Denilson w Interze ?

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
17_7

Denilson w Interze ?

Post autor: 17_7 »

Co sadzicie o tym graczu ? Ja mysle, ze bylby to dobry zakup i wreszcie mielibysmy kogos dobrego na lewa strone pomocy, ma chyba 27 lat, swietnie drybluje, podaje, strzela i potrzeba nam takiego pilkarza. Osobiscie wole jego niz Cesara i Jankulovskiego. Problem jest taki, ze gra w Hiszpanii i pewnie ciezko by mu sie bylo zaaklimatyzowac. Najlepsza jest chyba jego cena, bo Farinos sie pewnie nam nie przyda bo mamy tyle sr. pomocnikow.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Denilson w Interze ?

Post autor: MiRas. »

Nie napalajmy się od razu na niego, podejdźmy do tego ze spokojem, bo póki co to tylko wstępne wiadomości. Nie wiem tylko czy Denilson ma paszport UE, bo jesli nie to go na pewno nie pozyskamy w tym roku bo już mamy Verona, co najwyżej go wypożyczymy (ale jeśli nic o tym nie piszą to być może ma paszport hiszpański...).

Zdecydowanie bardziej wolę go, niż Cesara, a co do Jankulovskiego to jest to świetny, unierwsalny piłkarz, więc brać go, bo będzie grał wszędzie gdzie się da, nawet w obronie, czy w ataku :D
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Denilson w Interze ?

Post autor: Bart »

A Veron nie ma przypadkiem też włoskiego obywatelstwa?
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Denilson w Interze ?

Post autor: MiRas. »

Z tego co wiem, to Veron nie ma tak się przynajmniej mówiło wtedy kiedy Burdisso przechodził, więc na dzień dzisiejszy Veron nie ma...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Kily

Denilson w Interze ?

Post autor: Kily »

Denilson? Owszem, wielki technik, ale gra zbyt egoistycznie i jest za miękki na Serie A. Wolę Cesara lub Jankulovskiego, zwłaszcza Cesara.
Dexster

Denilson w Interze ?

Post autor: Dexster »

Denilson to by był świetny piłkarz,gdybyśmy go pozyskali to bym sie cieszył niezmiernie.Przydał by sie transfer a nie wypozyczenie,ale jak powiedział MiRas nie napalajmy sie bo to pewnie znów jakaś plotka!!
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Denilson w Interze ?

Post autor: Nester »

Bart pisze:A Veron nie ma przypadkiem też włoskiego obywatelstwa?
Kiedys to byla jakas afera z tym, w tym samym czasie co z Recoba ale chyba udowodnili ze Verona dziadek mial korzenie wloskie ale moge sie mylic bo to 4lata temu bylo.
Maju

Denilson w Interze ?

Post autor: Maju »

DENILSON TAK!!!!!!!!!!
Arkir

Denilson w Interze ?

Post autor: Arkir »

Denilson miał być rok temu napewno i chyba 2 lata temu. On ma jak sie nie myle klauzule dosyć wysoką i wątpie aby on do nas rzyszedł. Poczekajmy co będzie z tym Cesarem, bo raczej Jankulovski u nas nie zawita, ale wolałbym chyba Jankulovskiego. Ale na lewej może grać Emre, bo chyba tam dla niego jest miejsce.
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Denilson w Interze ?

Post autor: Winiar »

NESTER pisze: Kiedys to byla jakas afera z tym, w tym samym czasie co z Recoba ale chyba udowodnili ze Verona dziadek mial korzenie wloskie ale moge sie mylic bo to 4lata temu bylo.
Tez mi sie tak wydaje.
Co do Denilsona, ale z tego co pisze ma to byc wymiana za Farinosa, co nie wydaje mi sie zbytnio mozliwe bo na moje oko brazylijczyk jest lepszym zawodnikiem i to znacznie...
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Denilson w Interze ?

Post autor: PioFCI »

Wg. mnie Denilson to jest jeden wielki napal...podaje Ci pilek tylko wtedy, gry jest kolo niego ze 3 rywali i nie ma szans ucieczki...wprowadzal by chyba taka glupia atmosfere w druzynie...jak pisal MiRas bierzmy Jankulovskiego bo z niego naprawde beda ludzie :o
Inter na zawsze !!!
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Denilson w Interze ?

Post autor: Winiar »

Pio_FCI pisze:Wg. mnie Denilson to jest jeden wielki napal...podaje Ci pilek tylko wtedy, gry jest kolo niego ze 3 rywali i nie ma szans ucieczki...wprowadzal by chyba taka glupia atmosfere w druzynie...jak pisal MiRas bierzmy Jankulovskiego bo z niego naprawde beda ludzie :o
Właśnie :/ To jest jego największa wada. Ach ta brazylijska krew :P Też mi się wydaje, że powinniśmy brać Jankulovskiego, ale on chce iśc do Juve i tu jest ten zonk. Choć do Interu też by na poewno przyszedł i wiele zależy od tego czy dogadają się kluby. Ale pożyjemy zobaczymy...
Jednak jakby transfery Cesara I M.J. nie wypalily to brałbym Denilsona, bo jak juz pisalem wymiana za Farinosa jest opłacalna :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Denilson w Interze ?

Post autor: Orzeu »

ile Denilson ma lat???
Obrazek
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Denilson w Interze ?

Post autor: Kujon »

jak już na lewą brać to SORINa może ??

