Skład Interu na sezon 2014/2015

To co każdy kibic lubi...
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Michellaga »

Jako że zaliczymy kolejny niezbyt satysfakcjonujący sezon, warto popuścić wodze fantazji i opisać wasze wizji przyszłorocznego zespołu ;)
Wypisujcie całe 11, czy nawet całe składy i piłkarzy których jednak chcielibyście się pozbyć :P
Zapraszam do dzielenia się swoimi pomysłami
Pozdrawiam
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: YoozeQ »

Zaliczymy kolejny niezbyt satysfakcjonujący sezon, to fakt. Jednak najgorsze jest to, że mamy skład na top 3 słabej jak nigdy Serie A. Ale dopóki będziemy wychodzili w podstawowym składzie z Kuzmanovicami itp. oraz osamotnionym Palacio, to nie ma nawet sensu gadać o Lidze Mistrzów, a co dopiero o walce z Juve. Przyszły sezon? Czas najwyższy podziękować niektórym za zasługi i poszukać kogoś, kto da trochę świeżości. Cambiasso, Milito, Zanetti dziękujemy za wszystko, ale czas powoli kończyć. Chivu panu nie ma za co dziękować... kończ waść wstydu oszczędź. Mudingayi, Kuzmanovic, nie wyszło, zdarza się. Tu naprawdę nie potrzeba wielkich zmian. Wystarczy trochę zdrowego rozsądku.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Skład Interu na następny sezon

Post autor: Michellaga »

A ja przedstawie swoja analizę

OBECNY SKŁAD INTERU
Bramkarze:
Samir Handanovič w razie dobrych ofert mozna go sprzedac nie jest niedostąpienia szczeze duzo wiecej po nim oczekiwałem powinismy poki mozemy wykorzystac jego europejska renome i sprzedac za godne pieniadze
Luca Castellazzi jak chce moze zostac nadal 3 bramkarzem chociaz ja bluze 3 bramkarza powierzyłbym Belecowi
Juan Pablo Carrizo nadaje sie na solidnego zmiennika i niech tak zostanie

Obrońcy:
Jonathan zdecydowanie musi odejsci jego gra to porażka po każdym wzgledem, nawet niezły poczatek sezonu nie jest w stanie tego zakamuflowac niech szuka szczescia gdzie indziej :P
Javier Zanetti jest juz w taki wieku ze powinien myslec nad posadka w klubie a nie przedłuzeniu kontraktu
Juan Jesus prawdopodobnie jesli dalej sie bedzie dobrze rozwijajał to niedługo stanie sie ostoja nie tylko Interu ale także reprezentacji swojego kraju, nadal popełniała wiel prostych błedów w obronie czesto gubi krycie ale widac w nim zadatki na swietnego zawodnika
Marco Andreolli jesli ma nadal byc 6 zawodnikiem na swojej pozycji to moze zostac jakby nie patrzec to wychowanek chociaz wolałbym zebysmy mlodszych promowali np Doncora
Hugo Campagnaro jego doswiadczenie bardzo sie przyda na ławace powienien byc pierwszym zmiennikiem srodkowych obrońców
Andrea Ranocchia niestety ale nasz wielki talent mimo naprawde niezłych umiejetnosci nadal spala sie psychicznie i zamiast zostac długo letnim liderem druzyny bedzie musiał szukac nowego klubu
Walter Samuel Argentyna to dobre miejsce na koniec kariery nadal jest świetnym srodkowym ale zdrowie juz nie to i 10 meczów w seznie to troche mało
Cristian Chivu on musi odejsc tyle mojego komentarza:D
Danilo D'Ambrosio jeszcze nie dostał okazji do pokazania ale mimo tego widze w nim solidnego obronce
Rolando koniecznie musimy wykupic klauzula wypozyczenia wynosiła chyba 5 mln wiec nie jest az taki dobry ale wrocił do formy z przed 2 lat kiedy wymiatał w obronie Porto
Yuto Nagatomo statystyki za nim przemawiają ale mimo tego gra kompletny piach najlepiej go sprzedac za niezła kase poki budzi duze zainteresowanie w europie i sciagnac jakis taniszych zmiennikow
Wallace nic nie pokazał a poza tym i tak nie mielismy prawa wykupu niech wraca do Anglii

