Napastnik w zimowym okienku transferowym.

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Ralas
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2009, 14:35
Lokalizacja: Konin

Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Ralas »

Kogo najchętniej widzielibyście za Eto'o, który wyjedzie na Puchar Narodów Afryki? Mi widzi się Aguero. Pojawiła się ostatnio informacja o żekomych negocjacjach z Tonim. Jednak on ma 32 lata... Co o tym sądzicie?
IlCapitano

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: IlCapitano »

Aguero... Zejdź na ziemię. Jeśli już go kiedyś kupimy to na pewno nie w styczniu tylko latem. Wiadomo, że w grę wchodzą jedynie Pandev oraz Toni. Wolałbym aby przyszedł Macedończyk, ale przeciwko Toniemu nic nie mam. To maszynka do strzelania goli, popatrzcie na jego statystyki z Palermo czy Fiorentiny.
|pele|
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2009, 22:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: |pele| »

Jeżeli w tym okresie nie ma LM i superważnych meczów to możnaby było spróbować z Milito-Suazo/Arnautović/Balotelli lub zmienić taktyke i zagrac z Milito na szpicy i 2 skrzydłowych, ofensywnych pomocników [Quaresma, Balotelli].
Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Nen »

Prosze nie piszcie tutaj o Agłerach Vijach i innych których na bilion procent nie sprowadzimy w styczniu. Pandev, Toni lub jakiś nieznany utalentowany gracz z Ameryki południowej . Innych opcji nie widzę.
God protect me
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: forzaragazzi »

|pele| pisze: Jeżeli w tym okresie nie ma LM i superważnych meczów to możnaby było spróbować z Milito-Suazo/Arnautović/Balotelli lub zmienić taktyke i zagrac z Milito na szpicy i 2 skrzydłowych, ofensywnych pomocników [Quaresma, Balotelli].
W lidze każdy kolejny mecz jest bardzo ważny biorąc pod uwagę że na koniec może się liczyć każdy punkcik. Nie może byc tak że na 2 miejsca w ataku mamy dwóch napastników. W zeszłych sezonach mielismy zawsze ok 4 porządnych napastników.
|pele|
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2009, 22:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: |pele| »

No wiadomo ze 'kazdy' mecz jest wazny, ale jednak jak bedziemy grali z outsiderami ligi to jednak beda one latwiejsze i bedzie mozna sobie pozwolic na pewne zmiany. Naturalnie jakiegos napastnika trzeba sprowadzic, ale narazie wariant z 1 wysunnietym i 2 wspierajacymi jest dobry.
Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: yoda79 »

Nie podoba mi się ani Toni ani Pandev,gdyż:
1. Nie graja od dłuższego czasu
2. Nie są to zawodnicy perspektywiczni, zwłaszcza Toni najlepsze momenty ma chyba za sobą.
3. Zażądają na pewno sporych pieniędzy.
4. Nie są to zawodnicy,którzy pomogą nam podbić Europę.
Tak jak napisał Nen spróbowałbym z jakimś mniej znanym zawodnikiem z Ameryki Płd,nóż widelec ściągniemy perełkę.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Karpik »

Toni, jeden z moich najulubieńszych piłkarzy, szczególnie z czasów gry w Fiorentinie. Mimo, że ma 32 lata nie zapomniał jak się strzela. Nie mowie tego dlatego, że go lubie. Poza tym potrzebna jest nam wieża która będzie egzekutorem, szczególnie po wrzutkach Maicona (może i Quaresmy). Pandev, nie zachwyca wykończeniem (wyjątkiem są rzuty karne :|). Także 1. Toni, 2. Pazzini, 3. Pandev
Obrazek

By Kropasz
|pele|
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2009, 22:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: |pele| »

Raczej marne szanse na pozyskanie Pazziniego. Bez niego Sampdoria byłaby na znacznie niższej pozycji. Ja obstaje przy ustawieniu 4-3-2-1 lub 4-2-1-2-1, co nie zmienia faktu, że kolejny zawodnik się przyda.
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Seba »

Nie mam jakiegoś szczególnego kandydata, ale jeśli chodzi o doniesienia prasowe to zdecydowanie bardziej wolałbym Pandeva aniżeli Toniego. Najlepiej jednak, żeby najpierw sprawdzili Arne. Może mają pod ręką dobrego zmiennika, a nawet o tym nie wiedzą.
Obrazek
Ralas
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2009, 14:35
Lokalizacja: Konin

