Mirel Radoi

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Mirel Radoi

Post autor: ForzaeDi »

Najprawdopodobniej, to właśnie ten piłkarz zasili nasz skład ...
Rumuński obrońca Steauy Bukareszt ma kosztować nas w granicach 14 - 15 mln Euro ...
Moim zdaniem byłby to dobry zakup, gdyż jak wiadomo Inter ma kłopoty z obroną, tym bardziej że niedawno Matrix nabawił się kontuzji ...
Co sądzicie o tym transferze [o ile do niego dojdzie] ? :P
Ostatnio zmieniony 2 sie 2008, 10:38 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Mirela Radoia

Post autor: Jeremy »

No i Rivas chyba rowniez ma problemy zdrowotne tak wiec kupno srodkowego obroncy jest naszym priorytetem.Mam nadzieje ze do nas nie przejdzie,jesli tak to zdecydowanie przeplacimy.Jestem za Ferrarim i mam nadzieje ze do skutku dojdzie wlasnie jego transfer a nie obroncy Steauy.A poza tym to moze byc tylko plotka.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Mirela Radoia

Post autor: Kropasz »

On się nazywa Mirel Radoi. W newsie jest odmienione nazwisko, znajduje się w bierniku. A co do zawodnika, to za tę cenę zupełna pomyłka. Taką sumą pieniędzy można wykupić np. Kompanego, Zapate i masę innych, może nawet bardziej utalentowanych graczy. Ale Jose ma talent do sprowadzania średniaków (Sidwell, SWP, Ben Haim, Tiago).
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
RQ77
Posty: 22
Rejestracja: 26 cze 2007, 11:12

Odp: Mirela Radoia

Post autor: RQ77 »

Wolalbym kogos wypozyczyc bo jak go kupimy a wszyscy wyzdrowieja to bedziemy mieli 7 srodkowych obroncow:/
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Mirela Radoia

Post autor: Jeremy »

Znajdz mi takiego dobrego srodkowego obronce ktorego moglibysmy wypozyczyc.Nie ma takiego.
Szansa na to ze kogos wypozyczymy wydaje sie rowna zeru.A poza tym lepiej kogos kupic a nie wypozyczyc bo problemy zapewne nie beda opuszczac coraz starszego i coraz bardziej kontuzjogennego Matrixa,Chivu ktory musi co jakis czas lapac kontuzje,z Cordobą tez nic nie jest pewnego a Burdisso moze byc alternatywą dla bocznych obroncow,przez co nowy obronca moze nam sie przydac przez dluzszy czas.Tak wiec ja bym zakupil jakiegos obronce a nie wypozyczal co i tak jest malo realne.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
RQ77
Posty: 22
Rejestracja: 26 cze 2007, 11:12

Odp: Mirela Radoia

Post autor: RQ77 »

postaral bym sie wypozyczyc senderosa z arsenalu nawet jezeli nie wypozyczyc to wziasc za darmo ferrariego na jeden sezon co prawda jest gorszy ale nie musielibysmy wydawac 15 mln bo nie wiadomo co pozniej zrobimy z radoiem jak wszyscy pozdrowieja
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Mirela Radoia

Post autor: Jeremy »

Z Ferrarim to sie zgodzę bo za jego transferem przemawia wiele atutow.Ale Senderos...Przecietny obronca.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Mirela Radoia

Post autor: Mora »

Trochę ciężko sie wypowiedzieć na temat gry tego piłkarza ,bo widziałem go w akcji chyba tylko podczas dwumeczu Steauy z Zagłębiem Lubin...Cena za tego zawodnika to ponoć 14,5 miliona euro ,czyli dużo za dużo.Nie wiem jakie musiałby mieć umiejętności ,żeby odchodzić z ligi rumuńskiej za taką kwotę...Nowy Bergomi :?: :wink:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Mirela Radoia

Post autor: Jaro »

Może coś z niego będzie. Z tego co widziałem to prezentuje się dobrze a w dodatku pamiętam jak nam go kiedyś zarekomendował Zenga  :P a nasza legenda nie chciała by nam wciś byle kogo  :love:
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
IlCapitano

Odp: Mirela Radoia

Post autor: IlCapitano »

Można jakoś tytuł poprawić? Obrońca nazywa się Mirel Radoi a nie Mirela Radoia  :lol:
Sorry za offtop  :offtopic:
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mirel Radoi

Post autor: RoB »

Nie sadzę aby ten zawodnik do nas trafił, więc nie wiem po co ten temat w tym dziale.
Ostatnio zmieniony 2 sie 2008, 11:32 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Mirel Radoi

Post autor: MiRas. »

Temat przesunięty do działu: Transfery.

