Napastnik w zimowym okienku transferowym.

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
maciejos
Posty: 252
Rejestracja: 15 lut 2009, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: maciejos »

Romelu Lukaku
bart_d
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:49

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: bart_d »

maciejos pisze: Romelu Lukaku
Ja bym też popierał tego chłopaka - 16 meczów w lidze (8 bramek). W połowie sezonu na wszystkich frontach w 32 meczach uzbierał już 14 bramek. Dobrze się zapowiada.

Obserwowałem swego czasu Alexis Sancheza. Nadal jestem za nim. Chociaż w tym sezonie ustrzelił tylko 2 bramki to jak dla mnie bardzo dobrą robotę wykonuje w Udinese.
"Perce siamo i fratelli del mondo"
Inter od zawsze
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2007, 20:50

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Inter od zawsze »

Ważne żeby kupili jakiegoś napastnika. Ja jestem za Machedą z MU.
Chrisu

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Chrisu »

i co nam da z przodu taki pionek jak Macheda?
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: WTF »

Macheda ma to do siebie, że piłki się często od niego odbijają i wpadają do bramki, wiec pod tym względem z porównaniem go do "pionka" trafiłeś w 100% :-D
 
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: dodo_IM »

Macheda to żeś wymślił "Inter od zawsze".

Lukaku to chce pół Europy więc skąpy Moratti na pewno go do nas nie sprowadzi. Albo za darmo Cassano albo Sculli, innych opcji nie ma.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Czarson »

Fajnie jakby wypatrzyli jakiegoś młodego talenciaka z Ameryki Południowej z rodzimej ligi , no ale to już na następny sezon niestety ... możliwość sprowadzenia do klubu tylko 1 gracza spoza EU to wg mnie przesada , małe pole do manewru
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Seba »

dodo_IM pisze: Albo za darmo Cassano albo Sculli, innych opcji nie ma.
Uważam dokładnie tak samo. Jeśli nie wypali z Antkiem, to przywitamy Scullego...
Obrazek
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Kermitt »

Antonio to jedyna i najlepsza opcja. Mówiło się jeszcze o Lopezie z OL ale to mało prawdopodobne, poza tym Cassano jest pewniejszy. Gra we Włoszech kilka lat, sam jest tej narodowości i wie o co tutaj chodzi. Poza tym podoba mi się jego waleczność i ambicja. Myślę że takich twardych zawodników nam potrzeba, chociaż Lisandro też do mięczaków nie należy. Nie lubie takich technicznych, płaczliwych pipek których nadmiar cechuje wiadomo jaki klub. Nie chciałbym tu czegoś takiego.
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: dani7 »

Zaklepaliśmy Ranocchię, no to teraz trzeba myśleć nad pomocnikiem i napastnikiem. Wśród wielu pogłosek pada nazwisko Alexisa Sancheza. Czy ja wiem? Jego przyjście mogłoby w końcu pozwolić odpocząć Biabianemu, który mimo dużych ambicji nie jest w stanie "tyrać" cały sezon w pierwszym składzie. Mogliśmy też wypożyczyć Machedę, ale no cóż. Okno trwa miesiąc, więc mamy jeszcze czas.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Serpente »

Macheda już na wypożyczeniu w Samdorii więc za późno ;/
Obrazek
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: dani7 »

Nerazurro_ pisze: Macheda już na wypożyczeniu w Samdorii więc za późno ;/
No właśnie :yes2: Ale taki Macheda mógłby być idealny dla nowego Interu, zaczynającego odmładzanie składu. Ale kto wie, czy to on nie zastąpi godnie Antonio i współtworzy ciekawy atak z Pazzinim? Może za kilka lat trafi do nas, z wyrobionym nazwiskiem? Zobaczymy.
DiegoMilito22
Posty: 51
Rejestracja: 6 lis 2009, 21:43

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: DiegoMilito22 »

Jedno jest pewne , co roku ten temat sie powtarza , w lecie sprzedajemy napastnika żeby w zimę mieć problemy w tej formacji , nikt mi nie wmówi że mamy kompletną kadrę. Poprostu to wina słabej polityki transferowej bez wyciągania wniosków...
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Czarson »

Dzeko został nowym zawodnikiem M City , więc wyciągniecie skłóconego z Mancinim Teveza stało się realne . Prawdopodobnie trzeba by zapłacić za kartę tego zawodnika około 25 mln € .
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Chuchu »

Tevez jest genialny ale niestety w głowie ma trochę poprzewracane i trochę bym się go bał jednak jest z pewnością znacznie lepszą opcją od Cassano.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Czarson »

Tevez nawet gdy mu odbija i kłóci się z trenerem to strzela bramki i asystuje , drużyna zawsze ma z niego pożytek . Nie możemy też wykluczyć , że dogadał by się z Leo i ich współpraca prawidłowo by przebiegała .
bart_d
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:49

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: bart_d »

Chłopaki pochodzą z jednego kontynentu pewnie by się dogadali :)
"Perce siamo i fratelli del mondo"
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: dodo_IM »

Dzeko w City. Kurde oni mają już chyba z 8 klasowych napastników. Inter mógłby spróbować któregoś sprowadzić. Adebayor to byłoby coś, mało gra i chce odejść. Tevez natomiast chyba zostanie w City, jest tam niekwestionowaną gwiazdą. Tyle, że Branca powiedział że w styczniu nikt już nie przyjdzie, a szkoda bo napastnika bądź skrzydłowego nam potrzeba i to klasowego. 
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
krystianeczek
Posty: 474
Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:32