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Ralas »

A widzieli byście Hulka w Interze? Wiem, że to tylko plotki, ale z nim był by wymiot.
|pele|
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2009, 22:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: |pele| »

Nie jestem przekonany do hulka. Może być tak jak z Quaresmą. U siebie jest spoko, tylko jak przejdzie do zespołu ze ścisłej czołówki to się gubi. BTW. mam nadzieje, że Quaresma wrócił na dobre do formy, żeby tylko ta kontuzja nie przekreśliła jego kariery w Interze. Hulka możnaby bylo wypozyczyc na jakiś krótki okres czasu.
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Mora »

Z dwójki Pandev-Toni wolałbym zawodnika Bayernu.Zawsze imponował mi skutecznością pod bramką,myślę że mógłby się przydać.Gdyby Moratti miał trochę grosza i głowę na karku ,to postarałbym się w tym okienku sprowadzić Antonio Cassano.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Kusy »

zdecydowanie Toni
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
rolo
Posty: 23
Rejestracja: 3 lis 2008, 00:17
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: rolo »

Toni byłbym dobrym pomysłem ale aby wykorzystywać jego walory przydaliby się wpierw porządni skrzydłowi którzy mogliby posłać wrzutkę do niego . Tak na dobrą sprawę mamy jednego zawodnika który dobrze czuje się grając przy linii bocznej i jest nim Maicon a to zdecydowanie za mało . Dlatego stawiałbym na Pandeva bo po co nam wolny staruszek Toni z którego i tak nie będzie pożytku. 
„Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce.” -Peppino Prisco
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Nen »

Są rzuty rożne i rzuty wolne przy tych Toni również jest piekielnie groźny, a egzekutorów mamy bardzo dobrych mam tu na myśli Wesa i Mario. Pamiętajcie, że Luke możemy mieć za darmo więc wiele nie ryzykujemy.
God protect me
Drzewo91
Posty: 159
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:15

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Drzewo91 »

Toni BYL piekielnie grozny, procz tego ze sciagniemy zawodnika o wysoko renomowanym nazwisku to zapewne bedzie chcial sporo pieniedzy, nie potrzebny nam zawodnik na 2 sezony. Milito ma lat 30 i z czasem (tfu) bedzie mu coraz ciezej utrzymac wysoka dobra forme, wiec sciagniece Pandeva byloby lepszym rozwiazaniem, bynajmniej dla mnie.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Baszczu »

Toni. Można dać mu kontrakt nie za wysoki, niczego nie obiecywać, w polu karnym to jest cwany lis, wysoki, skuteczny, groźny. Już chciałem chłopaka trzy lata temu, ale sprawy potoczyły się inaczej. Doświadczony, na 2 latka można go z czystym sumieniem wziąć. Poza tym to wciąż duża klasa, a z van Gaalem interesy to czysta przyjemność (czyt. Lucio) ;). 3 razy tak!
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Raffal »

Jak dlamnie jest jedno idealne rozwiazanie .

CASSANO !!
moze grac w LM
Nie jest stary
Ograny w serie A
Nie bedzie to wielki kontrakt
Chetnie przyjdzie do nas
Nie strzelil nam bramki w tej rundzie :P
----
Jak sciagniemy Toniego to co? bedzie grał dwa lata a nastepne dwa bedziemy sie z nim meczyc ,
zreszta od niego to ja wole zebysmy Destro wprowadzili lub dali szanse Arnautovicowi
Ostatnio zmieniony 14 gru 2009, 01:20 przez Raffal, łącznie zmieniany 1 raz.
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: proba1 »

Cassano ma jeden tylko problem Sampdoria to maks jego osiagniec, on sie na lepsze ekipy nie nadaje tam jest gwiazda ktorej wszystko wolno, moze zagrac jak chce i nic mu sie nie stanie. Jest bardziej oczywiste rozwiazanie stosowane przez takie ekipy jak Man Utd czy Arsenal ze jak nie ma napastnika to sie wprowadza mlodziezowcow ale wlosi jeszcze nie odkryli czegos takiego lepiej kupic jakies zapchaj dziury bo przeciez 3 reprezentantow kraju moze byc wiecznie pomijanych.
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Seba »

Cassano to faktycznie byłaby chyba najlepsza opcja. Może grać w LM i byłoby dla niego miejsce w obecnym ustawieniu nawet gdy wróci Eto'o.