Swoją drogą 14,5 mln € za takiego piłkarza to tak, jakby wydać 300 zł za Leśnego Dzbana...  :lol: :P
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Mirel Radoi

Post autor: kibix »

to ja już wole za darmo Ferrari'ego
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Mirel Radoi

Post autor: Fanatyczny »

Watpie aby doszlo do tego zakupy, ale jezeli dojdze, to napewno nie bede zadowolony. Dlaczego? Poniewaz, ta cena jak za niego jest kosmiczna :x
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mirel Radoi

Post autor: Woo-cash »

Po pierwsze najpierw bym się wstrzymał z zakładaniem tematu bo równie dobrze można było założyć temat o Lampardzie, Drogbie, Carvalho którzy mimo wszystko nie dołączyli do Interu. Po drugie jakoś nie jestem za tym transferem. Mamy na oku Ferrariego za darmo a szukamy jakiegoś piłkarza za którego trzeba zapłacić w dodatku dość dużo.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Mirel Radoi

Post autor: Corredo »

Dla mnie nieporozumieniem jest ściąganie obrońcy, który będzie pełnił role zmiennika po powrocie naszych stoperów. Jak już kupować za taką sumę zawodnika to takiego, który nie będzie odstawał od poziomu pozostałych. A Radoi nie należy do takich. To by była takowa zapchajdziura za nie małą ilość pieniędzy.
Paliuka
Posty: 52
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:06

Odp: Mirel Radoi

Post autor: Paliuka »

Corredo pisze: Dla mnie nieporozumieniem jest ściąganie obrońcy, który będzie pełnił role zmiennika po powrocie naszych stoperów. Jak już kupować za taką sumę zawodnika to takiego, który nie będzie odstawał od poziomu pozostałych. A Radoi nie należy do takich. To by była takowa zapchajdziura za nie małą ilość pieniędzy.
dokładnie. albo kupmy kogos kto z powodzeniem bedzie mogł walczyc o pierszy sklad juz teraz albo kupmy gracza w wieku załózmy 23 lata który mogłny wejsc do pierwszej 11 za rok albo dwa. Materazzi juz sie wypala. Cordoba nie wiadomo jak bedzie grał. a wiec przydałby sie jakis mlody perspektywczny obronca. wydaje mi sie ze lepiej wydac na kase takiego niz za jakiegos Radoia.
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Mirel Radoi

Post autor: Dominik »

Niedawno znowu powróciła sprawa tranferu Mirela Radoiego. Dla mnie on jest nam już niepotrzebny, bo jeszcze tylko Rivas leczy kontuzje ze środkowych obrońców i tak niewygra rywalizacji o podstawową 11 chyba, żeby poszedł na pomoc, ale jakoś niewyobrażam sobie go na tej pozycji.
FORZA INTER!!!
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Mirel Radoi

Post autor: Jeremy »

Teraz definitywnie upadła sprawa transferu tego piłkarza bowiem będzie występował w klubie z Arabii Saudyjskiej Al Hilal.

http://wiadomosci.onet.pl/1897763,14,1,1,,item.html
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mirel Radoi

Post autor: kcpwwa »

Piłkarsko nie zrealizuje sie tam wcale,jedynie finansowo. Musi byc glupcem,skoro w wieku 27 lat,majac perspektywe dalszego rozwoju i przechodzenia do lepszych klubow dokonal wlasnie wyboru,ktory notabene konczy mu kariere.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Mirel Radoi

Post autor: miniu86 »

W sumie to ani przez chwilę nie wierzyłem w ten transfer. Środkowych obrońców mamy wielu, bardziej przydaliby się nam jacyś konkurenci, dla Maicona i Maxwella.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
ODPOWIEDZ