Nowy napastnik- mercato 2013

To co każdy kibic lubi...
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Matteo »

Witam w związku z licznymi wiadomościami dotyczącymi naszej pięty achillesowej warto wymienić się swoimi przemyśleniami i pomysłami na to jak miałby wyglądać atak w nadchodzącym sezonie. Według mnie Moratti sprowadzi co najmniej dwóch, trzech napastników.

Pożegnać powinni się:

Rochchi- tutaj nie trzeba pisac dlaczego :)
Milito- po tak poważnej kontuzji na pewno nie będzie lepszy, poza tym znacznie obciąża budżet
Cassano- z całym szacunkiem dla niego jest zbyt statyczny i mało biega skupiając się często na pracy sędziego i gestykulowaniu, przebłyski raz na 2-3 spotkania to za mało na taki klub jak Inter

Nowi napastnicy przymierzani do Interu:

Mauro Icardi- ciekawa propozycja. Młody i perspektywiczny, chociaz bardziej lubię napastników kreatywnych, bardziej ruchliwych a on jest raczej typem Mario Gomeza
Pierre Aubameyang- myślę, że to zbędny wydatek, nie wiadomo czy się sprawdzi lepiej było by ściągnąc Livaję jako zmiennika Icardiego/ Palacio
Alexis Sanchez- dla mnie najlepszy kandydat, kreatywny, szybki. Nie przez przypadek kupiła go Barcelona. Jednak te plotki trzeba traktowac z przymrużeniem oka, chociaz mówię mu wielkie TAK
Bojan Krkic- może zostanę skrytykowany ale według mnie ciekawa opcja. Najprawdopodobniej Milan nie wykupi go i będzie do wzięcia za małe pieniądze bądź wypożyczenie. Jak wiadomo dobry technicznie, przegląd pola,w miarę perspektywiczny- wiek. Patrząc na przykład Pazziniego mógłby się u nas przełamac. Jednym słowem tanim kosztem mógłby u nas rozwinąć skrzydła
Edin Dzeko- piłkarz dobry, lecz za ok 20 mln raczej go nie sprowadzimy mając na uwadze jego wysoką pensję. Dla mnie nieco przypomina Icardiego, lecz oczywiście lepszy i ograny na najwyzszym poziomie ale nie uwazam go za potencjalny numer 1 w ataku

Osobiście ciekawie wyglądał by atak Icardi, Palacio, Sanchez, Krkic. Palacio ma juz swoje lata i taki sezon jak ten może mu się juz nie powtórzyć więc trzeba byc przygotowanym i na to. Potrzebujemy dużego nazwiska tak jak to zrobił Milan z Balotellim. Sanchez idealnie by się nadawał a mając w perspektywie odejście Milito jego pensja nie obciążyła by znacznie budżetu.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Piter »

Jedynie kogo możemy sprowadzić to Icardiego, Dzeko i Sanchez to na 100% do nas nie przyjdą.
O Krkic'u i Aubameyangu nasz ekspert od transferów nie słyszał zapewne.
Nie ma LM=nie ma transferów tak będzie wyglądać wymówka naszego prezesa, w sumie powoli oswajam się z obecna sytuacją i chyba każdy z nas musi to zaakceptować, że rewolucji nie będzie.
kubus211216
Posty: 248
Rejestracja: 23 wrz 2011, 13:35
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: kubus211216 »

jak to się mówi, dopóki czegoś nie ma na 100 % zatwierdzonego to trzeba wierzyc, ale tak jak Piter mówisz, wobec obecnej sytuacji trudno jest o optymizm ;/
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: magneto86 »

Ja się niezgodzę co do Cassano, Antek robi różnicę, ma przegląd pola i technikę jak mało kto, jest uniwersalny, może dużo nie strzela, ale jest efektywny. Rok lub dwa może spokojnie pograć.
Icardi jest dla mnie przereklamowany i wg. mnie niczym specjalnym się nie wyróżnia, zdecydowanie wolę Bony'ego.
Dżeko i Sanchez klasa sama w sobie, ale szansa na ich sprowadzenie jest niewielka delikatnie mówiąc :)

Największym błędem było pozbycie się Livaji i nie ściągnięcie Longo z wypożyczenia.
kubus211216
Posty: 248
Rejestracja: 23 wrz 2011, 13:35
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: kubus211216 »

