Calcio mercato 2010

To co każdy kibic lubi...
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

yoda79 pisze: No ale co Wy z tym VdV? Jakieś ploty czy tak tylko spekulujecie?
Bo jeśli to drugie to dajcie spokój ;)
Czyste spekulacje. To pewnie z rozpaczy, że nie ma zmiennika dla Sneijdera. Jakby Holender dostał kontuzji przed meczem z Chelsea to by wszystkich szlag trafił.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
FcDavids
Posty: 92
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:50
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: FcDavids »

A szanse na sprowadzenie Gourcuffa, Hamsika czy Gerrarda są małe. Nasi nie sprowadzają gwiazd :P
Marzeniem moim na lato jest żeby Moratti sięgnął głęboko do portfela lub zrobił jakąś dobrą wymianę z Liverpoolem.
Brak sukcesów The Reds w tym sezonie i oddalająca się liga mistrzów może spowodować odejście największych gwiazd. Mascherrano nie chce kontraktu przedłużać, Torres ponoć ma odejść no i jeszcze jest mowa o Gerrardzie. Całą trójkę widział bym w Interze.
Nie wiem ile by to kosztowało - pewnie w granicach 70-80 baniek , ale cenę można zbić jakimiś piłkarzami. 
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: yoda79 »

Każdy by ich widział,ale to nierealne,gdyż:
1. Nie wyłożymy około 100 mln euro na 3 nowych piłkarzy.
2. Ich pensje byłyby co najmniej na poziomie tych z Anglii,czyli jak naszego Eto'o.
Zapomnijmy o nich i skupmy się na Kolarovie.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: kcpwwa »

sluszne slowa z tym Kolarovem,a jako drugiego ofensywnego pomocnika warto jednak pomyslec o J.Baptiscie... wiem,wiem, zaraz sie pojawi potok postow o tym,jaki on jest beznadziejny,ale przypominam sobie,ze widzialem,jak strzelal ladne bramki dla Realu i Romy rok temu.tyle, ze tam trzeba byc megagwiazda,zeby sie utrzymac w klubie. Slaba dyspozycja w Romie?moze to kwestia niewlasciwego otoczenia,braku zrozumienia, moze trener nie widzi go w swojej koncepcji.. Ja bym sprobowal,bo to gosc z jajem, a nuz wypali, bedzie wtedy tanio i skutecznie.
Ostatnio zmieniony 31 gru 2009, 13:14 przez kcpwwa, łącznie zmieniany 1 raz.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

Baptista to za duże ryzyko, że skończy u nas jak Mancini. Inter jest przewrażliwiony po ostatnich niewypałach transferowych. Kolarova trzeba koniecznie kupić plus zmiennika dla Sneijdera i skład mamy kompletny. Po sezonie odejdzie Vieira, nie wiem jak Mancini do kiedy ma kontrakt.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Pablusso »

Ja akurat podobnie jak kacap bylem raczej przychylnie nastawiony do pomyslu sciagniecia Baptisty od samego wyklucia sie tego pomyslu. Nie entuzjastycznie, ale po prostu przychylnie. Zawodnik ze sporym potencjalem, znajdujacy sie akurat w dolku. A jedyne podobienstwo do niego i Manciniego jakie mi sie nasuwa to przynaleznosc klubowa. Amantino przychodzil do nas bedac w dobrej formie, mial byc wzmocnieniem i dlatego poszly na niego niemale pieniadze. Z Baptista sytuacja wyglada troche inaczej. Nikt nie oczekiwalby po nim cudow, a i sam pewnie nie bylby nastawiony na pierwszy sklad. W pilke grac potrafi, co udowanial nie raz, jest silny, szybki i ma swietne uderzenie. Do tego jest dosc uniwersalny i tani.
Obrazek
sig by Orzeu
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

Pablusso pisze: Ja akurat podobnie jak kacap bylem raczej przychylnie nastawiony do pomyslu sciagniecia Baptisty od samego wyklucia sie tego pomyslu. Nie entuzjastycznie, ale po prostu przychylnie. Zawodnik ze sporym potencjalem, znajdujacy sie akurat w dolku. A jedyne podobienstwo do niego i Manciniego jakie mi sie nasuwa to przynaleznosc klubowa. Amantino przychodzil do nas bedac w dobrej formie, mial byc wzmocnieniem i dlatego poszly na niego niemale pieniadze. Z Baptista sytuacja wyglada troche inaczej. Nikt nie oczekiwalby po nim cudow, a i sam pewnie nie bylby nastawiony na pierwszy sklad. W pilke grac potrafi, co udowanial nie raz, jest silny, szybki i ma swietne uderzenie. Do tego jest dosc uniwersalny i tani.
Z tego co mówisz wynika, ze jest to drugi Stankovic, więc Baptista jest nam nie potrzebny, bo po co nam dwóch podobnych zawodników. Powinniśmy kupić piłkarza z dobrym dryblingiem, i potrafiącym podać niekonwencjonalnie piłkę.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Pablusso »