                  Milito

Cassano    Sneijder      Eto'o (Balotelli/Quaresma)

Dla mnie bomba  :yes2:
Obrazek
1+8
Posty: 38
Rejestracja: 14 paź 2008, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: 1+8 »

Mimo że wielu z was gloryfikuje Cassano ja uważam że też jest dobrym piłkarzem ja jednak zaoszczędził bym trochę hajsu i kupił zwyczajnie Pandeva sądzę że u nas by wyszedł na prostą i nie pójdzie w  ślady Manciniego ale jakby z nim nic nie wyszło to Cassano też nie był by zły a co do Toniego to nawet nie chce mi się komentować tego emeryto-drewniaka
Ralas
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2009, 14:35
Lokalizacja: Konin

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Ralas »

Ale przecierz Eto'o wróci na LM. A Toni ostatno odwala kiche. Ja i tak wolałbym Aguero...
Powracając do rzeczywistości :). Dla mnie najlepszym rozwiązaniem był by Pandev.
maciejos
Posty: 252
Rejestracja: 15 lut 2009, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: maciejos »

Pandev najlepszym rozwiązaniem? Szczególnie, że w tym sezonie nie zagrał ani minuty, jest z pewnością na pełnym gazie, takich ludzi potrzebujemy...jestem na nie
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: yoda79 »

Nie osiągamy sukcesów w Europie właśnie dzięki m.in. takiemu myśleniu. Co nam da Toni? A Pandev? Jeden wypalony,bez formy,lepszy nie będzie a poza tym swoje lata ma, drugi nie gra pół roku a jak grał na kolana też nie rzucał. Dajmy szansę Suazo i Arnie albo sprowadźmy jakiś talent z Ameryki Płd.
To Inter panowie,nie róbmy z siebie Milanu.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: g0raFCI »

No właśnie... Nie róbmy z siebie Milanu...  Ale czy tak ciężko Morattiemu wyłożyc kase i kupić np. Davida Villę? Była latem gadka "Oo kupimy Villę" I co z tego wyszło? To co zwykle ;/    :szal:
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: PepeBergomi »

proba1 pisze: Cassano ma jeden tylko problem Sampdoria to maks jego osiagniec, on sie na lepsze ekipy nie nadaje tam jest gwiazda ktorej wszystko wolno, moze zagrac jak chce i nic mu sie nie stanie. Jest bardziej oczywiste rozwiazanie stosowane przez takie ekipy jak Man Utd czy Arsenal ze jak nie ma napastnika to sie wprowadza mlodziezowcow ale wlosi jeszcze nie odkryli czegos takiego lepiej kupic jakies zapchaj dziury bo przeciez 3 reprezentantow kraju moze byc wiecznie pomijanych.
Nie przesadzajmy , mysle ze Cassano ma jeszcze wiele do zaoferowania europejskiej piłce. W Romie spisywał sie swietnie i niemozna przekreslac jego umiejetnosci przez jeden nieudany pobyt w madrycie bo tam lepsi pilkarze grzali ławe.
Mou jest głupi niechcac go w składzie. Gracz ktory moglby grac i w ataku i w diamencie jako AMD podczas nieobecnosci Wesa i w 4-3-3 jako napadzior.
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: g0raFCI »

Moim zdaniem, po sezonie Moratti powinien zwolnić Mourinho, a wziąć np. Laurenta Blanca... Inter od 44 lat nie ma osiągnięć w LM, więc coś jest  :-x nie tak!
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: PepeBergomi »

interista8 pisze: Moim zdaniem, po sezonie Moratti powinien zwolnić Mourinho, a wziąć np. Laurenta Blanca... Inter od 44 lat nie ma osiągnięć w LM, więc coś jest  :-x nie tak!
Skoro tak jest to bardziej powinno dawac do myslenia ze to Moratti powinien ustapic ze stanowiska :D
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: g0raFCI »

No nie wiem... Powinni się zastanowić (Mourinho i Moratti) bo Mou chce Toniego, a Moratti nie, a z kolei Moratti chce Cassano, a Mou nie ;/
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
ODPOWIEDZ