Wzmocnienia w zimie ?

To co każdy kibic lubi...
Dexster

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Dexster »

Jak już dobrze wiemy w zimowej przerwie dojdzie do kiluk transferów.Mówi sie o odejściu Toldo i Davidsa.A do Interu mają trafić Frey,Cesar i Pizzaro.Co sądzicie o tych wzmocnieniach ??
Norbas
Posty: 134
Rejestracja: 29 sty 2004, 01:59
Lokalizacja: Warszawa

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Norbas »

Po pierwsze to ja bym sie zastanowił czy tak naprawde te słabe wyniki w lidze to kwestia słabych zawodników w drużynie czy może nienajlepsza praca Manciniego. Od razu mówie ze opowiadam sie za tym drugim bo przecierz piłkarzy to my mamy dobrych ( mowa o znanych nazwiskach ale wiadomo że nazwiska same nie grają) , i jesli takich zawodnikow dobrze przygotowac do sezonu tak fizycznie jak i mentalnie oraz przeprowadzac dobre treningi koncząc na wystawianiu dobrego ustawienia i obraniu dobrej taktyki to napewno wyniki byłyby zgoła inne.Wiadomo ze nie bede sie mądrzył bo Mancini jest trenerem a ja szarym człowiekiem z Wawy napewno wiem jedno ze taki Cruz i w najlepszej formie nie jest lepszy od Recoby ani Martinsa a w życiu bym tego drewniaka nie dał do 11 jedynastki w tak ważnym meczu.Druga rzecz która sie rzuca w oczy to zła atmosfera w klubie ( wiem o tym bo ktos mądry w telewizji mowił ) po tym jak Mancini dokonal kilka odwaznych zmian w klubie czyli posadzenia na ławce Toldo i J,Zanettiego ktorzy przez ostanie lata zaliczyli chyba najwiecej gier w zespole i to podzieliło drużyne na grupki . Trzecia sprawa to faworyzowanie swoich pupilkow przez Manciniego , Vieri jak jest zdrowy to zawsze gra i tak w 6 meczach serie A zdobył 1 bramke :((( a taki Martins w 5 zdobyl 3 a taki Recoba ktory to juz wogole prawie nie gra zdobyl 2 gole w 5 meczach ( 5 meczy zagrał ale jak sie policzy minuty to wyjdzie ze zagrał niecałe 3 ) . Wniosek z tego taki że Vieri w tym momencie jest na 4 miejscu wsrod napastnikow i jako czwarty powinien wchodzić. Druga osoba to Mihajlovic ktory wogole nie powinien przychodzic do naszego klubu , jest u nas tylko dlatego ze zna sie dobrze z Mancinim , o błedach nie bede pisał bo każdy chyba wie jak on gra . Nastepnie mam zastrzeżenia do Favalliego ktory tez jest juz w sędziwym wieku i tez nie powinien do nas przychodzic ( z utęsknienem czekam na powrót Coco ale chyba to nie nastąpi bo niedawno wyleczyl kontuzje a w styczniu ma przyjsc Cezar w ktorym Mancio sie kocha ).Kolejna rzecz która sie rzuca w oczy to ogromna rotacja w klubie , nigdy nie wiadomo kto zagra z Adriano , no chyba ze Vieri jest zdrowy ;) . w pomocy tez nie wiadomo kto jest w pierwszej 11 a kto rezerwoym i to samo w Obronie gdzie najbardziej mnie denerwuje ten Ze Maria ktory jest dobry dla Peruggii ale nie dla tak wielkiego klubu jak Inter z takimi mozliwosciami finansowymi.Troche sie rozpisałem nie bede już nudził zobaczymy co będzie............szkoda tego Cupera :((((


PS : You Forgot Poland !!!!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))) :
Mam jedną pierdoloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę puść to na antenie
Powiem ci że to fakt
Powiesz mi że to obciach
Pierdolę cię
I tak rozejdziesz się po łokciach
Norbas
Posty: 134
Rejestracja: 29 sty 2004, 01:59
Lokalizacja: Warszawa

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Norbas »

