o zachowaniu spokoju, no i fajnie, ale po co to teraz? Spaść nie spadniemy (o zgrozo, do czego to doszło, by takie myśli przychodziły do głowy), nie można już zmarnować bardziej tego sezonu, trzeba tylko racjonalnie wykorzystać ten czas, który pozostał. Ewentualne zatrudnienie AVB w czerwcu to 4 miesiące straty pracy, która mogła już być wykonywana od teraz. A Portugalczyk długo bezrobotny nie będzie, myślę, że już poluje na niego Roma, bo Enrique długo tam już nie posiedzi, a latem interesowała ich osoba AVB.

A tak w ogóle czytam sobie komentarze na stronie Chelsea i wcale nie panuje tam zadowolenie z powodu odejścia AVB (mimo słabszych wyników), a wręcz przeciwnie.

AMEN.

Dla narzekąjących na postawę Boasa w Chelsea -> sorry, ale tam nikt obecnie nie dałby rady. Już Ancelotti sobie nie radził w ostatnim sezonie, mimo że wcześniej jego Chelsea grala świetnie.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Imrahil »

Mamy ten czerwo kier, ze Andre pracowal juz u nas jako asystent Mourinho. Wiec droga do aklimatyzacji skrocona o dobre pol roku. Mozna sobie zadac pytanie, jak nie teraz to kiedy? Wczesniej zarzad cos pierdzial na temat odmladzania kadry wiec TERAZ czas najwyzszy przelozyc slowa w czyn a nie ciagle zachowywac spokuj - co my kurna jestesmy Greenpeace ?
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: hQ »

W Chelsea też był asystentem Mou. Dopóki w Interze zawodnicy będą rządzić trenerem, a nie trener zawodnikami to nic tu nie będzie nigdy.
DjAdo
Posty: 194
Rejestracja: 7 gru 2011, 18:33
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: DjAdo »

Bez wahania brałbym AVB młody, charyzmatyczny i na pewno głodny sukcesu. W chelsea dano mu za, krótki czas... wszyscy wiemy jaki jest pan Abramowicz. Do tego kupiło by się dobrego napastnika mam tu na myśli Olivier Giroud do tego niezłego skrzydłowego Scotta Sinclaira z Swensea i choćby takiego Lenona z Tottenhamu :) w obronie mamy Ranochie Nagatomo Faraoni mam tu na myśli tych młodych w naszej kadrze :P do pomocy mamy Guarina i Sneidera dokupić tych co wcześniej wymieniłem z napastników zostawić Milito (mimo wieku strzela) i Castainiosa. Sprzedałbym Pazziniego Forlana bo to ostatni czas kiedy można dostać za nich w miarę rzetelny Hajs i dokupić wyżej wymienionych ewentualnie 1-2 obrońców młodych w miarę dobrych :) to taka Moja Myśl, ale wydaje Mi się, że mogło by to wypalić szczególnie mam tu na myśli transfer Oliviera Giroud gościu miażdży ! !
Inter <333
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Seba »

Wchodzę na livescore, patrzę i co widzę ? Marsylia-Dijon 1:2. Moratti przejdzie do historii, jako ten, który z najlepszej drużyny Europy zrobił największe pośmiewisko Europy...
Obrazek
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Imrahil »

Seba. pisze: Wchodzę na livescore, patrzę i co widzę ? Marsylia-Dijon 1:2. Moratti przejdzie do historii, jako ten, który z najlepszej drużyny Europy zrobił największe pośmiewisko Europy...
Racja chociaz perspektywe masz dalekosiezna, bo z Marsylia to pilkarze oblali sie wstydem dajac sobie wbic dwie bramki w ostatnich sekundach meczu.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
IlCapitano

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: IlCapitano »

Seba. pisze: Wchodzę na livescore, patrzę i co widzę ? Marsylia-Dijon 1:2. Moratti przejdzie do historii, jako ten, który z najlepszej drużyny Europy zrobił największe pośmiewisko Europy...
Przynajmniej odpadliśmy po 2:2 w dwumeczu. Przeszlibyśmy do 1/4, dostali w losowaniu jakiś Real albo Barcelonę czy nawet Bayern i skończyłoby się dwucyfrówką.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: miniu86 »

Moratti z wielką pomocą człowieka porażki czyli Ranieriego.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
lukasszzo
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2009, 01:03

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: lukasszzo »

Trzeba odświeżyć kadrę i zmienić trenera,dobrze by było ściągnąć Bielsę albo dać szansę Blancowi czy Didierowi Deschampsowi.Zmiana w bramce,Julio Cezar od kilku sezonów gra nie równo,może czas na Viviano od nowego sezonu.Sprzedać Maicona,kupić van der Viela albo Césara Azpilicuete.Puścić Snejdera,w jego miejsce ściągnąć Hazarda.ściągnąć andre ayewa,Seydou Doumbia,Olivier Giroud,sprzedać pazzi.
pietrasowy
Posty: 115
Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:04
Lokalizacja: Łódź

