Inter 2011/2012

To co każdy kibic lubi...
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Andy »

Dzisiaj kumpel mi powiedział ( o wczorajszym meczu) - "Co to było ? Wraca stary Inter...Inter sprzed 7 lat"..i jak tutaj się z nim nie zgodzić..chociaż także dodał, że na wzmocnienia trzeba będzie wydać conajmniej 100 mln :P ... i tutaj bym sięz nim nie zgodził. On przynajmniej z tego składu zostawił Julio Cesara i Obiego :D.

Ciekawi mnie co pokaże nasz nowy coach ? Mam nadzieje, że w tych ostatnich spotkaniach ligowych więcej szans będą dostawali piłkarze Primavery ;).
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Hanys »

może nie do końca Primavera połowa skłądu ale też ich można wystawiać
ja stawiał bym na obiego poliego ranochie guarina Castaignos Alvarez Faraoni Ranocchia a reszta to primavera XD
IlCapitano

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: IlCapitano »

Opcja pewnie do końca sezonu - nie wierzę, że Stramaccioni poprowadzi Inter dłużej niż do czerwca. No chyba, że do końca sezonu zaliczy same zwycięstwa. O nic już nie gramy, niech wprowadzi do składu paru świeżo upieczonych, młodzieżowych Mistrzów Europy. Bessa, Crisetig, Longo i Alborno w pierwszym składzie - takie jest moje pobożne życzenie na końcówkę sezonu. Powodzenia Andrea!
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: mio85 »

no nie wierze.....Moratti wywalil pajaca chyba w najmniej spodziewanym momencie, przynajmniej ja sie spodziewalem ze zostanie do czerwca, ale na szczescie troche rozsadku Morattiemu zostalo..........chociaz z drugiej strony - skoro go wywalil teraz to czemu nie zrobil tego po wczesniejszych druzgocacych blamazach??????? moze bysmy mieli chociaz cwiercfinal lm i kilka pkt wiecej..........ciekawe czemu nie Boas? albo jego przyjscie nie jest takie oczywiste jak sie wydawalo albo moratti chce stracic kolejnych kilka miesiecy.......
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: magneto86 »

Najważniejsze, że Moratti podjął słuszną decyzję i nie pozwolił Siwemu na pozostanie do końca sezonu. Miałem taki zjebany dzień a tu proszę, taka wspaniała wiadomość :D
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Baszczu »

Jaszczu91 pisze: To że Ranieri zostanie do końca sezonu to jest pewne.
Do buka z Tobą nie chodzę!  :-D
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: mio85 »

najnowsze doniesienia przegladu sportowego mowia o tym jakoby Inter byl zainteresowany Piszczkiem? wiadomo cos komus o tym?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Piter »

tak, czytałem że chcą dać 20mln "oiro" za piszczka, zainteresowana jest też AS Roma i Chelsea ale najprawdopodobniej dojdzie do Interu jeżeli odejdzie z BVB
Obrazek
Tobi
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2011, 23:12

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Tobi »

20 mln ojro za Piszczka? Oj, chyba zbyt wygórowana cena.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: sampam »

Wszystko sie moze zdarzyc, ale swiat jeszcze nie upadl na glowe;)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Mora »

W 20 mln za naszego rodaka nigdy nie uwierzę, Piszczek jest wart jakieś 7-8 mln euro. Zresztą nie sądzę, żeby miał odchodzić z Borussi. W Dortmundzie ma pewne miejsce w skladzie, walczy o najwyższe cele w Bundeslidze, gra na pięknym, wypełnionym po brzegi stadionie i ma 2 rodaków w zespole.Nie wiem po co miałby przechodzić do przeciętnej Romy czy równie przeciętnego Interu, a Chelsea to chyba jednak nieco za wysokie progi...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Piter »

Ja na miejscu piszczka do interu poleciał bym na skrzydłach bo inter jest fajny :P i chyba każdy się ze mną zgodzi.
Obrazek
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: magneto86 »

Jeśli byłby do wyciągnięcia za max 10 mln to jak najbardziej jestem za :) Za te pieniądze nie ma lepszego prawego obrońcy :)
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Jimi
Posty: 93
Rejestracja: 24 lut 2006, 17:19
Lokalizacja: Łódź

