Napastnik w zimowym okienku transferowym.

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: dodo_IM »

Przyjdzie albo Pandev albo Toni albo nikt. Ja chciałbym Pandeva, bo to piłkarz z potencjałem, a do tego nasz wychowanek, a Toni się skończył, do tego te jego marnowane setki, na zawał bym zszedł z tego świata. Pandev albo dać szansę Suazo, a znając Mourinho Suzao ie dostanie szansy. Moratti ostatnio coś mówił, że nie kupi zima napastnika, a znając Massimo jak mówi nie, to znaczy tak ;)
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: g0raFCI »

No dobra może z Bayernem to przesada, a Real z 3 ligowcem to wg mnie wypadek przy pracy. Ale w osłabionym składzie (bez Eto'o, Sneidera) to Inter przegra łby nawet z Bayernem (wygrał z juve 4-1 w LM)
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Dzonyy »

Bayern słaby nie jest , zresztą wynik z Juve wcale nie pokazuje ich siły w dodatku nie grał Robben i Ribery.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: g0raFCI »

Dobra przekonaliście mnie, ale Mourinho niech robi co do niego należy, a nie obraża w prasie.
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
mati01000
Posty: 112
Rejestracja: 15 cze 2009, 19:36
Lokalizacja: RSL

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: mati01000 »

Bayern jest dobrą drużyną zobaczcie teraz grają całkiem inaczej niż na początku sezonu ! teraz wysoko pressing szybka piłka mogą dojść wysoko
a co do napastnika to wolę Pandeva niż Luke ! Goran jest lepszy i młodszy o 6lat !
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Kamikaze »

Ponoć w poniedzialek na badaniach medycznych w Milano  juz bedzie Goran Pandev i mozliwe ze nie bedzie sam .. prawdopodobnie przyjedzie z nim Kolarov ;]

http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=12000
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: g0raFCI »

;oo to spoko ;D
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Baszczu »

A na Mancio gadali, że robi zaciąg z Lazio  :]

Pandev jeśli odnajdzie formę z czasów kiedy siekał w Lidze Mistrzów, to będzie poważnym wzmocnieniem, a nie tylko uzupełnieniem składu. Żeby nie skończyło się na tym, że będziemy mieli problem bogactwa w linii ataku. Jasne, że Eto'o i Milito są nie do ruszenia, do tego dochodzi aspirujący do gry w pierwszym składzie Balotelli... W obwodzie jeszcze Suazo i Arnautovic. Sporo.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Nen »

Baszczu pisze: A na Mancio gadali, że robi zaciąg z Lazio  :]

Pandev jeśli odnajdzie formę z czasów kiedy siekał w Lidze Mistrzów, to będzie poważnym wzmocnieniem, a nie tylko uzupełnieniem składu. Żeby nie skończyło się na tym, że będziemy mieli problem bogactwa w linii ataku. Jasne, że Eto'o i Milito są nie do ruszenia, do tego dochodzi aspirujący do gry w pierwszym składzie Balotelli... W obwodzie jeszcze Suazo i Arnautovic. Sporo.
Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że przychodzi Pandev a Arna zostaje.
God protect me
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: PepeBergomi »

Ja nie rozumiem co niektórych kompletnie.
Pandev to świetny zawodnik. Niegrał kawal czasu lecz przychodzi do nas za friko wiec prawde mówiac nie mamy nic do stracenia a jesli odzyska forme bardzo duzo zyskamy. Brakuje nam własnie takiego napadziora który potrafi na luzaku wkrecac obronców w ziemie. Ponadto Pandev moze takze grac (chyba) w pomocy. Powinnismy sie cieszyc z tego transferu.
Mnie szczerze bardziej irytuje bardziej kto odejdzie w zimie a dokladnie kto powinien a nie chce bo to jest nasze najwieksze utrapienie.
Kolarov tez jest swietny. Gra i na srodku i na lewej obronie. Armata w nodze ,potrafi jak Lucio przebiec boisko ,mijajac przeciwników jak tyczki. Świetne transfery. Oby tylko Santon po dupie nie dostał :-|
Ostatnio zmieniony 25 gru 2009, 17:43 przez PepeBergomi, łącznie zmieniany 1 raz.
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Jedrula »

