Skład Interu na sezon 2014/2015

To co każdy kibic lubi...
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: andyvdm »

Bramka i obrona jest dobrze obsadzona, kluczowe beda transfery dwóch wahadłowych, defensywnego pomocnika i dwóch napastników. I na nich powinniśmy się skupić.

Nagatomo należy się pozbyć póki ktoś myśli że potrafi grać bo strzelił kilka goli, myśle że nawet 10 mln można za tego polamatora wyciagnac. Jako cel numer jeden widzialbym Lulicia, ktory podobno jest na wylocie z Lazio. Solidny w obronie, dobry z przodu, zelazne pluca. Idealny fullback. Na prawo Inter powinien pokusic sie o Piszczka, po kontuzji gra slabiej i mozna to wykorzystac, mysle ze BvB skusila by sie na 15-16 mln, moze wymiana za Alvareza?

Staramy sie o Obiego Mikela, nie plakalbym jakby przyszedl. Co prawda z przodu jest zerowy ale to bardzo dobry czysciciel pola, taki czorny Berhami przydalby sie temu zespolowi. Z innych nazwisk moze Banega, ktory niespodziewanie zakotwiczyl w Argentynie? Warto tez powalczyc o Casemiro, nie ma szans na gre w Realu a pokazal tam spory potencjal i umiejetnosci. Przy dobrej ofercie sprzedalbym kogos z dwojki Alvarez/Guarin.

Dwoch napastnikow to koniecznosc, mamy tylko Palacio. Milito to emeryt a Icardi sie nie nadaje do powaznej pilki.
Tu trzeba wylozyc kase na duze nazwisko. Dzeko, Mandzukic, Martinez, Bony, Hernandez. Na drugiego napastnika widzialbym kogos ze swietnego duetu z Torino, Immobile albo Cerciego.


Handanovic - Juan, Vidic, Rolando - Lulic, Mikel, Kovacic, Hernanes, Piszczek - Dzeko, Cerci/Palacio
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Jaszczu91 »

Sezon się skończył nadszedł czas podsumowania więc zabawiłem się w Erica Thohira. ;)
Moja kadra na następny sezon:
1. Samir Handanović 30 lat 2mln kontrakt
12. Vid Belec 24 lata 0.3 mln kontrakt
30. Pablo Carrizzo 30 lat 0.5 mnl kontrakt

2. Sime Vrsalijko 22 lata 1.5 mln kontrakt
5. Juan Jesus 23 lata 1.5 mln kontrakt
6. Marco Andreolli 28 lat 1mln kontrakt
14.Hugo Campagnaro 34 lata 1.5mln kontrakt
15. Nemanja Vidić 33 lata 2.6 mln kontrakt
16. Gilermo Siqueira 28 lat 1.4 mln kontrakt
23. Andrea Ranocchia 26 lat 2mln kontrakt
33. Danilo D'Ambrosio 26 lat 1mln kontrakt
35. Rolando 29 lat 1.8 mlnkontrakt
55. Yuto Nagatomo 28 lat 1.2 kontrakt

10 Mateo Kovacić 20 lat 2 mln kontrakt
11. Ricky Alvarez 26 lat 1.8 kontrakt
17. Alfred Duncan 21 lat 0.5 kontrakt
18. Valon Behrami 29 lat 1.8 kontrakt
20. Ruben Botta 24 lata 1 kontrakt
21. Saphir Taider 22 lata 0,7 kontrakt
25. Joel Obi 23 lata 0.7 kontrakt
88.Anderson Hernanes 29 lat 3mln kontrakt

7. Eric Lamela 21 lat 3.3mln kontrakt
8. Rodrigo Palacio 32 lata 2.6 mln kontrakt
9. Mauro Icardi 21 lat 1.4 mln kontrakt
19. Pablo Osvaldo 28 lat 2.5 mln kontrakt

Przychodzą: Belec, Duncan, Obi, Vidić ( wszyscy za darmo) Vrsalijko ( Genoa 8 mln), Siqueira (Benfica 7mln), Behrami (Napoli 8mln), Lamela ( Tottenham 16mln), Osvaldo (wypożyczenie 1mln+ ew wykup)
Dodatkowo Rolando (Porto 6mln) druga połowa karty Icardiego 6mln, druga połowa karty Taidera 2mln+ Khrin.
Odchodzą: Milito, Cambiasso,Chivu,Zanetti,Gaby, Mariga, Wallace,Castelazzi,Samuel= 17,8 oszczędności na pensje
Kuzmanović 4mln, Schelotto 5mln, Livaja 3mln, Silvestre 3.5mln, Belfodil 5mln, Jonathan 7mln (fantazja mnie poniosła ;)), Longo 2mln, Guarin 16mln.
Wypożyczyć: M'Baye, Benassi, Bardi, Crisetig, Laxalt, Di Gennaro, Alborno. wszyscy do klubów Serie A. Dadzą radę to wrócą po sezonie. Nie to sprzedać.

