Wzmocnienia w zimie ?

To co każdy kibic lubi...
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

Bart nie zacytowałeś mnie tylko Winiara ;) co nie zmienia faktu, że ja też liczę na transfery w obronie... ale jak mają to być zawodnicy nieodpowiedni co do klasy Interu to dziękuje :] kiedyś była sprawa Juana... z Leverkuzen, gdybyśmy go pozyskali lub Passanena - dobry w środku i na lewej lub Bonera dobry w środku i na prawej, problemy z obroną na najbliższe lata były by z głowy ! tak jak to jest w formacji ataku, Recoba, Adriano i Martins mogą jeszcze długo grać i w najbliższych latach nie musimy sie martwić o atak co do pomocy jest podobnie potrzebny tylko lewy pomocnik (najlepsi kandydaci to Jankulovski i Vicente)... ale to wszystko marzenia ;) wiadomo, że nasz zarząd nie podoła sprowadzić ani jednego z w/w zawodników...
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

Lepiej teraz już sprowadzać dbrych graczy żeby się ograli przez te pół roku :twisted: I na nowy sezon walczyli dzielnie z milanem czy jude :wink: Moje typy to : Luisao oraz Vicente. Tych 2 i będzie siii.

A powinni odejść :

Kily
Cruz
Ze Maria
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

po wczrajszym meczu to dochodze do wniosku, że już nikt nam nie pomoże... choć by to był Vicente, Lampard, Luisao, Jankulovski czy Juan... my porpstu jesteśmy by remisować :wink:
Inter_Fan

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Inter_Fan »

bola mnie te remisy w Interze popwinien byc przesiew ! niepotrzebni & słabi * brzydko powiedziane ale starzy powinni odejsc a na ich miejsce kupic młodych bardzo dobrych a nie starych srednich ! :roll:
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: MiRas. »

Ostatnio widzę, ze Inter ma tendencję do pozyskiwania (INTEResowania się) kombatantami futbolu i to dostępnych za free (niezwykła promocja :D)

To ja tak myślę, że:

Edvin van der Saar (Fulham) - 34 lata - za free

Marcel Desailly (Al Gharafa) - 36 lat - za free
Fernando Hierro (Bolton) - 36 lat - za free
Giulio Falcone (Sampdoria) - 30 lat - za free
Frank de Boer (Al Rayyan) - 34 lata - za free

Ronald de Boer (Al Rayyan) - 34 lata - za free
Youri Djorkaeff (Blackburn) - 36 lat - za free
Ibrahim Ba (Rizespor) - 31 lat - za free
Cesar (Lazio) - 31 lat - za free

Alan Shearer (Newcastle) - 34 lata - za free
Dennis Bergkamp (Arsenal) - 35 lat - za free

Oby Moratti nie widział tego postu, bo być moze podsumąłem mu nowe plany transferowe :P
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: PioFCI »

MiRas zapomniales o naszym super strzelcu z II Bundesligii...chodzi oczywiscie o captaina AUE Andrzeja Juskowiaka...on pewnie tez bylby za darmo...nie mozna takze zapominac o Wojtku Kowalczyku :twisted:
Inter na zawsze !!!
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Winiar »

Pio_FCI pisze:MiRas zapomniales o naszym super strzelcu z II Bundesligii...chodzi oczywiscie o captaina AUE Andrzeja Juskowiaka...on pewnie tez bylby za darmo...nie mozna takze zapominac o Wojtku Kowalczyku :twisted:
a Radek Michalski i Sławek Majak :P No i przydałby sie niepokorny Igor Sypniewski :) ale wybrał ŁKS :D cóż zawsze moze też wrócic Batistuta i paru innych zawodników z Kataru :D

A Miras jak wspomnaiłeś o Djorkaeffie, to w sumie dobry był jak grał w Interze :D ah to były czasy

a co do transferów to dziś jush 27 stycznia i nikogo nowego nie widzę :/ a najwyższy jush czas
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

No, ale moze dobrze, ze nikogo nie kupili. Co rok kupujemz kiedy sie da full pilkarzy i nic z tego nie ma . Czas ustabilizowac sie . Kupmy jeszcze tylko brakmarza i 2 obroncow, ale to w lecie ;)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

własnie - tylko że bramkarza nowego juz mamy - Julio Cesara.
A do tego jeszcze tak dwóch z tej trójki: Kompany, Bonera, Luisao.
Tych ludzi + Ederson i jak dla mnie jest good.
Chyba że nie wykupią Verona, to wtedy trzeba będzie sprowadzić jeszcze rozgrywającego.
Obrazek
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Meti »

Jak juz kogos sprowadzac to na srodek obrony i na lewa obrone. Ja bym byl za Bonera i Maxwellem. Juz mozna bylo slyszec ze sa blisko jude, ato chyba jednu z najlepszych na rynku. Maxwell najlepszy zawodnik w holandii, a bonera jedeenm z najzddolniejszych, jezeli nie najzdolniejszy mlody wloski obronca. Chcialbym bonere a nie np. luisao bo jest bardzo malo wlochow w interze a strasznie duzo zawodnikow z ameryki polodniowej. A powinno byc na odwrot. Druzyna powinna byc budowana w oparciu o wlochow i jedynie uzupelniana o zawodnikow z poza italii.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

Meti1908 pisze:Jak juz kogos sprowadzac to na srodek obrony i na lewa obrone. Ja bym byl za Bonera i Maxwellem. Juz mozna bylo slyszec ze sa blisko jude, ato chyba jednu z najlepszych na rynku. Maxwell najlepszy zawodnik w holandii, a bonera jedeenm z najzddolniejszych, jezeli nie najzdolniejszy mlody wloski obronca. Chcialbym bonere a nie np. luisao bo jest bardzo malo wlochow w interze a strasznie duzo zawodnikow z ameryki polodniowej. A powinno byc na odwrot. Druzyna powinna byc budowana w oparciu o wlochow i jedynie uzupelniana o zawodnikow z poza italii.
Facet, ale mała ilośc włochów w Interze to normalka - przecież Internazionale od poczatku swego istnienia miał za zadanie łączyć graczy wielonarodowościowych.
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

ale z drugiej strony LIGA WŁOSKA a jak sama nazwa wskazuje :wink: najlepiej czują się w niej włosi

ps: tez jestem za bonerą i maxwellem ale potrzeba jeszcze kogoś na środek (Metzelder, Luisao) gdyby Maxwel nie wypalił można by spróbować z Sorinem ;)
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Winiar »

no a w jakiejś nie znanej przeze mnie dokłądnie terminowo przyszłości :P :D prawdopodobnie będzie wymóg, że w drużynie musi być określona liczba Włochów :) więc Bonera by się przydał ;)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

@winiar - owszem była taka propozycja, ale z tego co wiem lega Calcio ją odrzuciła, więc jesteś w błędzie.
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

No dobrze gadacie :D Bonera ograny we Włoszech to zakup sprawdzony i napewno bardzo potrzebny. Luisao też jest wyśmienitym obrońcom, ale nie wiadomo jak mu pujdzie gra w Serie A. Może się okazać, że będzie musiał mieć czas na aklimatyzację, a obrona Interu nie może czekać :/
Szczupac_FCI
Posty: 57
Rejestracja: 16 wrz 2004, 18:19
Lokalizacja: Bielawa / Wrocław

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szczupac_FCI »

Bonera , Luisao , Cesar ,
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Stachoo »

Szczupac_FCI pisze:Bonera , Luisao , Cesar ,

Chyba mamy jakiś błąd na forum.


Ostatnio przesunięty w górę 15 mar 2018, 05:14 przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