Calcio mercato 2010

To co każdy kibic lubi...
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Calcio mercato 2010

Post autor: Kamikaze »

Najblizszym transferem pszyszlego roku ma być jakis napastnik prawdopodonie Goran Pandev :]  Ktory ponoc dzisiaj ma  byc na wizycie medycznej w Milanie ;]

Czas zacząc rozmowy na temat transferu z wiazku z zblizajacym sie okienkiem ziomowym .  ;)
Ostatnio zmieniony 28 gru 2009, 14:11 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Andruś
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2008, 14:56
Lokalizacja: Miastko/Gdańsk

Odp: Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Andruś »

Pandev to solidny gracz, szkoda, ze przychodzi dopiero teraz, w trakcie sezonu, bez mozliwosci gry w ostatnich miesiacach. Jednak skoro w reprezentacji strzelal, to chyba serio podchodzi do dalszej kariery i nalezycie sie sam przygotowywal, przynajmniej pod wzgledem fizycznym. Jak dal mnie to zawodnik lepszy od Milito i jesli dobrze sie zaaklimatyzuje i pozna od srodka system gry Interu to wygryzie on niebawem Argentynczyka ze skladu
Niebieska łuna na niebie się mieni,
tak powstaje INTERU znak,
jego kibice są niezwyciężeni, 
boi się nas cały świat!!

Boja się nas kibice angielscy, 
boja się nas także holenderscy!!

Boi się nas cała Serie A
gdy nasz Inter na San Siro gra !!
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Biały »

Chyba troche Cie poniosło :) Milito jest raczej nie do ruszenia. To prawda, że ostatnie kilka spotkań zagrał słabiej, ale to i tak piłkarz, który jest bardzo pożyteczny i nie wydaje mi się, żeby Pandev wygryzł go ze składu.

Co do zimowego mercato, to dużo się mówi, że przyjda do nas jeszcze Kolarov i Baptista. Nie wiem ,czy to nie zbyt duzo zmian. Mourinho znowu bedzie gadał, że miaa tylu nowych piłkarzy i potrzebuje czasu, aby ich zaadoptować do nowego systemu gry ;p Ale swoją droga Kolarovem to bym nie pogardził, ma chłop potencjał :)
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y&nbsp; "Bassiamo i toni" ;D
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

Koarov to może i tak ale Baptista?Gośc jak dla mnie jest na wyginięciu i już lepiej odpuścić sobie w styczniu jego a w letnim okienku zainteresować się Gourcuffem a jak nie to Hamsikiem.Z tym,że ten pierwszy jest jak dla mnie o niebo lepszy od drugiego.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

bialy19, nie można wykluczyć żadnej opcji. Kto wie, może Pandev wszystkich zaskoczyć. Ma za sobą najgorszy moment w karierze i będzie szalenie szczęśliwy i zmotywowany. On dopiero zacnie ten sezon, będzie świeży, a czytałem jeden jego wywiad na stronie Lazio, że trenował regularnie, indywidualnie na własną rękę. Dodatkowo to nasz wychowanek. Oby sprowadzili do nas Kolarova, myślę, że to możliwe bo bardzo dużo się mówi o tej ewentualności. Jak Quaresma będzie w formie, a Sneijder będzie unikał kontuzji i obaj gracze wyżej wymienieni do nas trafią będziemy wymiatać.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Kamikaze »

Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Novicjusz
Posty: 192
Rejestracja: 3 cze 2009, 23:56
Lokalizacja: szczecin

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Novicjusz »

Mancini i Suazo to pewniaki.. dodatkowo jeszcze Vieria, bo jego kontrakt to lekka przesada. Jezeli chodzi o transfery do nas to Pandev pewniak.. i nie wiem czemu ale ja widzialbym Aarona Lennona (a w przeciwnym kierunku Muntari).. taki troche jezdziec bez glowy.. ale na pewno ruszylby skrzydlo.. dzisiaj 2gole po jego akcjach w PL.
Kubusa10
Posty: 98
Rejestracja: 11 gru 2008, 20:10
Lokalizacja: Tam gdzie biją najmocniej i piją najwięcej

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Kubusa10 »

No Lennon jest calkiem niezły a Muntari to już troche szkoda gadać :love:
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

Nie szkoda gadać bo ten człowiek przeraża 90% użytkowników naszego forum ;) Jak dla mnie on jest tylko do łatania dziur i nic więcej.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

