Wzmocnienia w zimie ?

To co każdy kibic lubi...
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

Mnie też to boli. Widziałbym go w klubie typu Betis lub Athletico :wink: Taki hiszpański średniaczek on był by tam gwiazdą. Chciałbym zobaczyć jego w Europie :cry:
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

Może nie chciał do Europy a odpowiada mu Brazylia ... jeżeli ma dobre zarobki, to dlaczego niby miałby zamieniac Ameryke Południową na Europę ?? :roll:
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: MiRas. »

Jeśli jego ambicje sięgają do walki o Mistrzostwo Brazylii, czy też o walkę o Copa Libertadores to rzeczywiscie ambicje jak na takiego piłakrza godne "podziwu"... w Europie miałby wiesze pole manewru, ale to jego wybór. Z drugiej strony, jakby miał grać tak jak niektóre latynoskie gwiazdeczki w Europie i spaść dość nisko (D'Alessandro, Diego, Luis Fabiano, których przecież chciał Inter, a teraz o nich wyjątkowo cicho...) to rzeczywiscie obrał dobry tor lotu, ale gdyby miał się wybić jak Baptista, Renato, nie wspominajac już o Ronaldinho, czy Adriano to zboczył nieco z kursu... Tevez by sobie w Europie poradził na pewno, ale pod warunkiem, że nie od razu grałby w Barcelonie, czy tam w Milanie, tylko zaczął od Sevilli, która jest dobra w wyłapywaniu talencików, albo chociazby gdzieś w Holandii (Ajax...)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

ja uważam, ze w europie by sobie nie poradził, napewno nie we Włoszech i Anglii w hiszpani czy francji lub holandii by miał jakieś szanse... widziałem go kilka razy i tak naprawde to niczym sie nie wybijał, dla mnie to kolejny przereklamowany piłkarz jak Diego, Adu czy Fabianho... :| a może został w Brazylii bo zdawał sobie sprawę że Europy nie podbije ... lub poprostu miał "inną" ambicję wolał zdobywał Copa Libertadores i Mistrzostwo Brazylii
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

A ja bym chciał wzmocnienic lewą stronę kupując Jankulovskiego. Sprzedać Cruza i Kiliego, ewentualnie Bobo, mozna by tez sprowadzić tego Fiore, choc wolalbym zamiast niego Vicente. ALE PRZEDEWSZYSTKIM TO KUPIĆ VERONA!!!
Obrazek
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Slepy »

Killy... to on jeszcze zyje?:P
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

slepy_fan pisze:Killy... to on jeszcze zyje?:P
właśnie... ciekawe co tam u niego słychać :P też bym tak chciał pobierać sobie tygodniówkę i nic nie porabiać...
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Slepy »

Dirk Kujt kolejna bramka. Marcelinho bramka i 3 asysty. Maxwell bardzo dobry wsytep zanowtował. A jak bronil Frey... wie ktos?
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

Frey ja już nie chcemy teraz szukajmy obrońcy wiek ktoś jak tam Kompany. Anderlecht wygrał 0-1, ale jak grał młody belg :?:
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Meti »

Dziwie sie wam ze chcecie juz po takim krotkim czasie wyzucac manciniego, jestescie jak moratti, tylko byscie trenerow zmieniali. Mancini jest dobrym trenerem i niezaleznie od wynikow w tym sezonie powinien pracowac przynajmniej do konca nastepnego. Potrzebna jest stabilizacja. Druzyna gra teraz ladniej niz za cupera i z druzynami z czolowki odnosi niezle rezultaty ( za cupera przewaznie przegrywalismy z milanem i z jude) a co do transferow to moze jakiegos srodkowego obronce i koniecznie lewego najlepiej takiego, ktory moze grac tez w pomocy, np. maxwella, powinien tez ktos odejsc, np. pasqalle i jakis z pomocnikow ktory grzeje lawe
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...




... a kto tu mówi o odejściu Manciniego ??????
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

sprzedać Pasquale... :D dobry jesteś gościu... wychowywaliśmy go tyle lat, zeby teraz oddawac za pół darmo... do Cupera mam napewno większy szacunek niż do Manciniego, co nie zmienia faktu, że ja jestem za tym by Roberto pozostał przynajmniej do końca sezonu, potem się ewentualnie znajdzie kogoś nowego... za Manciniego w drużynie jest więcej sprzeczek, nieporozumień, jak choćby sprawa J.ZANETTIEGO, Davidsa, Vieriego, RECOBY i jeszcze sporo innych, nie podoba mi się też to że Mancini ściaga swych kolegów... Cuper też ich ściągał, ale było ich mniej z tego co pamiętam to Kily, Farinos... i jeszcze tam paru, ale w decydujących momentach "pupilkowie" Cupera stawali na wysokosci zadania, nie chciałbym jeszcze oceniac Manciniego bo pracuje za krótko, ale mimo wszystko kilka jego metod już mi się nie podoba...
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Bart »

