Wzmocnienia w zimie ?

To co każdy kibic lubi...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

wlasnie - SORIN - gosciu jest dobry - tylko byl by drogi ite wlosy by mu duzo zaslanialy ;)
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

poza_tym w pomocy jeszcze wystarczy:

Jankulovski
Montolivio
Frey
Cassano

rzeczywiście wyszedłem na debila :D masz racje Frey oczywiście nie jest pomocnikiem, wie to każdy amator :/ ;) - każdemu może się zdarzyć...
co do tego, że są to marzenia nie byłbym pewien... Barcelona sprowadziła świetnych zawodników i jakos im się udało młodych dobrych doświadczonych podobnych klasą do tych których wymieniłem, Barca udowodniła, że sie da tylko zarząd musi chcieć...

co do Verona napisałem:

w rozliczeniu powinniśmy sprzedać lub ODDAĆ:

x
y
Veron

miałem na myśli to, żeby go nie zatrzymywac tylko po sezonie oddać do chelsea - bo przecież jest wypożyczony...
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

slepy_fan pisze:Sorin chyba przeszedł niedawno do Villareal... :/
A Philipp Lahm z Vfb Stuttgart ?
Lahm gra prawie, ze identycznie jak Evra więc możemy sprowadzić tylko jednego, niestety Phillipe odpada - po tym sezonie odchodzi do Bayernu, jak każdy w Niemczech musi "przejść" przez Bayern więc pozostaje nam tylko Evra, po tym co Inter pokazal z fiorentina w ataku to ja bym sie zastanowil nad super napastnikiem bo jednak oba jeszcze dlugo nie bedzie gral na wysokim poziomie, jest poprostu za malo doswiadczony :(
BartFCI

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: BartFCI »

Według mnie Veron powinien zostać w Interze , wiem że jest wypożyczony ale przecież możemy go sprowadzić za Kase , Abramowiczowi może nie wystarczy na chleb bo dla Romka 5 000 000 $ to drobiazg... W końcu ma niezły majątek. Bardzo lubie Verona i chciałbym żeby z nami się nie rozstawał ale i tak jest dobry i powinien pozostać z nami...
The Cyc
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2004, 16:05
Lokalizacja: Nowe Miasto

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: The Cyc »

W styczniu zapewne nie będzie wielkich rewolucji. Toldo zostanie na pewno i to na dłużej niż do czerwca.
A może Inter kupi jakiś brazylijski talent, tak jak to zrobił kupując Adriano w styczniu pare lat temu.
Forza Inter!!
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

The Cyc pisze:W styczniu zapewne nie będzie wielkich rewolucji. Toldo zostanie na pewno i to na dłużej niż do czerwca.
A może Inter kupi jakiś brazylijski talent, tak jak to zrobił kupując Adriano w styczniu pare lat temu.
w zasadzie to sie zgadzam - myślę, że te 90 mln to wydamy latem - teraz sprzedamy kilku zawodników i odpuścimy ten sezon koncentrując się tylko na LM, w letnim mercato wydamy te 90 mln i coś co zjeszcze zarobimy bedzie łatwiej kupowac bo nie będziemy mieli tylu zbędnych zawodników...
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Bart »

Chłopie, w jakim Ty świecie żyjesz? Jakie 90 milionów? Popatrz sobie na nasze ostatnie okna transferowe i zauważ tendencję. Wniosek nasuwa się sam- 90 milionów na transfery to Inter nie miał 5 lat temu, a co dopiero teraz :haha:
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Scpn »

CO do tego brazylijski talntu - stanowcze NIE!!! A to niby czemu?? Bo znajac zycie to wzmocnimy tylko kogos z rywali, oddajac go po sezonie za darmo :evil: :evil: :evil:
Dexster

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Dexster »

Scpn pisze:CO do tego brazylijski talntu - stanowcze NIE!!!
Co do brazyliskiego talentu stanowcze TAK!!!
Chętnie bym widzał na San Siro Robinho :D choć ten ma ponoć podpisać kontrakt z Benficą.
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Scpn »

Dexster pisze:
Scpn pisze:CO do tego brazylijski talntu - stanowcze NIE!!!
Co do brazyliskiego talentu stanowcze TAK!!!
Chętnie bym widzał na San Siro Robinho :D choć ten ma ponoć podpisać kontrakt z Benficą.
On ma podpisac kontrakt z polowa klubow w Europie. Tylko nei chciałbym żeby podpisał kontrakt z nami. Jego kariera wystepowałą by anstepujaco:
2004 zima - Podpisuje kontrakt z Interem
2005 lato - po rozegranych 3 meczach w ktorych zmienil Vieriego, zdecydował sie na odejscie z klubu, do Fiorentiny
sezony 2005/2006 i 2006/2007 - zachwyca wsyzstkich swoja gra interesuej sie nim wiele klubow
lato 2007 - przechodzi do Interu za 60 MLN Ojro.