Minister pisze: Nie szkoda gadać bo ten człowiek przeraża 90% użytkowników naszego forum ;) Jak dla mnie on jest tylko do łatania dziur i nic więcej.
Trzeba dać mu jeszcze szanse, chyba nie zapomniałeś jak grał w poprzednim sezonie. Ma teraz ciężki okres, ale zasługuje na czas na poprawę formy. Adriano miał milion szans, a Muntari, który trenuje i nie pije tylko najzwyczajniej jest bez formy nie ma takiej dostać? Nie jesteśmy Realem który pozbywa się piłkarzy po kilku słabszych meczach. Lennon mógłby się nie sprawdzić w trudnej Serie A, ja nie bardzo wyobrażam go sobie w lidze włoskiej. Po za tym Inter nie gra skrzydłami obecnie. 
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

Ale Adriano znaczył dla nas więcej niż Muntari.Ktoś tutaj juz mądrze o nim napisał,że to jest zawodnik typu ,,rombaj,siekaj i uciekaj''.W dodatku zwróć uwagę na to co robi jak przyjmie piłkę przy lini i ma czas,pierwsze co to nastawia celownik i radar czy czasem nie można walną przekątnej ;P Wiem,wiem czepiam się ;)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

Minister pisze: Ale Adriano znaczył dla nas więcej niż Muntari.Ktoś tutaj juz mądrze o nim napisał,że to jest zawodnik typu ,,rombaj,siekaj i uciekaj''.W dodatku zwróć uwagę na to co robi jak przyjmie piłkę przy lini i ma czas,pierwsze co to nastawia celownik i radar czy czasem nie można walną przekątnej ;P Wiem,wiem czepiam się ;)
Zgadza się, chodzi mi tylko o to żeby go jeszcze nie skreślać bo pokazał w poprzednim sezonie że potrafi grać dobrą piłkę. Przyznaj jednak, że jego odbiory wślizgiem wymiatają :p
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Pablusso »

dodo_IM pisze:
Minister pisze: Nie szkoda gadać bo ten człowiek przeraża 90% użytkowników naszego forum ;) Jak dla mnie on jest tylko do łatania dziur i nic więcej.
Trzeba dać mu jeszcze szanse, chyba nie zapomniałeś jak grał w poprzednim sezonie. Ma teraz ciężki okres, ale zasługuje na czas na poprawę formy. Adriano miał milion szans, a Muntari, który trenuje i nie pije tylko najzwyczajniej jest bez formy nie ma takiej dostać? Nie jesteśmy Realem który pozbywa się piłkarzy po kilku słabszych meczach. Lennon mógłby się nie sprawdzić w trudnej Serie A, ja nie bardzo wyobrażam go sobie w lidze włoskiej. Po za tym Inter nie gra skrzydłami obecnie. 
Wedlug mnie to Muntari tak naprawde nigdy nie gral na poziomie, ktory predestynowalby go do gry w zespole tej klasy.  poprzednim sezonie zaliczyl pare solidnych meczow, ale nic poza tym. Jest wojownikiem, ale wojownikowi tez potrzebny jest rozum, zeby mogl wykorzystac swe atuty. On natomiast nadrabia braki techniczne, szybkosciowe i taktyczne agresja. Jestem przekonany, ze gdyby Mourinho nie zdjal go w ostatnim starciu z Juve, dorobilby sie czerwonej kartki, bo juz w pierwszej polowie usilnie na nia pracowal. A porownywanie go z Adriano est co najmniej nie na miejscu. W dodatku obrazliwe dla Brazylijczyka. 

I spojrzmy w koncu prawdzie w oczy. To nie jest tak, ze jest bez formy. On jest po prostu za slaby na Inter.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2009, 00:36 przez Pablusso, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
sig by Orzeu
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Chuchu »

Zgadza się, Muntari nigdy nie grał na poziomie Interu i porównywanie go do Adriano jest nie na miejscu bo Brazylijczyk w pierwszych dwóch sezonach był największą gwiazdą zespołu. Poza tym przypominam Wam, że Sulley był alternatywą dla Lamparda, któremu obecnie może buty czyścić :roll:
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Szycha »

W takim razie Pablusso ja Ci znajde jeszcze conajmniej 2 takich Muntarich u nas w pomocy...
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

dodo

fakt wślizgi ma przyzwoitę.Piszesz też,że jest walczakiem to co powiesz o Lucio :D ?Cordoba,Samuel,Stanko,którzy dla mnie biją Muntariego na głowę pod każdym względem z pewnością oni jako ,,walczaki'' nam wystarczą.O jeszcze zapomniałem o naszym kapitanie.