Zdecydowanie to nie jest drugi Stanko. Jest zawodnikiem bardziej ofensywnym niz Serb. Sprobowalbys kiedys wystawic Stankovica w ataku? Baptista moze grac z przodu rownie efektywnie co za napastnikami.
Obrazek
sig by Orzeu
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: kcpwwa »

dodo_IM pisze:
Pablusso pisze: Ja akurat podobnie jak kacap bylem raczej przychylnie nastawiony do pomyslu sciagniecia Baptisty od samego wyklucia sie tego pomyslu. Nie entuzjastycznie, ale po prostu przychylnie. Zawodnik ze sporym potencjalem, znajdujacy sie akurat w dolku. A jedyne podobienstwo do niego i Manciniego jakie mi sie nasuwa to przynaleznosc klubowa. Amantino przychodzil do nas bedac w dobrej formie, mial byc wzmocnieniem i dlatego poszly na niego niemale pieniadze. Z Baptista sytuacja wyglada troche inaczej. Nikt nie oczekiwalby po nim cudow, a i sam pewnie nie bylby nastawiony na pierwszy sklad. W pilke grac potrafi, co udowanial nie raz, jest silny, szybki i ma swietne uderzenie. Do tego jest dosc uniwersalny i tani.
Z tego co mówisz wynika, ze jest to drugi Stankovic, więc Baptista jest nam nie potrzebny, bo po co nam dwóch podobnych zawodników. Powinniśmy kupić piłkarza z dobrym dryblingiem, i potrafiącym podać niekonwencjonalnie piłkę.
moze powinienes sam kiedys popatrzec jak grywal Baptista, bo porownywanie w ciemno to slaby pomysl ;) to rozni od siebie pilkarze. I Pablusso dobrze opisal cechy brazylijczyka.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

kcp_wwa pisze:
dodo_IM pisze:
Pablusso pisze: Ja akurat podobnie jak kacap bylem raczej przychylnie nastawiony do pomyslu sciagniecia Baptisty od samego wyklucia sie tego pomyslu. Nie entuzjastycznie, ale po prostu przychylnie. Zawodnik ze sporym potencjalem, znajdujacy sie akurat w dolku. A jedyne podobienstwo do niego i Manciniego jakie mi sie nasuwa to przynaleznosc klubowa. Amantino przychodzil do nas bedac w dobrej formie, mial byc wzmocnieniem i dlatego poszly na niego niemale pieniadze. Z Baptista sytuacja wyglada troche inaczej. Nikt nie oczekiwalby po nim cudow, a i sam pewnie nie bylby nastawiony na pierwszy sklad. W pilke grac potrafi, co udowanial nie raz, jest silny, szybki i ma swietne uderzenie. Do tego jest dosc uniwersalny i tani.
Z tego co mówisz wynika, ze jest to drugi Stankovic, więc Baptista jest nam nie potrzebny, bo po co nam dwóch podobnych zawodników. Powinniśmy kupić piłkarza z dobrym dryblingiem, i potrafiącym podać niekonwencjonalnie piłkę.
moze powinienes sam kiedys popatrzec jak grywal Baptista, bo porownywanie w ciemno to slaby pomysl ;) to rozni od siebie pilkarze. I Pablusso dobrze opisal cechy brazylijczyka.
Dobra nie widziałem wiele meczów Baptisty i fakt różni się od Stankovica, ale cechy które podał Pablusso Stanko również posiada. Różnica polega na tym, że Brazylijczyk lepiej gra bez piłki i lepiej czyta gra stąd ma większy potencjał w ofensywie niż Serb. Może macie racje, mógłby być dobrym zmiennikiem dla Sneijdera, ale pewności nie ma bo odkąd odszedł z Sevilli to stał się cieniem tamtego Baptisty. Lepszy posunięciem byłoby poszukanie młodego piłkarza, który w przyszłości mógłby zająć miejsce Holendra. 
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Bart »

Z Baptistą to jest w ogóle zabawnie. Kojarzę faceta jako napastnika, a tu najpierw miał przyjść zamiast Sneijdera, potem był alternatywą dla Pandeva, a ostatnio nawet miał zastąpić Vieirę. Może Chivu zastąpi?
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

