Napastnik w zimowym okienku transferowym.

To co każdy kibic lubi...
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Woo-cash »

bunny11 pisze: a może Romelu Lukaku? taki młody a jaka technika!
bunny11 pisze: hatem ben afra! i lukaku !
Aha a więc masz 11lat. Dziękuje dobranoc.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
lukasszzo
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2009, 01:03

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: lukasszzo »

Antonio Cassano,podobno jest w konflikcie z prezesem i chce odejść z Sampdorii.Mogłoby się udać;)Tylko żeby szejki nie podkupiły..
Il Principe.
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2009, 00:38

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Il Principe. »

Cassano to byłby dobry traf.
Cny
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:45

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Cny »

Najlepsza opcja to Podolski. Dla mnie w sam raz na lewą stronę, grałby jak w reprezentacji. Może grać w CL. Do wyciągnięcia pewnie za 10M. Można próbować wciskać Rivasów, Suazów, bo Niemcy pewnie by ich chcieli, kłopot tylko z nimi byłby pewnie w kwestii zarobków. Ale Podolski pewnie zgodziłby się na 3M, czyli tyle ile ma Suazo teraz.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Dzyl »

Cassano byłby o wiele lepszą opcją niż Podolski. Ktoś taki jak Antonio by się nam bardzo przydał. Sampdoria chce za niego 20mln, to dobra kwota jak na zawodnika tej klasy, więc mam nadzieję że Moratti nie będzie skąpił kasy i wyda te 20mln na Cassano. Bo jak znowu nikogo nie kupimy to jeszcze się okażę że nie wygramy nawet Scudetto...
rudziol
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2010, 20:03

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: rudziol »

Bale :D
a tak na poważnie to powinniśmy szukać napada w Włoszech lub Hiszpanii którzy lubią szybką grę bo takiego napada nam trzeba :) no i oczywiście bramkostrzelny np. Soldado z Valencii albo Llorente z Bilbao :)
PioterTT
Posty: 60
Rejestracja: 18 lip 2009, 01:04

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: PioterTT »

Bez zadnych FM'owych udziwnien i zbytniej kreatywnosci.

Dimitri Payet. St. Entienne.

Rocznik '87. Wczesniej w karierze nic raczej wybitnego nie osiagnal, jak byl mlodszy trapiony przez kontuzje uniemozliwilo troche to rozwoj jego kariery.
Wpiszcie sobie gdziekolwiek jego godnosc, co on wyprawia w tym sezonie w Ligue1 nie miesci sie w pale :).

Mysle ze to odpowiedni czas bo pod koniec sezonu jakas Marsylia czy Lyon lykna go utrzymujac monopol w lidze.
mafiozo
Posty: 75
Rejestracja: 9 kwie 2010, 17:54
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: mafiozo »

Cassano to wariat, nie potrzebujemy drugiego Balotelleigo. W naszej sytuacji 1 lub 2 kluczowych zawodników musi przyjść. Nie można robić też rewolucji w zimie bo to przeważnie nie wpływa dobrze na zespół.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Kubus »

Własnie że taki Balotelli by nam dupe teraz ratował
Obrazek
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: hQ »

Na atak najlepszym wyborem byłby Cassano. Może spróbować go wypożyczyć na pół roku z opcją pierwokupu? Najbardziej pewna opcja. Niech zakupią lewego obrońcę z krwi i kości bo nie mogę patrzeć na Rumuna. Co do Balotelliego, był jaki był, ale wchodząc na boisko zawsze coś wnosił, teraz takiego zawodnika chyba nie mamy.
Cny
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:45

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Cny »

Ja już pisałem na stronie o Cassano. Żądanie 20M euro za zawodnika, którego się nie chce w klubie to przesada. Jeszcze za Cassano, który od zawsze strzela fochy i robi cyrki. 15M w tej sytuacji za niego to i tak byłaby mocno zawyżona cena. Mascherano nie było za 22M, to Cassano będzie za 20? Lepiej Affelaya wyciągnąć. U nas też się pokłóci i będą problemy. Jakby był za 30M też byście pewnie brali, bo "pasuje do Interu jak nikt inny". On w ogóle nie pasuje do Interu, bo nie jest piłkarzem, który lubi dawać z siebie wszystko, a tylko tacy grają z reguł w Interze w ostatnich latach. Był jeden, który nie biegał i się fochał, a teraz siedzi w City. Mam nadzieję, że Moratti okaże rozsądek i nie wywali kasy po to tylko, żeby kibice odpuścili po letnim mercato, sprowadzając Cassano, którego chce większość kibiców, a tak na prawdę jest zbyt dużą zagadką. Balotteli miał tą przewagę nad Cassano, że był młody i mógł jeszcze się zmienić. A Cassano?? On już się nie zmieni, zawsze będzie sprawiał problemy dyscyplinarne, a to według mnie jest kompletnie nam niepotrzebne.