Podsumowując na zakupy wydajemy około 54 mln a ze sprzedaży Guarina i szrotu mamy około 45 mln. Kilku piłkarzy można wykorzystać do zbicia ceny np Kuzme za Vrsalijko, Guarina za Lamele.
Srednia wieku mojej drużyny wynosi 26.3 czyli coś koło tego o czym mówił Thohir a pensje zawodników powinny się zmieścić w kwocie 78mln euro brutto czyli około 50 % przychodów klubu. Nowy kontrakt dla Jesusa, Kovacicia, Alvareza, Icardiego i Rolando. Drużyna i do 3-5-2 i do 4-3-3 i walczymy o LM :)
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Shady »

Takie branie z kosmosu tych kwot jest bezsensu. Lamela aktualnie zarabia 4 mln rocznie i biorąc pod uwagę jego wiek to trzeba będzie mu dać podwyżkę jakby miał przyjść, a Ty chcesz żeby grał za 3,3 mln u nas?.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Jaszczu91 »

Lamela przechodził do Tottenhamu jako gwiazda Serie A. Teraz nic nie gra i jego wartość spada więc dla mnie nie ma argumentów żeby dawac mu podwyżkę. Stąd taką sumę sobie wymyśliłem.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Klinsi64 »

PEDAGOG pisze:popłynąłeś równo Jaszczu, dobry towar bierzesz, taką kadrą będziemy walczyć o 9 miejsce pozdro
jak dla mnie to kadra którą podał Jaszczu,a konkretniej transfery : Vrsaljko,Siqueira,Behrami,Lamela i Osvaldo to maks na co nas będzie stać w tym okienku,obym się mylił :)
sasayaku4
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2014, 18:13

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: sasayaku4 »

Aż szkoda, że klubem nie rządzi już Moratti. By były konkretne transfery
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Piter »

sasayaku4 pisze:Aż szkoda, że klubem nie rządzi już Moratti. By były konkretne transfery
słaby trolling
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Michellaga »

GOALKEEPERS
Tommaso Berni
Vid Belec
Samir Handanovic
Juan Pablo Carrizo

DEFENDERS
Matias Silvestre
Isaac Donkor
Nemanja Vidic
Ibrahima Mbaye
Cicero Jonathan
Jesus Juan
Marco Andreolli
Hugo Campagnaro
Andrea Ranocchia
Danilo D'Ambrosio
Yuto Nagatomo

MIDFIELDERS
Joseph Alfred Duncan
Lorenzo Crisetig
Joel Obi
Rene Krhin
Ezequiel Schelotto
Diego Laxalt
Mateo Kovacic
Ricardo Alvarez
Fredy Guarin
Zdravko Kuzmanovic
Saphir Taïder
Anderson Hernanes

STRIKERS
Samuele Longo
Rodrigo Palacio
Mauro Icardi
Rubén Botta

Taką kadrą pierwszego zespołu na ten moment dysponujemy i co z tym zrobic bo jest tragedia
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Odet »

a mój typ 3-4-3 pod (Mazzara)

Bardi
Ranocchia-Vidic-JJ
Vrsalijko-Kovacic-Hernanes-D'Ambrosio
Cerci-Icardi (lub Osvaldo)-Palacio

marzenie ściętej głowy :)
Mazzar woli 3-6-1

Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze:a mój typ 3-4-3 pod (Mazzara)

Bardi
Ranocchia-Vidic-JJ
Vrsalijko-Kovacic-Hernanes-D'Ambrosio
Cerci-Icardi (lub Osvaldo)-Palacio

marzenie ściętej głowy :)
Mazzar woli 3-6-1

Pozdr.
8-10 miejsce...

Pozdr. ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Piter »

klinsi pisze:
Odet pisze:a mój typ 3-4-3 pod (Mazzara)

Bardi
Ranocchia-Vidic-JJ
Vrsalijko-Kovacic-Hernanes-D'Ambrosio
Cerci-Icardi (lub Osvaldo)-Palacio

marzenie ściętej głowy :)
Mazzar woli 3-6-1

Pozdr.
8-10 miejsce...

Pozdr. ;)
Pomyślałem podobnie. Pomoc bez porywu, D'Ambrosio czy Vrsalijko nie są w stanie obecnie ogarnąć zarówno defensywy i ofensywy na wysokim poziomie. W środku pola brakuje czyściciela typu Medel czy Song.
Tak wyjść możemy tylko wtedy, gdy będziemy gonić wynik bo według mnie brakuje stabilizacji między defensywą a ofensywą.