Tak, tak, zwalniajmy trenerów co sezon, co pół to na pewno będziemy odnosić sukcesy. Wydaje się, że Mancini buduje ciekawą drużynę i tego trzeba się trzymać. Sukcesy nie muszą nadejść w tym sezonie. Ja czekam przede wszystkim na zbudowanie rzeczywiście silnego Interu, który swoją wartość pokazuje na boisku, a nie na papierze. Mancini jest tego blisko.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

Bart pisze:Tak, tak, zwalniajmy trenerów co sezon, co pół to na pewno będziemy odnosić sukcesy. Wydaje się, że Mancini buduje ciekawą drużynę i tego trzeba się trzymać. Sukcesy nie muszą nadejść w tym sezonie. Ja czekam przede wszystkim na zbudowanie rzeczywiście silnego Interu, który swoją wartość pokazuje na boisku, a nie na papierze. Mancini jest tego blisko.
W pełnie popieram.
Te sprzeczki wynikają tylko i wyłącznie z dużej rotacji w skladzie.
Za CUpera to oczy mi się same zamykały na widok naszej gry.
Którego z pupilków nie lubisz??? Siniszy, który mimo swojego wieku rozgrywa wspaniałe mecze???? Verona który rozdaje wspaniałe piłki???? Może Vieriego???? Favalli też wcale nie jest taki zły (mecze z Milanem i Juve)

MANCINI MUSI ZOSTAĆW INTERZE NA KILKA LAT - może nawet do końca kontraktu - bo to młody, ambitny, dobry trener który zaczął budować już wspaniałą drużynę o której Cuper mógł tylko pomarzyć.
ZA ROK JUZ BĘDZIECIE WIDZIEĆ EFEKTY


I na koniec - PRZECIEŻ MANCINI ZA SWOJEJ KADENCJI NIE PRZEGRAŁ JESZCZE ANI JEDNEGO MECZU !!! woleliście 6-0 z Milanem??? JA NIE !!!!
Obrazek
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Meti »

Do mati_fci
Tylel lat wychowujemy pasqale, a nie rozegral chyba zadnego meczu, wktorym zasluzylby na wyroznienie. Caly czas grzeje lawe i nie zanosi sie aby to sie zmienilo. Jest za cienki dla interu. A pupilkowie cupera nic nie wnosili ( farinos? Kily? ) i za cupera w decydujacych meczach dostawalismy w dupe ( polfinal z milanem, porazki z jude). Fakt ze mancini tez ma pupilkow, co mnie drazni bo nie odpowiada mi mihajlovic w podstawie ale trza to przezyc bo kazdy trener ma jakis swoich kumpli. Mancini jest trenerem ktory ma ciekawszy sposob prowadzenia zespolu niz cuper, i pamietaj o tym ze cuper nic nie wygrywa.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Kujon »

Trenera zostawcie w spokoju, on wie co robi, tylko szczęścia mu trochę brakuje....kadra się ustabilizuje, pozna wszystkich zawodników przez sezon i nie będzie takich rotacji...ktoś tu wspomniał o Recobie...ja powiem tak: grać ma Adriano i ktoś z nim. Więc jak będzie to Recoba to będziecie narzekać że nie gra Martins, a jak będzie grał OBA to będziecie narzekać że nie gra Recoba więc wszystkich się nie da zadowolić :D Favalli i Mihaljović pograją pewnie do czerwca, więc ktoś będzie na ich miejsce, ja teraz bym kupił tylko Kompanego, niech się przyzwyczai do Italii przez pół roku, a na wrzesień będzie Burdisso-Kompany czyli obrona na wiele sezonów. A co do Pasquale to sam niewiem, niby wychowanek itp, ale przecież on nic nie gra, najlepiej wypożyczyć go na 2 sezony (zobacz przykład Pandeva, strzela bramki dla Lazio, aż miło patrzeć) Wyniki przyjdą, bo mamy bardzo dobrego trenera i bardzo dobrych piłkarzy, trzeba wierzyć...
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
el barto
Posty: 9
Rejestracja: 22 lis 2004, 16:28
Lokalizacja: małopolska

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: el barto »

