Calcio mercato 2010

To co każdy kibic lubi...
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: NeroBlu »

Poczekajmy aż Mariga zagra kilka meczów. Nie można od razu skreślać gościa tylko dlatego że z Parmy i że nie ma głośnego nazwiska.
PERCHE' L'INTER CE L'HO NEL CUORE E' LA MIA VITA, E' L'UNICO MIO AMORE
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: forzaragazzi »

Minister pisze: A Motte w ilu meczach w tamtym sezonie oglądałeś?Motta był zaliczany do 11 sezonu ja osobiście byłem jego zwolennikiem kilku na tym forum twierdziło,że będzie niewypałem ja się upierałem przeciw tym teoriom.I jak na razie żałuję.Gdyby ściągnęli Marige wcześniej a nie tak na ostatnia chwilę mógłbym stwierdzić,że był to przemyślany transfer,zaplanowany.Jednak jak w ostatnich kilku dniach codziennie u nas był inny zawodnik a tu nagle wyskakują nam z Mariga to daje to trochę do myślenia.
Eee... nie przyglądałem się Motcie w zeszłym sezonie dlatego też nie miałem zdania na temat jego transferu. Natomiast bardzo spodobał mi sie Milito w meczu z nami. Mariga był jedna z opcji. Dobrze że nie jesteśmy Realem i nie dajemy sobie wciskać zawodników na warunkach drużyny skąd przychodzi do nas dany gracz. Nie pasuje dana realna kwota? Do widzenia!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

No ja się tez cieszę,że nie bazujemy na bezmózgim Realu.Millito był praktycznie pewniakiem bo strzelił prawie tyle bramek co Zlatan.Ale Motta podobnie jak Mariga to wielka niewiadoma.Tzn.ten pierwszy to wiadoma jednak drugi nie.Na dzień dzisiejszy mi się ten transfer nie podoba.Jedynym wytłumaczeniem może być fakt o okropnej dziurze w środku przez liczne kontuzje.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: kcpwwa »

no ale zeby dziure latac kims,kto nie wiadomo czy sprosta zadaniu..? takie ryzykowne rzeczy to moze sobie robic o nic nie walczaca druzyna srodka tabeli. Mi sie to nie podoba,klasowy klub powinien kupic kogos z jajem,a nie robi eksperyment na wlasnej skorze. a potem znow bedzie placz,ze Sneijdera i Cambiasso nie ma i pomoc nie istnieje. jesli mamy sie nie przejmowac kontuzjami to powinnismy miec na lawce niemal rownorzednej jakosci opcje. Transfer Marigi to dla mnie szok i wielka niewiadoma,  nadzieje,ze zaskoczy i bedziemy zadowoleni z jego gry,ale poki co... watpie.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

Inna sprawa to gdyby został on wypożyczony z opcją pierwokupu.Ale żeby od razu na 4 lata wiązać się z kimś kto tak naprawdę jeszcze nic nie pokazał i praktycznie nic nie osiągnął.Mimo wszystko z niecierpliwością czekam na jego pierwszy występ.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
ZanettiCK
Posty: 43
Rejestracja: 2 wrz 2009, 18:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: ZanettiCK »

Mariga to w sumie nie taki zły pomysł- małe koszty, a może coś się z niego wykluje. Trudno jeszcze określać jego przydatność dla drużyny. No i jest jeszcze jeden plus- to piłkarz bodaj 15 narodowości w klubie.
"Si Deus pro nobis, quis contra nos?"
św. Paweł z Tarsu
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: BoDzIo »

Jest prawdopodobieństwo że Coutinho zostanie jeszcze na jeden rok w Vasco. Trenerzy Vasco chcą aby jeszcze bardziej dojrzał piłkarsko w Brazylii. Jestem jak najbardziej za taki rozwiązaniem. Gdy przyjdzie do Interu ma być już bez wątpienia wzmocnieniem.
Druga sprawa Gregory van der Wiel. Wg mnie jeżeli za Maicona na prawde chcą dać tak wielkie pieniądze to widziałbym Holendra w zastępstwie.
Trzecia sprawa Ranocchia. Doszły mnie słuchy, że Inter już go zaklepał, lecz w ramach dobrych stosunków z Genoą, zostanie on wypożyczony na następny sezon do Genoi właśnie, której jest własnością.