Hmmmmm tak sie wczułem w akcje ze zapomnialem odpowiedziec na pytanie wiec o tych transferach sądze jedno >>> niz nie zmienią.
Tak jak do Freya i Cezara nic nie mam ale co do Pizarro to kolejny gracz dobry dla Peruggi a nie u nas. Ja bym kupil w styczniu wspomnianego Freya i Cezara ( Freya bo my wogole nie mamy bramkarza na dzsiaj , Toldo skłócony z Mancinim i nie ma co sie czarowac ze tak nie jest a Fontana to rezerwowy ) i pozatym nic . Natomiast te grube miliony zostawilbym na okres letni w ktorym skupiłbym sie głownie na sprowadzeniua Tottiego !!!!!!!!!!!!!!!!!! ( 40 baniek ) i rozgrywajacego !!!!.
Tak tak powiece ze nam potrzebny jest obronca a ja powiem ze Cordoa i Materazzi sa dobrzy co udowodnili w poprzednich sezonach ( za Cupera ) tylko ten Mancini nie potrafi ich trenować i dlatego nie są formie !!!!!! Nara :eek:
Mam jedną pierdoloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę puść to na antenie
Powiem ci że to fakt
Powiesz mi że to obciach
Pierdolę cię
I tak rozejdziesz się po łokciach
Dexster

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Dexster »

Kloaka pisze:( za Cupera ) tylko ten Mancini nie potrafi ich trenować i dlatego nie są formie !!!!!! Nara :eek:
Zgadzam sie z tym ostatnim zdaniem :D
Ja tam zawsze wolałem Cupera i fajnie by bylo jakby wrócił Mancini wystawia do sakładu swoich pupili. Jak oglądałem mecz z Valcencią i nie zobaczyłem w pierwszej 11 J.Zanettiego to się ogromnie zdenrwowałem tym faktem :/ Mancini wydawał się na początku spoko gościem teraz zaczynam go nie lubieć :evil:
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: MiRas. »

Transfery... według mnie lepiej by było jakby ich nie było... Frey to dobry bramkarz, ale ja się już podjarałem za bardzo tą informacją o Casillasie, poza tym widze, że chce opn odejść z Realu, przy odrobionie szczęscia możemy go sobie pozyskać za DARMO, bo o ile wiem w czerwcu kończy mu się kontrakt!

Cesar to piłkarz, którego w Interze nie widzę, już nie chodzi tutaj o sam wiek, bo ta 30 nie robi różnicy, jednak załóżmy, ze bedzie bez formy i co wtedy... ulubieniec Manciniego to będzie sobie grał, choćby był najgorszy na boisku. Na lewą flankę potrzeba klasowego piłkarza, a nie żadnych experymentów. Zero Cesarów, zero Vicente, po prostu tutaj wystarczy się wybrać do Holandii, która ma od groma świetnych lewoskrzydłowych, mamy tego przykłady.

Pizarro juz był obiektem zainteresowań Mancio, gdy ten trenował Lazio, dlaprzypomnienia Inter miał go wykupić i dać w zamian za Stankovicia... Nigdy tak naprawdę nie widziałem Pizarro w akcji, ale nam potrzebny jest naprawdę indywidualność, gwiazda już zrodzona, a nie gwiazda w zarodku jaką jest Pizarro. Już nie bede wymieniał nazwisk Aimar, Deco czy Ronaldinho bo to normalne, że nie można sobie na nich pozwolić, ale jest wielu lepszych od Pizarro, chociażby Montolivo z Atalanty, nie dość, ze młodszy to jeszcze tańszy... A tak poza tym to po co nam ten Pizarro, przecież mamy piłakrzy na tą pozycję, jakby nawet Veron nie pozostał dłużej to przecież jest Emre, jest Stanković i Cambiasso może grać na tej pozycji, więc nie rozumiem ruchów Morattiego. Lepiej by pomyślał nad dobrym obroćńom do środka i na lewą stronę bo Favalli gra za "order odrodzenia Lazio" a w środku wystawianie Mihajlovicia to jest już kompletna, totalnapomyłka do szcześcianu. Na lewej czasami występuje niby "złota lewa nóżka" Pasquale, który od czasu kiedy go znam to nic nadzwyczajnego nie pokazał, dośrodkwoania ma rzeczywisćie dobre, ale w starciach z dobrym, szybkim, kreatywnym prawoskrzydłowym wyciąga "białą horągiewkę i sobie wymachuje"...