Tak bylo np. z Adriano. Po co mam ywzmacniac rywali?? Niech on iwzmocnia nas :]
Torres

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Torres »

Przydalby sie jakis nowy, wysokiej klasy bramkarz, bo Toldo nie prezentuje sie najlepiej :| . Mam tutaj na mysli Sebastiana Freya, bo to naprawde znkomity bramkarz, swietnie nadawalby sie do Interu :D .
Susi_FCI

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Susi_FCI »

a ja slyszalem ze Chelsea kupila juz Robinho ale jakoi ze ten nie moze grac w Anglii, musi miec % wystepow w reprezentacji ze wzgledu na to zostanie najprawdopodniej zawdonikiem Benfiici do czasu kiedy bedzie mozliwa jego gra na wyspach brytyjskich...
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

Bart pisze:Chłopie, w jakim Ty świecie żyjesz? Jakie 90 milionów? Popatrz sobie na nasze ostatnie okna transferowe i zauważ tendencję. Wniosek nasuwa się sam- 90 milionów na transfery to Inter nie miał 5 lat temu, a co dopiero teraz :haha:
Moratti wyłożył 75 a reszta udziałowców 15... podobno maja za to kupić m.in. Freya, Pizzaro i Cesara...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: MiRas. »

mati_fci pisze: Moratti wyłożył 75 a reszta udziałowców 15... podobno maja za to kupić m.in. Freya, Pizzaro i Cesara...
Tak, bo Inter nie ma żadnych innych wydatków, tylko qpować nowychz awodników.. a kto pokryje długi? Same się spłacą? Wszyscy byście tylko qpowali i qpowali bo myślicie, ze Inter ma budżet bez dna. Te 90 milionów to i tak kropla w morzu potrzeb, moze wygląda imponująco jako liczba, ale z punktu widzenia zarządu nie jest to wcale dużo. I tak latem nie qpimy sobie nikogo znanego, najwyżej wydamy 10 milionów na średniaków jak co roku, przestało mnie bawić CalcioMercato i sezon..,. bo mercato średniacy, lub piłakrze co dziwnym trafem się marnują, a w sezonie remisujemy kazdy mecz... bez jaj każdy ma swą cierpliwość, ale nie ucikekająć zbytnio od tematu to powiem tyle: LOL a dotyczy się on fantazji transferowych...

btw: Pizarro i Cesar.. a co oni sobą reprezentują, kogo oni sobą reprezentują :?: Udinese i słabe Lazio? I taki Pizarro ma być u nas kimś, kim dla Milanu jest kaka, a dla Barcelony Deco czy Ronaldinho? Taki Cesar ma dla nas być tym, kim dla ManU jest Giggs, a dla Valencii Vicente? Nie no ludzie nie rośmieszajce mnie już więcej... Już wolę nikogo nie mieć, niż znów qpować piłkarzy co będą u nas grali średnią kopaninę...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Andy »

Ja także nie mam zamiaru widzieć full wypasioną ławke rezerwowych .... ino , że tam siedzieliby średniacy , nic nie umiejący ... co pół roku wyjdzie mu jakiś mecz ( choćby tak jak teraz Siniszy - bramke z wolnego walnął , ale nic więcej nie zrobił :roll: , mało tego na dodatek przyczynił się do remisu Interu z Bologną :| :!: :!: ) . Jeżeli mamy już kupować to z głową :idea: , bo jak na razie pieniądze wydane w minionym oknie nie przyniosły nam niczego pożytecznego - tylko 7 miejsce w Serie A :D
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

Miras wiadomo, że nie wydamy tej całej kasy :grin: tak jak było to tego lata... co do tego, że Pizzaro i Cesar sa nieudani tez sie zgadzam, to nie są piłkarze na miarę Interu, nam trzeba więcej zawodników pokroju Stankovic, Martins, Adriano tylko, że w defensywie...
el barto
Posty: 9
Rejestracja: 22 lis 2004, 16:28
Lokalizacja: małopolska

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: el barto »

Cesar to jest jakieś nieporozumienie. Ja nie wiem , ale mam nadzieję, że to są tylko plotki.
~ F O R Z A I N T E R ~
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Andy »

A co powiedzielibyście o tym piłkarzu Jefferson Farfan :?: :?: Jak widziałem jego gre z Arsenalem , to myślałem : tak to jest piłkarz którego potrzebuje Inter :!: Jak mieszał , obrona Arsenalu się gubiła :) i myśle , że zarząd powinien się zastanowić nad kupnem tego młodego piłkarza :wink:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