1. Nie drogi
2. Dobrze grał na Copa America
3. Zna się z Zanettim, więc byśmy mieli zgrane flanki
4. Ma paszport UE
5. Młodszy od wszystkich innych kandydatów na lewą obrono-pomoc :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Arkir

Denilson w Interze ?

Post autor: Arkir »

Kujon, pkt 5. to ile on ma tych lat??
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Denilson w Interze ?

Post autor: Winiar »

Denilson urodził się 24.8.1977, czyli za 24 dni skończy 27 lat :)
17_7

Denilson w Interze ?

Post autor: 17_7 »

Denilson jest "chciwy" to prawda, ale mecz trwa 90 minut i na pewno straci pilke kilka razy, ale w pewnym momencie potrafi przedryblowac kilku gosciow i strzelic gola(a drybluje chyba najlepiej na swiecie), lub nawet podac do lepiej ustawionego kolegi. Jankulovski i Cesar na pewno pod wszgledem gry druzynowej sa lepsi od Deniego(a tak se ksywke wymyslilem :P ), ale on moze wygrac juz przegrany mecz.
wiem, ze 99,(9)%[czyli nikt :P] procent osob sie ze mna nie zgodzi, ale ja nie zmienie zdania i mam nadzieje, ze przyjdzie do nas :| bardziej bym sie cieszyl niz po pozyskaniu Davids'a.

PS najgorsze jest to, ze na mozyskanie Denilsona mamy gdzies 5% szans
Jankulovskiego: 55 %
Cesara: 40%(pewnie przejdzie do Jude, ale jeszcze to nie przesadzone)

PS 2 Sorin chyba juz skonczyl, 28 lat, albo ma jeszcze 27, bo jego rocznik to chyba 76(moge sie mylic)
Arkir

Denilson w Interze ?

Post autor: Arkir »

No to jeśli prawda, że Sorin ma 27 lat to tyle samo co Janek to Kujon 5 kt skreślamy z twojej listy. ^^
pawelj

Denilson w Interze ?

Post autor: pawelj »

Takich ludzi nam potrzeba. Mamy każdy rodzaj piłkarza ale z technikow ktorzy moga sami minac kilku rywalai to jest tylko Recoba. Dla mnie niech przychodzi.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Denilson w Interze ?

Post autor: MiRas. »

Techników, którzy przechodzą piłkarzy mamy wielu... Recoba, Stanković, Adriano, Martins (kto pamieta jak przedryblował kilku kolesi w jednym meczu, bodajże z 5 ich było na raz to wie o czym gadka), Veron, Davids, Emre, więc pawelj mamy wielu dryblerów w składzie...

Denlison jest świetny, ale wolę jednak Jankulovskiego, przed Euro go nie chciałem, ale po Euro stał się jednym z moich ulubionych piłkarzy.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Denilson

Post autor: Messie »

W sprawie Denilsona....to według mnie i dla mnie to fajnie by było jakby się pijawił w koszulce Interu... dobry jest chociąz nei też tka dobry jak kiedys........ale mozna by bylo go kupic zaniedużą forse...:P
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Denilson w Interze ?

Post autor: Szycha »

Denilsona trzeba było kupować z jakieś 2 lata temu :wink: . TEraz też by się przydał, ale u nas są już inni równie dobrzy :mrgreen:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Denilson w Interze ?

Post autor: Andy »

Na pewno Denilson jest doświadczonym piłkarzem , z fantazyjną techniką ( jak większość Brazylijczyków ;) ) , a co do ściągnięcia to mógłby zasilić Inter :D
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
wicio

Denilson w Interze ?

Post autor: wicio »

jesli to lewy pomocnik to jak najbardziej,ale ja zyklem caly czas w przweswiadczeniu ze to jest napadzior....moj blad:)zapraszamy do nas,ale jakos teraz a nie jak bedzie mial 35 lat..
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Denilson w Interze ?

Post autor: Orzeu »

Ma ktoś może link do jakiegoś pokazu dryblingu Denilsona, bo nie chce mi się wierzyc że on taki dobry jest :D
Obrazek
Cinek - Rychu

Denilson w Interze ?

Post autor: Cinek - Rychu »

Denilson to nawet dobry pomysł ale znając życie to jest kolejna plotka.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Denilson w Interze ?

Post autor: Stachoo »

wg.mnie Denilson to wielka gwiazda z techniką dorywnującą Ronaldinho ma jednak dużą wadę ggra zbyt egoistycznie no ale grając w interze napewno to zmieni:)
www.facebook.com/LucaBoboOnTour
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Denilson w Interze ?

Post autor: maverik »

Orzeu pisze:ile Denilson ma lat???
41
Orzeu pisze:Ma ktoś może link do jakiegoś pokazu dryblingu Denilsona, bo nie chce mi się wierzyc że on taki dobry jest :D
https://www.youtube.com/watch?v=Ytz17BtdImI tutaj na przykład i jak Orzeu oceniasz?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Denilson w Interze ?

Post autor: Orzeu »

14 lat musialem czekac! dzięki maverik <3!
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Denilson w Interze ?

Post autor: Speaker »

Orzeu pisze: 1 gru 2018, 03:28 14 lat musialem czekac! dzięki maverik <3!
Aż sprawdziłem z ciekawości ile miał lat gdy o to pytałeś, teraz ma 41, więc 41- 14 :D =27 . Pamiętam go z reprezentacji z 98 i 2002, a taki większy klub w którym grał w Europie to Real Betis, tylko, mozna powiedzieć i sezon w Bordeaux
ODPOWIEDZ