A więc wszystkim trzem transferom mówię dosadne: NIE

A moze jak wcześniej ktoś wspomniał... wina leży po stronie złej pracy Manciniego? Może nie należy się wzmacniać KUPUJAĆ, a może należy się wzmacniać pozbywająć się? Przecież wywalenie Mihajlovicia i Favalliego to juz nieocenione wzmocnienie, dodająć wywalenie Vieriego (poprawka, tutaj go nie wywalamy, a sprzedajmy, bo nie zasłużył sobie na perfidne wywalenie z klubu...)... ale kto z działaczy Interu wywali tych zawodników... nikt, bo wszyscy mają sztame z Mancinim i chodzą z nim na obiady i są świetnymi qmplami... szkoda słów... :(
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

Zgadzam się w 100 % z przed mócami problem nie leży w piłkarzach tylko w trenerze. Już poraz kolejny tracimy punkty nie potrzebnie. Rozumiem remis z milanem, ale z Lecce czy Romą ( mając 2 gole przewagi :!: ).
rapen

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: rapen »

jest na TAK!
Arkir

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Arkir »

Już raczej nic nowego nie napisze i będę powtarzał dawne myśli. Więcej staruszków to ja dziękuje. Wogóle Cesara u nas nie widze, zaraz będzie miał 31 lat, a piłkarzy w takim wieku sie już nie kupuje. Pizzaro nie widziałem go w akcji to sie nie będę wypowiadał. Frey ostatnio go też nie widziałem, ale my mamy bramkarzy, pamiętam jak dawniej bronił Fry to wolałbym już Issaksona. Dokładnie naszym największym problemem są pupilki Manciniego. Jak można sprowadzić piłkarza majacego jak sie nie myle 35 lat, chyba na jakiegoś trenera do młodzieżówki, a nie na piłkarza i o niewiele młodszego Favalliego. Tego też nie rozumiem. Jest wielu lepszych, szybszych zawodników i bardziej persektywistycznych. A Vieri to już brak słów i Cruz. Ci panowie to powinni wylecieć. Ani formy, ani skuteczności. EEhhhh. Wole Martinsa i Recobe, który itak nic nie gra. Wole Eliakwu nawet. A Co do obrony jeszcze. To na początku sezonu raz wystąpił Dellefaiore i wszystkim zaimponował to czemu nie dostaje teraz szans? Czy w Interze muszą grać same dziaki i nie ma miejsca dla troche młodszych. Dziwi mnie to i bardzo. W każdym klubie jest wielu młodych u nas ich nie ma co by grali w 1 jedynastce
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Peter »

Kolaka -> Manciniemu trzeba dac czas! Ja wierze w scodectto ale w tym sezonie bedzie ciezko. Trener nie zbuduje silnej druzyny w 6 miesiecy, potrzebuje rok, dwa. Przyklad H. Kasperczak przychodzac do Wisly nie mial inponujacych wynikow ale znudowal silna druzyne ktora jest teraz najsilniejsza w Polsce.

Transfery sa zbedne, Inter mosi sie zgrywac i powinien coraz lepiej funkcjonowac.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Slepy »

Ja rowzniez nie bede się powtarzał bo ze wszystkimi się zgadzam.
Pupilki manciniego to najwiekszy mankament i niestety mam przeczucie ze bedziemy sie z tym meczyc do konca sezonu ;/ .
Ale jesli jednak mielibysmy kogos kupic... .
Napastnik: Tu potrzebny nam ktos bardzo bramkostrzelny, nasz imperatore to nie jest Pan Bóg i jak akzdy moze złapac kontuzje czy lekką spaśc formy.
Recoba i Martins to bardzo dobrzy zmienninicy jednak w przypadku kontuzji Adriano, chciałbym miec i tak 3 niezłych napadziorow bo Cruz moglby sobie juz darowac. Akurat napastnik nie jest nam w tej chwili najbardzijej potrzebny, lecz jesli juz to chciałbym Dirka Kujta(ktory moze tez grac na skrzydle), Fernando Torresa lub Carlosa Tevez :twisted: (chociaz tu moga byc problemy z paszportem :/ )

Pomoc: tu akurat zawodnikow mamy swietnych i mało ktora druzyna dysponuje takimi graczami w srodkowej linii co my, jesli kogos kupic..
to chyba skrzydłowego lub rozgrywającego bo przyszłosc Verona jest niepewna. Jakbym mial wybrac... Maxwell i choc to niemozliwe Marcelinho ;).

