Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Michellaga »

Od lipca 2010 roku zaliczyliśmy tyle wtop transferowych, że każdy może wymienić co najmniej kilku rożnych grajków. Teraz wygląda na to, że wszystko idzie ku lepszemu, to możemy podsumować które 3 transfery były najgorsze.

1) Joao Mario (40 milionów)
2) Barbosa (29 milionów)
3) Forlan (5 milionów)

Dwie wtopy ogarnięte na początku panowania Suning to dramat, ekonomicznie i sportowo straciliśmy na tym sporo.Do tego dużo mówiło się o praniu pieniędzy przez Kia Joorabchiana. Natomiast transfer Forlana zawiódł mnie głównie z powodu tego, że miał zastąpić Eto'o, a Urus nic nie dał drużynie. Szkoda.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Orzeu »

Trzeba brać pod uwagę 2 czynniki: cenę i renomę gracza. Barbosy nie ująłem, bo nie miał zbyt wielkiej szansy na zaprezentowanie się mimo wszystko, natomiast Vidić i Forlan to spodziewałem się, że będą wzmocnienia, które podniosą poziom zespołu o półkę wyżej.

1) Joao Mario
2) Nemanja Vidić
3) Diego Forlan
oster
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2010, 17:15

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: oster »

Kondogbia- doskonałym podsumowaniem jego gry dla Interu był samobój z prawie połowy boiska, Jao Mario- nie potrafił celnie podać piłki na odległość trzech metrów a jego strzały były zawsze bardzo lekkie lub niecelne DRAMAT, Osvaldo- jego przybycie to chyba był jakiś żart zrobiony przez jakiegoś sabotażyste

Kondogbia
Jao Mario
Osvaldo
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: maverik »

Joao Mario, Gabriel Barbosa, Dodo, wszyscy trzej przewartościowani kilkukrotnie, a na boisku nic nie dali, może poza tym pierwszym, który miał krótki okres dobrej gry, ale na pewno nie grał na swoją cenę.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: KoBa »

1. Barbosa
2. Joao Mario
3. Kondogbia
Marco Branca

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Marco Branca »

1. Shaqiri
2. Podolski
3. Santon
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Karpik »

1. Tomasso Rocchi
2. M'Vila
3. Wallace
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Imrahil »

Biorąc pod uwagę cenę przez jakość razy oczekiwania:

1. Joao Mario
2. Andrea Ranocchia
3. Gabriel Barbosa
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Piekarz »

Hardy temacik, postanowiłem podzielić go na kategorie.

Najgorzej umoczone pieniądze:
1) Joao Maryjo
2) Gabigol Barbosiak
3) Alvaro Pereira

Najbardziej groteskowe zakupy:
1) Rocchi
2) Biabiany
3) Mudingayi

Największe boiskowe kaleki:
1) Schelotto
2) Podolski
3) Biabiany

Największe pokemony:
1) Dodo
2) Gabigol
3) Castaignos

Największe rozczarowania:
1) Vidić
2) Forlan
3) Ranocchia

Najwięksi szkodnicy:
1) Ranocchia
2) Nagatomo
3) Felipe Melo

Chciałem jeszcze zrobić kategorię totalną, uwzględniającą wszystko, ale to po prostu niemożliwe. Za dużo szrotu i za dużo zmiennych.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: zoniek »

Tyle tych asów było, że nie wiadomo kogo wybrać. Człowiek za głowę się łapie jaki szrot kiedyś wybiegał w pierwszym składzie.

1. Kharja
2. Kuzmanovic
3. Schelotto
4. Taider

I sporo więcej, ale wstyd nawet wymieniać.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: IlCapitano »

Fascynuje mnie, że nikt jeszcze nie wymienił Belfodila. 7,5 mln plus Cassano za POŁOWĘ karty tego kmiota, niebywałe. To pokazuje skalę kompromitacji, ja się nie odważę stworzyć własnego rankingu. Podpisuję się pod postem Piekarza, bo tak.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Orzeu »

IlCapitano pisze: 17 paź 2018, 20:51 Fascynuje mnie, że nikt jeszcze nie wymienił Belfodila. 7,5 mln plus Cassano za POŁOWĘ karty tego kmiota, niebywałe. To pokazuje skalę kompromitacji, ja się nie odważę stworzyć własnego rankingu. Podpisuję się pod postem Piekarza, bo tak.
no bo kim jest Belfodil przy Shaqirim, Podolskim, czy Vidiciu.