Jak widać nasi działacze już mocno pracują nad przyszłością Interu. Cieszy mnie to bardzo! Niezapominając o młodych z Primavery(Destro, Dell Agnello, Stevanović, Alibec, Caldirola, Obi, Donati czy Crisetig).
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Dzyl »

Wolałbym Kolarova za Maicona niż tego Holendra. Za Maicona z pewnością Inter będzie miał sporo kasy, więc lepiej jak kupią jakiegoś dobrego obrońcę a nie znowu jakiegoś przeciętniaka.
Inter fan
Posty: 38
Rejestracja: 8 lis 2007, 18:16

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Inter fan »

Matrix już raczej poza Interem nigdzie nie będzie grał,Balotelli raczej napewno nas nie opuści(ja się cieszę)  a za Hamsika jeśli Napoli zakończy w pierwszej czwórce będzie trzeba dać gdzieś tyle co za Gourcuffa więc oczywiste że wolałbym ogranego już w lidze mistrzów Francuza.Co do reszty zgodzę się z Tobą Randama.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Pablusso »

Jak dla mnie to Balotelli moze odchodzic gdzie chce, byleby za porzadne pieniadze- o mimo wszystko skala jego talentu jest ogromna. W jego miejsce mam doskonalego kandydata. Alessandro Matri. Od dawna mu sie przygladam, a to co wyczynial w ostatnim meczu z Interem bylo swietne. Jesli chodzi o wybor miedzy Hamsikiem a Gourcuffem, to tez wolalbym chyba Francuza, ktory gra efektowniej i z wieksza fantazja. Slowak jest jednak chyba bardziej prawdopodobnym rozwiazaniem, o ile te ostatnie przepychanki na linii Mou - De Laurentis nie popsuja zbyt mocna stosunkow miedzy klubami.

Do tego chcialbym, chyba zeby Coutinho juz w nastepnym sezonie dolaczyl. Tyle na niego czekam, ze juz mam dosyc powoli.
Obrazek
sig by Orzeu
maciejos
Posty: 252
Rejestracja: 15 lut 2009, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: maciejos »

Coutinho z tego co mi wiadomo, " wróci " z wypożyczenia w czerwcu.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Pablusso »

Tak ale pojawila sie opcja przedluzenia jego pobytu w Vasco jeszcze o jeden rok...
Obrazek
sig by Orzeu
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Biały »

Niech przyjedzie tak, jak planowano w czerwcu i przepracuje okres przygotowawczy z drużyną. Jeśli Mourinho zdecyduje, że to jeszcze za wcześniej dla niego żeby grać w Serie A, to wtedy może jeszcze na rok wrócić do Vasco. Ale chyba lepiej i tak będzie, żeby adoptował się do gry we Włoszech trenując ze swoim klubem. Tak, jak Milan zrobił z Thiago Silvą i Pato.
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Dzyl »

Inter powinien pozbyć się Motty lub Quaresmy i kupić jakiegoś dobrego młodego pomocnika np, Fabregasa, Gourcuffa lub Andersona.
IlCapitano

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: IlCapitano »

Anderson - sposób na uzdrowienie pomocy Interu  :lol:
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Seba »

Ja osobiście nie pogardziłbym Andersonem. Lepszy niż Motta i Muntar razem wzięci. Gracz na pierwszy skład jak znalazł.
Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Pablusso »

Moze i przed zlamaniem nogi tak faktycznie by bylo... Ale teraz jest cieniem zawodnika z czasow gry w Porto.
Obrazek
sig by Orzeu
Piotrek0510
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2010, 23:55

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Piotrek0510 »

Może trafimy na jakąś promocję znowu w realu :). Jeżeli w LM odpadna to może znowu będą coś zmieniać w składzie :P. Jakiś pomocnik od nich by się przydał :D.
krystianeczek
Posty: 474
Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:32

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: krystianeczek »

słyszałem, że coś jęczą na Diarre Lassa, niby defensywny pomocnik ale moim zdaniem świetny i mielibyśmy od nich 2 Cuchu, przydałby się nam, a Real jak to Real może nam go oddać za grosze po paru słabszych występach
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

