Brazylijska kolonia w interze!!!!!

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Adriano

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Adriano »

Napewno kibice interu pokochali by przyjście trójki brazylijczyków Diego,Maxwell,Ederson.!!!!!!!!!!!! :D. ja jestem za przyjściem tych młodzieńców.a zwłaszcza Diego.awy jak uważacie?
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Winiar »

A kto by ich nie chciał. Można by jeszcze dorzucić jeszcze Robinho. Ale cooz to i tak nierealne.... Może przyjdzie jeden z tych piłkarzy..ale na pewno by sie przydali...
Milosz_FCI

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Milosz_FCI »

patrząc obiektywnie najbardziej przydałby sie MAXWELL

ale moim cichym marzeniem jest DIEGO , to perełka jest lepszy od Robinho i ...kaki - strach pomyśleć co wyrabiał by na stadionach SerieA

FORZA INTER
dogg

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: dogg »

No własnie strach pomyslec co by diego wyrabial n boiskach.razem z adriano pozamiataliby cale serieA
17_7

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: 17_7 »

bedziemy mieli sporo poludniowo amerykanskich pilkarzy, a wiadomo, ze tam sie rodza swietni zawodnicy :) ja bym wolal DIEGO, ale w srodku pomocy bylo by za duzo pilakrzy. Mi tez sie wydaje, ze MAXWELL najbardzije by sie przydal. Szkoda, ze Lucio nie chce przyjsc bo ty bylo znakomite wzmocnienie obrony. Nie zapominajmy tez o DEDE :)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: MiRas. »

A niech Serie A wprowadzi limit piłkarzy z Ameryki Pd, coś na wzór Primera Division ( o ile się nie mylę tam jest limit spoza UE) i już czuję jaki Zonk będzie... oby tego nie wprowadzili, bo strach o tym pomyśleć :P A jak już tak mamy mieć brazylijską kolonię w Interze (w co i tak wątpię) to całkiem by to ładnie wygląało:

Maxwell, Dede, Adriano, Diego, Ederson... no no...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
rr
Posty: 150
Rejestracja: 5 mar 2004, 14:09
Lokalizacja: Białystok

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: rr »

Ja tam wolałbym kolonię Polaków: Janusz Jojko, Mietek Agafon czy Strąk to marzenie każdej drużyny w Europie :!: Nie zapominajmy o największych gwiazdach: Kowalczyku, Majaku czy Mięcielu :lol:
Obrazek
Bielik

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Bielik »

Najchętniej w Mediolanie widział bym Maxwella no i oczywiście Diego. Jeżeli nie wyjdzie z tym drugim to pozostaje jeszcze Ederson. Z tego co wiem to kluby z Serie A mogą w ciągu roku kupić tylko 1 piłkarza spoza UE. :roll:
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Winiar »

Skor kluby z Serie A mogą qpić tlyko jednego piłkarza z poza UE to może kolonia francuska... Skoro jest nam potrzebny lewy borońca to zamiast Maxwella moglby byc Evra, tak samo w zamian za Diego móglby przyjsc Giuly.Choć wolałbym Brazylijczyka 8)
brazylia

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: brazylia »

skoro już winiar wyjechal z francuską kolonią to polecam ben Afra z Lyonu.ten 17latek juz wystepuje w podstawowym składzie lyonu.i wielu go typuje na nastepce zidana.
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Winiar »

taaa, słyszałem o nim coś nie coś, ale w akcji go jeszcze nie widziałem. Miejmy nadzieję, że ten talent się nie zmarnuje i w przyszłości będzie u nas grał 8) :D
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Peter »

brazylia pisze:skoro już winiar wyjechal z francuską kolonią to polecam ben Afra z Lyonu.ten 17latek juz wystepuje w podstawowym składzie lyonu.i wielu go typuje na nastepce zidana.
Ja widzialem mecz mlodziezowej reprezentacji francji i ben Afra jest jej gwiazda. Chociaz nie przyjzalem sie jego grze dokladnie ale jest dobry.
wicio