Pomocnicy:
Mateo Kovačić nasz diamencik niestety ale nic nie pokazuje w tym sezonie nie wiem czy to wina psychiki czy niskiego poziomu kolegów w druzynie. Powinien wziac sie za siebie dajmy mu jeszcze dwa sezony w następnym nawet jakies wypozyczenie np do Udinese nie ch sie ogrywa
Ricky Álvarez świetny poczatek ale po kontuzji cos siadło mówi sie o zainteresowani kilku duzych klubów z Europy za dobre pieniadze mozna by go sprzedac, brakuje mu czegos tego zeby liderowac zespolowi
Fredy Guarín umiejetości są ale czegos brakuje i jeszcze ten transfer do juve. jesli pojawia sie oferty w granicach 18 mln mozna myslec nad sprzedażą
Gaby Mudingayi WTF? piłkarz kontuzja którego wykupilismy przed sezonem kopletnie niezrozumiały transfer jak by nie patrzec nie ostatni dobrze ze kontrakt mu sie kończy
Zdravko Kuzmanović nasz rozgrywający... czemu on gra w naszym zespole rozumiem zeby raz kiedys niech wejdzi ale az tyle? jak przychodził to miał byc zmiennikiem a teraz nagle pierwszy skład? piłkarza który prosto nie poda? nie dziekuje
Esteban Cambiasso tu nie wiem co napisac jak gra to ponizej pewnego poziomu nie schodzi ale tak wysoki kontrakt.. jesli ma zostac to tylko jako zmiennik z obnizka pensji do max 2 mln rocznie
Rubén Botta wierze wniego ma fajne umiejetnosci do wszechstronny zobaczymy co pokaze po całym okresie przygotowawczym i po zgraniu z zespołem
Saphir Taïder miał byc następcom Chuchu ale narazie średnio mu idzie mało daje w ofensywie w obronie tez wiele błedów ale dałbym mu jeszcze sezon moze akurat wypali
McDonald Mariga kontuzje, kontuzje niestety ale prze wikeszosci czasu w klubie był połamany co niestety zastopowało jego kariere konczy mu sie kontrakt raczej przyszłosci w innym klubie bedzie szukał
Hernanes chyba najwieksza gwiazda neszego zespołu w dwóch meczach jakie zagrał widać że bedzie piłkarzem wokolo którego przez najbliższe 3,4 lata bedzie budowany zespół

Napastnicy:
Diego Milito sławetny napastnik którego czas juz minął należy mu się pełen szacunek za to co zrobił dla nas aleto juz czas zeby odszedł wraz z swoja wielka pensja
Rodrigo Palacio w tym sezonie zaprzegniety jak wół do wozu, bardzo ruchliwy i przydatny zawodnik niestety widac juz trudy sezonu i tak wiek... jeszcze przez najbilzsze dwa lata zawsze moze cos wniesc do zespołu
Mauro Icardi w niego wierze mimo ze jest drewniany jak mało kto ale ma zmysł zabójcy czyli to czego potrzebujemy, mie jest kims kto bedzie kreował ale napewno bedzie wazny dla zespołu, musi jednak dorosnac i uważać przy ruchaniu żeby nie pojawiła sie kolejna seria kontuzji :hahaha:


Diego Milito –wolny, McDonald Mariga – wolny, Zdravko Kuzmanović - 5 mln, Esteban Cambiasso –wolny, Gaby Mudingayi – wolny, Fredy Guarín 18 mln ?, Ricky Álvarez - 17mln?, Wallace –wraca do Czelsi, Yuto Nagatomo -14 mln?, Andrea Ranocchia – 17 mln, Walter Samuel –wolny, Cristian Chivu – wolny, Jonathan -7,5 mln, Javier Zanetti – emerytura i do zarządu :D , Marco Andreolli – 4 mln, Samir Handanovič -25mln?, Luca Castellazzi – wolny
Na tych transferach można zarobić w granicach od 30 mln do nawet 100 mln :D
Znaki zapytania oznaczają ze przy tych zawodnikach bym się jeszcze zastanowił.
No i z piłkarzy na wpozyceniach tez powinno kilku odejść Marko Livaja sprzedać druga polowke i tak nic nie będzie z niego, Longo również powinniśmy podziekować. Dalej Szelotto Obi i Silvestre powinni już szukac nowych klubów. No na pozbyciu tego szrotu może z 10 mln by wpadło.