Icardi przez tę burzę medialną może miec naprawdę dużą presję jeśli przejdzie do nas... Livaja w meczu z Interem pokazał że popełniliśmy duży błąd oddając go tak poprostu, mam nadzieję, że nasi młodzi gniewni z emigracji wrócą i dalej będą mieli głód na reprezentowanie Czarno Niebieskich barw
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Matteo »

magneto86 pisze:Ja się niezgodzę co do Cassano, Antek robi różnicę, ma przegląd pola i technikę jak mało kto, jest uniwersalny, może dużo nie strzela, ale jest efektywny. Rok lub dwa może spokojnie pograć.
.
Techniki i przeglądu pola nie można mu odmówić ale ma juz swoje lata i jego motoryka pozostawia wiele do życzenia a w przyszłym sezonie na pewno nie będzie lepiej. Potrzebujemy napastników szybkich, przebojowych i młodych przede wszystkim. Livaja owszem, ale tez nie możemy pokładać w nim zbyt dużych nadziei jak dla mnie nadaje się na dobrego rezerwowego który wchodziłby w każdym meczu. Jesteśmy Interem, potrzebujemy na JUZ napastników a nie takich na przyuczenie i ogranie się.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: miniu86 »

Szkoda, że Livaja poszedł, ale Longo nie wrócił bo kiedy jak kiedy, ale podczas tej rundy mieli by mnóstwo okazji do ogrywania się. My zaś ogrywamy Rocchiego.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: andyvdm »

Wykopac

Milito - potworna pensja, kontuzje, powinien wrocic do Argentyny
Rocchi - wiadomo

Przymierzani

Icardi - Drewno bez dryblingu, dokladacz nogi i glowy, typ Pazziniego. Jego styl gry kazdy widzial w meczu z nami, jakby nie dwie glowki to musialbym sprawdzic w skladach czy aby na pewno gral. W obecnym Interze ktory nie ma skrzydel i kreatywnej pomocy jest zupelnie zbedny. W tym sezonie nie strzela goli caly seriami meczow, poza 4 klaczami wbitymi Pescarze wlasciwie niczym sie nie wyroznil, zazwyczaj przechodzi niewidoczny obok meczu. 15 mln za napastnika kupionego za 200 tys ktory wbil kilka bramek to jakis niesmaczny zart.

Pierre-Emerick Aubameyang - 24 lata, 17 bramek i 8 asyst w lidze francuskiej, jego agent twierdzi ze ejst do wziecia za jakies 10-15 mln, dobry technicznie, skuteczny, kreatywny, przebojowy


Nie trzeba zgadywac kogo wybierze nasz wspanialy zarzad :hahaha:
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Kubus »

Matteo pisze: Pierre Aubameyang- myślę, że to zbędny wydatek, nie wiadomo czy się sprawdzi lepiej było by ściągnąc Livaję jako zmiennika Icardiego/ Palacio
.
Jaja sobie robisz, ta? :-D Sorry ale chyba nie załapałem... zaraz zaraz... Twierdzisz że Livaja jest lepszy od gościa, którego w klasyfikacji strzelców Ligue1 wyprzedza jedynie Zlatan?? Już nie mówię o tym, że chciałbyś go sadzać na ławce w roli zmiennika... Icardiego :lol:, którego Auba przebija o dwie klasy. Trzymam kciuki za to że Aubameyang do nas przyjdzie i jestem święcie przekonany, że jeśli to dojdzie do skutku będzie to strzał w dziesiątkę.

Marzy mi się duet Benteke-Aubameyang. Atak na lata za około 25 mln euro.

Jeszcze raz, bo nie mogę. Livaja lepszy od Aubameyanga, a Icardi pierwszym napastnikiem :lol: :lol:

EDIT: Właśnie przypomniało mi się że Pierre jest wychowankiem Milanu, to kolejny argument przemawiający za nim. Cios w Milan.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Piter »

Kubuś:) pisze: Jeszcze raz, bo nie mogę. Livaja lepszy od Aubameyanga, a Icardi pierwszym napastnikiem :lol: :lol:
Pierwszym napastnikiem jest Rocchi
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Orzeu »

Z tym Cassano to też jaja :D - potrzeba nam biegaczy ? no bez jaj, gdyby nie Cassano to byśmy teraz byli w czarnej dupie. Cassano to akurat taki piłkarz, który nie musi mieć świetnej motoryki.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Piter »

Myślę, że kupno Taarabta i Aubameyanga dało bym nam dużo w ataku, zawodnicy młodzi nie łapali by tylu kontuzji i za 30mln są nasi, (QPR zapewne spadnie to Taarabt będzie szybciutko sprzedany).
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Orzeu »