Lass to defensywny pomocnik, ale za to jaki. Cud, miód i maliny. Inni pomocnicy z Realu, jak już Van Der Vart. Kaka? ale by było :D Chodź jest on cieniem zawodnika z Milanu.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Piotrek0510
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2010, 23:55

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Piotrek0510 »

No tak, ale za innych by dużo chcieli,a wiadomo że nasi nie są zbyt chętni do wydawanie kasy, a Lass jest w miarę tani myślę że za tyle bo Wes by oddali(o ile by go chcieli sprzedać, bo narazie to tylko nasze marzenia :P), a z tego co czytałem jest on defensywny lecz PODOBNO może grać też jako boczny :).
Ostatnio zmieniony 20 lut 2010, 01:38 przez Piotrek0510, łącznie zmieniany 1 raz.
Inter fan
Posty: 38
Rejestracja: 8 lis 2007, 18:16

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Inter fan »

A ja z Realu chętnie widziałbym u nas Drenthe,młody jest,do wyrwania za kilkanaście milionów a pamiętam jak wszedł w meczu z Milanem na SB to ożywił trochę poczynania Realu.
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

Inter fan pisze: A ja z Realu chętnie widziałbym u nas Drenthe,młody jest,do wyrwania za kilkanaście milionów a pamiętam jak wszedł w meczu z Milanem na SB to ożywił trochę poczynania Realu.
Mamy Santona i Chivu, po co nam Drenthe? To jeździec bez głowy, w ogóle niepotrzebny Interowi. Jakby odszedł Maicon to można kupić, ale Kolarova, który jest zdecydowanie lepszy od Drenthe. O Słoweńcu tyle się piszę, że trafi do nas, więc latem na 90% będzie sprowadzony na Giuseppe Meazza.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Dominik »

O Słoweńcu tyle się piszę, że trafi do nas, więc latem na 90% będzie sprowadzony na Giuseppe Meazza.
Z tego co mi wiadomo to Kolarov jest Serbem :D Taka mała poprawka  :lol2:
FORZA INTER!!!
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Dzyl »

Diarra by się nadał w sam raz za Muntariego lub Motte. Było by to dla nas opłacalne, jest on o wiele lepszy od Motty i Muntariego, a za kasę z któregoś z tych dwóch panów myślę że moglibyśmy kupić Diarrę, a jak nie to byśmy stracili najwyżej kilka milionów ale za to mielibyśmy jakiegoś dobrego pomocnika i pozbylibyśmy się Motty lub Muntariego. Moglibyśmy się też pokusić o Granero. W Realu gra dobrze, więc myślę że nadał by się do Interu.
krzysiu1812
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2010, 18:13

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: krzysiu1812 »

"Dzyl"  Ja bym się pozbył Quaresmy, a Motte bym zostawił :) Za niego kupił bym Fabregasa albo Gourcuffa :D Anderson jest tylko dobry we FIFIE ;) A jeżeli mówimy o młodym pomocniku to chętnie widział bym Rodwella z Evertonu. :)
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Dzyl »

Quaresma z pewnością gra lepiej od Motty. Gdyby miał szansę grać częściej to grałby lepiej niż Muntari czy Motta. Mam nadzieję że Inter pozbędzie się Motty w letnim okienku transferowym i sprowadzi jakiegoś dobrego pomocnika. Dobrze by było gdyby sprzedali Eto'o..W ogóle gościu jest bez formy i jego gra to porażka. Wolałbym już Benzeme za niego. Było by to dla nas opłacalne. Może nawet ManCity kupiłoby Eto'o za sporą sumkę, a jak nie oni to kto inny. Real chcę sprzedać Benzemę za ponad 20mln więc myślę że jeszcze byśmy na tym zyskali.
A jak nie Benzema to może Hulk z Porto ? Jest młody, dobry i nie traci formy. Po długiej przerwie bez gry w meczu z Arsenalem dobrze się zaprezentował. Jest wielu młodych utalentowanych napastników którzy mogliby zastąpić Eto'o. Benzema, Hulk, Aguero, Dzeko...Cieszyłby mnie widok któregoś z nich w Interze.
Maicona lepiej niech zostawią w Interze. W meczu z Chelsea pokazał że wciąż potrafi dobrze grać.
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Tomek8990 »

Anderson-kontuzja, zerwane wiązadła, wyeliminowany z Mistrzostw Świata w RPA. Więc raczej chorego nie weźmiemy heh...

