Inter 2011/2012

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
skuN
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwie 2008, 19:32

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: skuN »

Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy Mancio zostanie czy też nie. Jeśli Mourinho by go zastąpił to pierwsze co by zrobił to pewnie sprowadził ze 2 skrzydłowych = na lewej chciałbym widzieć Meneza lub Guardado?;] a na prawa Quaresme lub Hleba... Podziekował bym za usługi dla Crespa oraz Cruza. Zapewne Droga by nas wzmocnił ;P oczywiście za rozsądną cene.. Co do włochów to Inter powinien zainteresowac sie Piattim bardzo uzdolniony młody piłkarz i z tego co wiem posiada Włoskie obywatelstwo ;P Do tego Barzagli na srodeczek obrony.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Orzeu »

skuN pisze: Podziekował bym za usługi dla Crespa oraz Cruza.
a kto to ten Crespa ?
skuN pisze: Zapewne Droga by nas wzmocnił ;P oczywiście za rozsądną cene..

że jakaą drogę by wzmocnił ?
skuN pisze:Co do włochów to Inter powinien zainteresowac sie Piattim bardzo uzdolniony młody piłkarz i z tego co wiem posiada Włoskie obywatelstwo ;P

nooo... co do Włochów to z tego co wiem raczej wszyscy mają Włoskie obywatelstwo ;)

Roma gubi pkty, tak więc jutro być może odskakujemy na 6 pktów co się wiąże z tym, że już nas nikt raczej nie powinien dogonić. Podwójna korona na osłodę po odpadnięciu z LM ?? Jak najbardziej realna. Efekt tego ? Mancio zostaje ? Na dzień dzisiejszy naprawdę trudno określić, czy Mancini odejdzie po sezonie czy też nie. Z jednej strony mnóstwo spekulacji prasowych i do tego ta przedwczesna dymisja po meczu z LFC, z drugiej strony słowa Manciniego po tym i stanowisko Morattiego, który to na każdym kroku podkreśla, że Mancini zostaje.
Obrazek
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: szuli »

mi się wydaje, że jednak odejdzie - mam wrażenie, że powiadomił o odejściu z klubu zanim uzgodnił to z MM
potem sie wycofał, żeby zawodnicy mieli jakąś motywację większą i żeby nie było "szumu" wokół poszukiwań jego następcy
a skoro Jose Mu. nie podpisał kontraktu i nic teraz o nim nie słychać - znaczy, że na 100% po cichu w spokoju negocjuje warunki kontraktu - mam tylko nadzieję, że z nami
Obrazek

Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Nen »

Najwiekszą niewiadoma jest atak. Ibra Crespo Suazo Cruz Adriano Balotelli Recoba mówi sie też o powrocie Acquafresci ponadto Jose chce Drogbe Mancio chce Cassano. Tak apropo wyobrażacie sobie atak

                                    Ibra           
                  Adriano                  Cassano

Trzech najwiekszych kozaków w jednej lini :P
God protect me
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Bodzek »

Nen pisze:                                     Ibra           
                  Adriano                  Cassano

Trzech najwiekszych kozaków w jednej lini :P
Myślę, że to by była zbyt wybuchowa mieszanka, chociaż Mourinho gdyby został trenerem Interu to może dałby sobie z tym wszystkim radę. Umie uzyskać posłuch i zawodnicy go szanują. Ale do końca niczego nie można być pewnym :flaga33:
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
skuN
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwie 2008, 19:32

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: skuN »

Orzeu wpadłeś na forum mnie poprawić? Akurat pisałem to w takim stanie że choćbym sprawdził 10 razy co napisałem  i tak coś było by nie tak. Tak więc znajdź se może inne zajęcia wyjdź czasem z domu. Tylko nie odchodź za daleko, taka ilość świeżego powietrza jak na pierwszy raz może zawrócić w głowie...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Orzeu »

nie frustruj się tak  :lol2:

Jak już wpadasz na to forum w obojętnie jakim stanie to przyłóż się do tego co wypisujesz, a nie kaleczysz język polski. I nie znajdę "se"  :lol2: innego zajęcia.