Affelay i Podolski to opcje zdecydowanie bezpieczniejsze od Włocha. Podolski jest zawodnikiem z dobrym uderzeniem z okolic pola karnego, a takie nam obecnie brakuje i kosztowałby tak jak wcześniej pisałem może z 10M. Affelay za to jest do wyciągnięcia za "skromne" pieniądze i wiele byśmy nie ryzykowali, a zyskać można sporo, jeśli szybko wszedł do drużyny (w sensie zgrał się).

I taki żarcik: Wichniarek jest wolnym piłkarzem, może on?? :D
lukasszzo
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2009, 01:03

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: lukasszzo »

Cny ksywa foch,bzdury piszesz,nie porównuj a'la włocha(Balloteliego) do Cassano który jest o klasę lepszy.Potrafi dobrze rozgrywać piłkę,no i wiadomo w napadzie bardzo dobrze.Cena za Affelaya poszła chyba w górę po dobrych występach,duże zainteresowanie ze strony innych klubów.Podolski to też nie najgorsza opcja,a może Hulk w 9meczach 8bramek strzelił w tym sezonie,niby liga nie najmocniejsza ale się wyróżnia,w miarę młody dobrze wyszkolony technicznie.
rudziol
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2010, 20:03

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: rudziol »

Wiesz żeby nie było  tak jak z RQ7 w Porto i w lidze Portugalskiej najlepszy zawodnik przychodzi do Inter i każdy wie co się stało :)
Ja jak już pisałem szukałbym w Włoszech Hiszpanii ewentualnie Anglia
egzekutor77
Posty: 40
Rejestracja: 12 paź 2009, 00:45
Lokalizacja: Inowrocław

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: egzekutor77 »

ja bym widział Adebayora lub Drogbe . to by były wzmocnienia.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Dzyl »

Drogba ? Chyba nie mówisz poważnie...
Adebayor ? dość realny transfer ale pewnie by trzeba było wyłożyć dużą sumkę, a Moratti raczej się na to nie zgodzi.
Podolski ? Można go wyciągnąć za niewielkie pieniądze a możemy mieć z niego sporo pożytku, jest skuteczny i dobrze potrafi uderzyć z dalekiej odległości. Byłby dobrym wzmocnieniem.
Hulk to wielka niewiadoma. Może się okazać że będzie z nim to samo co z Ryśkiem bądź będzie to transfer sezonu. Tak czy inaczej ja bym był za jego przyjściem do nas, dobry jest, młody, dobrze drybluje.
Z Hiszpanii mogłoby się wyciągnąć Llorente, ewentualnie Soldado.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: hQ »

Co do Cassano, to tak jak mówię. Najlepsze wypożyczenie z opcją pierwokupu. Jak zacznie dziczeć to się go nie wykupi, a sprawdzić zawsze warto ;)
konrado191
Posty: 15
Rejestracja: 19 sty 2010, 13:51

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: konrado191 »

Cassano dobra opcja,ale jak dla mnie pierwszym priorytetem jest wzmocnienie pomocy.
bart_d
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:49

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: bart_d »

Alternatywa - młody, dobrze zapowiadający się napastnik (czasem pomocnik ofensywny) - Jose Rondon (Malaga).
"Perce siamo i fratelli del mondo"
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Stachoo »

bart_d pisze: Alternatywa - młody, dobrze zapowiadający się napastnik (czasem pomocnik ofensywny) - Jose Rondon (Malaga).
a kto to jest niby??
www.facebook.com/LucaBoboOnTour
Chrisu

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Chrisu »

Zapewne dobry gracz w Football Managerze!!! Aż cisną się na język słowa Adasia Miauczyńskiego z Dnia Świra "Dzizzzas k*** ja p***!!! :)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Stachoo »

