Napastnik w zimowym okienku transferowym.

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Dzonyy »

mafiozo pisze: Wg mnie Forlan byłby dobrym transferem. W tym sezonie nie prezentuje zbytnio dobrej formy, ale reszta jego drużyny też nie zachwyca. Atletico chce za niego 15 mln, Juve oferuje chyba 10.
Forlan jest za stary. Patrząc na wiek naszych piłkarzy , musimy myśleć o odmłodzeniu tego składu. Dla mnie Sanchez jest idealny wyborem.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Seba »

Ściągnięcie Forlana za 15 mln byłoby po prostu głupotą. Uważam, że podobnie jak Milito Urugwajczyk nie wróci już do wielkiej formy. Ewentualnie pograłby z jeden sezon na jako takim poziomie i tyle. Szkoda pieniędzy.
Obrazek
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Hanys »

Luca Castaignosa ponoć ma do nas dołączyć do końca tego tygodnia.
Czy to prawda?
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Czarson »

Ja słyszałem , że ma zostać w Rotterdamie do czerwca 2011 lub 2012 . A co myślicie o Torresie ?
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: yoda79 »

Niezły,ale nierealny cel.
1. Za dużo kasy by kosztował
2. Nie wiadomo czy chcialby grać we Włoszech (liga w porównaniu z angielską marna)
3. Ciekawe jak by było z dostosowaniem do stylu gryw SerieA.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
kidmano
Posty: 45
Rejestracja: 25 gru 2007, 01:18
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: kidmano »

moim marzenie od kilku lat jest Giuseppe Rossi. od kilku sezonów w Villareal gra na bardzo dobrym poziomie, a czytałem na jakimś portalu, że chciałby zmienić otoczenie i zagrać w wielkim klubie jak Chelsea, Inter i ktoś tam jeszcze...

Szkoda, że nikt z naszego zarządu nie wykazuje jakiejś inicjatywy i chęci jego ściągnięcia. Jest na tyle młodym zawodnikiem, że przez 10 lat mógłby nas cieszyć swoją grą.
polarinho
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2011, 18:57

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: polarinho »

Rzeczywiście, Giuseppe Rossi gra na wysokim poziomie, ale ciężko będzie go wyciągnąć z Villarealu... szkoda, że nie zdecydowano się ściągnąć Cavaniego, bo to młody, perspektywiczny zawodnik, a teraz rozgrywa swój sezon :D

Z kolei inwestycją, może nie na teraz (od razu do pierwszej drużyny), ale na przyszłość mógłby być, moim zdaniem, Henri Saivet z Girondins Bordeaux... co prawda rozegrał tylko trzy mecze w pierwszej drużynie, ale obserwując jego karierę i grę myślę, że może być piłkarzem wysokiej klasy.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Pablusso »

polarinho pisze: Z kolei inwestycją, może nie na teraz (od razu do pierwszej drużyny), ale na przyszłość mógłby być, moim zdaniem, Henri Saivet z Girondins Bordeaux... co prawda rozegrał tylko trzy mecze w pierwszej drużynie, ale obserwując jego karierę i grę myślę, że może być piłkarzem wysokiej klasy.
Chyba obserwujac jego kariere i gre w kolejnych odslonach FMa... Jak mozesz sie wypowiadac w ten sposob na temat zawodnika, ktory, jak sam zauwazyles, rozegral 3 spotkania w doroslej pilce...
Obrazek
sig by Orzeu
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: mio85 »

sytuacja coraz bardziej sie komplikuje - Sanchez i Pazzini sa raczej nie do wyjecia, zreszta ten drugi nie jest chyba wart az 25 milionow.....kolejna dobra opcja, jaka byl moim zdaniem Babel rowniez przeszla nam kolo nosa - Hoffenhaim nie pozalowalo 7 milionow euro i raczej na tym nie straci......szkoda bo za ta cene moglby u nas sprobowac.......moze warto by przebic real i zaproponowac jakies 4-5 mln euro za van nistelroya?  co prawda wiekowy, ale gotowy na gre na najwyzszym poziomie od zaraz, mysle ze pociagnalby jeszcze sezon.... o lepsze opcje bedzie coraz trudniej, wole sprawdzonych zawodnikow niz Matriego, ktory jest jedna wielka niewiadoma - tyle lat w slabym klubie wiaze sie z ryzykiem ze moglby sobie u nas nie dac rady, niewykluczone ze prezentowalby poziom Pandeva i Biabianego............
ad. Pazzini za 10 ml euro tez nie byloby zle.......
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Gunnar »

Niestety ale łatwo zauważyć naszą niefrasobliwość. Zerknijmy za miedzę do Milanu. Kupili Emanuelsona za 2 mln wiec nawet jak sie nie sprawdzi to nie bedzie to dla nich strata. Na rynku znajduje sie przeciez kilku napadziorów do wyjecia za prawie darmo.
Obrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Omen »