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Jimi »

w bramce podziękował bym Orlandoniemu, przedłużył o rok kontrakt z Castellazzim, sprzedał J. Cesara i do pierwszego składu Viviano. W obronie za darmo na środek bym sprowadził D. Astoriego zostawił Samuela, Ranocchie, Juana i Caldirolę, na lewą kupił Kolarova za 12 mln i na ławkę Nagatomo, na prawą Isla za 15 mln i na ławkę Zanetti albo Faraoni. W pomocy podziękował bym Dekiemu, zostawił Cambiasso, wykupił Poliego i Guarina, dał szansę Maridze albo Crisetigowi lub Obiemu. Sneijdera można sprzedać i liczyć na Rickiego albo Coutinho. W ataku bym na skrzydła za darmo wziął Farfana i kupił Afellaya za 8 mln, do tego na środek dokupił Rossiego za 15-20  mln a na ławkę Milito, Castaignos może Livaja. Ze sprzedaży piłkarzy można by uzyskać około 55 mln a wykupienie piłkarzy i kupno nowych to wydatek około: 70 mln więc MM musiał by wyłożyć około 15 mln. Wiem, że to tylko zabawa w fm'a ale myślę że taki skład by był ciekawy a co najważniejsze byłoby to możliwe do zrealizowania jednak nie z takim zarządem. Pierwszy skład by wyglądał tak: Viviano - Kolarov - Samuel - Ranocchia - Isla - R. Alvarez - Poli - Guarin - Coutinho(Afellay) - Rossi - Farfan. co powiecie na takie football fiction?
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2012, 02:23 przez Jimi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
IlCapitano

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: IlCapitano »

Jimi pisze: w bramce podziękował bym Orlandoniemu, przedłużył o rok kontrakt z Castellazzim, sprzedał J. Cesara i do pierwszego składu Viviano. W obronie za darmo na środek bym sprowadził D. Astoriego zostawił Samuela, Ranocchie, Juana i Caldirolę, na lewą kupił Kolarova za 12 mln i na ławkę Nagatomo, na prawą Isla za 15 mln i na ławkę Zanetti albo Faraoni. W pomocy podziękował bym Dekiemu, zostawił Cambiasso, wykupił Poliego i Guarina, dał szansę Maridze albo Crisetigowi lub Obiemu. Sneijdera można sprzedać i liczyć na Rickiego albo Coutinho. W ataku bym na skrzydła za darmo wziął Farfana i kupił Afellaya za 8 mln, do tego na środek dokupił Rossiego za 15-20  mln a na ławkę Milito, Castaignos może Livaja. Ze sprzedaży piłkarzy można by uzyskać około 55 mln a wykupienie piłkarzy i kupno nowych to wydatek około: 70 mln więc MM musiał by wyłożyć około 15 mln. Wiem, że to tylko zabawa w fm'a ale myślę że taki skład by był ciekawy a co najważniejsze byłoby to możliwe do zrealizowania jednak nie z takim zarządem. Pierwszy skład by wyglądał tak: Viviano - Kolarov - Samuel - Ranocchia - Isla - R. Alvarez - Poli - Guarin - Coutinho(Afellay) - Rossi - Farfan. co powiecie na takie football fiction?
Bardzo fajnie, tylko nie wiem co Ci nie pasuje w Orlandonim. Koleś i tak nie gra, a jest naszym wychowankiem co jest przydatne przy zgłaszaniu zawodników do pucharów. Nie mam pojęcia gdzie moglibyśmy znaleźć lepszego trzeciego bramkarza.
Jimi
Posty: 93
Rejestracja: 24 lut 2006, 17:19
Lokalizacja: Łódź

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Jimi »

Trzecim bramkarzem równie dobrze może być Di Gennaro albo Sala albo jakikolwiek inny bramkarz z primavery, który też jest wychowankiem, wiem że trochę szkoda takiego młodego bramkarza marnować na ławce ale ten na ławce nie musiał by siedzieć tylko cały czas grać w primaverze a tylko w sytuacjach kiedy pierwszy bramkarz byłby zawieszony lub kontuzjowany siadać na ławce. Prawda jest taka, że powołania dla 3 bramkarzy są bezsensowne trochę bo wiadomo, że na ławce i tak nie znajdzie się 2 bramkarzy. a Orlandoni ma już 40 lat i myślę, że jakby miał zagrać w pierwszym składzie to równie dobrze można dać szansę wyżej wspomnianemu Di Gennaro. Chociaż akurat Orlandoni stanowi najmniejszy problem, bo ma niewysoką pensję i mu nie przeszkadza jego rola w klubie więc dla mnie równie dobrze może zostać na kolejne lata.
Obrazek
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: mio85 »