Obrona... no, tu duzo pisac nie musze ;) . Canna odszedł i troche sie popierdzielilo. Potrzebny nam srodkowy i lewy obronca o aspektach ofensywnych. Na Lewą Chciałbym Evre... ale on niedawno podpisał kontrakt :/ .. pozostaje wolny Lahm z Vfb, bo on z dnia na dzien coraz bardziej mnie zadziwia:P

Bramkarz - Frey- i wszystko jasne.
Pod

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Pod »

To czego nam brakuje to stabilizacja, nie kolejne transfery.Ile razy to juz bylo przerabiane ?.Jesli Moratti tego nie zrozumie nigdy nie bedzie dobrze.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Andy »

Ja się troche dziwie trenerowi Manciniemu :? dlaczego wystawia ciągle swoich pupili :?: Chociarz także nie rozumiem niektórych wypowiedzi typu:Mancio jest daremny itp :| , przecierz sami najpierw chcieliście aby Mancio przyszedł i tak się stało więc nie powinniście narzekać - na efekty trzeba poczekać :wink: . Co do transefów zimowych - Cesar - szkoda gadać , może i gra dobrze , ale swoje lata już ma , a Inter nie będzie co okno transferowe kupował samych dziadków :roll: - są lepsi na jego pozycje :> , Pizarro - nie widziałem nigdy go w akcji - ale jak pisze Mirek jak mamy na niego wydawać grube pieniądze to ja mówie stanowcze NIE :!: :!: Frey - jest na pewno jednym z wyrużniających się bramkarzy :mrgreen: można by było go ściągnąć do siebie ( szczególnie , że już u nas grał :grin: ) , ale moglibyśmy także powalczyć o Casillas'a :D , który mówi w wywiadach , że chciałby opuścić Real , a Man Utd wykłada za niego 14 mln funtów ( :!: :!: ) to jest nic za takiego bramkarza :D . Licze na dobre zakupy i świetne występy Interu :P
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: MiRas. »

Trener powinien dostawać szanse, ale powinien ją umiejętnie wykrozystać, podczas gdy Mancini pakuje się w jeszcze większe bagno narażając sie na krytykę. Gdyby grali piłakrze, których my się spodziewamy, a wyniki byłyby takie jakie są obecnie to nikt nie najeżdżał by na Manciniego bo wtedy mozemy mówić o wienie zawodników.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Ljarro »

Gdyby grali piłakrze, których my się spodziewamy,
No dobra, ale kto to ma byc.

Bramkarza według mnie trzeba zmienić, jak nie w styczniu to po sezonie.

W obronie w zasadzie tylko Burdisso oprócz pierwszego meczu nie daje ciała. Cordoba i Matrix grają w kratke, Miha w kazdym meczu popełnia błędy, Gamarra w ogole nie gra. Favalli tak samo raz dobrze raz gorzej, chociaz ostatnio troche lepiej, Zanetti też mnie osobiście zawiódł.

W pomocy wszyscy grają tak jak powinni czyli bardzo dobrze Veron i Cambiasso, dobrze Stankovic, vdm, Davids.

Atak też mamy dobry.

To co ma zrobić Mancini skoro głupie pojedyncze błedy przytrafiają się obroncom. Przeciez ich nie nauczy kopania piłki od podstaw.
Jeszcze w ubiegłym sezonie chlubą Interu była obrona, cienka pomoc i atak. Mancini nauczył ich atakować, ale nie mógł przypuszczać ze nagle zapomną jak sie gra w obronie.
Susi_FCI

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Susi_FCI »

to moze ja dorzuce swoje kilka groszy...przede wszytskim nie mozemy robic badz ile transferow bo jak juz doskonale wiemy z tego wychodzi totalna klapa, rzecza najwazniejsza jest pozbycie sie Vieriego + Cruza najlepiej za jakiegos porzadnego swiatowej klasy napastnika, bardzo chcialbym zeby byl to Fernando Torres z Atletico ale to niemozliwe gdyz klub z madrytu zyczy sobie za niego podobno okolo 100 mln $ :/ skoro nie on to moze postarac sie naprzyklad o Saviole (mysle ze z konkretna propozycja barca przystapila by do rozmow)? Teveza? ewentualnie moze jeszcze nie swiatowej klasy ale napewno bardzo perspektywiczny Mantorras? druga wazna rzecz to wystawianie J.Zanetti'ego co jak co ale on to chyba jest najpewniejszy z calego naszego bloku defensywengo, niewiem co podzialo sie manciniemu ze zaczal stawiac na tego brazylijczyka ale to trzeba zmienic, Javier wroc! jesli chodzi o Favaliego to zostal on zakupiony po to by chwilowo zastapic Coco i gdy wroci on do pelni sil wejdzie spowrotem do podstawowej jedenastki ale czy warto stawiac na polamanca Coco? przeciez jemu wiecznie sie cos dzieje, wiecznie ma kontuzje, wiecznie go cos boli :/ swietna inwestycja byloby sprwadzenie do nas Maxwela z Ajaxu, jak dobrze wiemy mamy z tym klubem swietne uklady wiec kto wie, kto wie...jesli chodzi o pomoc to wydaje mi sie ze nie potrzebne sa tu zadne korekty mamy na tyle dobrych pomocnikow ze nie trzeba nic kombinowc, ewentualnie sprowadzenie jakiegos mlodego rozgrywajka wchodzilo by w rachube...Diego, Robinho...na sam koniec zostaje pozycja bramkarza, o ile przed sezonem nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby wymienic bramkarza, przeciez Toldo zawsze pewny, sprowadzenie Cariniego...ale teraz widac co sie porobilo, Toldo kompletnie nie trafil z forma w tym sezonie wiec Mancio posadzil go na lawce, potem klotnie pomiedzy obydwoma panami i tak stworzyl sie konflikt w teamie o czym wspominal juz Kloaka...potrzebny nam jest zdecydowanie mlodszy bramkarz chodzi mi tu glownie o 2 nazwiska Casillas i Frey...