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: wicio »

ich przjscuie jest niemal niemozliwe....moze Diego,ale raczej tez ktos innt go kupi bo dla nas jest za mlody i za tani chyba,,,,,w dupe jeza.......znow w plecy
gismo
Posty: 181
Rejestracja: 2 lut 2004, 19:50
Lokalizacja: Chorzów

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: gismo »

fajnie by było gdyby przeszli Lucio, Diego i Robinho
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Andy »

A co powiedzielibyście na transfer Luisa Fabiano :?: :?: Czy Inter jest nim zainteresowany ?? Kiedyś był , a teraz ?? Jedyną ofertą Sao Paulo otrzymało od Barcy :
"Jedyną oficjalna propozycję, jaką dostaliśmy była ta od Barçy (6 milionów dolarów + 4 jeśli zawodnik będzie odnosił w Europie sukcesy), ale odrzuciliśmy ją" - przypominał boss Sao Paulo."
Co wy na to :?: :?:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Kujon »

Andy pisze:A co powiedzielibyście na transfer Luisa Fabiano :?: :?: Czy Inter jest nim zainteresowany ?? Kiedyś był , a teraz ?? Jedyną ofertą Sao Paulo otrzymało od Barcy :
"Jedyną oficjalna propozycję, jaką dostaliśmy była ta od Barçy (6 milionów dolarów + 4 jeśli zawodnik będzie odnosił w Europie sukcesy), ale odrzuciliśmy ją" - przypominał boss Sao Paulo."
Co wy na to :?: :?:
o ile wiem, Luis Fabiano zasilił wczoraj BETIS SEVILLA :( więc razej nici z niego, a szkoda
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Bielik

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Bielik »

Kujon pisze:
Andy pisze:A co powiedzielibyście na transfer Luisa Fabiano :?: :?: Czy Inter jest nim zainteresowany ?? Kiedyś był , a teraz ?? Jedyną ofertą Sao Paulo otrzymało od Barcy :
"Jedyną oficjalna propozycję, jaką dostaliśmy była ta od Barçy (6 milionów dolarów + 4 jeśli zawodnik będzie odnosił w Europie sukcesy), ale odrzuciliśmy ją" - przypominał boss Sao Paulo."
Co wy na to :?: :?:
o ile wiem, Luis Fabiano zasilił wczoraj BETIS SEVILLA :( więc razej nici z niego, a szkoda
Eeee, to chyba jakaś plota z tym Betisem, pierwsze słysze...
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Andy »

Trener Betisu Sevilla, Serra Ferrer, nie chciał dziś ujawnić jakichkolwiek szczegółów dotyczących sprowadzenia do tego klubu Brazylijczyka, Luisa Fabiano. Na wszystkie pytania dotyczące transferu tego zawodnika odpowiadał wymijająco.

Od trenera Betisu, Lorenzo Serry Ferrera, jedyną odpowiedzią , jaką można było dziś usłyszeć było: "Nie mogę niczego potwierdzić". Taką odpowiedź na zadane pytanie, dotyczące przejścia Luisa Fabiano do Betisu otrzymali redaktorzy, gdy poprosili o skomentowanie doniesień, jakiem można było usłyszeć w Brazylii w Radio CBN, a także podczas wywiadu w telewizji Sport TV. "Dostałem tylko codzienne nowe wiadomości od prezydenta klubu. W dzisiejszej kazano mi niezwłocznie powrócić do klubu. Tylko tyle mogę zdradzić" - ujawnił trener drużyny z Balearów, dla radia z Sevilli.
To tyle jeśli chodzi o Betis :lol: :
Karta zawodnicza Luisa Fabiano, brazylijskiego napastnika, którego, jak sam mówi, największym marzeniem jest gra w Barcelonie !! , jednym z najwspanialszych klubów w Europie, warta jest 20 milionów dolarów i ani centa mniej. To słowa rzecznika prasowego Sao Paulo.