tyle sie mowilo o letniej rewolucji na Meazza.......i co ja czytam? agent Chivu: raczej nie ma szans na transfer do napoli, Cambiasso: na pewno zostane na nastepny sezon, Dejan: tez chce zostac........zostana pewnie tez Lucio, Samuel i Maicon bo teraz to juz ich nikt nie chce - apelowalismy ze Maicona trzeba sprzedac jak najszybciej juz wtedy jak chcial go Mourinho, okazuje sie ze mamy lepsza intuicje niz branca.........czyli wszystko zostanie po staremu, a ze wzgledu na ffp wydamy moze jakies 15 mln euro........tak wyglada rewolucja a la Mediolan........nic tylko usiasc i plakac........to juz jest absurd niedlugo nasz trener bedzie mlodszy niz 3/4 skladu........


ad 1: taka ciekawostka na ktora sie natknalem u Steca -"Trener Ranieri wystawiał drużynę o średniej wieku 30,5. Wynik Stramaccioniego, który miał Inter Mediolan odmładzać, to na razie 31,8. "
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2012, 16:49 przez mio85, łącznie zmieniany 1 raz.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: miniu86 »

Jak chcą mogą zostawać, byle byśmy mieli trenera z jajami co posadzi ich na ławce. Problem z Cambiassami i Stankovicami jest taki, że oni non stop mają pierwszy skład. A jak widzą, że grają to myślą, że nadal jest wszystko ok i rewolucja ich nie obejmuje.

Mam nadzieje, że Moratti nie będzie robił jaj. Chyba widzi, że za Leonardo nie starczyło to na mistrza, teraz o mały włos wylądowalibyśmy w drugiej dziiesiątce tabeli, za rok wszyscy będą siłą rzeczy starsi i na pewno nie lepsi. Zresztą chyba docierają do niego liczby i fakty z tego sezonu. Ustanowiliśmy przecież rekord starości pierwszej jedenastki w lidze mistrzów. O tym słyszeć musiał.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: magneto86 »

A ja tam nie chcę widzieć Stanko czy Chivu w następnym sezonie. Po co nam darmozjady, które nic nie wnoszą do gry oprócz znanego nazwiska, a pobierają wysokie kontrakty  :mad: Oni nawet nie zasługują na ławkę rezerwowych !
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Seba »

Pojawiają się plotki, jakoby po sezonie PSG mógł opuścić Pastore. Mówi się o powrocie do Włoch. Można by o nim pomyśleć, po ewentualnej sprzedaży Wesa. Najlepszy jest jednak tekst, mówiący o rzekomym flopie z transferem Argentyńczyka: "Strzelił tylko 9 bramek w lidze i 2 W LE". Nasza cała pomoc chyba tyle nie ma.
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: sampam »

Pierwsze slysze o takich doniesieniach, a poza tym za jaka kwote mialby Pastore wrocic do wloskiej ligi? Jaka by ona nie byla i tak FFP zatryumfuje:D

P.S.
Czasem pilkarze, ktorzy nie asystuja i nie strzelaja bramek daja wiecej druzynie...:D
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: tomiko85 »

ludzie odbijcie od cambiasso , moim zdaniem gra przyzwoicie ,natomiast faktycznie Serb zawodzi powinien usiasc na lawce,
jesli chodzi o Pastore to skoro za 40 baniek poszedl do PSG to niby co ?? za polowe sprezentuja go Interowi czy Milanowi ???:) zapomnijcie on zostanie tam na bank tym bardziej ze powstaje ciekawy mocny zespol za kapuche szejkow :)
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Seba »

sampam pisze: Pierwsze slysze o takich doniesieniach
http://www.calciomercato.com/mercato/li ... gno-703124 - tutaj jest co nieco.
sampam pisze: P.S.
Czasem pilkarze, ktorzy nie asystuja i nie strzelaja bramek daja wiecej druzynie...:D
np. Stankovic :D
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: sampam »

Moim zdaniem powrot Pastore do serie a jest tak prawdopodobny, jak powrot Eto do Interu etc. Inter i Milan to finansowa 2 liga sposrod europejskich poteg. Predzej stabilne (?) finansowo Juve lub Roma moga sie pokusic o zakup pilkarza za mniej wiecej 30 mln wzwyz.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, 00:25 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
IlCapitano

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: IlCapitano »

Jeśli nasi miszczowie odpowiadający za transfery oddadzą w lecie Ranocchię do PSG, Torino czy co gorsza do śmiesznego Juventusu to będą największymi idiotami pod słońcem, powtarzającymi błędy kiedy swego czasu lekką ręką oddawaliśmy do największych rywali Pirlo i Cannavaro. To będzie ostateczne świadectwo na to, że w naszym zarządzie zasiada banda popierdoleńców ciągnących ten klub na dno.
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: FReeFonix »