Wyceny z http://www.transfermarkt.de/ nie są to moje wymysły :-)
MatiInter
Posty: 187
Rejestracja: 23 maja 2008, 23:45

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: MatiInter »

Tylko, że to nie jest FM i nie wystarczy dać "Proponuj inny zespołom" i takie kwoty jak 14mln za Yuto czy 7,5 za Jonathana nikt nie da to jedno, drugie to, że wcale może nie być na wymienionych zawodników chętnych, trzecia sprawa, że oni sami mogą nie chcieć odejść ;)
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: hQ »

Dla mnie sprawa jest dosyć prosta. Handanovicia można oklepać gdzieś, ale tylko za konkretne pieniądze, wtedy postawić na Bardiego. W obronie żegnamy się z Chivu i Samuelem, którzy odchodzą za darmo. Mam nadzieję, że przyjdzie Vidic i jeśli mamy grać trójką w obronie to jego kompanami będzie Juan i wykupiony Rolando, na ławce Hugo, Andreolli i Ranocchia.

Boki obrony do wymiany. Nie możemy opierać gry na takich ogórkach jak Nagatomo i Jonathan. Żegnamy Zanettiego i niech pełni jakąś funkcję w zarządzie, na boisku niestety nie ma już atutów (szczególnie w 352). Jonathan może zostać i powinien być rezerwowym. Nie wiem jak oceniać D'ambrosio, skoro w kolejce na boisko jest za Zanettim. Z lewej liczę na Mbaye, sprzedaż Nagatomo i może zakontraktowanie Evry wcale nie byłoby takie złe?

W pomocy żegnamy Marigę, Gabiego i Estebana za free. Kuzma może być tym rezerwowym. Stawiamy na Duncana. Pomoc w postaci Hernanesa, Guarina i Kovacica wyglądałaby kapitalnie. Do tego w obwodzie Ricky, Taider i Botta.

Atak: Coraz starszy Palacio + Icardus to pewna dwójka na przyszły sezon. Powinniśmy dokupić jeszcze dwóch grajków (lub jednego w przypadku zaufania Belfodilowi). Żegnamy Il Principe.

Do tego musimy pożegnać Schelotto, Longo, Silvestre, Livaję i szkoda mi trochę Obiego, ale jego też. Nie liczę na konkretne pieniądze. Ba, nie liczę nawet na sprzedaże, pewnie skończy się tak, że będziemy ów grajków wypożyczać do końca kontraktu, ale za błędy i głupotę się płaci.
IlCapitano

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: IlCapitano »

Uwaga, przedstawiam swoją wizję.

Bramka - Handanović pewna jedynka, Carrizo solidny zmiennik. Problem pojawia się z trójką, bo Castellazzi podobno kończy przygodę z Interem w lecie. Nie mam jednak pomysłu kto by mógł go zastąpić. Jak dla mnie to i tak bez znaczenia.

Obrona, środek - Rolando i Juan Jesus to pewniaki, Campagnaro oczywiście zostaje. Zostawiłbym również Ranocchię i Andreolliego jako zmienników. Przychodzi Vidić, odchodzą Samuel i Chivu. Mamy w takim układzie sześciu obrońców na trzy miejsca, jak dla mnie pasuje. Jeśli jednak odejdzie ktoś jeszcze(nieznana jest sytuacja Ranocchi), to potrzeba kupić środkowego obrońce. Moim kandydatem jest Paletta z Parmy.

Obrona, boki - Zanetti kończy przygodę z futbolem, zatem zostajemy z Jonathanem, Nagatomo i D'Ambrosio. Na gwałt potrzeba klasowego wahadłowego, a może nawet dwóch. To już zależy od tego, czy D'Ambrosio pokaże nam coś więcej do końca sezonu. Umiejętności Nagatomo i Jonathana nie podlegają dla mnie żadnej dyskusji - są po prostu żałosne i dobry mecz raz na 3 miesiące nie zmienia nic w tym względzie. Obaj nadają się co najwyżej na ławkę. Od dyspozycji D'Ambrosio zależy, czy kupujemy jednego wahadłowego czy dwóch.