Bodzek i NEN - ale o czym Wy mówicie. Cassano jasno zadeklarował, że zostaje w Sampie, tak więc nie ma tematu. Dla mnie sprawa wygląda tak: Mancio zostaje wylatuje Adriano, Recoba, prawdopodobne Crespo. Przychodzi Mourinho wlatuje Drogba, wylatuje ktoś z : Suazo, Crespo, Cruz.
Obrazek
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: BENIOOO »

jesli Jose zostalby trenerem to przede wszystkim wzial by sie za pomoc a zwlaszcza za skrzydlowych.Jose opiera gre na dobrych skrzydlowych i kreatywnym pomocniku. i nie konieznie musi wziac lamparta czy drogbe.napewno ze dwoch rodakow by sprowadzil
RADOSLAW771
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2008, 18:38
Lokalizacja: Polska

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: RADOSLAW771 »

Nie zgadzam sie z tym ze trzeba wyrzucic Cruza!!!!! Kto tak uwaza niech spojrzy na strzelcow Interu!!! Ibra, Balotelli i Cruz musza zostac. ale jestem za tym by wyrzucic Crespo I Suazo ktory nie spelnia jednak oczekiwan.
RADOSLAW771
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2008, 18:38
Lokalizacja: Polska

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: RADOSLAW771 »

hej Bodzek masz racje Mourinho potrafi ustawic zespol i zawodnicy go szanuja.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: miniu86 »

Inter w przyszłym roku bęzie potrzebowal jakiegos młodego obroncy i dwóch kreatywnych pomocników jak np Hleb i Mancini. Ci dwaj pomocnicy zupełnie wystarczą by wzmocnic naszą pomoc. Atak widze tak: Ibra, Mario, Adriano i Cruz.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Dzonyy »

A co z Suazo ? Nie wiem dlaczego wszyscy go tak skreślają, przecież to znakomity zawodnik.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
bulin90
Posty: 122
Rejestracja: 20 maja 2007, 22:03
Lokalizacja: Kalinowa\Oława

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: bulin90 »

Dzonyy pisze: A co z Suazo ? Nie wiem dlaczego wszyscy go tak skreślają, przecież to znakomity zawodnik.
Zgadzam się w zupełności z Dzonyy-m.według mnie nie pokazał wszystkiego co umie bo dostawał za mało szans od Manciniego na pokazanie swoich mozliwości.Stylem gry przypomina mi Martinsa :-D :-D
Obrazek
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: BENIOOO »

wlasnie suazo i jimenez dostaja b.malo szansy na gre.ale to mancini wie lepiej kto ma grac.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Slepy »

I jak na razie dobrze mu to wychodzi. O ile jeszcze Jimeneza jestem w stanie zrozumieć, to Suazo juz nie bardzo. Chłopak kiedy tylko jest zdrowy, praktycznie zawsze dostaje szanse dogry. W całym sezonie zagrał w 32 meczach, ponad 1600 minut. To, ze strzelił tylko 8 bramek nie jest winą Manciniego. Ale o Davida jestem spokojny, bo na pewno jeszcze pokaże sie z dobrej strony. Myśl o jego sprzedaży jest głupotą, bo jako uzupełnienie naszego zespołu jest chyba najlepszym z możliwych na rynku zawodników.
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Wasiel InterFC »