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: krystianeczek »

Mutu może będzie wolny, bo chodzą ploty, że ma kontrakt rozwiązać, za darmo można by spróbować.
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Helton »

http://seriea.pl/index.php?dzial=aktual ... kul=187440  a co myslicie o opcji z adrianem mutu.Umiejętności nie można na pewno mu odmówić bo są dośc wysokie no może troche taka gorsza wersja cassano.  Ja osobiście uważam , że to nie jest dobra opcja. Po pierwsze jest za stary 32 lata po drugie problemem może być jego charakter no i te jego problemy z narkotykami.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Vancore »

Ja jestem anty dla takich graczy jak Mutu, znaczy wiekowych, niewyciagajacych wnioskow z wlasnych bledow i wlasnej glupoty. To jest niezly pilkarz ale nic ponadto, IMO gracz na miare Pandeva, ktoremu ostatnio (poza poczatkiem prawie w ogole) nie idzie...
Obrazek
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Serpente »

dodo_IM pisze: Adebayor to byłoby coś, mało gra i chce odejść.
Stanowcze nie dla takich gwiazdorzyn !!!
Obrazek
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: dodo_IM »

Nerazurro_ pisze:
dodo_IM pisze: Adebayor to byłoby coś, mało gra i chce odejść.
Stanowcze nie dla takich gwiazdorzyn !!!
Morze i gwiazdorzy, ale wzmocnieniem byłby wielkim. Uważam że jego sprowadzenie byłoby świetne bo Sancheza to nam pewnie w czerwcu Untied zgarnie.

Po za tym temat brzmi "Napastnik w zimowym okienku transferowym.", a że w styczniu już nikt nie przyjdzie to temat można zamknąć.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Biały »

Ja nadal się łudzę, że jednak sprowadzimy jakiegoś napastnika, bo naprawdę nasza sytuacja z przodu cienko wygląda. Skoro nasi chcą powalczyć o Sancheza dopiero latem i nie chcą wydawać zimą grubej kasy, to może warto kogoś wypożyczyć na te pół roku. Włosi pisali o rzekomym zainteresowaniu Tonim, Di Vaio, nawet Santa Cruzem. Takie tymczasowe rozwiązanie mogłoby być niezłym pomysłem, tym bardziej, jeśli nadal będziemy stosować taktykę z trzema napastnikami.
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
rsbolewski
Posty: 112
Rejestracja: 20 wrz 2010, 15:10
Lokalizacja: Poznań

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: rsbolewski »

o tonim możemy zapomnieć właśnie jude go kupiło ;/ przydał by sie nam taki wiezowiec z przodu
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Seba »

dodo_IM pisze:
Nerazurro_ pisze:
dodo_IM pisze: Adebayor to byłoby coś, mało gra i chce odejść.
Stanowcze nie dla takich gwiazdorzyn !!!
Morze i gwiazdorzy, ale wzmocnieniem byłby wielkim. Uważam że jego sprowadzenie byłoby świetne bo Sancheza to nam pewnie w czerwcu Untied zgarnie.

Po za tym temat brzmi "Napastnik w zimowym okienku transferowym.", a że w styczniu już nikt nie przyjdzie to temat można zamknąć.
Adebayora nawet za darmo byśmy nie ściągnęli, ponieważ nie posiada paszportu UE. Jeśli słowa Branki są prawdziwe i nie planują wzmacniać ataku, to niestety nie wygląda to zbyt kolorowo. Cały czas liczy się na powrót Milito do wielkiej formy. Pytanie tylko, czy on wróci jeszcze do tej formy ? a co jeśli Diego po prostu już się skończył ? Grał na wysokim poziomie przez kilka ostatnich lat i kiedyś musiał nadejść słabszy moment. Być może właśnie teraz. Liczę po cichu, że słowa Pizarro o odejściu Sancheza do wielkiego klubu już teraz w styczniu dotyczą właśnie Interu.
Obrazek
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Tkrauze »

Także na to liczę,jednak Sanchez chyba juz kiedys romawiał z działaczami United..
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
bart_d
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:49

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: bart_d »

Moim zdaniem MM zdecydowanie za bardzo kombinuje (być może oszczędza) z transferem Sancheza. Zamiast faktycznie płacić gotówką to woli kombinować z 10 mln euro gotówką, Jonathanem Biabiany'm oraz prawami do połowy kart dwóch zawodników. Według mnie "oddanie" 3 ludzi (w tym Biabany, którego osobiście bardzo lubię) dla mnie mija się z celem.
Jak kupować takiego rasowego napadziora, to z klasą (i kasą) !
"Perce siamo i fratelli del mondo"
kubek28
Posty: 2
Rejestracja: 6 sty 2011, 16:22

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: kubek28 »

Ktoś wspomniał o Mutu?
Przecież Mutu grał w Interze na początku obecnego wieku (XXI) i co z tego wynikło?
Szybko się go pozbyto i nawet o nim zapomniano.Dla mnie to byłby kompletny niewypał,gdyby go sprowadzono,
więcej się kłóci niż gra,tak jak Cassano,którego kompletnie nie żałuję,że wybrał Milan,on zawsze był łasy na pieniądze.
mafiozo
Posty: 75
Rejestracja: 9 kwie 2010, 17:54
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: mafiozo »

Wg mnie Forlan byłby dobrym transferem. W tym sezonie nie prezentuje zbytnio dobrej formy, ale reszta jego drużyny też nie zachwyca. Atletico chce za niego 15 mln, Juve oferuje chyba 10.
ODPOWIEDZ