Pomoc - jak dla mnie absolutnym priorytetem jest sprzedaż w lecie Guarina. W jego miejsce do pierwszego składu powinien wskoczyć Kovacić i grać obok Hernanesa. Kolejnym szalenie ważnym celem na lato jest znalezienie odpowiedniego następcy Cambiasso, a więc zawodnika inteligentnego i uniwersalnego, potrafiącego pewnie odebrać piłkę i rozpocząć akcję dobrym podaniem. Gabi i Inler to moje cele, aczkolwiek do rozpoczęcia mercato jeszcze trochę czasu i może pojawią się kolejne nazwiska. Ogólnie środek pomocy powinien jak dla mnie wyglądać tak: Hernanes - Gabi/Inler - Kovacić jako pierwszy zestaw i Alvarez - Cambiasso - Taider jako drugi zestaw. Kuzmanović, Mariga, Mudingayi do oczywistego wywalenia na pysk. Z wypożyczenia powinien powrócić Benassi. Jak dla mnie 7 pomocników na 3 miejsca to optymalna liczba.

Atak - największy dramat. Jedynym naszym napastnikiem jest Palacio. Milito to wrak i odchodzi w lecie, Icardi to drewno i nadaje się co najwyżej na jokera. Belfodil już do Interu wrócić nie powinien bo po prostu jest żałosny. Musimy kupić więc dwóch napastników - klasowego snajpera i cofniętego napastnika, który będzie rywalem dla Palacio. Optymalny zestaw dla mnie: Palacio - Mandzukić jako pierwszy zestaw, Cerci/Diamanti/Podolski - Icardi jako drugi zestaw.
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Wannabe »

@Il Capitano
Belfodil już do Interu wrócić nie powinien bo po prostu jest żałosny.
Sorry, że się wtrącam, ale na jakiej podstawie wysuwasz powyższe stwierdzenie?
Waccollinio
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Waccollinio »

Belfodil, moim zdaniem ma świetny talent, pamiętam że zawsze jak wchodził wprowadzał trochę świeżości i ożywienia, nawet asysty zaliczał pomimo niewielu występów.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: hQ »

Mazzariemu Iturbe nie pasuje do koncepcji, zastanawia mnie jaki typ napastnika pasuje Mazzariemu? Najlepiej żeby był defensywnym pomocnikiem?
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Wannabe »

Iturbe przecież jest skrzydłowym/schodzącym napastnikiem. Poza tym nie jest nam potrzebny - mamy Palacio i Bottę. Już się tak nie jarajmy talenciakiem z Hellasu/Porto.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Michellaga »

Dokładnie iturbe jest z porto wiec bedzie kosztował 20+ mln wiec nie warto za tyle mozna zdecydowanie lepszych piłkarzy
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Jaszczu91 »

Na dzień dzisiejszy Inter dysponuje taką kadrą na przyszły sezon, przy założeniu że żaden weteran nie zostaję:
1. Handanowić
30.Carrizzo
12.Bardi
24.Belec
91 Di Gennaro

2.Jonathan
5. Juan Jesus
6. Andreolli
14. Campagnaro
15. Vidić
23.Ranocchia
33. D'Ambrosio
35. Rolando
55.Nagatomo
powrót Silvestre i M'Baye

10. Kovacić
11.Alvarez
13.Guarin
17.Kuzmanović
20.Botta
21. Taider
88. Hernanes
powrót Duncan, Benassi, Schelotto, Olsen, Obi, Laxlt

7.Belfodil
8.Palacio
9.Icardi

Gołym okiem widać gdzie będą największe braki. Atak to formacja w którą Thohir musi najwięcej zainwestować. Według mnie musi przyjść klasyczny numer 9. Jest Icardi ale on mnie jakoś nie przekonuje. Może być dżokerem i grać w LE ale 20 goli w lidze to on nie zdobędzie. W bajki o Dzeko czy Mandzukiciu nie wierzę więc chętnie postawił bym na Javiera Hernandeza z MU. Myślę że odnalazł by się w serie a znakomicie. To mógłby być nasz Inzaghi :)Pomoc uważam że mamy kompletną. Zastanowił bym się nad Cambiasso. Można przedłużyć kontrakt ale jeśli zgodzi się na zarobki około 2mln. I wtedy pozbyć się Kuzmanovicia.Nie wahał bym się sprzedać Guarina jeśli nadarzyła by się okazja.Chętnie zamienił bym go np na Lamelę.Taki transfer oznaczał by koniec Belfodila. Co do obrony to ze stoperami wszystko wygląda ok. Natomiast braki są na lewym skrzydle gdzie jest tylko Yuto. Mam dwie wersje na tą pozycje. Jedna oszczędnościowa czyli np Murru bądź Emmanuelson bo kończą się im kontrakty.Druga już mniej oszczędna czyli nr 1 Kolarov i nr 2 Coentrao. Trochę kasy Inter zaoszczędzi na kontraktach emerytów i pozbyciu się nie potrzebnych zawodników typu Schelotto Obi Silvestre więc można coś zainwestować
IlCapitano