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: pietrasowy »

wyłączcie FMa, proszę.

po sezonie odejdzie Zarate (nie wyobrazam sobie ze go wykupimy)
Wykupienie Poliego i Guarina to będzie jakieś 20 mln (o ile dobrze pamiętam) - oczywiście jeśli nie trafi się nic ciekawszego i po sezonie bedzie mozna powiedziec ze sa ok.
Zostanie nam kasa na jeden - dwa transfery. Zależy kto jeszcze odejdzie.

Co do Cesara w pelni sie zgadzam. na gwałt potrzebny jest lewy obrońca i napastnik. ale nie przychodzi mi do glowy nikt tani i klasowy do wyjęcia. Dobrym pomysłem moglby być zestaw Cissokho + Tevez, ale wątpię że uda nam się kogokolwiek z tej 2 wyjąć.

Upychanie Zanettiego w pomocy staje sie bezsensowne, lewa obrona to najlepsze miejsce dla niego patrząc pod kątem przydatności dla drużyny.

Coutinho musi wrócić i dostawać regularnie szanse do gry.

Osobiście pożegnałbym Chivu, Stankovicia, Cesara, Cambiasso i kogos z dwójki Milito-Forlan. ale watpie ze ktokolwiek ich weźmie... (poza Julio, ktorego pewnie z checia wezmie ktos z Premier League)
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: groch »

Wróćmy do tematu trenera...
Ranieri musi polecieć bo inaczej tego nie widzę ale kto w jego miejsce?

-AVB podoba mi się to, że potrafił posadzić dziadków w Chelsea, ale same wyniki dnoooo!
- Blanc? nie jestem przekonany
Niestety jedyny dobry kandydat wybrał Atletico jest nim Bielsa... Fantastyczny taktyk. Spójrzmy co zrobił z Chile... Bilbao oglądałem tylko w potyczce z Manchesterem ale zrobili na mnie meega duże wrażenie...
Typy Morattiego czyli Cosmi, Zenga, Mihajlovic niech się schowają w piach gdyż nie dopuszczam ich do myśli....
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Chuchu »

Może Boasowi Premier League nie pasowało. W poprzednich klubach spisywał się bardzo dobrze, środowisko Interu zna i co najważniejsze nie bałby się posadzić dziadków na ławie. Jestem jak najbardziej za. Poza tym z tego co czytałem to z odejścia Portugalczyka nie byli zadowoleni kibice Chelsea za bardzo.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Andy »

Boas posadził na ławce dziadków...i jak widać nie wyszło mu to na dobre. U niego nie grali - Lampard czy Drogba i Chelsea przegrywała. Boas odszedł a wyżej wymienieni piłkarze zaczęli regularnie grać i Chelsea zaczęła wygrywać. Chyba jednak nie do końca odstawienie dziadków się opłaciło. W naszym przypadku byłoby chyba na odwrót..ja jestem za przyjściem Boasa. Tak jak już Chuchu tutaj wspomniał - zna środowisko Interu i myślę, że tylko pchnął by ducha w naszą drużyne.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: tomiko85 »

Teraz kazdy po kilku meczach  Athletic chawli Bielse, ok skad wiecie ze sobie poradzi na San Siro??? AVB pracował w Porto, doskonała praca, podąża drogą Mou, ma dopiero 34 lata , liga angielska na dzień dzisiejszy jest najbardziej wymagającą ligą na świecie, we włoszech większość drużyn przechodzi kryzys - przykład fiorentiny, romy, parmy, INTERU. Jedynie Juve gra nieżle (przy pomocy sędziów może wystarczyć do zdobycia Scudetto), Milan jako jedyny na dzień dzisiejszy ma szansę coś osiągnąć w LM. Napoli zabrakło doświadczenia, jednak grają ciekawą piłkę jednak Hamsik->Lavezzi->Cavani to trochę mało by zdobyć Europę na tle na dzień dzisiejszy dwóch najlepszych drużyn -REALU I BARCY. Wracając do trenera AVB na dzień dzisiejszy jest najlepszym kandydatem do prowadzenia INTERNAZIONALE, bo nie sądze by Spaletii był chętny (podpisał nowy kontrakt), Pep Guardiola pewnie podpisze na kolejny rok umowę z Barcą, Lippi chyba nie jest zainteresowany posadą w Interze a Bielsa to również melodia marzycieli. potrzebny jest fachowiec, który stworzy nową drużynę, posadzi na ławce weteranów (którzy niekoniecznie muszą odchodzić ale pomagać młodym graczon wkraczac do pierwszego zespołu takich jak : Obi,Poli,Castaignos,Coutinho, Faraoni, Crisetig) i mieć czas na wprowadzenie zmian.na koniec dodam , ze uważam iż Pellegrini również powinien być brany pod uwagę co pokazał swoją pracą w Realu Madryt i teraz w Maladze (jednak on też ma misję w Maladze którą pewnie będzie chciał wypełnić z wolą szejków pompujących petrodolce w Malage.Dzieki.Skończyłem.Yo
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Baszczu »