Mój typ to 3-5-2

Handa
Rolando-Vidić-Jesus
Jonathan (Zuniga/Vrsaljiko) - Hernanes - Guarin ( Medel/Song/M'vila ) - Kovacić - Nagatomo (Rodriguez)
Palacio (Cerci) - Icardi (Osvaldo)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Odet »

@klinsi

serio wierzysz, że przy podanym przez ze mnie składzie 8-10 miejsce?

czyli Dzony i Nagatomo klasa?
Hernanes rozgrywający cały sezon u nas, po okresie przygotowawczym będzie gorszy niż w zeszłym sezonie?
bogatszy w doświadcznie Icardi słabszy niż rok temu?
mający do tego u boku Cerciego i Palacio?


wg mnie walka o 1-3

pozdr. :)

@Piter9702

przy mojej 3-4-3 wystarczy że wahadła się cofną do obrony i jest tam w 1 chwili 5 graczy.

przy taktyce 4 z tyłu, do obrony schodzi 1 DM i tez robi się 5 graczy.

aaaa i bez porywu, bo na wielkich graczy nas nie stać.

Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Odet »

aaaa

i jeszcze za Vrsalijko, bardziej bym wolał Darmiana, czy (ale to marzenie prawie nierealne) Zunigę.

Pozdr.

ps. wierzę w formę D'Ambrosio :)
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Chuchu »

Belec, Silvestre, Donkor, Jonathan, Crisetig, Obi, Krhin, Schelotto, Laxalt, Kuzmanović, Taider, Longo. Tych panów chciałbym pożegnać tego lata. Podstawowymi rzeczami, jeśli chodzi o wzmocnienia to wykupienie Rolando, zakup dwóch bocznych obrońców/wahadłowych, dwóch defensywnych pomocników i dwóch napastników. Oczywiście prezentujących konkretny poziom, a nie kolejne wynalazki z Ameryki czy gwiazdy jednego sezonu.

Na wypożyczenie ma przyjść M'Vila i być może Casemiro, co do pierwszego to jestem zadowolony, co do drugiego mam spore wątpliwości. Również na wypożyczenie może przyjść Osvaldo, napastnik niezły i tylko niezły. Jeśli chodzi o bocznych obrońców to póki co niewiele widać, było poważne zainteresowanie Coentrao, ale ten przedłużył kontrakt z Realem, jakieś tam ploty o Bernacie raz na jakiś czas, ale nic poważnego. Tutaj więc znowu może być problem w przyszłym sezonie i opieranie gry na skrzydłach na Jonathanie i Nagatomo.

Jak widać, szału póki co nie ma, ale to dopiero początek mercato. Jednak o ile Thohir nie zacznie nas zaskakiwać, tak samo jak w styczniu zaskoczył z Hernanesem, to wielkiej poprawy nie ma co się spodziewać.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Piekarz »

Odet pisze: wg mnie walka o 1-3
pozdr.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: hQ »

Trochę jesteśmy w nieciekawej sytuacji. Niby 'musimy kogoś sprzedać, aby kogoś kupić'. Z tym, że jeśli sprzedamy część zawodników, których wymieniamy wcześniej, a nikt nie przyjdzie to wtedy nie mamy w ogóle nikogo. Zaczyna się kupowanie KOGOKOLWIEK.

Moim zdaniem aby kogoś sprzedać, powinniśmy właśnie kogoś kupić. Sprzedamy np. Jonathana, nikogo nie kupujemy i mamy tylko D'Ambrosio na prawą stronę i od biedy Nagatomo (kto wtedy na lewej?) i pewnie kupujemy kolejnego kołka typu np. Antonelli. I tak w kółko.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Odet »

Piekarz pisze:
Odet pisze: wg mnie walka o 1-3
pozdr.

hehe, jako kibic mogę być nieobiektywny i mogę wierzyć :)

1-3 bo Roma nie powtórzy zeszłego sezonu, Milan ['], Viola bez Cuardado, Lazio jeszcze nie w tym roku, zostaje Napoli i Juventus, które nastawią się na to żeby wreszcie coś ugrać w LM (tzn wyjść z grupy)

tak więc zostaje walka o 1-3

a i jeszcze jedno: jeśli w ataku mielibyśmy trio Cerci-Icardi-Palacio (plus cwaniactwo, podania i strzały Hernanesa) to wcale nie musimy polegać na wingbackach.
RÓWNOWAGA będzie zachowana.

Pozdr.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: hQ »

Podaj kilka argumentów czemu Roma nie powtórzy wyniku z poprzedniego sezonu.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Piekarz »

Kibic nie potrzebuje argumentów. :S
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: Odet »

hQ pisze:Podaj kilka argumentów czemu Roma nie powtórzy wyniku z poprzedniego sezonu.

chętnie podam jeden,

słowa Rudiego Garcii "nie zdobędziemy tyle pkt co w tym sezonie"

Pozdr.
marcelina329
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2016, 09:51

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: marcelina329 »

hej
nastka230
Posty: 1
Rejestracja: 1 lis 2016, 12:50

Re: Skład Interu na sezon 2014/2015

Post autor: nastka230 »

:hahaha:
ODPOWIEDZ