Chivu jak Chivu ale żeby nam nie próbowali wcisnąć go za Cesara!A tak poza tym to o ile dobrze słyszałem to Pandev przychodził do klubu jako piłkarz wszechstronny potrafiący grać właśnie na pozycji Wesa.Więc skąd teraz pomysł Baptisty.Dla mnie jakoś się to mija z celem i ma nadzieję,że to farmazon.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
IlCapitano

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: IlCapitano »

Po co nam ten kloc? Zero motoryki, taki w stylu Adriano. Zresztą po co nam kolejny napastnik? Tylko błagam, nie piszcie, że mógłby Sneijdera zastępować...
Ledesma to o wiele lepsza i bardziej pożyteczna alternatywa, ale to dość przeciętny zawodnik. Owszem, ma dobre walory ofensywne i potrafi rozgrywać ale jakoś nie widzę go u nas w pierwszym składzie. Taki zapchajdziura typowy. Najchętniej to bym w Interze zobaczył Galloppe z Parmy, ale coś cicho się ostatnio zrobiło o jego rzekomym transferze do nas.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

Tylko,że Galloppa,Bptista i inne wynalazki naszej ligi to wzmocnienia jedynie na ligę włoską.Nie wyobrażam sobie żebby oni mieli stanowić o sile naszego zespołu w Europie.Prosty przykład Motty,który przyszedł do nas jako zawodnik wyróżniony w 11 sezonu a nawet w lidze włoskiej sobie nie radzi.Tutaj się liczy klasa zawodnika tak jak Sneijder,Lampard,Gerrard i kilku innych.Jak już mamy się wzmacniać to z myślą o LM bo w naszej słabej lidze z palcem w...nosie sobie poradzimy z tym co mamy.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
IlCapitano

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: IlCapitano »

Ale kto tu pisze, że np taki Galloppa zawodnik ma stanowić siłę naszego zespołu w Europie? On ma wprowadzić trochę nowej jakości do naszej pomocy. Gość ma lepszą technikę i potrafi rozgrywać lepiej od każdego z naszych pomocników oprócz oczywiście Wesley'a. Według mnie śmiało mógłby wygryźć ze składu Motte i Stankovicia bo jest młodszy i ma większy potencjał.
Zresztą, mamy styczeń i nikogo z tej najwyższej półki nie wyciągniemy, a pomocnika trzeba kupić bo nie ma kogo na ławce posadzić. A najlepszą opcją z możliwych według mnie jest Galloppa.
Jeśli chodzi o jakiś zakup z najwyższej półki to moim marzeniem na lato byłby Gourcuff.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

No Capitano to mamy podobne marzenia :P

Chodzi mi o to,że Galloppa tak jak i Motta może się okazać,że w słabszych drużynach potrafi dużo a jak przejdzie do lepszego może być różnie.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
PioterTT
Posty: 60
Rejestracja: 18 lip 2009, 01:04

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: PioterTT »

Jesli chodzi o kolarova jestem zdecydowanie na tak to zakup na lata o ile temat jest jeszcze aktualny. Chivu moze z powodzeniem grac na srodku obrony po wykurowaniu sie z kontuzji :(

Baptista jest dla mnie paskudnym pomyslem mam nadzieje ze to nie do konca prawda ze mou chce go koniecznie i jak najszybciej do zespolu. Nie podam alternatyw bo nie posiadam takich ale srodkowy ofensywny pomocnik jest priorytetem !
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: yoda79 »

Podobno Inter i OM doszły do porozumienia w trakcie transferu Manciniego,ale nasz uśmiechnięty rezerwowy się waha. Niech on wreszcie odejdzie.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
PioterTT
Posty: 60
Rejestracja: 18 lip 2009, 01:04

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: PioterTT »

Swoja droga przyszedl mi do glowy pomysl alby Balottelli odszedl po tym sezonie a przyszedl do nas Aguero ? 30 mln funtow jakie niby oferuje Chelsea jest z pewnoscia w naszym zasiegu niby plota z 11.01 ale warto temat poruszyc. Ballotelli natomiast albo na skrzydlo albo wypad z jego charakterem mimo ze podoba mi sie jego gra jest bdb zawodnikiem to wolalbym KUN'a za wszelka cene. Zaznaczam -> po zakonczeniu sezonu.