pietrasowy pisze:Osobiście pożegnałbym Chivu, Stankovicia, Cesara, Cambiasso i kogos z dwójki Milito-Forlan. ale watpie ze ktokolwiek ich weźmie... (poza Julio, ktorego pewnie z checia wezmie ktos z Premier League)
Chivu się kończy kontrakt, więc wystarczy go nie przedłużać. Stankovic i Cambiasso raczej zostaną, ale dla nich osobiście widzę miejsce w tej drużynie. Forlan chyba źle się tu czuje i możliwe, że będzie chciał odejść. Natomiast Julio to chodząca zagadka. Potrafi wyjąć okno, a potem zaprezentować klasycznego "Przyrosia", czyli niepodjęcie próby interwencji i odprowadzenie piłki wzrokiem. Myślę, że brak zmiennika, który otwarcie by mówił, że chce grać, a nie tylko klepał Brazylijczyka po plecach, również miałby znaczący wpływ na jego postawę.
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: tomiko85 »

To prawda viviano czeka na szansę :) Julio powinien usiąść czasem na ławce bo wie że i tak zawsze zagra co by się nei działo...
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: magneto86 »

Viviano może być godnym następcą Julio, jak tylko wróci powinien dostawać coraz więcej szans na grę
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Tkrauze »

Nie bawię sie w żadne FM'owe dywagacje jak wielu użyszkodników na SB. Uważam ze sprowadzenie L.
Blanca,grzeczne podziękowanie weteranom, wprowadzenie młodych: Juana,Cou,Poliego. Transfer tylko 3 zawodników: Lucasa,Isle,Benatie z Udine. Dopiero wtedy należy dobrze zorganizowac okres przygotowawczy i mamy wielkie możliwości na przyszły sezon.;-)
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: forzaragazzi »

Kurs na juve w meczu z nami to 1,7. Jakby grali z jakimś beniaminkiem. Do czego to doszło :/
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: magneto86 »

No to wysoki, ja spodziewałem się max 1,5 dla Juve, niestety takie są realia :(
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: kachol »

Tkrauze pisze: Nie bawię sie w żadne FM'owe dywagacje jak wielu użyszkodników na SB. Uważam ze sprowadzenie L.
Blanca,grzeczne podziękowanie weteranom, wprowadzenie młodych: Juana,Cou,Poliego. Transfer tylko 3 zawodników: Lucasa,Isle,Benatie z Udine. Dopiero wtedy należy dobrze zorganizowac okres przygotowawczy i mamy wielkie możliwości na przyszły sezon.;-)
To co mówisz jest bardzo FM-owe;)... Szansa na to, że przyjdzie Blanc jest tylko hipotetyczna... Liczenie, że pożegnamy się z weteranami to mrzonki, bo mają świetne kontrakty i w większości na jeszcze 2 lata... Juan narazie to wielka niewiadoma, a Cou prawdopodobnie pozostanie na wypożyczeniu, więc pozostaje Poli, który sprawia dobre wrażenie, ale on jeden to trochę mało... Transfery znając życie to będą pewnie mocno egzotyczne, więc raczej należy patrzeć na to co dzieje się w Ameryce Południowej, bo przy obecnej polityce Morattiego nie wygramy walki o np. Islę... Będzie za niego wiele ofert, a my damy propozycję w stylu 3 mln i Castaignos + Jonathan...