A właśnie w któymś to temacie większość jechała naszego Il capitano za gra itp. a on znalazł się w 11 półmetku sezonu ;D jak tojest możliwe?U nas są ślepcy na stronie czy może wśród tych co jedenstkę wybierali?
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Szycha »

Patrząc na reszte tej 11 to raczej twórcy jej nie ogladaja meczów Serie A...ot tak wklepali 11 nazwisk i tyle.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Orzeu »

Pablusso pisze:
dodo_IM pisze:
Minister pisze: Nie szkoda gadać bo ten człowiek przeraża 90% użytkowników naszego forum ;) Jak dla mnie on jest tylko do łatania dziur i nic więcej.
Trzeba dać mu jeszcze szanse, chyba nie zapomniałeś jak grał w poprzednim sezonie. Ma teraz ciężki okres, ale zasługuje na czas na poprawę formy. Adriano miał milion szans, a Muntari, który trenuje i nie pije tylko najzwyczajniej jest bez formy nie ma takiej dostać? Nie jesteśmy Realem który pozbywa się piłkarzy po kilku słabszych meczach. Lennon mógłby się nie sprawdzić w trudnej Serie A, ja nie bardzo wyobrażam go sobie w lidze włoskiej. Po za tym Inter nie gra skrzydłami obecnie. 
Wedlug mnie to Muntari tak naprawde nigdy nie gral na poziomie, ktory predestynowalby go do gry w zespole tej klasy.  poprzednim sezonie zaliczyl pare solidnych meczow, ale nic poza tym. Jest wojownikiem, ale wojownikowi tez potrzebny jest rozum, zeby mogl wykorzystac swe atuty. On natomiast nadrabia braki techniczne, szybkosciowe i taktyczne agresja. Jestem przekonany, ze gdyby Mourinho nie zdjal go w ostatnim starciu z Juve, dorobilby sie czerwonej kartki, bo juz w pierwszej polowie usilnie na nia pracowal. A porownywanie go z Adriano est co najmniej nie na miejscu. W dodatku obrazliwe dla Brazylijczyka. 

I spojrzmy w koncu prawdzie w oczy. To nie jest tak, ze jest bez formy. On jest po prostu za slaby na Inter.
nie zgadzam się - co prawda gra chaotycznie i często źle, to jednak w odbiorze jest bardzo dobry, jeśli chodzi o technikę również bym aż tak nie narzekał, a poza tym ma bardzo dobre prostopadłe podanie, szkoda tylko że rzadko go używa. Jak dla mnie powinien zostać, chociażby jako zmiennik.

Jeśli chodzi o okienko transferowe (nie ważne lato czy zima): Suazo, Arna, Mancini - out, pomyślałbym nad Vieirą, bo z jednej strony szklanka, ale z drugiej strony ostatnio zaczął łapać formę, ale nie oszukujmy się to nie jest już zawodnik na pojedynek z Chelsea.

ahh marzy mi się swoją drogą ten Hamsik - chciałbym zobaczyć naszą linię pomocy z Hamsikiem, Sneijderem i Quaresmą w 1-szym składzie, choć wiem ze to niemożliwe ;). Co do Pandeva wydaje mi się że może być pomocny - ot taki solidny grajek.
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

Orzeu napisałeś,że ma dobre prostopadłę podanie ale żądko go używa więc potwierdziłeś słowa kilku z nas,że ten gość nie używa mózgu :P.Z drugiej strony się zgodzę,że powinien zostac ale tylko i wyłącznie jako zmiennik.Bo przez niego moje nerwy po kilku wiosennych meczach zaprowadzą mnie do zakładu psychiatrycznego!! ;)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: yoda79 »

Preziosi (szef Genui) ogłosił,że Suazo będzie u nich grał (na razie wypożyczony). Powodzenia,miałem większe oczekiwania co do jego pobytu u nas,ale jak wileu okazał się za słaby na Inter.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Pablusso »

