Diego w Porto?!

To co każdy kibic lubi...
Zablokowany
1908

Diego w Porto?!

Post autor: 1908 »

Jak donosi www.calciomercato.com zawodnik Santosu od następnego sezonu bedzie wystepowal w Porto!Jezeli to sie okaze prawda to Dziekuje panie moratii za powtorke z rozrywki pod tytulem niewypaly transferowe ! :evil: :evil: :evil:
Maju

Diego w Porto?!

Post autor: Maju »

Hehe caly Moratti, tylko On potrafi to spierdolic!!! Na szczescie jeszcze nie doknca jest w Porto, wiec Moratti radze pospieszyc dupe i szybko przebic oferte Porto, która wynosi 13 mln Euro!!!!
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Diego w Porto?!

Post autor: Kujon »

no cóż...wyszukali najlepszego następce Deco jakiego tylko mogli wyszukać. My za to tak jak w przypadku Ronaldinho złóżymy oferte 30 mln euro w następne mercato, jak Diego okaże się wielkim talentem europy :(
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Diego w Porto?!

Post autor: Szycha »

A szkoda bo talent to z niego jest niezły ciekaw jestem czy się wprowadził by w lige włoską. Moim zdaniem w Porto ( o ile to nie jest plota ) będzie robił większą sieke niż Deco :!:
Milosz_FCI

Diego w Porto?!

Post autor: Milosz_FCI »

biorąc pod uwage koszty - najlepszym rozwiązaniem byłby pierwokup zawodnika ..... około 3-5 mln E

ma dopiero 19lat ............
1908

Diego w Porto?!

Post autor: 1908 »

Wlasnie za to nie lubie Morattiego za takie klopsy! Czy jego naprawde nic nie nauczyla ta sytuacja z Adriano ze pozniej musielismy slono bulic?! Ale miejmy nadziej ze do nas wroci!

PS Na tej stronie pisza tez ze nasz wychowanek Semioli ma wrocic w zamian za potenze(dla niewtajemniczonych mlody obronca bardzo dobrze rokujacy cos jak Ferrari)!!
Dexster

Diego w Porto?!

Post autor: Dexster »

No to fakt następca Deco i to naprawde niezły.Jak znając życie i Morattiego to nieprzebije tej oferty.Diego trafi do Fc Porto albo jeszcze gdzie indziej.A właśnie takich zawodników nam trzeba.
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Diego w Porto?!

Post autor: Peter »

No szkoda go ale mam pytanie:
Dlaczego krytykujecie Morattiego za niewypaly jak zainteresowanie Interu Diego to czysta kaczka dziennikarska. Ani Moratti ani ktos inny z zarzadu Interu tego nie potwierdzil wiec nie wiem w czym widzicie problem.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Diego w Porto?!

Post autor: Orzeu »

Ja chcę DIEGO w Interze!!!!!!!!!!!!!!!!! znowu wszystko spierdolą!!!!!!!!!
Obrazek
17_7

Diego w Porto?!

Post autor: 17_7 »

No szkoda, ale jak Mancini bedzie trnerem Interq to za bardzo nie bedzie pasowal do tej taktyki, ale na pewno przydal by sie :( oby to byly tylko plotki
Maju

Diego w Porto?!

Post autor: Maju »

Moratti zawsze wszystko pierdoli!!! Gdyby prezydentem nie zostal Facchetti to kto wie czy teraz oglądalibysmy u nas Adriano i Stankovicia!!!
1908

Diego w Porto?!

Post autor: 1908 »

Diego idealnie by pasowal do taktyki 4-4-2 bo tak gra Santos pod wodza Wanderleya Luemburgo można go czasami obejrzec na eurosporcie jak leci Copa Libertadores. A tak pozatym najlepsi trenerzy na swiecie jak zmieniaja klub na nowy to ustalaja taktyke pod zawodnikow! Patrz REal(nienawidze :evil: za DElbosque) a u nsa wiecznie bylo tak ze trenerzy sie zmieniali i pol skladu tez trzeba bylo zmienic bo niepotrafil jeden z drugim ich wykorzystac (przyklad ZAcc i VDM z Vierim ktorego czas moim zdaniem w Interze uz nadszedl i jezeli w tym sezonie nic ciekawego nie pokaze to trzeba go pozegnac)

PS:Ale licze ze sie uda pozatym do Interu co sezon przychodza zawodnicy o ktorych serwisy nic nie mowia albo nie wspominaja ze jestesmy wspolwlascicielami ! :wink:
1908

Diego w Porto?!

Post autor: 1908 »

Cos nowego w sprawie Diego ale ze nieznam wloskiego to sami sobie musicie przetlumaczyc http://www.calciomercato.com/modules.ph ... &sid=59895 ale cos na moje oko to im sie transfer komplikuje! :wink:
wieprz
Posty: 8
Rejestracja: 6 paź 2006, 17:53

Odp: Diego w Porto?!

Post autor: wieprz »

PRZYDALBY SIE NAM TAKI ZAWODNIK JAK DIEGO
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Diego w Porto?!

Post autor: Woo-cash »

wieprz pisze: PRZYDALBY SIE NAM TAKI ZAWODNIK JAK DIEGO
No obudziles sie! A tak wogole to po jakiego ciula odkopywac ten temat? A co do Diego to pewnie ze by sie przydal :D A tak na marginesie to na przyszlosc wylacz Caps'a bo zobaczysz jakie moga byc tego konekwencje :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Diego w Porto?!

Post autor: Grzybek »

No i ponownie pojawia sie temat transferu Diego do Interu. Kupując go Werder zrobił bardzo dobry transfer, według mnie brazylijczyk jest ich najlepszym zawodnikiem. Czy sprawdziłby sie w Interze ? Niemam pojęcia, ale fajnie byłoby go widziec a barwach Interu. Zobaczymy co z tego wyjdzie w lecie.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Diego w Porto?!

Post autor: Andy »

Nie da się ukryć,że Diego jest wspaniałym piłkarzem i do tego jeszcze młodym a już z jakim bagażem doświadczenia :-).Jeżeli już drużyna niemiecka miałaby się pozbywać swojego piłkarza to na pewno tak łatwo go nie puszczą i suma będzie tak wygórowana,że każdy europejski klub się przestraszy :P i nic z tego nie wyjdzie.Pomyśleć,że mogliśmy go mieć za...bagatela 7 mln € :!: Ciekawe czy te plotki się sprawdzą :roll: wkońcu następca Luisa Figo jakiś musi być...
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Diego w Porto?!

Post autor: MarcoPolo »

Po ostatnim meczu jeszcze bardziej ,ze do nas nie trafił mało kto tak strzela z dystansu i ze stoickim spokojem rozgrywa
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Diego w Porto?!

Post autor: kcpwwa »

Czlowieku,nie mozesz pisac w [glow=red,2,300]bierzacych[/glow] watkach? nie wyrabiam :roll:
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Diego w Porto?!

Post autor: MiRas. »

Temat zamykam, bo zaraz będą jaja... Jak mnie wkurza odświeżanie przedpotopowych tematów... :/
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Zablokowany