Ja byłem pewny, że MM wpadnie w szał i będzie rewolucja jakiej świat nie widział, ale po jego słowach i tym co mówią zawodnicy + trener (za starego MM byłby już 12 razy zwolniony) dochodzę do wniosku, że pozostanie szkielet weteranów plus 2-3 egzotyczne wzmocnienia, a opuści nas tylko Chivu i może Forlan/Pazzini... Trzymam sam kciuki, żebym się mylił, ale tak to na tą chwilę widzę, a jak pomyślę o nowym trenerze to dopiero mi słabo, bo ostatnie wybory są porażające...
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: forzaragazzi »

magneto86 pisze: No to wysoki, ja spodziewałem się max 1,5 dla Juve, niestety takie są realia :(
Gdyby nie ważny dla juve mecz z milanem w środku tygodnia byłoby 1,5...
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: groch »

Kachol niestety pasz rację... Od 2 lat robimy to bezustannie. Czyli kupujemy "wynalazki" które siedzą na ławce i nie dostają szans... Wielu mówi, że są po prostu gorsi na treningach. To co pokazuje Cou w Hiszpanii zaprzecza temu. Zresztą jak można grać gorzej nawet na treningach niż Stankovic, Cambiasso, Pazzini. W lecie liczę na odejście Chivu, Stanko, Cambiasso i któregoś z napastników... Choć transferu pierwszego jestem w miare pewien co do Dejana i Cuchu obawiam się, że zostaną za zasługi. Kolejną sprawą jest to co zrobił Conte wprowadzić u nas tzn. Zanetti ławka bądź łatanie dziur maksymalnie.

Liczę na powrót Coutinho i na to że nowy/obecny trener zacznie wkońcu grać bardziej ofensywną pomocą z Alvarezem, Cou na czele...
Chciałbym do powrotu 4-3-3 jak za Mourinho ale potrzebujemy 2 dynamicznych napastników i 1 który będzie dokładał nogę czego nie mamy. A MM nie zakupi 3 napastników. Więc najbardziej opcjonalną formacją będzie gra ze skrzydłowymi gdzie pojawiają się takie nazwiska jak Isla i.... no właśnie... i
kto? Jeśli zostanie Ranieri a przyszedłby Isla na prawej stronie, na lewej będzie grał Nagatomo-Zanetti... Boże...
Gra taktyką 4-3-1-2 też nie wygląda źle na papierze ale grając środkiem potrzebujemy dużo dobrze wyszkolonych technicznie zawodników, sprytnych napastników czyli nie Pazzini, Milito, Forlan, Stankovic, Cambiasso...


Więc jak widać bez większej rewolucji się nie obejdzie chyba, że przyjdzie jakiś cudotwórca i zrobi coś z niczego...
Ostatnio zmieniony 21 mar 2012, 11:39 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: hQ »

Coutinho może grać na skrzydle. Fajnie jakby przyszedł taki Farfan i Isla. Do tego może ktoś z juniorów? Alborno, Bessa.. czy to nie skrzydłowi?
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: mio85 »

mamy szanse na dwa bardzo dobre transfery: Krasic i Affelay i mamy skrzydla.........chcialoby sie napisac - nie schrzanmy tego, ale ja jestem pewien, ze to schrzanimy........krasic na pewno budzi rozne uczucia, ale ja go cenie, poza tym sprawdzil sie w pierwszym sezonie, wiec nie ryzkujemy tyle co w przypadku "talentu" z ameryki pd... o afellaya natomiast juz zabiega liverpool, ale czego mozna spodziewac sie po Brance.........
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: magneto86 »

mio85 pisze: mamy szanse na dwa bardzo dobre transfery: Krasic i Affelay i mamy skrzydla.........chcialoby sie napisac - nie schrzanmy tego, ale ja jestem pewien, ze to schrzanimy........krasic na pewno budzi rozne uczucia, ale ja go cenie, poza tym sprawdzil sie w pierwszym sezonie, wiec nie ryzkujemy tyle co w przypadku "talentu" z ameryki pd... o afellaya natomiast juz zabiega liverpool, ale czego mozna spodziewac sie po Brance.........
Farfan, Isla, i w/w to dobrzy zawodnicy, gdyby choć jeden transfer udało się sfinalizować, to byłoby dobrze, dwa to byłoby świetnie, ale ze zdolnościami Branci to na wiele bym nie liczył....
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Seba »

Pojawiają się głosy, jakoby Ranieriego do końca sezonu mógłby zastąpić Stramaccioni. Jeśli nie bałby się posadzić dziadków na ławce i włączyłby do pierwszej drużyny kilku "Primaverowiczów", to byłbym jak najbardziej na tak. W obecnej sytuacji aż się prosi, aby testować młodzież.
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Jaszczu91 »

To że Ranieri zostanie do końca sezonu to jest pewne. Dla mnie to duży błąd, bo podobnie jak kolega wyżej wolałbym, aby ten sezon dokończył Baresi lub Stramaccioni. Wtedy chociaż można by się było przekonać ile tak naprawdę są warci nasi młodzi zawodnicy. Inter Ranieriego nie ma racji bytu i nic już nie osiągnie. Zespół nie poczyni żadnego postępu pod jego wodzą. Ale to wiedzą wszyscy a Moratti wie swoje.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
ODPOWIEDZ