Szycha pisze: W takim razie Pablusso ja Ci znajde jeszcze conajmniej 2 takich Muntarich u nas w pomocy...
Wiem, ze znajdziesz :) Bo i ja ich znajde. Pisalem o tym gdzies w innym temacie juz.
Obrazek
sig by Orzeu
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: kibix »

no to wygląda na to, że Pandeva już mamy ;] myślę, że będzie pożytecznym graczem. Kiedy Eto'o wyjedzie zapewne będzie miał dużo szans aby się wykazać. raczej nie wydaje mi się, że na stałe będzie grał w pierwszym składzie, chociaż, wszystko się może zdarzyć ;D a w letnim okienku dobrze by było jakby się udało sprowadzić 2 ofensywnych pomocników, bo jak Sneijder dostaje kontuzji to nie ma kto grać w jego miejsce ;/
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
FcDavids
Posty: 92
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:50
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: FcDavids »

Muntari to bez dwóch zdań zawodnik na ławkę, a nie na pierwszy skład. Zanett albo ławka albo lewa strona. Chivu walka z Samuelem i Lucio o pierwszy skład.
A co do transferów- myślę, że najbardziej realnym i przyzwoitym transferem byłoby sprowadzenie Van der Vaarta z Realu Madryt.
Nie piszcie mi, że słaby albo że lepszy Hamsik czy Gofer- bo to są transfery na które trzeba dać ponad 20 baniek i trzeba się bardzo starać. Real chce się pozbyć Rafaela ( który rozegrał bardzo dobre dwa ostatnie mecze ), a Inter potrzebuje takiego zawodnika.
A największym wzmocnieniem byłaby forma Quaresmy - taka jak w meczu z Fiorentiną.
W końcu Mou i nasi działacze muszą się przekonać że wyniki w europie przynosi gra ofensywna i kreatywna, a nie siłowa siekanka i defensywa. Jak dla mnie powinniśmy grać jednym jedynym defensywnym pomocnikiem, a reszta to powinni być zawodnicy pokroju Fabregasa czy Xawiego - czyli mega ofensywni i bardzo przydatni w destrukcji.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: forzaragazzi »

Dobrze nam znany  Dominguez z Rubina odszedł bodaj za darmo do Valencii... Eh...
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: SlimShady »

Ja licze przede wszystkim na zmienika albo partnera dla Wesleya, zgadzam z FcDividsem, ściągnięcie VdV do nas byłoby super posunięciem, gracz nie ejst drogi, wręcz jak na swoje umiejętności tanii, od lata jest wystawiony na sprzedaż, a sam Holender świetnie by sie u nas zaaklimatyzował, ze względu na kolegę Sneijdera. Poza tym u nas świetnie sprawdzają się niechciane ogniwa z Realu.
Widze go jako nr. 1 w przyszłym oknie transferowym.
Rafal świetnie sobie radził w HSV, gdyby odzyskał formę nasza pomoc byłaby niezwykłej klasy.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dani7 »

Ja licze w lecie również na Van der Vaarta, gdyż potrzebni są nam tacy gracze. Dodatkowo przychodzi obiecujący Coutinho  i mamy w Primaverze Stevenovica. Tak więc myślę, że wszystko powinno być ok. 
FcDavids
Posty: 92
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:50
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: FcDavids »

Ja liczę że VdV zostanie sprowadzony już teraz. W lecie może być po niego za duża kolejka. Sprowadzając go teraz będziemy mieli całkiem spoko ofensywną pomoc no i super zastępcę Snejdera- w razie jego kontuzji.
W lecie Coutinho nas nie zbawi bo jakoś nie widzę żeby Mou go wystawiał i powierzał tak ważną rolę w zespole.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

Ale VdV też lubi trochę posiedzieć w gabinetach lekarskich.On tak szczerze to nie musi odzyskiwać formy bo w ostatnich meczach pokazał,że jak najbardziej ją posiada.Inna sprawa to jak ściągniemy VdV to gdzie zmieścimy razem jego Sneijddera,Gerrarda,Hamsika i Gourcuffa :D?
A tak na poważnie to najciekawsza i najbardziej realna opcja wzmocnienia drugiej lini.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

Trochę późno na ściąganie VdV, bo w ostatnim meczu Realu zagrał wybornie i strzelił dwie bramki, więc teraz go Pellegrini nie będzie chciał puścić. W styczniu na pewno nie kupimy Holendra. Niestety cisza jak na razie co do sprowadzania ewentualnego zmiennika dla Sneijdera, więc za pewne nikt nie przyjdzie, tym bardziej, że Moratti nie lubi kupować w zimie. Oby Quaresma był w formie bo w nim nadzieja.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: yoda79 »

No ale co Wy z tym VdV? Jakieś ploty czy tak tylko spekulujecie?
Bo jeśli to drugie to dajcie spokój ;)
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
ODPOWIEDZ