panie Moratti bardzo prosze o transfery z glowa 8)
panxxx
Posty: 95
Rejestracja: 14 lut 2004, 12:46
Lokalizacja: Łobez
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: panxxx »

Jeśli Inter chciałby zarobić troche grosza, na pewno dobry posunięciem byłaby sprzedaż Toldo. Ucieszyłbym się nawet gdyby przeszedł do Manchesteru, może odpuściliby sobie Casillas. Widząc dobrą grę Cambiasso, można wnioskować, że aklimatyzacja przebiegła pomyślnie, mógłby też odegrać ważną role w sprowadzeniu w/w bramkarza.

Nie wiem, czemu ale liczne rotacje w składzie Mancini’ego nie podobają mi się zbytnio… szczególnie to, że Javier nie gra regularnie. Rozumiem, że musi odpocząć no, ale bez przesady… No właśnie, sprowadzeni Cesara też mi się nie widzi… nawet przekonywanie, że nie wiedziałem jak gra i że od kilku sezonów utrzymuje dobrą formę. O ile pamiętam tego lata dużo mówiło się o odmładzaniu składu, tak wiec, po co nam kolejny dziadek? Przecież Kily jeszcze nie wyzdrowiał, może drugi sezon będzie znacznie lepszy. Nie chcę, aby Inter był przystankiem dla piłkarzy z Lazio, którzy mogą dorobić do emerytury. Może zrobią sobie ‘tu’ drugie Lazio i nie osiągniemy zupełnie nic! Jest tylu dobrych piłkarzy, wystarczy wysłać skutów, nawet Montolivo we Włoszech, który jest jeszcze w miarę [chyba] tani. Gwiazda młodzieżowego zespołu Italii, w lidze zalicza dobre występy i bramki…

Do tego w ataku wystarczyłoby się pozbyć Cruza i Vieri’ego, w ich miejsce Bojinov’a o którym i tak mówiło się, że Inter jest zainteresowany. Eliakwu, kolejny młody piłkarz na wypożyczeniu, myślę, że zdecydowanie lepiej by grał od wymienionej dwójki. Młody atak, ambitnych piłkarzy, którzy mogą osiągnąć bardzo wiele z Interem i Inter dzięki nim… Wydawanie wielkich sum na transfery jest bezużyteczne, gdyby Moratti więcej myślał, to powinien premie poucinać za te remisy…

Ostatnio dużo mówi się o obronie. Przydałyby się wzmocnienia… na pewno nie pogardziłbym dobrym piłkarzem. W ogóle przyjście Mihajlovic’a i przedłużenie kontraktu z Gamarrą uważam za wielką pomyłkę. ‘Miha’ czyli dobry kumpel Manicniego, ma szansę na występy nawet w LM, ale Gamarra, w Pucharze Włoch już chyba lepiej młodszych wystawić aby się ogrywali. Burdisso uważam za dobry transfer, chociaż ostatnio leczy kontuzje, widać w nim ambicje i na pewno tacy piłkarze nam się przydadzą, którzy będą walczyć o swoje miejsce w składzie, a nie liczyć na czyjeś kontuzje…

Do tego dużo zależy od ‘Mancio’ jak zgra zespół, jak ich umotywuje, wiadomo, że w pierwszym roku nie można liczyć na sukcesy (chociaż bardzo bym tego chciał), ale na pewno nie zwolnią go po tych remisach. Mamy w końcu trenera, którego chcieliśmy, problemy zawsze się przytrafiają, jak nie w tym to może w następnym sezonie coś osiągniemy… ale przecież My kibice nie lubimy czekać i tak już od wielu sezonów na ‘jakiś’ wielki sukces, bo takim nie można nazwać wygranie P.UEFA czy uzyskanie 4 miejsca w Lidze...
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

według mnie kupno kliku obrońców rozwiąże problem mam na myśli

! EVRA
Bonera
Dellas / Chivu

pozatym w pomocy jeszcze wystarczy:

Jankulovski
Montolivio
Frey
Cassano

za te 90 mln powinno sie udać w rozliczeniu możemy pooddawać zawodników lub sprzedać:

Vieri
Cruz
Mihajlovic
Veron
:roll:
Favalli
Kily

jedenastka wyglądała by imponuąco:

Frey
(Carini)

Evra - Bonera - Cordoba - Zanetti
(Pasquale - Materazzi - Burdisso - Chivu/Dellas)

Jankulovski - Cambiasso - Stankovic - VdM
(Montolivio - Davids - Zanetti - Ze Maria)

Adriano - Cassano
(Recoba - Martins)

co o tym myślicie... ??
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: MiRas. »

mati_fci pisze:według mnie kupno kliku obrońców rozwiąże problem mam na myśli

! EVRA
Bonera
Dellas / Chivu

pozatym w pomocy jeszcze wystarczy:

Jankulovski
Montolivio
Frey
Cassano

za te 90 mln powinno sie udać w rozliczeniu możemy pooddawać zawodników lub sprzedać:

Vieri
Cruz
Mihajlovic
Veron
:roll:
Favalli
Kily

jedenastka wyglądała by imponuąco:

Frey
(Carini)

Evra - Bonera - Cordoba - Zanetti
(Pasquale - Materazzi - Burdisso - Chivu/Dellas)

Jankulovski - Cambiasso - Stankovic - VdM
(Montolivio - Davids - Zanetti - Ze Maria)

Adriano - Cassano
(Recoba - Martins)

co o tym myślicie... ??
Marzenia Henia, a btw. od kiedy Frey jest pomocnikiem? :D Bo napisałeś:

poza_tym w pomocy jeszcze wystarczy:

Jankulovski
Montolivio
Frey
Cassano

No i Cassano mi do pomocników nie pasuje, bo jak juiz to może być wspomagajacym napastnikiem.

Ogólnie poomysł na miarę CM'a, która niestety nie da się pod żadnym pozorem zrezlizować, jak zresztą 80% pomysłów podawanych na forum. Z tego co podałeś to najrealniejsze jest sprowadzenie Frey, a o reszcie to my kibice INteru mozemy pośnić, najwyżej kupić ich sobie w FIFIE lub CeeMie, a o to tutaj nie chodzi. Po drugi co do sprzedazy to jak niby możemy sprzedać Verona skoro nie jest on nasz, tylko jest własnością pana Ronka Abramovicha, po kolejne, który klub chce Mihajlovicia? Chyba tylko jakiś poslki średniak, a i tak Mihajloviciowi kończy się kontrakt po sezonie i pewno sobie pójdzie w piz** daleko. Vieriego nie sprzedamy, bo to niby symbol Interu, który ostatnimi czasy przeszkadzał w zdobywaniu goli, choć notabene dwie szmaty strzelił. Cruz rzeczywiscie odejdzie (tak coś czuje), a w jego miejsce przyjdzie najwyżej Vucinić, bo Mancini się podjarał występem Serba. Kily to chyba gra już w rezerwach Interu (najlepszy skrzydłowy 2000 czy tam 2001 roku w Europie... aż się chce LOL'e wstawiać...), co za tym idzie Kily moze odejsć i to nawet za darmo. Favalli to pupilek Manciniego i jedyny lewy obrońca, który potrafi fuxem coś wybronić, bo będąc szczerym, nie nalezy pokładać na razie wielkich nadziei w Pasquale, bo oprócz dosrodkwoań i dość ciekawej fryzury, którą za cholere tak nie umiem postawić, niczym ciekawym się nie wyróżnia. Coco to osobnik, którego znają już wszyscy specjaliście lekarscy w dziedzini medycyny sportowej i nie jeden lekarz jest już dumiony tym jakich kontuzji doznaje Franek, niedługo nie bezie już myszy doswiadczalnej, tylko doświadczalny Coco, którego moze nawet będą klonować :P ... a i w szpitalach w Mediolanie przebywa częsciej niż na treningach... to coś w bolu go boli, to nóżka boli, to kręgosłup nawala, kontuzja to nie wina zawodnika, rozumiem go...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Ljarro »

Marzenia Henia
Najtrafniejszy komentarz do tego.
Sprzedać Verona ??????? (nawet gdyby był naszą własnością)
Chivu - podnieta i tylko to
Dellas - pieknie sie dał wczoraj zrobić przy stracie bramki
Jankulovski - Juve
Montolivo i Cassano to nie wiem po co - nie widze celu
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Kujon »

moim skromnym zdaniem naszymi wzmocnieniami będzie sprzedaż albo pozbycie się:

Mihajlović
Cruz
Vieri
Kily
Materazzi
Pasquale
Coco
Toldo (no może on nie do końca ale...)