Andy pisze:A co powiedzielibyście o tym piłkarzu Jefferson Farfan :?: :?: Jak widziałem jego gre z Arsenalem , to myślałem : tak to jest piłkarz którego potrzebuje Inter :!: Jak mieszał , obrona Arsenalu się gubiła :) i myśle , że zarząd powinien się zastanowić nad kupnem tego młodego piłkarza :wink:
kolejny napsatnik... zgadzam sie o ile odejdą Vieri i Cruz, wtedy świetnym rozwiązaniem byłby Farfan lub Cassano.. ale teraz lepiej pomyślec i zawodnikach typu Frey, Bonera, Jankulovski...
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Slepy »

A pilkarze ktorych wczesniej wymienilem niezle mieszaja w europie.
Marcelinho puknał 3 brameczki i herta wygrała 2:3 na wyjezdzie z wolfsburgiem :)
John Terry (ten transfer chyba nierealny) obronca i znowu strzela gole ! 2 w spotkaniu ligowym.
Bardzo sie ciesze bo mowi sie ze realny jest transfer Maxwella do Interu (!!!!)
i chociaz w ostatnim meczu ligi mistrzow dał kiche w jednej stuacji w spotkaiu z Jude, to baaaardzo pragne widziec tego pana u nas w druzynie;].
Dirk Kujit robi swoje - strzela bramki :)
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

slepy_fan pisze:A pilkarze ktorych wczesniej wymienilem niezle mieszaja w europie.
Marcelinho puknał 3 brameczki i herta wygrała 2:3 na wyjezdzie z wolfsburgiem :)
John Terry (ten transfer chyba nierealny) obronca i znowu strzela gole ! 2 w spotkaniu ligowym.
Bardzo sie ciesze bo mowi sie ze realny jest transfer Maxwella do Interu (!!!!)
i chociaz w ostatnim meczu ligi mistrzow dał kiche w jednej stuacji w spotkaiu z Jude, to baaaardzo pragne widziec tego pana u nas w druzynie;].
Dirk Kujit robi swoje - strzela bramki :)
Marcelinho za stary... Terrego nienawidze :evil: więc nie cieszyłbym się gdyby przyszedł... Maxwell... sam nie wiem, na lewą wole od wszystkich innych Jankulovskiego... chyba, żeby kupić Czecha na lewą pomoc a Maxwella na obrone lewą... ale wtedy trzeba by było tez kogoś porządnego na prawą... tak żeby skrzydła były "wyważone" no i oczywiście do środka obrony,
co do Dirka Kujita to wielkie sorry ale nie mogę go sobie przypomnieć... :roll: poprostu nie słyszałem o nim... :(
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Kujon »

mati_fci pisze: co do Dirka Kujita to wielkie sorry ale nie mogę go sobie przypomnieć... :roll: poprostu nie słyszałem o nim... :(
najlepsze w tej chwili napastnik w lidze holenderskiej....Feyenoord to jego klub, gra regularnie w reprezentacji Holandii i wogóle jest wypaśny :D ale nam chyba zbędny
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

jeżeli chodzi o napastników to tylko dla mnie liczą się assano i od niedawna Farfan... już wczesniej sledzilem tego peruwiańczyka... naprawde gra regularnie, trafia do siatki w ładnym stylu, ale jest duże prawdopodobieństwo, że nie poradziłby sobie w Serie A... jest świetny technicznie, ale warunki i siła nie sprzyjają grze we Włoszech...
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Slepy »

Rozumiem ze marcelinho za stary (29l), ale jakos tego goscia poprostu uwielbiam i zawsze marzyl mi sie na San Siro. no i chyba najlepszy ofensywny napastnik w bundenslidze, dorownuje mu tylko Hleb z Vfb.
A co sadzicie o Derlonie Buckleyu? Czy jak tam to sie pisze. milo miec takiego lewego pomocnika co w kazdym meczu bramke strzela;d
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: MiRas. »

Buckley? Oooo tak.... widziałem tego koelsia na żywo jak byłęm na meczu Arminia - VFL Bochum i strzeliła gola z 25 metrów i w ogóle co on na tym meczu wyprawiał to przechodziło ludzkie pojęcia... :) Chciałbym go mieć :D
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Slepy »

Nom fajny fajny:).... Ale niestety , Mancio chce Cezara :grin:
Smiech na sali panowie :|
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

Mi sie bardzo podoba Rafael Marqez z Barcy. :wink: Transfer nieSREALny, ale pomarzyć można :twisted: Taki obrońca i kurna miód :D Czemu Moratti go nie kupił przed Barcą. Co on w CM nie gra :cry:
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Slepy »

No no. Maxwell bramka, Kujit bramka.
respect:)
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

Kto marzył Tevezie musi to robić dalej :wink: Tevez przechodzi do Corinthias za 20 milionów dolców. Przeczytałem na onecie, ale chyba to prawda :wink:
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: MiRas. »

Tevez w Corinthians :?: ... miał takie oferty, a on sobie poszedł do Brazylii... no comment...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
ODPOWIEDZ