Następca Samira Handanovicia

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Następca Samira Handanovicia

Post autor: Wybraniec »

No co Panowie, Pan Handanovic ciągle w formie, ciągle klasa, no ale nie oszukujmy się - ma 35 lat, w przyszłym 36. Chciałbym żeby został z nami do końca kariery, ale powoli nadchodzi dzień w którym trzeba będzie szukać jego następcy.

Kto mógłby nim być? Jako, że przykłady Olsena, Lafonta czy Alisona (przynajmniej na początku) pokazują, że czynnik aklimatyzacji odgrywa jednak spore znaczenie to najlepiej byłoby wybrać kogoś z ligi.

Strakosha, Drągowski (wersja z zeszłego roku) i Gollini to pierwsze nazwiska, które przychodzą mi do głowy, ale szczerze powiem, że zaden mnie nie jara tak jak jarał mnie Handa jak do nas przychodził. Jest jeszcze ten Radu, ale mam mieszane uczucia.

Opiszcie. To ważny temat. Nie można bo bagatelizować.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Następca Samira Handanovicia

Post autor: IlCapitano »

To nie może być byle paź jakiś kelner za przeproszeniem, bo słyniemy z wybitnych bramkarzy, rozumiecie to czy nie? Mamy następującą passę: Giuliano Sarti --> Lido Vieri --> Ivano Bordon --> Walter Zenga --> Gianluca Pagliuca --> Angelo Peruzzi --> Francesco Toldo --> Julio Cesar --> Samir Handanović. To nie jest przypadek, to jest sztafeta. Generalnie to apeluję na ten moment o takiego Strakoshe, Ale Gollini mógłby u Conte wejść na poziom niesłychany, natomiast kandydatura Drągowskiego również nie jest głupia. Jestem spokojny, Marotta z Ausilio coś wymyślą, bo mogą. Mają na to cały rok.
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Następca Samira Handanovicia

Post autor: domin98 »

Ja liczę na Radu. W mojej wizji Rumun rozwinie się i pogra na wysokim poziomie w Genoi przez następne dwa lata, a następnie zawita do Interu
Maartinexxx
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Następca Samira Handanovicia

Post autor: Maartinexxx »

Dragowski i jego gra nogami to zbrodnia. Radu pokazuje klasę w tym jak i poprzednim roku, natomiast myśle ze to nie poziom „inter”. Poszukałbym kogoś spoza Włoch, marzy mi się Oblak ale to chyba tylko mokry sen.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Następca Samira Handanovicia

Post autor: Stryjek »

Srakosha jest zdecydowanie najlepszy z nich i to na niego bym postawił, wychowanek Lazio powinien być naturalnym następcą Handy.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Następca Samira Handanovicia

Post autor: maverik »

Jakby był cień szansy na Oblaka to bym rozbił bank na Słoweńca. Może pewnego dnia przyjdzie nawet w pakiecie z Cholo. Kraj by się zgadzał, do tego 10 lat lekko przed nim jeszcze. Po taniości z ligi to tylko Strakosha. Drągowski na pewno nie, Gollini raczej nie ten poziom.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Następca Samira Handanovicia

Post autor: Dzyl »

A ktoś wie co z Brazao? Jak on tam sobie poczynia na wypożyczeniu? bo miał być powoli szykowany do wejścia do składu
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Następca Samira Handanovicia

Post autor: Wirtuoz »

Brazao jeszcze nie zagrał minuty w tym Albacete.
ODPOWIEDZ