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: IlCapitano »

hQ pisze:Mazzariemu Iturbe nie pasuje do koncepcji, zastanawia mnie jaki typ napastnika pasuje Mazzariemu? Najlepiej żeby był defensywnym pomocnikiem?
To naprawdę szokujące, że Mazzarriemu nie pasuje Iturbe. Może dlatego, że jest typowym skrzydłowym lub schodzącym napastnikiem do 4-3-3? To chyba nie jest zawodnik takiej klasy, żeby zmieniać specjalnie pod niego ustawienie i sposób gry drużyny?
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: andyvdm »

Bramka i obrona jest dobrze obsadzona, kluczowe beda transfery dwóch wahadłowych, defensywnego pomocnika i dwóch napastników. I na nich powinniśmy się skupić.

Nagatomo należy się pozbyć póki ktoś myśli że potrafi grać bo strzelił kilka goli, myśle że nawet 10 mln można za tego polamatora wyciagnac. Jako cel numer jeden widzialbym Lulicia, ktory podobno jest na wylocie z Lazio. Solidny w obronie, dobry z przodu, zelazne pluca. Idealny fullback. Na prawo Inter powinien pokusic sie o Piszczka, po kontuzji gra slabiej i mozna to wykorzystac, mysle ze BvB skusila by sie na 15-16 mln, moze wymiana za Alvareza?

Staramy sie o Obiego Mikela, nie plakalbym jakby przyszedl. Co prawda z przodu jest zerowy ale to bardzo dobry czysciciel pola, taki czorny Berhami przydalby sie temu zespolowi. Z innych nazwisk moze Banega, ktory niespodziewanie zakotwiczyl w Argentynie? Warto tez powalczyc o Casemiro, nie ma szans na gre w Realu a pokazal tam spory potencjal i umiejetnosci. Przy dobrej ofercie sprzedalbym kogos z dwojki Alvarez/Guarin.

Dwoch napastnikow to koniecznosc, mamy tylko Palacio. Milito to emeryt a Icardi sie nie nadaje do powaznej pilki.
Tu trzeba wylozyc kase na duze nazwisko. Dzeko, Mandzukic, Martinez, Bony, Hernandez. Na drugiego napastnika widzialbym kogos ze swietnego duetu z Torino, Immobile albo Cerciego.


Handanovic - Juan, Vidic, Rolando - Lulic, Mikel, Kovacic, Hernanes, Piszczek - Dzeko, Cerci/Palacio
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Jaszczu91 »

Sezon się skończył nadszedł czas podsumowania więc zabawiłem się w Erica Thohira. ;)
Moja kadra na następny sezon:
1. Samir Handanović 30 lat 2mln kontrakt
12. Vid Belec 24 lata 0.3 mln kontrakt
30. Pablo Carrizzo 30 lat 0.5 mnl kontrakt

2. Sime Vrsalijko 22 lata 1.5 mln kontrakt
5. Juan Jesus 23 lata 1.5 mln kontrakt
6. Marco Andreolli 28 lat 1mln kontrakt
14.Hugo Campagnaro 34 lata 1.5mln kontrakt
15. Nemanja Vidić 33 lata 2.6 mln kontrakt
16. Gilermo Siqueira 28 lat 1.4 mln kontrakt
23. Andrea Ranocchia 26 lat 2mln kontrakt
33. Danilo D'Ambrosio 26 lat 1mln kontrakt
35. Rolando 29 lat 1.8 mlnkontrakt
55. Yuto Nagatomo 28 lat 1.2 kontrakt

10 Mateo Kovacić 20 lat 2 mln kontrakt
11. Ricky Alvarez 26 lat 1.8 kontrakt
17. Alfred Duncan 21 lat 0.5 kontrakt
18. Valon Behrami 29 lat 1.8 kontrakt
20. Ruben Botta 24 lata 1 kontrakt
21. Saphir Taider 22 lata 0,7 kontrakt
25. Joel Obi 23 lata 0.7 kontrakt
88.Anderson Hernanes 29 lat 3mln kontrakt