:D przyczyny chyba wiadome, albo gówno grają albo co chwile połamani są...

A transfer(y) powinien być jeden albo dwa góra trzy, ale za to mają to być zawodnicy którzy będą grali w podstawowym składzie czyli nie jakieś młokosy czy ludzie pokroju Vucinic tylko 2-3 porządne zakupy (juve tak robi, i mimo kiepskiej gry wygrywają...) Więc żaden pomocnik nam nie potrzebien z jednego względu - mamy takich panów jak Karagounis czy C Zanetti którzy są solidni i ich nie trzeba zastępować innymi piłkarzami, najbardziej przydałby się wysoki obrońca bo z tą pozycją mamy ogromne problemy (czytaj Materazzi, który swoją zwinnością razi aż w oczy :P), niewiem, może Kompany albo Heitinga, może ktoś inny...ktoś ma przyjść i ma wprowadzić spokój w szykach defensywy bo jak ja widze co robi Matrix to aż mnie coś bierze (zobaczcie mecz z lecce)

Cesar, Fiore czy Pizarro to niewiem gdzie by niby mieli grać...na bramke ten Casillas byłby zajebisty, ale chyba sobie możemy pomarzyć, Frey niby też taki dobry, ale zobaczcie pozycję Parmy i bramki stracone w seriea i pucharach to momentalnie zdanie o nim zmienicie...co do partnera Adriano, to rzeczywiście patrząc na nazwiska to jest niby Chino i Oba, ale oni zbyt często zawodzą więc przydałby się ktoś znany i bardzo dobry (moje marzenie to Tevez albo Ronaldo)

krótko mówiąc:

- bramkarz
- środkowy wysoki obrońca
- napastnik
- praca trenera nad defensywą
- pozbycie się kilku panów
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

wg mnie powinnismy sie przede wszystkim pozbyc Vieriego - ok. 10 mln
Cruza - ok 3,5 mln Kiliego - 5mln i C. zanettiego za ok. 6mln

za to wszystko zakupic lewego obronce (Kompany albo Carlos) i napastnika lub niech Eliakwu grac.
wiecej ludzi nie kupywac bo nie ma sensu wymieniac c opol roku polowy skladu

aha i ewentualnie jeszcze Frey
Obrazek
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Slepy »

Carlos chyba do sprzedania nie jest.
Kompany.... :roll: :roll: :roll: sam nie jestem do niego przekonany. Moze dlatego ze zbyt duzo huku i szumu wokol niego zrobili. Z lewych obroncow najbardziej mi sie marzy Lahm z Vfb (niezła brameczke huknal ostatnio :D ) i ten genialny Maxwell z Ajaksu. Nie wiem jaka jest sytuacja z nimi, czy wogole mozna ich kupic i jest to do zrealizowania. Jesli jednak mozemy ich pozyskac do siebie (jednego z nich) to naprawde nie obrazilbym się na nasz zarząd:).
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: MiRas. »

Nie jestem przekonany do Maxwella tak samo jak do Kompany'ego. Widziałem kilka ligowych meczy Ajaxu i nie zaimponował mi absolutnie niczym, Kompany to samo, moze w lidze belgijaskiej gra dobrze, ale w Anderlechcie w LM nie zachwyca, o czym świadczy ilość straconych goli przez Anderlecht. Nie odpowiada on za błędy nnych obrońców, ale przy golach zdarzały mu się wpadki. Więc póki co poczekajmy aż Kompany "podrośnie" bo boję się, że może się w Interze zmarnować.