Il Capitano pisze: w naszym zarządzie zasiada banda popierdoleńców ciągnących ten klub na dno.
A może teraz tak nie jest? To co oni odpieprzają przechodzi ludzkie pojęcie. Jak Moratti wydawał fortunę na transfery to w Interze grały same gwiazdy i gówno z tego było. Przyszedł Mourinho, poprosił o transfery, przyszły gwiazdy, ale nie tak znamienite jak te, które ściągnął Moratti i były sukcesy. Teraz zarząd nikogo nie kupuje i znów gówno z tego jest. Ja się pytam, czy jest w tym jakiś sens?
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: magneto86 »

Szkoda słów, po tym co wyczyniają możemy zapomnieć o Farfanie i reszcie "tanich" a solidnych grajków.......
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
and
Posty: 185
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: and »

Potrzeba mądrej polityki transferowej. Nie sztuka wydawać grubą kasę za mega gwiazdy !
Trudniej wyszukać młodego, perspektywicznego i wprowadzić go do gry na najwyższym poziomie.
Dlaczego Cou tak błyszczy w Espaniolu, a u nas grał ogony ?? To jest właśnie ta polityka ...
Grande Inter !!!
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: Jaszczu91 »

Inter wymaga rewolucji. Tego nie da się ukryć. Oto moja rewolucja. Ciekaw jestem co Wy na to.
Inter 2012/2013
Bramkarze
1. J Cezar
12. E Viviano
92. F. Bardi
Obrońcy
2. Ranocchia
4.Ogbonna
6. Lucio
8. Isla
15. Benedetti
16. Caldirola
21. Kolarov
26. Chivu
37. Faraoni
55. Nagatomo
Pomocnicy
5. Stanković
10. Sneijder
11 Alvarez
14. Guarin
18. Poli
19 Cambiasso
20. J. Obi
23. Coutinho
Napastnicy
7. Lavezzi
9. Destro
22. Milito
30. Castaignos

Przybyli: Viviano (4,5mln za połowę karty) Isla (około 12 mln), Kolarov(14mln) Ogbonna (6 mln) Guarin (13,5 mln) Poli (4 mln) Lavezzi (20 mln+ Pandev), Destro (6 mln)
Powrót z wypożyczeń: Coutinho, Caldirola, Bardi, Benedetti
Odeszli: Castelazzi, Orlandoni za darmo, Zanetti jako członek zarządu, Corboba (może by ktoś dał ze dwa miliony, no chyba że skończy karierę), Samuel (niech wraca do Argentyny za jakieś 5 mln) Farlan ( powrót do Hiszpani, np Malaga za jakieś 5 mln) Muntari (Milan 8mln), Palombo (powrót do Serie B) Zarate (powrót do Lazio) Juan Jesus ( powrót do Brazylii) Pazzini ( może szejkowie z PSG będą tak głupi i wezmą ga za jakieś 12mln) Maicon (znów liczę na PSG i jakieś 10 baniek) Mariga ( mnie nie przekonuje, niech idzie do Angli za 6 mln) Jonathan ( może Parma go odkupi za 4 mln)

Podsumowując: Wydatki to jakieś 80 milionów euro. Przychód z pozbycia się niepotrzebnych według mnie piłkarzy to 50 milionów. Wychodzi więc na to, że za 30 mln można gruntownie przemeblować, odmłodzić i jednocześnie wzmocnić skład.Średnia wieku mojej kadry to 25,64 lat.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2012, 13:09 przez Jaszczu91, łącznie zmieniany 1 raz.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Inter 2011/2012

Post autor: miniu86 »

Na chwilę obecną Inter jest jedną wielką niewiadomą. Po pierwsze nie wiemy ko będzie trenerem w przyszłym sezonie i prawdę mówiąc nawet nie wiem kto byłby najlepszy. Może Bielsa? Nie wiadomo czy zagramy w LE czy będziemy odpoczywać w środku tygodnia. Nie wiadomo czy Moratti dostrzeże, że niektórzy zawodnicy pierwszej jedenastki są juz grubo po 30 i coraz częściej sobie nie radzą vide Lucio-Samuel w tym sezonie. Nie wiadomo ile Moratti jest w stanie wydać. W sumie to jak pokazały ostatnie lata, wcale nie trzeba dużo wydawać, wystarczy myśleć. No ale, ten. Branca.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
ODPOWIEDZ