7. Eric Lamela 21 lat 3.3mln kontrakt
8. Rodrigo Palacio 32 lata 2.6 mln kontrakt
9. Mauro Icardi 21 lat 1.4 mln kontrakt
19. Pablo Osvaldo 28 lat 2.5 mln kontrakt

Przychodzą: Belec, Duncan, Obi, Vidić ( wszyscy za darmo) Vrsalijko ( Genoa 8 mln), Siqueira (Benfica 7mln), Behrami (Napoli 8mln), Lamela ( Tottenham 16mln), Osvaldo (wypożyczenie 1mln+ ew wykup)
Dodatkowo Rolando (Porto 6mln) druga połowa karty Icardiego 6mln, druga połowa karty Taidera 2mln+ Khrin.
Odchodzą: Milito, Cambiasso,Chivu,Zanetti,Gaby, Mariga, Wallace,Castelazzi,Samuel= 17,8 oszczędności na pensje
Kuzmanović 4mln, Schelotto 5mln, Livaja 3mln, Silvestre 3.5mln, Belfodil 5mln, Jonathan 7mln (fantazja mnie poniosła ;)), Longo 2mln, Guarin 16mln.
Wypożyczyć: M'Baye, Benassi, Bardi, Crisetig, Laxalt, Di Gennaro, Alborno. wszyscy do klubów Serie A. Dadzą radę to wrócą po sezonie. Nie to sprzedać.

Podsumowując na zakupy wydajemy około 54 mln a ze sprzedaży Guarina i szrotu mamy około 45 mln. Kilku piłkarzy można wykorzystać do zbicia ceny np Kuzme za Vrsalijko, Guarina za Lamele.
Srednia wieku mojej drużyny wynosi 26.3 czyli coś koło tego o czym mówił Thohir a pensje zawodników powinny się zmieścić w kwocie 78mln euro brutto czyli około 50 % przychodów klubu. Nowy kontrakt dla Jesusa, Kovacicia, Alvareza, Icardiego i Rolando. Drużyna i do 3-5-2 i do 4-3-3 i walczymy o LM :)
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Shady »

Takie branie z kosmosu tych kwot jest bezsensu. Lamela aktualnie zarabia 4 mln rocznie i biorąc pod uwagę jego wiek to trzeba będzie mu dać podwyżkę jakby miał przyjść, a Ty chcesz żeby grał za 3,3 mln u nas?.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Jaszczu91 »

Lamela przechodził do Tottenhamu jako gwiazda Serie A. Teraz nic nie gra i jego wartość spada więc dla mnie nie ma argumentów żeby dawac mu podwyżkę. Stąd taką sumę sobie wymyśliłem.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Klinsi64 »

PEDAGOG pisze:popłynąłeś równo Jaszczu, dobry towar bierzesz, taką kadrą będziemy walczyć o 9 miejsce pozdro
jak dla mnie to kadra którą podał Jaszczu,a konkretniej transfery : Vrsaljko,Siqueira,Behrami,Lamela i Osvaldo to maks na co nas będzie stać w tym okienku,obym się mylił :)
sasayaku4
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2014, 18:13

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: sasayaku4 »

Aż szkoda, że klubem nie rządzi już Moratti. By były konkretne transfery
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Piter »

sasayaku4 pisze:Aż szkoda, że klubem nie rządzi już Moratti. By były konkretne transfery
słaby trolling
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Michellaga »

GOALKEEPERS
Tommaso Berni
Vid Belec
Samir Handanovic
Juan Pablo Carrizo

DEFENDERS
Matias Silvestre
Isaac Donkor
Nemanja Vidic
Ibrahima Mbaye
Cicero Jonathan
Jesus Juan
Marco Andreolli
Hugo Campagnaro
Andrea Ranocchia
Danilo D'Ambrosio
Yuto Nagatomo

MIDFIELDERS
Joseph Alfred Duncan
Lorenzo Crisetig
Joel Obi
Rene Krhin
Ezequiel Schelotto
Diego Laxalt
Mateo Kovacic
Ricardo Alvarez
Fredy Guarin
Zdravko Kuzmanovic
Saphir Taïder
Anderson Hernanes

STRIKERS
Samuele Longo
Rodrigo Palacio
Mauro Icardi
Rubén Botta

Taką kadrą pierwszego zespołu na ten moment dysponujemy i co z tym zrobic bo jest tragedia
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Odet »

a mój typ 3-4-3 pod (Mazzara)

