Kto to może być ?

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Kto to może być ?

Post autor: Kalisz »

Jaki polski piłkarz mógłby grać w Interze?

Mój typ to Jacek Krzynówek a wasz? :roll:

ADD BY ADMIN

Nieco przesadziłeś z avatarem! Nie możemy popuścić, otrzymujesz ostrzeżenie, gdyż w regulaminie jest jasno napisane, jakie są dopuszczalne rozmiary,a Ty przekoryczłeś je i to dośc sowicie!
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Arkir

Kto to może być ?

Post autor: Arkir »

Jerzy Dudek, Ebi Smolarek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Kto to może być ?

Post autor: MiRas. »

Dużo ich.. ja bym jednak przystał na młodych piłakrzach jak Maciej Korzym...

A z seniorów to Krzynówek i Smolarek.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Kto to może być ?

Post autor: Winiar »

Zgadzam się z MiRasem, że Korzym byłby dobry. Ma dopiero 16 lat i widać,że ma ogromny talent. Pograłby najpierw troche w primaverze, a potem byłby idealnym wzmocnieniem.
Poza tym na pewno Krzynówek,Smolarek i może Mila, Myślę, że ten ostatni jeszcze by sie rozwinął u nas.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Kto to może być ?

Post autor: Szycha »

Obecnie Michał Goliński heheheeh ;) :wink: Młody i dobry proste... :mrgreen:
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Kto to może być ?

Post autor: Peter »

Wogole widziales Winiar Korzyma w akcji ?
Ja bym nie chcial zadnego polskiego zawodnika w Interze, lae jakbym mosial wybrac to byl by to Krzynowek badz Gorawski na prawa strone, ale nawet jakby oni byli w interze to by grzali lawe lub siedzieli na trybunach. Z mlodych to najlepszy jest Kwiek, badzo dobra technika, strzal z dystansu i dobre podania, z niego za kilka lat Wisla bedzie miec nastepce Szymkowiaka.
Marek

Kto to może być ?

Post autor: Marek »

Wydaje mi się że ten cały Korzym zawdzięcza wszystko swojemu menadżerowi bo to on Go wypromował i znalazł dobry klub.W Polsce jest wielu chłopaków o dużym talencie których nikt nie zauważa tylko dlatego że Ich nie stać na opłacanie menadżera.Od razu mówi że nie widziałem jak on gra.Co do tematu to poradzić by sobie mógł chyba tylko Dudek.
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Kto to może być ?

Post autor: Nester »

Tylko marek citko :!: Ehhh j ego bajeczna technika :mrgreen: W Interze gral by za napastnikami :!: Wreszcie byl bu jakis zadny rozgrywajacy ;)

Ps:kalisz co to za awantar :?: Kazdy wie ze bogus do mojego Rycha z awantara nie dorasta do piet 8)
Arkir

Kto to może być ?

Post autor: Arkir »

Citko może jakby się nie połamał i nie grał przez tyle czasu to by pewnie teraz dobrze grał gdzieś na zachodzie, bo jednak teraz nie pokazuje tego na co go stać.
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Kto to może być ?

Post autor: Winiar »

Peter pisze:Wogole widziales Winiar Korzyma w akcji ?
Widzialem :) Byl co prawda to beach soccer(turniej T.Iwana), ciężko to porówynywać do prawdziwej piłki, ale można ocenić chociażby technikę, któa jest wielkim atutem Korzyma.W tym turnieju, przekonałem się do talentu 16-sto latka.
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Kto to może być ?

Post autor: Peter »

Winiar pisze:Widzialem :) Byl co prawda to beach soccer(turniej T.Iwana), ciężko to porówynywać do prawdziwej piłki, ale można ocenić chociażby technikę, któa jest wielkim atutem Korzyma.W tym turnieju, przekonałem się do talentu 16-sto latka.
No dobrze ze widziales, ale trudno ocenic potencjal zawodnika w takim turnieju. Zebym ja sie wypowiedzial o umiejetnosciach i talencie nastolatka to musze zobaczyc przynajmniej jeden jego mecz.
PS. ja tez go wodzialem w wiadomosciach sportowych na TVP jak sobie trenowal ;) :P
Przemek

Kto to może być ?

Post autor: Przemek »

Ja bym stawiał na młodych - Smolarek,Korzym,Goliński
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Kto to może być ?

Post autor: Kujon »

Korzym i Korzym :D byście go chcieli w Interze jak on grał bodajże w 4 lidze polskiej, co niejest zbytnim osiągnięciem (fakt ma 16 lat) a wracając do Polaków to w chwili obecnej ŻADEN się nie nadaje...
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
17_7

Kto to może być ?

Post autor: 17_7 »

Nie chce zadnego Polaka w Interze i zaden sie do nas nie nadaje. Ale Crespo (El Polacco) moglby przyjsc :P
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Kto to może być ?

Post autor: Andy »

Ja tam bym żadnego polaka nie brał :) a to że po porstu by się nie sprawdził w Interze i ciężko by mu było wejść do podstawowego składu a może nawet i do rezerw :D . Wiem , że mamy wiele talentów , ale tym razem mówie nie ;)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Citka

Kto to może być ?

Post autor: Citka »

Ja !! Ja jestem super pilakrz keke ^_^ Jestem na free transferze jak ktos chce to moze mnie kyupic technike mam bajeczna :D
Kily

Kto to może być ?

Post autor: Kily »

Chyba faktycznie żaden polak się nie nadaje do tego, by grać w Interze. Najbliżej zdecydowanie Frankowskiemu i Mili.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Kto to może być ?

Post autor: Andy »

Ja utrzymuje swoją wersje i nie widziałbym żadnego Polak w Interze ;) , no chyba że wypozyczyć i jakoś się zareklamować :D
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Miki

Kto to może być ?

Post autor: Miki »

Polak w Interze to nie realne no chyba że Frankowski
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Kto to może być ?

Post autor: toldo12 »

Korzym, Boruc i Goliński oraz napadzior- z Groclinu pan Ślusarski =PP :lol3:
ODPOWIEDZ