Kujon pisze:...ja teraz bym kupił tylko Kompanego, niech się przyzwyczai do Italii przez pół roku, a na wrzesień będzie Burdisso-Kompany czyli obrona na wiele sezonów...
Moje zdanie jest takie, że Kompany jest mocno przereklamowany, tak jak zresztą Burdisso. Jak można pozbyć się Canny i sciągnąć Burdisoo skoro głośno się mówi o aspiracjach mistrzowskich?! Martins pokazał Kompanemu miejsce w szeregu, aż mu się nogi plątały :P Uważam że jest potzrebny jeden klasowy obrońca. Uważasz, że Kompany przez pół roku się ogra i stanie się Nestą czy Ferdinandem? Juz widze obrone młodzików Burdisso-Kompany. Z jednym z nich powinien grać starszy światowej klasy obrońca, który rządzi i dzieli w obronie i od którego można się uczyć. Za dużo football menagera, za dużo...Więcej realizmu .
pozdrawiam
~ F O R Z A I N T E R ~
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Kujon »

To co napisałem, to jest tylko i wyłącznie moje zdanie....

A ja się Ciebie spytam....podaj mi choćby jedno nazwisko obrońcy światowej klasy, który jest dla nas dostępny :evil:

Ferdinand, Terry, Campbell, Nesta, Cannavaro, Puyol, Samuel, Carvalho, Ayala...więcej nazwisk nie zarzuce....jednak jak widać, o każdym z nich możemy sobie chyba pomarzyć, bo wątpie, żeby Moratti kupił któregoś z nich (a na taki wydatek, nas po prostu niestać teraz....bo to jest więcej niż 15 mln euro) A co do Komapnego...to jest tylko przykład....mówisz że Martins nim kręcił jak chciał, a ja się pytam którego obrońcy przy jego szybkości, zwinności i balansowi ciała on nie przejdzie ? KAŻDEGO
A co przereklamowania Burdisso...to spokojnie, on się jeszcze odnajdzie i będziesz wdzięczny że u nas gra ;) poczekaj tylko trochę

PS. Kompanego do FM nigdy nie sprowadzam, bo mnie najzwyczajniej na niego niestać :lol: a gram w tej chwili Cavese jak Cię to tak interesuje :P
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

Meti1908 pisze:Do mati_fci
Tylel lat wychowujemy pasqale, a nie rozegral chyba zadnego meczu, wktorym zasluzylby na wyroznienie. Caly czas grzeje lawe i nie zanosi sie aby to sie zmienilo. Jest za cienki dla interu. A pupilkowie cupera nic nie wnosili ( farinos? Kily? ) i za cupera w decydujacych meczach dostawalismy w dupe ( polfinal z milanem, porazki z jude). Fakt ze mancini tez ma pupilkow, co mnie drazni bo nie odpowiada mi mihajlovic w podstawie ale trza to przezyc bo kazdy trener ma jakis swoich kumpli. Mancini jest trenerem ktory ma ciekawszy sposob prowadzenia zespolu niz cuper, i pamietaj o tym ze cuper nic nie wygrywa.
ale Cuperowi nie zapomne nigdy CL 1/2 ani 2 miejsca w lidze.... dzięki niemu znowu zaczęliśmy się liczyć w Europie bo wcześniej nie łapaliśmy sie do CL.. co do tego, że Mancini nie przegrał to dlatego, ze pracuje dopiero ze 3 miechy... zresztą jak trafimy na Barce to będzie okazja ....
Pasquale jest cienki, tak samo było z Pirlo, Sedorfem i całą resztą którą oddaliśmy praktycznie ZA DARMO! bo cóż wniósł Guly czy Coco !? nie chcę by tak samo było z Giovannim...
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

Pasquale na razie musi byś cierpliwy wkońcu Favialli gra dobrze. A co do tego obrońcy myślę, że Kujon ma racje . Nie uda nam się kupić żadnego znanego i świetnego stopera. Kupmy z średniego klubu gwiazde młodą ( czyt. Kompany ), która będzie lśnić przez kilka ładnych lat :twisted:
el barto
Posty: 9
Rejestracja: 22 lis 2004, 16:28
Lokalizacja: małopolska

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: el barto »

Kujon po prostu miejmy nadzieję, że masz rację. Bo to jest dosyć optymistyczna teoria zakupu Kompanego i odnalezienia się przez Burdisso. Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że może ani jedno ani drugie nie wypalić. Albo moze być juz za pozno i Moratti pozbędzie się kogoś a ten odnajdzie się jak to zwykle bywa w Milanie lub Juve. Miejmy nadzieję, że wszsytko jest na dobrej drodze choć jak słysze, że Inter chce Cesara to mam dosć...
pozro
~ F O R Z A I N T E R ~
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

a ja Cuperowi nie zapomnę tego ze graliśmy antyfutbol i tego że przez niego odszedł znienawidzony teraz przez nas Ronaldo, a oprócz tego jeszcze że nie widział miejsce dla ADRIANO. Czujecie to - jakby wyglądał w serie A atak ADI - Ronaldo ???? Gdyby Ronaldo nie odszedł - na pewno by się tak nie zmarnował.