Bardi
Ranocchia-Vidic-JJ
Vrsalijko-Kovacic-Hernanes-D'Ambrosio
Cerci-Icardi (lub Osvaldo)-Palacio

marzenie ściętej głowy :)
Mazzar woli 3-6-1

Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze:a mój typ 3-4-3 pod (Mazzara)

Bardi
Ranocchia-Vidic-JJ
Vrsalijko-Kovacic-Hernanes-D'Ambrosio
Cerci-Icardi (lub Osvaldo)-Palacio

marzenie ściętej głowy :)
Mazzar woli 3-6-1

Pozdr.
8-10 miejsce...

Pozdr. ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Piter »

klinsi pisze:
Odet pisze:a mój typ 3-4-3 pod (Mazzara)

Bardi
Ranocchia-Vidic-JJ
Vrsalijko-Kovacic-Hernanes-D'Ambrosio
Cerci-Icardi (lub Osvaldo)-Palacio

marzenie ściętej głowy :)
Mazzar woli 3-6-1

Pozdr.
8-10 miejsce...

Pozdr. ;)
Pomyślałem podobnie. Pomoc bez porywu, D'Ambrosio czy Vrsalijko nie są w stanie obecnie ogarnąć zarówno defensywy i ofensywy na wysokim poziomie. W środku pola brakuje czyściciela typu Medel czy Song.
Tak wyjść możemy tylko wtedy, gdy będziemy gonić wynik bo według mnie brakuje stabilizacji między defensywą a ofensywą.

Mój typ to 3-5-2

Handa
Rolando-Vidić-Jesus
Jonathan (Zuniga/Vrsaljiko) - Hernanes - Guarin ( Medel/Song/M'vila ) - Kovacić - Nagatomo (Rodriguez)
Palacio (Cerci) - Icardi (Osvaldo)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Odet »

@klinsi

serio wierzysz, że przy podanym przez ze mnie składzie 8-10 miejsce?

czyli Dzony i Nagatomo klasa?
Hernanes rozgrywający cały sezon u nas, po okresie przygotowawczym będzie gorszy niż w zeszłym sezonie?
bogatszy w doświadcznie Icardi słabszy niż rok temu?
mający do tego u boku Cerciego i Palacio?


wg mnie walka o 1-3

pozdr. :)

@Piter9702

przy mojej 3-4-3 wystarczy że wahadła się cofną do obrony i jest tam w 1 chwili 5 graczy.

przy taktyce 4 z tyłu, do obrony schodzi 1 DM i tez robi się 5 graczy.

aaaa i bez porywu, bo na wielkich graczy nas nie stać.

Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Odet »

aaaa

i jeszcze za Vrsalijko, bardziej bym wolał Darmiana, czy (ale to marzenie prawie nierealne) Zunigę.

Pozdr.

ps. wierzę w formę D'Ambrosio :)
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Chuchu »

Belec, Silvestre, Donkor, Jonathan, Crisetig, Obi, Krhin, Schelotto, Laxalt, Kuzmanović, Taider, Longo. Tych panów chciałbym pożegnać tego lata. Podstawowymi rzeczami, jeśli chodzi o wzmocnienia to wykupienie Rolando, zakup dwóch bocznych obrońców/wahadłowych, dwóch defensywnych pomocników i dwóch napastników. Oczywiście prezentujących konkretny poziom, a nie kolejne wynalazki z Ameryki czy gwiazdy jednego sezonu.

Na wypożyczenie ma przyjść M'Vila i być może Casemiro, co do pierwszego to jestem zadowolony, co do drugiego mam spore wątpliwości. Również na wypożyczenie może przyjść Osvaldo, napastnik niezły i tylko niezły. Jeśli chodzi o bocznych obrońców to póki co niewiele widać, było poważne zainteresowanie Coentrao, ale ten przedłużył kontrakt z Realem, jakieś tam ploty o Bernacie raz na jakiś czas, ale nic poważnego. Tutaj więc znowu może być problem w przyszłym sezonie i opieranie gry na skrzydłach na Jonathanie i Nagatomo.

Jak widać, szału póki co nie ma, ale to dopiero początek mercato. Jednak o ile Thohir nie zacznie nas zaskakiwać, tak samo jak w styczniu zaskoczył z Hernanesem, to wielkiej poprawy nie ma co się spodziewać.
ODPOWIEDZ