A propo Vidicia:
Uosobienie charyzmy. Jak dla mnie, taki gość może podnieść jakość każdego z graczy w szatni o dobrych 10-15%. Nie mówiąc o tym, że drużyna pod jego okiem może grać bardziej zespołowo. Nawet mi od samego patrzenia chciało się wskoczyć w rozjechane korki i zagrać stary dobry „wślizg, wślizg, wślizg”.

Nominalny kapitan Interu, Ranocchia, może powoli żegnać się ze swoim stanowiskiem. Przywódcą szatni będzie Vidić, a tylko patrzeć, jak grono utalentowanych żółtodziobów, których ma Inter, zacznie dzięki Serbowi zapieprzać na innych obrotach. Nie wyobrażam sobie chociażby, żeby taki Kovacić teraz nie zaczął grać lepiej.
xddddd
http://weszlo.com/2014/07/27/inter-dokt ... kensteina/
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Piekarz »

zoniek pisze: 17 paź 2018, 20:02 Tyle tych asów było, że nie wiadomo kogo wybrać. Człowiek za głowę się łapie jaki szrot kiedyś wybiegał w pierwszym składzie.

1. Kharja
2. Kuzmanovic
3. Schelotto
4. Taider

I sporo więcej, ale wstyd nawet wymieniać.
Kharja, Kuzmanović i Taider nie przeszli u mnie nawet pierwszej tury tego castingu, a trzeba tu zaznaczyć że do drugiej dostało się około 20 zawodników, co też pokazuje skalę zbrodni. :hahaha: Mimo wszystko Kharja coś tam pokazał, Kuzma grał słabo ale raczej nie kompromitująco, Taider tym bardziej.

Warto tu jeszcze wspomnieć o takim bardziej niszowym szrocie którym był niejaki pierdolony WALLACE, typ którego mieliśmy ograć dla Chelsea, zagrał w 4 meczach, zajebał faul przez który straciliśmy z Torino na 3-3 w ostatniej minucie, po czym wrócił do Chelsea, która próbowała go jeszcze wypożyczać do Vitesse, Carpi i Gremio, aż w końcu w lipcu tego roku skończył mu się kontrakt i pozostaje bez klubu. :D Tak sobie myślę że to właśnie mógł być ten obiektywnie najsłabszy piłkarz, jaki trafił do Interu w bieżącej dekadzie, amator przez wielkie A, nawet jeśli nie zdążył się za mocno skompromitować.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Mora »

Wtopy za 5 czy 7 milionów są wkalkulowane w ten biznes, nie ma co się nad nimi spuszczać. Mi w pamięci najbardziej zapadły te najbardziej kosztowne transfery skórokopów i wkładów do koszulek:

1. Joao Mario
2. Gabriel Barbosa
3. Geoffrey Kondogbia (ten się przynajmniej trochę zwrócił)

Z nieco starszych czasów to do dziś rozpierdala mnie wymiana z Milanem: Seedorf za Francesco Coco :lol:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Saff »

Mora pisze: 17 paź 2018, 21:13 Z nieco starszych czasów to do dziś rozpierdala mnie wymiana z Milanem: Seedorf za Francesco Coco :lol:
Cannavaro za Cariniego nie lepszym dealem było.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Odet »

Piekarz pisze: 17 paź 2018, 19:25 Hardy temacik, postanowiłem podzielić go na kategorie.

Najgorzej umoczone pieniądze:
1) Joao Maryjo
2) Gabigol Barbosiak
3) Alvaro Pereira

Najbardziej groteskowe zakupy:
1) Rocchi
2) Biabiany
3) Mudingayi

Największe boiskowe kaleki:
1) Schelotto
2) Podolski
3) Biabiany

Największe pokemony:
1) Dodo
2) Gabigol
3) Castaignos

Największe rozczarowania:
1) Vidić
2) Forlan
3) Ranocchia

Najwięksi szkodnicy:
1) Ranocchia
2) Nagatomo
3) Felipe Melo

Chciałem jeszcze zrobić kategorię totalną, uwzględniającą wszystko, ale to po prostu niemożliwe. Za dużo szrotu i za dużo zmiennych.
Lepiej podsumować się nie da.
Temat wyczerpany.
Pozdr.
TwardyB

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: TwardyB »