Nie wierzę że pozyskamy kogoś w tym okienku transferowym.Teraz ciężko wyrwać nawet takiego Matriego z Cagliari to o czym tu mowa...Jeśli nie położymy odpowiedniej gotówki na stół nie mamy czego szukać a tej jak wiadomo ostatnimi czasy Moratti skąpi niemiłosiernie.Jest kilka celów na obecną chwilę jak Di Vaio czy Pazzini ale wątpliwa to sprawa.Trzeba skupić się już na lecie a wtedy moim marzeniem byłby Rossi...
:szal:
Milo
Posty: 189
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:01
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Milo »

a Ja takie pytanie mam dlaczego nie Adebayor lub Santa Cruz? obaj tani będą nawet można ich wyp do końca sezonu
Napewno minusem by było płaca Adebayora ale jak dla mnie to klasowy Napastnik
i nie wydaje mi się żeby Santa Cruz gorzej zagrał niż Pandev czy Biabiany
ale to tylko moje zdanie :roll:
Il_Intero pisze: Adebayor będzie grał w Realu.
A Santa Cruz został wypozyczony do Blackburn :P
o Santa Cruzie nawet nie widziałem
a z Adebayorem z tego co wiem to nie jest pewne
już napewno został Adebayor wyp do Real a szkoda
Ostatnio zmieniony 25 sty 2011, 22:35 przez Milo, łącznie zmieniany 1 raz.
★Intero★
Posty: 238
Rejestracja: 24 kwie 2007, 10:03
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: ★Intero★ »

Adebayor będzie grał w Realu.
A Santa Cruz został wypozyczony do Blackburn :P
Obrazek
FcInterRLZ
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2009, 16:47

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: FcInterRLZ »

Ja osobiście chciałbym Di Vaio. Mimo, że jest stary instynktu strzeleckiego nie stracił, a kilka bramek by strzelił do końca sezonu. W słabej Bologni, gdzie nie  ma dobrych rozgrywających pakuje dużo goli, a w Interze na pewno by dostawał  o wiele lepsze piłki, jakie by zamieniał na bramki :-). Napisałem o nim, bo wątpie, aby zarząd kupił kogoś konkretnego w tym miesiącu, ale w lato liczę na parę wzmocnień. Marzy mnie się Tevez oraz Bale.

P.S. Mówiąc o jego transferze, mam na myśli pół roczne wypożyczenie.  
Ostatnio zmieniony 25 sty 2011, 21:33 przez FcInterRLZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Odet »

Pazzini lub Di Vaio idealni.

Obaj ograni w lidze, starzy wyjadacze, a nie wiele tak naprawdę wygrali (Di Vaio w Juve nie grał pierwszych skrzypiec), więc będzie im zależało.
Ilekroć oglądam mecze Bologny to przyjemnie patrzy się na Di Vaio, jak on się na tym boisku rusza, jest tam gdzie trzeba.

A Pazziniemu nigdy nie zapomnę tego co dla nas zrobił w zeszłym sezonie (mecz z Romą), od razu ma duży plus.

Tylko na BOGA Moratti sprowadźże któregoś!!!
Pozdr.
Boże chroń mnie od przyjaciół... z wrogami sobie poradzę...
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: ferii »

a więc chyba się doczekaliśmy :D  padło na Pazziniego co uważam za niezły transfer jak na zimowe okienko transferowe;)
ograny w lidze, skuteczny ma 27 lat co nie jest znowu tak wiele!
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Tutek
Posty: 41
Rejestracja: 13 kwie 2004, 19:51
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Tutek »

Nie wiecie jak tam forma Luisa Suareza z Ajaxu Amsterdam? Nie oglądałem go w ogóle w tym sezonie, ciekawe jak się prezentuje.
Obrazek
INTER PER SEMPRE
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Gunnar »

ferii pisze: a więc chyba się doczekaliśmy :D  padło na Pazziniego co uważam za niezły transfer jak na zimowe okienko transferowe;)
ograny w lidze, skuteczny ma 27 lat co nie jest znowu tak wiele!
ja tam czekam na oficjalne info bo już wielu zawodników było niby w Interze (Cassano, Mascherano, Sculli)
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Seba »

Gunnar pisze:
ferii pisze: a więc chyba się doczekaliśmy :D  padło na Pazziniego co uważam za niezły transfer jak na zimowe okienko transferowe;)
ograny w lidze, skuteczny ma 27 lat co nie jest znowu tak wiele!
ja tam czekam na oficjalne info bo już wielu zawodników było niby w Interze (Cassano, Mascherano, Sculli)
Dokładnie. Tym bardziej, iż według najnowszych informacji oba kluby są daleko od porozumienia, a nie tak jak podano wcześniej, że wszystko jest już praktycznie ustalone. Podobno duże znaczenie ma także dzisiejszy mecz pucharowy. Jeśli Sampa przejdzie dalej, to Pazzini zostaje.
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: MiRas. »