Na lewą obrone prawdę mówiąc nie widze obecnie nikogo, kto jest dobry i na dodatek w naszym zasięgu. Jest wielu piłkarzy, którzy by się nadawali zaczynając od Carlosa, Chivu, po przez van Bronchorsta, czy Wayna Bridge i Ashley Cola. Jedyne nazwisko, które mi się nasunęło to Evra... tego kolesia widziałem kilka razy i w porównaniu do Maxwella jest zdecydowanie lepszy, przynajmniej w moim odczuciu...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Slepy »

Miras: Co do Kompanego się absolutnie zgodzę. Evra... tez mi się marzy , lecz niedawno podpisał nowy kontrakt do roku 2007, co moze troche nam popsuc starania o niego. Mowisz ,ze maxwell cię nie przekonał.. faktycznie ostatnio zanotował kilka "srednich" wystepow. Przemawia za nim jednak fakt, ze za nic chyba nie został uznany najlepszym piłkarzem ubiegłego sezonu w Holandii. A jak to powiedział chyba Murinho: w 2 miesiace nie zapomina sie gry w pilke:)
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Peter »

Evra jest lepszy w ofensywie niz w defensywie. Jakos mi sie wydaje ze jakby do nas przeszedl to nie bylo by dobrze. Evra jest szybki, dobry technicznie ale slabiej w destrukcji. Moim kandydatem na lewa obrone jest Nuno Valente, chociaz tez tak jak Evra jest lepszy w ofensywie. Jako bramkarza to Frey lub Aranzubia (nie wiem dokladnie jak sie pisze) - naprawde jest niezly.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: MiRas. »

slepy_fan pisze:Mowisz ,ze maxwell cię nie przekonał.. faktycznie ostatnio zanotował kilka "srednich" wystepow. Przemawia za nim jednak fakt, ze za nic chyba nie został uznany najlepszym piłkarzem ubiegłego sezonu w Holandii. A jak to powiedział chyba Murinho: w 2 miesiace nie zapomina sie gry w pilke:)
No tak nie wziałem tego pod uwagę, że był najlepszym piłakrzem ligi, jednak Maxwell nie pasuje mi do Interu. Zamiast niego albo Evra, albo Diego Placente, albo J.P. Sorin.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

Jak dla mnie przyjdzie Frey i będzie cool. No i oczywiście jakiś lewy boczny obrońca jak tu piszecie Evra i będzie spox jestem za :!:

Do odstrzału : Toldo, Sinisza, Kily, Cruz i C.Zanetti. :/
Najbardziej jak by Ci wszyscy odeszliby pamiętał bym Toldo :| Świetny brakmarz przez tyle lat ...
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Slepy »

Sorin chyba przeszedł niedawno do Villareal... :/
A Philipp Lahm z Vfb Stuttgart ?
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: MiRas. »

Nie wiem jak gra Lahm, trudno mi ocenić, wieć jego przydatność.

Pomijając temat lewej obrony mam tylko nadzieję, ze Inter pozyska Fiore :D A całkowicie poza tematem to na lewą fajnie by było mieć Buckleya z Arminii Bielefeld, lewy pomocnik, który strzela w każdym meczu bramkę, na własne oczy widziałem jego grę jak byłem na meczu Arminia - VFL Bochum i koleś na serio by się nadawał :D Ale chyba w Serie A jednak by się nie sprawdził ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Bart »

Przede wszystkim nie należy się spodziewać jakiejś rewolucji styczniowej. Teraz w Interze liczę przede wszystkim na budowę drużyny, która na przyszły sezon będzie już nie tylko silna na papierze, ale i na boisku. Bo stabilizacja i zgranie to to, czego w ostatnich latach w Interze brakowało najbardziej. Z tego powodu martwi mnie odsunięcie od zespołu Toldo. To powoduje tylko niepotrzebne niesnaski, bo bramkarzem wciąż jest nieprzeciętnym i jeżeli już trzeba się z nim pożegnać to nie w takich okolicznościach. Czyli jeśli już Mancini uparł się nie stawiać na Toldo, to pewnie zimą dostaniemy nowego bramkarza, bo Francesco swoje ambicje ma. Druga rzecz to obrona. Tu możnaby było kogoś dokupić, ale czy w środku sezonu da kupić się jakiegoś klasowego zawodnika? Jeśli już optowałbym za Daniele Bonerą ale jemu też czasem zdarzają się głupie błędy, a i zdaje się być kwestią czasu, kiedy trafi do Juventusu. Także brak Cannavaro widać, ale na jego godnego następcę możemy poczekać do lata... Co się tyczy lewej pomocy- tu raczej nie szukałbym wzmocnień. Na tej pozycji mogą grać Stanković, Emre, Kily GOnzalez (o ile przekona się jednak do niego mancini) i Coco (tylko czy wreszcie coś wyjdzie z powrotu po kontuzji?).

Podsumowując: zimą nie dojdzie raczej do wielu zakupów, a i bez nich jesteśmy dobrą drużyną. Za to latem możnaby tych 2-3 zawodników kupić.
ODPOWIEDZ