A kluby nim zainteresowane to : Ac Milan , Fc Barca , Fc Porto , Real Madryt i Betis Sevilla :? , a Interu nie ma :(
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Szycha »

Po co nam Fabiano ludzie :!: :!: :!: Jest Martins :!: :!: :!: Co ma ten chłopak robić żebyście nie myślieli o innych napastnikach :!: MARTINS ROX :!: Czytajać, niektóre komentarze myślę że chcecie tu zrobić taktyke 2-4-4 hehehehe WE WŁOSKIM KLUBIE NIGDY :!:
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Stachoo »

---------- 09:35 24.06.2006 ----------

no oczywiście ze trójca brazylijczyków była by kapitalna Diego Maxwell i Ederson nonono ale jak zwykle cały plan spali na panewce:(jak zawsze w przypadku wielkich transferów interu! :roll:

---------- 09:38 ----------

Luis Fabiano hmmm...wole jednak Martinsa nigdy nie doceniana gwiazda niebiesko czarnych uważajmy bo Moratti pozbędzie sie Martinsa i dopiero wszyscy zaczniemy go doceniac i załowac jego odejscia!
www.facebook.com/LucaBoboOnTour
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: vahu »

Przy tej ilości Argentyńczyków nie sądzę żeby dobrym rozwiązaniem było kupowanie i tworzenie brazylijskiej kolonii. Jak wiadomo te dwie nacje się za bardzo nie lubią i jak będzie ich mniej więcej tyle samo to mogą wystąpić konflikty. Lepiej pomyśleć o dokupieniu kilku Włochów, albo wprowadzaniu do 1 drużyny wychowanków, którzy też są raczej nieźli i kilku mogłoby wyrosnąć na klasowych piłkarzy.
kikan2210
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2010, 18:56
Kontakt:

Odp: Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: kikan2210 »

RONALDO BY SIE PRZYDAŁ GDYBY GRAŁ JAK PRZED LATY OCZYWISCIE BRAZYLIJCZYK A NIE TA PORTUGALSKA CIOTUNIA
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Jedrula »

kikan2210 pisze: RONALDO BY SIE PRZYDAŁ GDYBY GRAŁ JAK PRZED LATY OCZYWISCIE BRAZYLIJCZYK A NIE TA PORTUGALSKA CIOTUNIA
Masz rację i Pele też by nam się przydał gdyby grał tak jak kiedyś, to samo Bebeto, Sokrates..
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Filip© »

a może Garrincha, bo jak grał w reprezentacji Brazylii z Pele, ta nigdy nie przygrywała

edytka: Jędruś, tak jedną miał dłuższą od drugiej
Ostatnio zmieniony 19 sie 2010, 20:48 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Jedrula »

Garrincha to ten z krzywymi nogami? :D
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
pamer
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2017, 20:53

Re: Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: pamer »

Nie aż takie ;)
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Speaker »

Trochę nie do końca w temacie, ale... myślicie, że Brazylia ma szansę na World Cup? :smile:
Ostatnio w czasie meczu Real-psg zastanawiałem się właśnie nad nimi. Dani Alves i Marcelo raczej powinni śmigać na bokach, Marquinos w środku, ale czy z Mirandą? Hm. Casemiro na DMie sobie dobrze radził, choć niby pod formą, ja tego nie widziałem, do tego Fernandinho. Indywidualności są, ale czy to będzie mialo rece i nogi?
Wydaje się że mają też w końcu bardzo dobrych bramkarzy
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: sampam »

Wlasciwie sam sobie odpowiedziales...:)
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Speaker »

Nie, to tak bardziej zapisałem swoje jakieś przemyślenia do dyskusji, która jak najbardziej mile widziana i co inni uważają :-)
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Brazylijska kolonia w interze!!!!!

Post autor: Yascarr »

Też ostatnio zastanawiałem się nad Brazylią. Całkiem ciekawi piłkarze pojawili się w ostatnich latach i myślę, że ten zespół wygląda naprawdę bardzo dobrze. Jak zwykle wszystko zależeć będzie od tego jak poskłada to trener. Szczerze to nawet nie wiem kto jest selekcjonerem i w jakim składzie grają (nie chce mi się sprawdzać) ale biorąc pod uwagę piłkarzy grających w Europie to widziałbym mniej więcej coś takiego:

Alisson/Ederson - Alves, Marquinhos, Silva/Miranda, Marcelo/Luis - Coutinho, Casemiro, Paulinho - Firmino - Neymar, Jesus/Costa

Można się domyślić, że byłoby to coś w stylu LFC Kloppa :)
ODPOWIEDZ