Piter9702 pisze:Myślę, że kupno Taarabta i Aubameyanga dało bym nam dużo w ataku, zawodnicy młodzi nie łapali by tylu kontuzji i za 30mln są nasi, (QPR zapewne spadnie to Taarabt będzie szybciutko sprzedany).
Zapłacimy około 13 mln euro w mękach za Icardiego, a Ty wierzysz, że wydamy oprócz tego na napastników jeszcze około 30 mln euro ?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Piter »

Orzeu pisze:
Piter9702 pisze:Myślę, że kupno Taarabta i Aubameyanga dało bym nam dużo w ataku, zawodnicy młodzi nie łapali by tylu kontuzji i za 30mln są nasi, (QPR zapewne spadnie to Taarabt będzie szybciutko sprzedany).
Zapłacimy około 13 mln euro w mękach za Icardiego, a Ty wierzysz, że wydamy oprócz tego na napastników jeszcze około 30 mln euro ?

Jak mamy się wzmacniać i odmładzać skład to solidnymi graczami a nie ogórami, Taarabt odejdzie z QPR więc powinien byc to nasz cel numer 1 a Icardi tylko wtedy gdy Aubameyang nie przyjdzie do nas, osobiście wolał bym Ramireza lecz jak kupimy Aubameyanga lub Benteke nie płakał bym z tego powodu.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Michal_fci »

Cassano jest nietykalny, co potrafi pilka zagrac to u nas nikt nie potrafi
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Kujon »

Możecie mi wytłumaczyć jeden fenomen, dlaczego wszyscy się tak podniecają tym ICARDIM ?

Mamy połowe kwietnia, czyli od rozpoczęcia sezonu minęło 8 miesięcy, a gościu strzelił bramki w 5 - PIĘCIU meczach, na 25 w których wystąpił (średnia 0,2 gola na mecz!!), ale wielkie podniecenie bo walnął Pescarze 4 bramki. Koleś jest drewniany jeszcze bardziej niż Pazzini, a nowy Vieri czy Roberto Baggio to raczej z niego nie będzie. A już płacenie za gościa prawie 15 baniek to skończony debilizm u naszych działaczy, ale to powszechnie wiadomo

Za takie pieniądze to Pierre Aubameyang czy Wilfried Bony są do wzięcia od razu, a zobaczyć ich razem to miazga.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: sampam »

Kujon pisze:Możecie mi wytłumaczyć jeden fenomen, dlaczego wszyscy się tak podniecają tym ICARDIM ?

Mamy połowe kwietnia, czyli od rozpoczęcia sezonu minęło 8 miesięcy, a gościu strzelił bramki w 5 - PIĘCIU meczach, na 25 w których wystąpił (średnia 0,2 gola na mecz!!), .
1. Strzelil 9 bramek w 25 wystepach, ale rozegral de facto 18 pelnych meczow. Nie jest to ani wynik zly, ani wybitny.
2. Chlopak ma 20 lat, a przecietny kibic uwaza, ze skoro w tak mlodym wieku Icardi pokazuje swoj potencjal, to potem moze byc juz tylko lepiej. Jak dla mnie to jest zyczeniowe myslenie. Niemniej cos w Argentynczyku musi byc, przeciez pare lat siedzial w Barcie :hahaha:
Aha, Vieri w jego wieku tez nie byl kilerem;)
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Matteo »

Kubuś:) pisze:
Matteo pisze: Pierre Aubameyang- myślę, że to zbędny wydatek, nie wiadomo czy się sprawdzi lepiej było by ściągnąc Livaję jako zmiennika Icardiego/ Palacio
.
Jaja sobie robisz, ta? :-D Sorry ale chyba nie załapałem... zaraz zaraz... Twierdzisz że Livaja jest lepszy od gościa, którego w klasyfikacji strzelców Ligue1 wyprzedza jedynie Zlatan?? Już nie mówię o tym, że chciałbyś go sadzać na ławce w roli zmiennika... Icardiego :lol:, którego Auba przebija o dwie klasy. Trzymam kciuki za to że Aubameyang do nas przyjdzie i jestem święcie przekonany, że jeśli to dojdzie do skutku będzie to strzał w dziesiątkę.

Marzy mi się duet Benteke-Aubameyang. Atak na lata za około 25 mln euro.