Saff pisze: 17 paź 2018, 23:30
Mora pisze: 17 paź 2018, 21:13 Z nieco starszych czasów to do dziś rozpierdala mnie wymiana z Milanem: Seedorf za Francesco Coco :lol:
Cannavaro za Cariniego nie lepszym dealem było.
Nie zapominajcie o Pirlo za Gugliekurwacośtam. Inter robił wtedy "złote" interesy.
Inter9
Posty: 7
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Inter9 »

6 transferów które uważam za całkowite klapy po 2010 roku
1. Kuzmanovic
2. Taider
3. Botta
4. Kharja
5. Mariga
6. Castelazzi

6 transferów które po 2010 roku o które powinniśmy zawalczyć patrząc na kariery tych piłkarzy jak się rozwinęły w innych klubach:

1. Andrea Barzagli
2. Marco Veratti
3. Diego Costa
4. Antonio Nocerino
5. Javier Hernandez
6. Antoine Griezmann
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Towarzysz »

Dlaczego nikt nie skomentował transferu Joaquina Correi? Wydano na chłopa prawie 30 mln w czasach, gdy trzeba zaciskać pasa. Poza pierwszymi dobrymi występami był hamulcowym, parodystą i klaunem na boisku. Jego postawa wrzeszczała „mam to gdzieś”, w ogóle się nie starał jak grał. Same statystyki 77-10-5 nie oddają skali katastrofy tego transferu
Inter9
Posty: 7
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Inter9 »

Ja nadal nie mogę zrozumieć tych naszych agentów od transferów gdzie oni mieli oczy że sprowadzali takie ogryzki ja Kharja, Kuzmanović.
Dlaczego żaden z nich nie pojechał do Pescary ściągnąć Verattiego który zrobił zawrotną karierę w PSG przez 11 lat a pomyśleć że mógłby przez 11 lat u nas grać
Tak jak było z Andreą Barzaglim w momencie kiedy grał w Palermo a nawet chwilę później w VFL Volfsburg a później przygarnął go Juventus , to byłby świetny obrońca w Interze
Nie wspominając o tym że z Palermo mogliśmy kupić Cavaniego zamiast bawić się w jakiegoś Bottę czy Podolskiego.

Na tyle pieniędzy które zmarnowaliśmy na Kharje, Wallace, Marigę, Kuzmanovica, Podolskiego, Vidica jakiegoś Dodo , mogliśmy naprawdę kupić niezłych piłkarzy i stworzyć niezłą jedenastkę i może te sezony po 2010 roku potoczyłyby się inaczej
Pjerun
Posty: 29
Rejestracja: 2 lut 2011, 20:35

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Pjerun »

Jak dla mnie najgorszy transfer to Nainggolan. Poszła gruba kasa + Zaniolo i jeszcze na koniec jakieś odprawy, żeby rozwiązać z nim kontrakt.

Ogólnie hejt na Kuzmanovica jest trochę przesądzony. Dostał łatkę flopa i drewna, bo wyglądał jak jakiś Mirek spod sklepu i miał czarne buty, ale ogólnie według mnie grał solidnie. Mieliśmy wtedy słaba drużynę, a Kuzmanovic grał w podobnym stylu do Brozovica pokazując się często do piłek i rozrzucając piłki na boki. Brozovic też na początku był grubo hejtowany, nawet jeśli wykonywał świetną robotę. Oczywiście Kuzmanovic to było kilka półek od Brozovica, ale jak na tamtą drużynę to zdecydowanie było gorsi zawodnicy w zespole.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Speaker »

Z jednej strony Cuadrado i Klaasen teraz też można spokojnie zaliczyć do takich transferów. Z drugiej strony Cuadrado
jak już grał, to nawet był ciekawy, jakąś tam asystę chyba nawet zaliczył. Co do Klaasena to nie spodziewałem się aż takiej padaki. 😱
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: SETE »

Radja Naingollan
Joao Mario
Joaquin Correa

Kazdy kosztowal jak na Inter potezne pieniadze i kazdy mial wklad na druzyne praktycznie zerowy.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: nicolas80 »

Geoffrey Kondogbia
Dalbert Henrique
Joao Mario

O pierwszym miejscu przesądził ten wyczyn: https://www.youtube.com/watch?v=_Ym--nFdF1I
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Sempre_Inter »

3. Kondogbia
2. Joao Mario
1. Corea
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Najgorsze transfer Interu po 2010 roku.

Post autor: Odet »

1. Joao Mario
2. Correa
3. nicolas80

Pozdr.
ODPOWIEDZ