Nie można mówić, że Pandev nie grał przez pół roku w ogóle bo grał w meczach reprezentacji. Co prawda to nie to samo co regularne treningi i gra co tydzień, ale też kompletnie zapomnieć jak się gra w piłkę nie mógł. Inną rzeczą jest to, że nie wiem jak się w owych meczach reprezentacji spisywał, ale zapewne jest ktoś, kto wie i niech on się na ten temat wypowie :P
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
IlCapitano

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: IlCapitano »

12 sierpnia 2009: Macedonia-Hiszpania 2:3(dwa gole)
11 października 2009: Macedonia-Katar 2:1(dwa gole)
18 październik 2009: Macedonia-Iran 1-1(jeden gol)

W reprezentacji nieźle ładował bramy więc nie przesadzajcie, że to "jedna, wielka niewiadoma". Gość ma dobrą szybkość i świetną technikę, ponadto w LM będzie liczony jako nasz wychowanek.

Zresztą, Juve, Milan i Napoli są nim zainteresowane, więc dobrze by było gdyby jednak trafił do nas... W Juve mają drewniany atak i taki Pandev jest im potrzebny natychmiast. W Milanie również z miejsca ma pierwszy skład.
Ostatnio zmieniony 25 gru 2009, 18:30 przez IlCapitano, łącznie zmieniany 1 raz.
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Kamikaze »

Il Capitano swietna technike to ma Messi, Ibra, Quaresma .. czy Xavi itp.    Pandev jak juz to moze miec dobra technike ;]  ale zgadzam sie z ta szybkoscia no i umiejetnoscia strzelania bramek .. ;D
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Dominik »

To nie wszystko:

14 listopada 2009, Macedonia - Kanada 3:0 (dwa gole)

Pandev jest naszym wychowankiem? W sezonie 2000/01 grał w klubie FK Belasica i dopiero później u nas.
FORZA INTER!!!
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Kamikaze »

Dominik pisze: To nie wszystko:

14 listopada 2009, Macedonia - Kanada 3:0 (dwa gole)

Pandev jest naszym wychowankiem? W sezonie 2000/01 grał w klubie FK Belasica i dopiero później u nas.
tak tyle ze u nas zrobł taką kareie jak Arnautovic ... ; /
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
IlCapitano

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: IlCapitano »

No, przecież przy Quaresmie to nawet C. Ronaldo odstaje techniką, jak tutaj niegdyś pewien oszołom pisał, więc co tu mówić o jakimś drewnie z Lazio.

:lol:
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Nen »

Mieć technikę to jedno, a umieć z niej korzystać to drugie.
God protect me
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Kamikaze »

Nen do jakiego zawodnika z tym sie odnosisz ?? ;>
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: dodo_IM »

Kamikaze pisze: Ponoć w poniedzialek na badaniach medycznych w Milano  juz bedzie Goran Pandev i mozliwe ze nie bedzie sam .. prawdopodobnie przyjedzie z nim Kolarov ;]

http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=12000
Kurcze blade, jakby trafił do nas jeszcze Kolarov to niech mnie kule biją. Świetny lewy obrońca, niczym Maicon. Chivu nie oszukujmy się, to środkowy obrońca, ewentualnie defensywny pomocnik, a nie skrzydłowy defensor. Jest jeszcze Santon, ale w tym sezonie nie zaszalał.