Chrisu pisze: Zapewne dobry gracz w Football Managerze!!! Aż cisną się na język słowa Adasia Miauczyńskiego z Dnia Świra "Dzizzzas k*** ja p***!!! :)
chciałem już właśnie wspomniec w poprzednim poście o FM, bo ja o gościu nic nie słyszałem, nawet nie wiem czy on strzela te bramki w tej maladze czy nie, widzę , że teraz pojęcie ludzi o piłce nożnej ogranicza się do scouthingu w FM
www.facebook.com/LucaBoboOnTour
bart_d
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:49

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: bart_d »

Stachoo pisze: chciałem już właśnie wspomniec w poprzednim poście o FM, bo ja o gościu nic nie słyszałem, nawet nie wiem czy on strzela te bramki w tej maladze czy nie, widzę , że teraz pojęcie ludzi o piłce nożnej ogranicza się do scouthingu w FM
Z całym szacunkiem nr 1 - nie słyszałeś to sprawdź, poczytaj, obejrzyj. Nic trudnego :)

Z całym szacunkiem nr 2 - nie do FM informacje o piłkarzach się sprowadzają :)
"Perce siamo i fratelli del mondo"
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Stachoo »

Kariera:
Aragua Maracay 49 (15)
UD Las Palmas 46 (10)
Málaga CF 7 (3)
jak na napastnika statystyki genialne 102 mecze 28 goli w ligach nie oszukujmy sie słabych
ten sezon 14 meczy 5 goli, nie takich szukamy, to nie czas na testowanie, to czas na uzupełnienie składu kimś kto już teraz jest w stanie strzelic 15-20 bramek w sezonie
www.facebook.com/LucaBoboOnTour
bart_d
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:49

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: bart_d »

Stachoo pisze: Kariera:
Aragua Maracay 49 (15)
UD Las Palmas 46 (10)
Málaga CF 7 (3)
jak na napastnika statystyki genialne 102 mecze 28 goli w ligach nie oszukujmy sie słabych
ten sezon 14 meczy 5 goli, nie takich szukamy, to nie czas na testowanie, to czas na uzupełnienie składu kimś kto już teraz jest w stanie strzelic 15-20 bramek w sezonie
Widzisz udało się znaleźć trochę informacji :)

Ten zawodnik to tylko moja propozycja, nie mówię przecież, że trzeba go zaraz kupić. W końcu prowadzimy tutaj dyskusję na temat napastnika na zimowe okno transferowe :)

Zgadzam się, że potrzebujemy kogoś kto pociągnie grę do przodu. Przydałby się drugi zawodnik pokroju Eto'o, ale jak Moratti dalej będzie prowadził taką politykę transferową jak ostatnio to możemy znowu obudzić się z ręką w nocniku.
"Perce siamo i fratelli del mondo"
Il Principe.
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2009, 00:38

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Il Principe. »

Jakiś skandal. Podobno Milan chcę nam skubnąć Cassano. Boże gorszej sytuacji nie dał bym sobie rady wyobrazić, więc do boju Branca!
bart_d
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:49

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: bart_d »

Oby do tego nie doszło, bo możemy wtedy faktycznie pożegnać się z marzeniem odrobienia tych 10 pkt do nich.
"Perce siamo i fratelli del mondo"
Arcadinho77
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2006, 16:41
Lokalizacja: Siemianowice/Gefell
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Arcadinho77 »

Cassano no i mozna by Podolskiego wyciagnac troche by wniesli do druzyny a moze Balota spowrotem :P
Arcadinho77
ZanettiCK
Posty: 43
Rejestracja: 2 wrz 2009, 18:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: ZanettiCK »

Na Balocie zarobiliśmy i zostawmy już chłopaka w spokoju. Cassano może rozwalić drużynę od środka, ale gorzej już chyba nie będzie.
Stachoo pisze: to czas na uzupełnienie składu kimś kto już teraz jest w stanie strzelic 15-20 bramek w sezonie
Możemy sobie zapragnąć nawet Rooneya, ale raczej są to płonne marzenia. Patrzmy realnie. Podolski wydaje się do wzięcia, ale sam do końca nie wiem, czy sobie w Serie A poradzi. Chłopak nie wychylił nosa poza Bundesligę.
"Si Deus pro nobis, quis contra nos?"
św. Paweł z Tarsu
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Helton »

LLorente idzie do realu adebayor za stary pozostaje cassano no moze Barrios w pakiecie z Kagava???
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Czarson »

Barrios to przeciętniak , Suarez to by było coś ale prawdopodobnie nierealny transfer . Podolski chce odejść z Koln , dałoby rade go zakontraktować . Szkoda , że Cavani do nas nie dołączył ...
ODPOWIEDZ