Dzis pojawiły się informacje, jakoby Mancini i Moratti uzgodnili liste piłkarzy, ktorych widza w skladzie Interu na nastepny sezon. Skoro planuja razem wzmocnienia, to oznacza, ze Mancini znajduje sie w planach patrona Interu jako trener na przyszły sezon. Mancini chciałby widziec w nastepnym sezonie w niebiesko-czarnym trykocie; Alieksandra Hleba (co mnie cieszy), Inlera i Konko. Czy uwazacie, ze Ci zawodnicy sa napewno realnym wzmocnieniem Interu????
Juz nie chodzi o wzmocnienia kadry rezerowymi, nalezy wzmocnic 11 pod katem przyszlorocznej LM, bo chyba kazdy kibic Interu z utesknieniem czeka na wymarzony tryumf w Champions League:PPP Jakie sa Wasze opinie????
Inter per sempre. Inter eterno amore.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Szycha »

Inlera widzialem pare razy w akcji. Jak dla mnie to w przeciągu roku materiał na pierwszy skład. Konko to dla mnie zagadka gdyż nie widziałem ani jednego meczu w jego wykonaniu. Wie ktos może o liczbie jego asyst w tym sezonie ? Z Arsenalu zamiast Hleba wolalbym Flaminiego...Vieira by mu pomogl z aklimatyzacja :D
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Dzonyy »

Tyle że Flamini to defensywny pomocnik a nam potrzeba rozgrywającego.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Szycha »

Flamini owszem jest defensywnym pomocnikiem ale może grać też na boku obrony. W przypadku takiej liczby kontuzji jak w tym sezonie jesli mamy powalczyc o LM taki zawodnik to skarb. Zalezy co zarząd zrobi z Dacourtem... Kontrakt jego obowiazuje do konca tego sezonu czy dluzej
KamilZ
Posty: 51
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:59

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: KamilZ »

Konko ma 3 asysty i 3 gole w tym sezonie. Nie wiem czy on jest tak bardzo nam potrzebny. To skrzydłowy, a takich nam nie brakuje. Właściwie on jest obrońcą, a chyba grywa często w pomocy, a właśnie chyba to wszystkich nas denerwuje, że w podstawowym składzie gra tak dużo obrońców.
Inler to defensywny pomocnik a to kolejna kwestia z podstawowym składem.
No Hleb jest ofensywny, zdecydowanie najlepszy transfer z tej trójki, ale jak będzie to zobaczymy.

Ogólnie bez rewelacji ten transfery, no ale widać że to pomysł Manciniego, bo nie wiem kto inny by się starał o kolejnych obrońco-pomocników :P.

Poza tym skład mamy na prawdę bardzo mocny. Nie potrzeba nam jakichś wielkich gwiazd. No ale problemem jest trener, który nie potrafi tego w pełni wykorzystać.
;]
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: pct »

Kontrakt Flaminiego konczy sie z tym sezonem. Tez nie jestem przekonany czy sprowadzenie go ma sens. Tymbardziej, ze parol na niego zagial Bayern Monachium, ktory szuka defensywnego pomocnika a dodatkowo ma odejsc Lahm i byc moze Sagnol wiec zawodnik potrafiacy grac rowniez na boku obrony to dla nich skarb.
La Pieuvre
Posty: 77
Rejestracja: 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Karlino (zach.-pom)

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: La Pieuvre »

Szycha pisze: Inlera widzialem pare razy w akcji. Jak dla mnie to w przeciągu roku materiał na pierwszy skład. Z Arsenalu zamiast Hleba wolalbym Flaminiego...Vieira by mu pomogl z aklimatyzacja :D
Popieram w całej rozciągłości :piwko: Też widziałem tego chłopaka (Inlera) w niejednym meczu i muszę przyznać ,że to jeden z ich najlepszych piłkarzy.Młody piłkarz z niezłą techniką i do tego z armatą w nodze, moim zdaniem wcale nie gorszy od Jimeneza.Hleb jest niezły ale tylko wtedy gdy chce mu się grać, często zdarza mu się podchodzić do meczu olewająco.Ja zdecydowanie wolał bym Pascala Feindouno :-)
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Wasiel InterFC »