Zanetti zreszta nie raz go chwalil tak jak Teveza i Buonanotte wiec z pewnoscia pozwoli to na szbsza aklimatyzacje.
rudziol
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2010, 20:03

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: rudziol »

Mancini już nie aktualny szkoda :( bo siedzi na tej ławce niepotrzenie a Kolarov to naknajbardziej widze go w Interze bo ostatnio coś szwankuje def.
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: NeroBlu »

Kontrakt, który wiąże Ledesme z Lazio nie został rozwiązany. Oznacza to, że będziemy musieli wydać na niego troche monet, lub rozejrzec się za jakimś innym pomocnikiem przez te 4dni. Mam nadzieje, że uda się ściągnąć kogoś poważnego.
PERCHE' L'INTER CE L'HO NEL CUORE E' LA MIA VITA, E' L'UNICO MIO AMORE
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: WTF »

Szansa na Ledesme mała bo Lotito będzie robił wszystko aby go nie sprzedać. Mam nadzieję, że taki krótki okres czasu do końca mercato wystarczy na sprowadzenie dobrego pomocnika.
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: NeroBlu »

Pojawił się temat Simpliico. Szczerze mówiąc w trójce Fernandes, Ledesma i Simplicio on zajmuje 3 m-ce
PERCHE' L'INTER CE L'HO NEL CUORE E' LA MIA VITA, E' L'UNICO MIO AMORE
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

Jak ja czytałem te plotki transferowe Live to mnie krew zalewała.Tak jak letnie okienko nasz zarząd przeszedł pomyślnie tak teraz wyglądało to jak jakaś błazenada!!Raz ten raz tamten.Mieli tyle czasu żeby dogadać się z kimś konkretnym to wzięli jak na nasze warunki kolejnego Motte.I w dodatku 4 letni kontrakt.Opcja z Fernandesem podobała mi się najbardziej bo w grę wchodziło wypożyczenie.Nie wiem czy to jest wzmocnienie czy po prostu na siłę załatanie dziury!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Woo-cash »

Ciekaw jedynie jestem czyj to był pomysł z Marigą? Znając życie Mourinho musiał maczać w tym paluchy.

A tu taka ciekawostka. Jednak Fernandes u nas. I z 14 numerem, ciekawe na jak długo?  :lol:
http://en.wikipedia.org/wiki/McDonald_Mariga
Ostatnio zmieniony 1 lut 2010, 20:47 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

Już go chyba nie ma w składzie :P
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Woo-cash »

Minister pisze: Już go chyba nie ma w składzie :P
No to lipa! Ale daje głowę że był :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: forzaragazzi »

Minister pisze: Jak ja czytałem te plotki transferowe Live to mnie krew zalewała.Tak jak letnie okienko nasz zarząd przeszedł pomyślnie tak teraz wyglądało to jak jakaś błazenada!!Raz ten raz tamten.Mieli tyle czasu żeby dogadać się z kimś konkretnym to wzięli jak na nasze warunki kolejnego Motte.I w dodatku 4 letni kontrakt.Opcja z Fernandesem podobała mi się najbardziej bo w grę wchodziło wypożyczenie.Nie wiem czy to jest wzmocnienie czy po prostu na siłę załatanie dziury!
W ilu meczach oglądałeś Marige?
Trzmielu
Posty: 17
Rejestracja: 13 maja 2009, 00:02

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Trzmielu »

To prawda że na wypożyczenie do Parmy poszedł Jimenez?
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

A Motte w ilu meczach w tamtym sezonie oglądałeś?Motta był zaliczany do 11 sezonu ja osobiście byłem jego zwolennikiem kilku na tym forum twierdziło,że będzie niewypałem ja się upierałem przeciw tym teoriom.I jak na razie żałuję.Gdyby ściągnęli Marige wcześniej a nie tak na ostatnia chwilę mógłbym stwierdzić,że był to przemyślany transfer,zaplanowany.Jednak jak w ostatnich kilku dniach codziennie u nas był inny zawodnik a tu nagle wyskakują nam z Mariga to daje to trochę do myślenia.

Wiem nie powinienem go oceniać zanim go nie zobaczę u nas ale zachowam do niego dystans.Oczywiście życzę mu jak najlepiej najlepszego.Obym się mylił i po raz kolejny było mi głupio za kilka meczów :)

PS.Właśnie przeczytałem wywiad z Morattim i on też potwierdził,że transfer Marigi nie był zaplanowany.Czyli wygląda,że ściągneli go bo nie mieli wyjścia.
PS2.Jakby przyszedł do nas Jankulovski musiałbym się pociąć wieczorem w wannie!!
Ostatnio zmieniony 2 lut 2010, 10:35 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
ODPOWIEDZ