A MANCIINIEMU tez niezapomnimy przyszłych, wielkich sukcesów

FORZA MANCIO!!!!
Obrazek
ricki17

Re: Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: ricki17 »

ja osobiscie zacząłbym od pozbycia sie mihajlovicia , favaliego , toldo cruza , ze marii oraz kroregos z defensywnych pomocnikow (dawids , c. zaneti , cambiaso , karagunis ) poniewaz wystarczy nam tylko 2 nabardziej perpektywiczny wydaje mi sie cambiaso nad 2 musial bym sie zastanowic pieniadze za nich uzyskane kupil bym Maxwela z Ajaxu na lewa obrone cesara z flamengo na bramke oraz w przyszlosci przydalo by sie zainwestowac w jakiegos mlodego kreatywnego srodkowego pomocnika ktory stalby sie sercem druzyny ja osobiscie za dobry zakup uwazal bym diego z porto lub aimara z valeci
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

:arrow: po pierwsze to nie chciałbym żebyś odpowiadał za transfery w Interze.
:arrow: po drugie Karagounis nie jest defensywnym pomocnikiem
:arrow: po trzecie z połowa tych graczy, których wymieniłeś jest graczami pierwszej 11 (Miha, Toldone i Beppe)
:arrow: po czwarte, jakbyś "kupił" Cesara na bramkę to byś wyrzucił pieniądze w błoto bo 31 stycznia kończy mu się kontrakt i jest dostepny za darmo.
:arrow: i po piąte nie kupywałbym żadnego z tych dwóch "perspektywicznych" rozgrywających bo: a) nie wiadomo jakby się sprawdzili w serie A
b) młodych, perspektywicznych to my już mamy - Emre, Rebecchi, a oprócz tego jeszcze jest Karagounis, Stanko, recoba i Veron


A TAK W OGÓLE TO WITAM NOWEGO UŻYTKOWNIKA NA FORUM, BO WIDZĘ ŻE TO TWÓJ PIERWSZY POST :!: :!: :!:
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

Widzę, że zjechałeś go orzeu jak piłkarz z Twojego avatara swojego rywala :grin:
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

wiadomo - trzeba bylo nauczyć go pokory ;) . Pozdroofka Michu :D
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Andy »

Kiedyś ktoś wspominał o bramkarzu Leeds Scottc'ie Carson'ie !! Teraz niby trener Benitez złożył już oferte opiewającą się w granicach 250 mln funtów :D , czyżby wszystko już było przesądzone :?: :?: Jakie jest wasze zdanie ;)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Bart »

A jaką mielibyśmy gwarancję, że młody Anglik przyjąłby sie w Serie A? Myślę, że nie tędy droga.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

Anglik niech gra sobie w Anglii. My weźmy albo De Santisa , Freya badź Carinego . Ta 3 umie bronić w Serie A. Ale najbardziej chciałbym by Toldinio mial formę sprzed 2-3 lat :( FORZA INTER :!: FORZA TOLDO :!:
ricki17

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: ricki17 »

[quote="orzeu"]:arrow: po pierwsze to nie chciałbym żebyś odpowiadał za transfery w Interze.
:arrow: po trzecie z połowa tych graczy, których wymieniłeś jest graczami pierwszej 11 (Miha, Toldone i Beppe)
:arrow: po czwarte, jakbyś "kupił" Cesara na bramkę to byś wyrzucił pieniądze w błoto bo 31 stycznia kończy mu się kontrakt i jest dostepny za darmo.


nie bardzo rozumiem jaki jest problem w tym ze czesc tych emerytow ktorych ja bym sie pozbyl gra w pierwszej 11 uwazam ze lepiej by bylo zebysmy drugo polowe sezonu przeznaczyli na budow i zgrywanie sie nowj druzyny bo i tak na mistrzostwo serie a eni mam raczej szans niestety :/ w takim razie cesara spowadzil bym na zasadzie wolnego trasnferu osobiscie bardzo podobala mi sie jego gra na copa america wydaje mi sie ze w zespole jest za duzo rotacji i dlatego pozbyl bym sie chociaz jednego srodkowego pomocnika
ODPOWIEDZ