Powiedzcie coś wiecej o Inlerze> Ile ma lat, narodowosc, przebieg kariery, mowicie o nim raczej w pozytywnym tonie, chciałbym sie o nim cos dowiedziec. Rzeczywiscie martwi mnie, pasywnosc Manciniego jezeli chodzi o kreatywnych pomocnikow. Napewno wielu z Was skrytukuje mnie, pojawia sie komenty typu po co nam np. Quaresma, on nic nie osiagnął. Mozliwe, ale jednak trzeba dac mu szanse by w koncu pokazal gre na miare wielkiego talentu. Moim osobistym faworytem do gry w Interze w przyszłym sezonie jest Amantino Mancini. wogole warto by bylo wzmocnic kazda pozycje jednym kreatywnym zawodnikiem. Marzeniem, niestety nierealnym jest Daniele De Rossi. Ale juz Rossina, Montolivo czy na obrone Barzali jest w zasiegu mediolanskich dzialaczy. Nie chce byc zlym prorokiem, ale zamiast uciekac Romie czy Juve, troszke spowolnimy budowanie druzyny na miare wygrania LM.
Tych panow nie widze w przyszlym sezonie w barwach Interu: Solari, Cesar. Co z Dacourtem, Figo, Maniche'm?
Nalezy tez pomalu rozgladac sie za nastepcami wielkich mistrzow, Zanetti, Matrix, Figo, Cordoba, Cruz. Oni nie beda grac wiecznie, jezeli o kims zapomnialem, a zapomnialen napewno to uzupelnijcie liste.
Piszcie, byc moze wywiaze sie ciekawa, merytoryczna rozmowa:D
Inter per sempre. Inter eterno amore.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: RoB »

Wasiel InterFC pisze: Powiedzcie coś wiecej o Inlerze> Ile ma lat, narodowosc, przebieg kariery
http://en.wikipedia.org/wiki/G%C3%B6khan_%C4%B0nler
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: BENIOOO »

Co do hleba to jak najbardziej przydlaby sie w interze.co do Inlera i Konko niemam przekonania.i nie sa to zawodnicy co moga nam dac triumf w CL.Obawiam sie ze to tylko przeblysk w tym sezonie.i niewiadomo co  pokaza w nastepnym sezonie.wolalbym zeby rozpoczeli starania o Rossine albo Manciniego,Barzagli.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: MiRas. »

Inler i Konko to byłyby transfery w stylu Luciano, a takich nam nie potrzeba. Inter nie jest królikiem doświadczalnym byśmy mieli próbować takich piłkarzy.

Hleb i Rosina to są pomocnicy, których brakuje w obecnym składzie.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: BENIOOO »

Jak najbardziej zgadzam sie z krwawym,napastnikow tez niepotrzebujemy bo mozemy wykupic polowe karty Aquafreski. A co sadzicie o Elano?inter daje zaniego 12 baniek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Szycha »

Krwawy_eM pisze: Inler i Konko to byłyby transfery w stylu Luciano, a takich nam nie potrzeba. Inter nie jest królikiem doświadczalnym byśmy mieli próbować takich piłkarzy.

Hleb i Rosina to są pomocnicy, których brakuje w obecnym składzie.
Rosina dobrze by się sprawdzał na pozycji wysuniętego pomocnika. W dodatku może grać w ataku i na skrzydle. Przydalby się nam taki zawodnik z pewnościa.
kari71
Posty: 14
Rejestracja: 15 kwie 2008, 18:51

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: kari71 »

co sądzicie o ofercie Realu za Ibrahimovica 50 mln i diarra
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Chuchu »

kari71 pisze: co sądzicie o ofercie Realu za Ibrahimovica 50 mln i diarra
bardzo kusząca popozycja. jesli to jest prawda to na miejscu Morattiego bym sie zgodził. za 50 baniek mozna kupic niejednego znakomitego zawodnika a jak jeszcze Diarre na sprezentują to super by bylo. Mysle jednak ze Moratti sie nie zgodzi :(
ODPOWIEDZ