Dzisiaj pojawiły się już trzy wersje dotyczace Pazziniego:

1) Gdy Sampa wygra z Milanem w Coppa Italia, to Pazzini zostaje w Sampdorii
2) Branca złożył nie 16 mln € + Bimbał, lecz 6/7 mln € + Bimbał
3) Wpierw musimy sprzedać Muntara, by mieć za co kupić Pazziniego.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Bart »

Nie bardzo rozumiem, jakie znaczenie ma ten mecz pucharowy. Drużyny typu Sampdoria zawsze olewały te rozgrywki, skupiając się na lidze, jak awansowały, to raczej przypadkiem.
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Kondzik »

Tu chodzi o kase nic wiecej :-D a z takimi ofertami jak 6mln + bimbalek to niech sobie jaj nie robia... :hold:
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Jaszczu91 »

Jedno jest pewne. Nie ma co oglądać się na Sancheza bo prawda jest taka że nie ma szans, żeby go kupić. Inter przez problemy Milito potrzebuje napastnika od zaraz. Bardziej nawet takiej dziewiątki jak Pazzini niż skrzydłowego jak Sanchez. W normalnych okolicznościach wolałbym Sancheza, ale mając na uwadze fakt, że to niemożliwe, jestem jak najbardziej za Pazzinim. Nasza polityka transferowa skierowana jest na Włochów i to mnie cieszy.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Waldini »

Jaszczu91 pisze: Nasza polityka transferowa skierowana jest na Włochów i to mnie cieszy.
A mnie tam narodowość naszych grajków mało interesuje. Najważniejsze, żeby dobrze grali. Bycie Włochem nie jest żadną zaletą ani przywilejem, a często oznacza wyższą cenę w stosunku do średnich umiejętności, podobnie jak w naszej lidze. Kopaczy wielu jest przeciętnych, a zarobki z górnej półki.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: yoda79 »

Jaszczu91 pisze: Jedno jest pewne. Nie ma co oglądać się na Sancheza bo prawda jest taka że nie ma szans, żeby go kupić. Inter przez problemy Milito potrzebuje napastnika od zaraz. Bardziej nawet takiej dziewiątki jak Pazzini niż skrzydłowego jak Sanchez. W normalnych okolicznościach wolałbym Sancheza, ale mając na uwadze fakt, że to niemożliwe, jestem jak najbardziej za Pazzinim. Nasza polityka transferowa skierowana jest na Włochów i to mnie cieszy.
A mi się nie podoba kierowanie polityki transferowej na przepłacanych i przereklamowanych Włochów - wyniki reprezentacji Italii dowodzą,że im mniej Włochów w klasowej drużynie tym  - obecnie - lepiej.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Orzeu »

yoda79 pisze:
Jaszczu91 pisze: Jedno jest pewne. Nie ma co oglądać się na Sancheza bo prawda jest taka że nie ma szans, żeby go kupić. Inter przez problemy Milito potrzebuje napastnika od zaraz. Bardziej nawet takiej dziewiątki jak Pazzini niż skrzydłowego jak Sanchez. W normalnych okolicznościach wolałbym Sancheza, ale mając na uwadze fakt, że to niemożliwe, jestem jak najbardziej za Pazzinim. Nasza polityka transferowa skierowana jest na Włochów i to mnie cieszy.
A mi się nie podoba kierowanie polityki transferowej na przepłacanych i przereklamowanych Włochów - wyniki reprezentacji Italii dowodzą,że im mniej Włochów w klasowej drużynie tym  - obecnie - lepiej.
Akurat patrząc na obecna sytuację Pazzini > Sanchez, choć go nnie lubię to jednak w Interze na pewno by się przydał (mowa o cenie około 15 mln + Bimbaś). Lepszy on niz 30 mln za Sancheza
Obrazek
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: dodo_IM »

Pazzini jak najbardziej tak, ale zauważcie że on nadaje się tylko do gry na szpicy tak jak Milito, więc obaj w jednym składzie grać nie będą. Patrząc na formę Milito, to Włoch może się stać naszym pierwszym snajperem, a ma ku temu predyspozycje. Sam Pazzini rolą rezerwowego nie będzie zapewne zadowolony. Z tego powodu że grzał ławę we Florencji zamienił Violę na Dorię.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Dzonyy »

Wszyscy napastnicy wiecznie zdrowi nie będą. Jeśli Pazzini przyjdzie to będzie super transfer. Osobiście wolałbym Rossiego ale  z Pazziniego też będzie kupa pożytku :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: tomiko85 »

Tommaso Rocchi w Interze. Czy to są jakieś żarty?:) jak myślicie warto ?
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: yoda79 »

Nie warto. Można mowic, że to pół roku, że tylko 800 tys.,ale to transfer absolutnie bez sensu.
ODPOWIEDZ