Pandev musi przyjść i daję duże szansę, iż ten transfer dojdzie do skutku bo Inter gra obecnie 3 napastnikami i jeden z nich w styczniu będzie niedostępny. Jak odpukać (puk, puk) Mario albo Milito dostaną kontuzji to albo będziemy grać 1 napastnikiem albo do akcji wkroczy Suazo bądź akcja Matrix Gola. Znając Mourinho nie da szans zawodnikom Primavery, bo on zawsze chce wygrywać. No, a że Pandev za darmo to trza brać. Macedończykowi to wyjdzie na dobre bo wiele klubów go chce i lepszy kontrakt wynegocjuje, będzie miał chłopak w czym wybierać.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: g0raFCI »

Ktoś wcześniej pisał, że Inter nie potrzebuje świetnych młodych talentów, tylko piłkarzy gotowych do gr od razu! Zdecydowanie uważam tak samo, a Goran Pandev to dobry krok! Umie zaczarować obrońcami, jest szybki, strzela jak armata (jak gra, bo długo ławe grzeje, ale w reprezentacji nie zawodzi)
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: yoda79 »

Oj Interista wypadałoby trochę być bardziej rozeznany w sytuacji naszych celów transferowych. Pandev nie grzeje ławy,tylko jest od prawie pól roku poza kadrą klubu. Teraz jest wolnym zawodnikiem i ma szansę wyszarpać konkretny kontrakt. Ale czy on zbawi albo chociaż będzie godnym zastępcą Samuela to wątpię.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Nen »

Kamikaze pisze: Nen do jakiego zawodnika z tym sie odnosisz ?? ;>
A jak myślisz  :-D ?
God protect me
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Pablusso »

yoda79 pisze: Oj Interista wypadałoby trochę być bardziej rozeznany w sytuacji naszych celów transferowych. Pandev nie grzeje ławy,tylko jest od prawie pól roku poza kadrą klubu. Teraz jest wolnym zawodnikiem i ma szansę wyszarpać konkretny kontrakt. Ale czy on zbawi albo chociaż będzie godnym zastępcą Samuela to wątpię.
A ja sie nie zdziwie jesli to Eto'o bedzie musial sie spinac zeby nie stracic miejsca w wyjsciowej jedenastce. To samo dotyczy Milito w formie z meczow z Juve albo Lazio.
Obrazek
sig by Orzeu
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: dodo_IM »

Pablusso pisze: A ja sie nie zdziwie jesli to Eto'o bedzie musial sie spinac zeby nie stracic miejsca w wyjsciowej jedenastce. To samo dotyczy Milito w formie z meczow z Juve albo Lazio.
I bardzo dobrze, konkurencja w zespole jest potrzebna, aby zawodnicy w każdym meczu dawali z siebie więcej. Eto'o czy Milito wiedzą, że w jakiej formie by nie byli i tak zagrają bo Suazo czy Arnautovic i tak nie dostaną szansy bo są po prostu za słabi. Myślę, że Pandev byłby znacznie lepszą alternatywą i wywarłby jakąś presję do większego zaangażowania na Milito i Eto'o.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Nen »

No ja mam nadzieję, że nie powtórzy sie sytuacja ze Zlatanem, że ten będzie grał nawet jeśli gra padakę bo nazywa się Ibrahimovic.
God protect me
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Matios »

No nie wiem, moze na poczatku bylaby jakas presja tylko dlatego, ze Pandev jest nowy i musi dostac szanse, ale po jakims czasie odstawiono by go na lawke..
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: yoda79 »

Taaa... Arna też nowy a szansy nie dostał. Pandev będzie dobry będzie grał, nie to nie, to Inter w końcu. Macedonskie media też są przekonanane,że Goran o 2 stycznia będzie piłkarzem Interu. Czyli pozostały formalności i powodzenia Goran :)
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Kamikaze »

Nen pisze: No ja mam nadzieję, że nie powtórzy sie sytuacja ze Zlatanem, że ten będzie grał nawet jeśli gra padakę bo nazywa się Ibrahimovic.
o ile Pandeva mozna porownac do Ibry ...  ;]
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Jedrula »

Nen'owi chodziło chyba raczej o Milito i Eto'o aczkolwiek mogę się mylić :P
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
bunny11
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2009, 19:42

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: bunny11 »

a może Romelu Lukaku? taki młody a jaka technika!
ODPOWIEDZ