Jeszcze raz, bo nie mogę. Livaja lepszy od Aubameyanga, a Icardi pierwszym napastnikiem :lol: :lol:

EDIT: Właśnie przypomniało mi się że Pierre jest wychowankiem Milanu, to kolejny argument przemawiający za nim. Cios w Milan.
Nie twierdzę , że Livaja jest lepszy tylko patrzę realnie. Gdybym wiedział że MM sypnie kasą na dwóch napastników moje typy były by zupełnie inne. Icardi jest numerem jeden na liście chociaz nie powinien, jest młody i nie mamy wyboru tylko trzymać kciuki ze cos tam z niego będzie. Poza tym Moratti ostatnio idzie po najniższej lini oporu więc pewnie wyda te 13 mln na Mauro Icardiego a później ściągnie kogoś za darmo tudzież małe pieniądze.

Co do Cassano- każdy z nas ma inne spojrzenie na zawodników i każdy z nas preferuje inny styl gry. Czasami wydaje mi się ze zbyt spowalnia akcje co nie zmienia faktu, że niektóre zagrania są najwyższych lotów. Trzeba patrzeć jednak przed siebie a nie wstecz i odpowiedzieć na pytanie Co może dać nam on w przyszłym sezonie i czy nie warto sprowadzić kogoś młodszego i perspektywicznego.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Matteo »

Orzeu pisze:Z tym Cassano to też jaja :D - potrzeba nam biegaczy ? no bez jaj, gdyby nie Cassano to byśmy teraz byli w czarnej dupie. Cassano to akurat taki piłkarz, który nie musi mieć świetnej motoryki.
Jak dla mnie problem dzisiejszej gry Interu nie leży tylko w Cassano i nawarstwia się od 2-3 lat, jest to jednak temat rzeka dlaczego nasza gra wygląda tak a nie inaczej.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: miniu86 »

Icardi chyba jeszcze w Interze nie jest tak więc wstrzymajcie się z narzekaniem.

To co zamierza zrobić Moratti w lecie jest dla mnie wielką zagadką. Są dwie opcje. Albo dalej dziadujemy z kiepskim trenerem i dość mglistymi talentami, albo przychodzi porządny trener i sprowadzamy konkretnych zawodników pod jego taktykę.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Mora »

Rezygnację z usług Antonio Cassano - człowieka, który strzelił póki co 7 bramek i dołożył 9 asyst - odbieram jako żart. Bądźmy poważni, ten facet w porównaniu do naszych pozostałych, drewnianych piłkarzy jest wirtuozem. Problemem Interu nie jest powolny i gestykulujący Cassano. Problemem jest fakt, że Antonio nie ma z kim grać w piłkę. W obecnym Interze on sam musi piłkę rozegrać, sam wyjść na pozycję, podać sam do siebie i strzelić.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Kujon »

sampam pisze:
Kujon pisze:Możecie mi wytłumaczyć jeden fenomen, dlaczego wszyscy się tak podniecają tym ICARDIM ?

Mamy połowe kwietnia, czyli od rozpoczęcia sezonu minęło 8 miesięcy, a gościu strzelił bramki w 5 - PIĘCIU meczach, na 25 w których wystąpił (średnia 0,2 gola na mecz!!), .
1. Strzelil 9 bramek w 25 wystepach, ale rozegral de facto 18 pelnych meczow. Nie jest to ani wynik zly, ani wybitny.
2. Chlopak ma 20 lat, a przecietny kibic uwaza, ze skoro w tak mlodym wieku Icardi pokazuje swoj potencjal, to potem moze byc juz tylko lepiej. Jak dla mnie to jest zyczeniowe myslenie. Niemniej cos w Argentynczyku musi byc, przeciez pare lat siedzial w Barcie :hahaha:
Aha, Vieri w jego wieku tez nie byl kilerem;)
Namieszałem ze średnią - mój błąd, ale faktem jest, że strzelił 9 bramek pięciu drużynom (4 Pescarze, 2 Juventusowi i po jednej Romie, Parmie i Genoi), czyli jakby nie licząc w 20 meczach miał zerowy wynik bramkowy i koleś z taką regularnością ma stanowić o sile ataku Interu na przyszły sezon....