Quaresma gra lepiej od Motty. Okej, ale czy spojrzałeś na pozycje na boisku obu tych panów? Raczej RQ nie grał by na pozycji Motty i odwrotnie. Motta natomiast wykonuje dobrze założenia taktyczne, a że ma takie a nie inne, nie widać go w ofensywie, głupie kartki i niedokładne podania, i zawodnik jest skreślany. Ale jak już wspominałem nie raz, mamy świetnego szkoleniowca, a skoro Mou go wystawia, to znaczy że spełnia pokładane w nim przez trenera nadzieje, obowiązki itd.

Co do Eto'o. Napastnik z reguły rozliczny jest z bramek, ale to co tu robi Samuel jest zupełnie inną robotą niż w Barcy. Tam był egzekutorem, tu egzekutorem jest Milito, a Eto'o dużo więcej gra i biega dla drużyny. Jest bardzo wartościowym zawodnikiem. Tylko, że...no okej, troszkę mało strzela. Ale żeby go od razu sprzedawać? Takie rotacje w klubie co pół sezonu są nie potrzebne.

Benzema-ława w Realu, okej jest dobry, może by się i sprawdził, ale nie robiłby takiej pracy pod Milito jaką robi Samuel.

Ja raczej skupiłbym się na wzmocnieniu linii pomocy, bo tam mamy największe kłopoty jak ktoś wypadnie ze składu z powodu kontuzji lub kartek.
Forza Inter:)
Moldar
Posty: 31
Rejestracja: 6 maja 2005, 17:25

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Moldar »

Najważniejsza jest pomoc, niestety nie jest najwyższych lotów już od kilku lat. Mamy Wesa, ale on pomocy nie zrobi. Mając ogromny szacunek do Zanettiego, wolałbym kogoś innego na pomocy, ale z drugiej strony, leciwy ale jary Zanetti jako jeden prawie z jedynych potrafi jakimś rajdem przejść od czasu do czasu dwóch-trzech zawodników. To jest problem naszej pomocy, brakuje nam kogoś kim miał być Q7. Przejść zwodem na szybkości dwóch zawodników, podać do Eto który dostanie setkę, zawali, ale przy kolejnej strzeli. Niestety, ale Motta, Muntari, Stankovic to nie pomocnicy od takich zadań a często z ich usług korzystamy i widać ułomność naszej pomocy. Mamy mocną obronę, dobrych napastników ale pomoc dalej nie jest taka jaka być powinna, jak dla mnie, jak Q7 nie wróci do formy, chciałbym, a pewnie nie wróci, to prócz Wesa i Cambiasso ( no może Motta jako zmiennik ) reszta do odstrzału, sentymenty na potem, Stanko już nie gra jak wcześniej, a taki Zanetti potrafi pokazać że wiek to pojęcie względne. No ale sezon jeszcze długi, może Pandev się wykaże, może Mario rozum odzyska  :roll:  Ale wiem że pomoc dalej potrzebuje zmian, dlatego żałuje że Fernandes u nas nie zagrał, mógłby być świetny piłkarz. Jak to ktoś napisał na forum, brakuje nam elementu zaskoczenia, bo zatrzymanie się i pomachanie nogą wokół piłki i podanie w tył nim nie jest, a to jedyne sztuczki które zazwyczaj u naszych pomocników widzę :/
Ostatnio zmieniony 25 mar 2010, 07:17 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Saff »

Nie wiem na ile wiarygodnym źródłem jest AS, czy to nie jest jakiś szmatławiec pokroju naszego SE czy Faktu ale wczoraj w necie można było znaleźć artykuły powołujące się właśnie na ASInfo jakoby Chelsea miała wykupić z Realu vdv za ~10mln. Czy nasi nie mogli by już teraz wyrabiać sobie gruntu pod taki transfer? O wiele bardziej wolałbym u nas zobaczyć tego Holendra niż Joe Cle'a, o którym też sporo się mówi w kontekście transferu do nas.

W rewelacje na temat Fabregasa nie chce mi się wierzyć. Poza tym on niejednokrotnie wspominał, że jeżeli ruszałby się z Arsenalu to do Barcy.
ODPOWIEDZ