Poza tym 20 latkami to My nawet Scudetto nie zdobędziemy, nie mówiąc już o czymś więcej w Europie - u Nas to albo 20 lat albo 38, a sporo jest grajków, którzy mają po 24,25,26, są już ułożeni i gotowi do gry na takim szczeblu rozgrywek.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: miniu86 »

Jeśli chodzi o Cassano to w całości podzielam zdanie użytkownika Mora. Gdyby nie Cassano to nie wiem kto miałby kreować naszą grę ofensywną. On ma 9 asyst w lidze. Sneijder nie miał tyle ani razu. Warto również dodać, że gdyby jego partnerzy wykorzystywali tylko sytuacje 100- procentowe to Antonio miałby tych asyst dwa razy więcej. Gdyby nie on walczylibyśmy o miejsca 10-11.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Piter »

Antek powinien grać do max 65 minuty a nie cały meczyk. Napastników młodych jest mnóstwo i pokazuja coś w swoich klubach a Icardi jakoś nie przekonuje mnie i cena 15 mln jest dużo zawyżona bo nie oszukujmy się, ale INTEResujemy się nim po meczu z Pescarą.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Jaszczu91 »

Cassano w Interze zostać musi i basta. Zarząd powinien się zastanowić jakiego zawodnika dokupić do ataku żeby Antek miał z kim grać. Według mnie to że Cassano czasem zwalnia grę wynika tylko z tego że ma słabych partnerów i nie ma komu podać. Jeśli przyjdzie Icardi to mając obok takiego asystenta jak Antonio powinien stać się bardziej regularny. Aubumeyang bez wątpienia jest piłkarzem zdecydowanie lepszy niż Icardi ale realnie oceniając nasze możliwości trzeba stwierdzić że nie mamy absolutnie żadnych szans na pozyskanie tego gracza. Tak więc jak przyjdzie Icardi to i tak będzie dobrze.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Piter »

Dobry LN Dimitri Payet, 26 lat, 31 meczy w Ligue1. Ma 11 goli i 14 asyst, statystyki dobre i cena nie za wysoka.
Oglądał ktoś poczynania tego napastnika bo wydaje się być przyzwoitym graczem.
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: tomiko85 »

Co wy na takie info ?

To już prawie przesądzone. Rubén Botta jest bardzo blisko podpisania kontraktu z Interem Mediolan. Pomocnik przejdzie do włoskiego klubu na zasadzie wolnego transferu z argentyńskiego Tigre.


23-letni Botta ma z Tigre ważny kontrakt do końca obecnego sezonu. Po jego wypełnieniu ma zostać piłkarzem Interu Mediolan.
Rubén Botta jest wychowankiem Boca Juniors Buenos Aires. Nie miał jednak okazji zadebiutować w jego barwach. W wieku dziewiętnastu lat zdecydował się przenieść do Tigre.
Piłkarz jest bardzo blisko złożenia podpisu pod pięcioletnią umową z drużyną prowadzoną przez Andreę Stramaccioniego.
- Jestem bardzo szczęśliwy z tego, że dostaję szansę na grę w jednym z największych klubów na świecie. To dla mnie zaszczyt, że będę miał okazję do gry w barwach Interu wraz z takimi piłkarzami jak Javier Zanetti, Esteban Cambiasso czy Diego Milito - powiedział w wywiadzie dla Corriere dello Sport Rubén Botta.
Wcześniej zainteresowanie zawodnikiem przejawiał m.in. angielski Tottenham.

Niewątpliwym plusem Botty jest włoskie obywatelstwo.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Matteo »

Dobrym zawodnikom nie kończą się kontrakty i nie odchodzą za darmo. Albo się sprzedaje rok przed końcem albo przedłuża bo na to załuguja. On będzie kolejnym srednim kuternogą. Czas na porządne transfery bo nudowanie kadry piłkarzami z wolnych transferów może budować drużyna walcząca o utrzymanie a nie taki klub jak Inter.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Matteo »

Dobrym zawodnikom przeważnie nie kończą się kontrakty i nie odchodzą za darmo( wiadomo sa wyjątki). Albo się sprzedaje rok przed końcem albo przedłuża bo na to załuguja. On będzie kolejnym srednim kuternogą. Czas na porządne transfery bo budowć kadrę piłkarzami z wolnych transferów może drużyna walcząca o utrzymanie a nie taki klub jak Inter.Potrzebujemy 2-3 dobrych zawodników że by stworzyć kręgosłup nowej drużyny ale takich trzeba KUPIĆ
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Piter »

MM zaczyna preferować styl z fify tzn. kontrakty wolnym zawodnikom a za rok sprzedaż i zarobek ??
Śmiech, musimy zacząć kupować dobrych grajków, a nie jakiś no name .
ODPOWIEDZ