Wzmocnienia w zimie ?

To co każdy kibic lubi...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

:arrow: po pierwsze to dobrze mówisz, że sa oni troche starzy, ale są na tyle przydatni druzynie ze raczej nie należy ich na razie sprzedawać (Favalli gra średnio, ale jesli Coco jeszcze nie może to kto inny ma grać, Mihajlovicia lubie i uwazam że dobrze ze dla nas gra, gdyz dobrze miec takiego doświadczonego obrońce; Ze Marii, Cruza, Materazziego, Kiliego i Gamarry bym się odrazu pozbył (moze nad Matrixem bym sie zastanowił) a Toldo to wg mnie niech gra do końca swego kontraktu)

:arrow: przed chwilą mówiłeś o kupnie rozgrywającego, a teraz chcesz sie jeszcze kogoś z środkowych pozbywać ?! Myślę, że nie muszę nikomu przypominać że właśnie brak dobrych rozgrywających był w ostatnich latach naszą główną zmorą.

A tak w ogóle to chciałbym że by Inter:
:arrow: pozbył się Cruza, Kiliego, Gamarry i Pasqualle.
:arrow: sprowadził Julio Cruza, Bonerę i ewentualnie (jeśli Coco nie wróci na dobre ) jakiegoś obronce lewego
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

orzeu pisze:A tak w ogóle to chciałbym że by Inter:
:arrow: pozbył się Cruza, Kiliego, Gamarry i Pasqualle.
:arrow: sprowadził Julio Cruza, Bonerę i ewentualnie (jeśli Coco nie wróci na dobre ) jakiegoś obronce lewego
poza Pasquale to mozemy sie pozbyc starych i nieprzydatnych pryków.. nauczony przykładami Pirlo i Seedorfa zatrzymałbym lub wypożyczył Pasquale...
Co do transferów to oczywiście Bonera jak najbardziej, ale ja bym chciał też Sorina :grin: spox gra, Kompany latem jest możliwy do zdobycia, ale zastanawiam sie czy on naprawde gra tak dobrze jak sie o nim mówi... jak dla mnie to potrzeba nam kilku świetnych obrońców, bramkarza w pomocy nikogo a nawet można by sie kogos pozbyć, w ataku troche odmłodzić (Cruz w zimie out! a Vieri latem) i kupic jakiegoś młodego napastnika, ale nie gwiazdę, tylko jakąś nadzieję... bo jak zostanie Adriano i Martins to Recoba będzie częsciej grał... takie jest moje obecne spojrzenie na dwa najbliższe mercata (zimowe i letnie) :grin:
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

Z PAsqualle to też fakt.

A SORIN to ten taki kudłaty obrońca reprezentacji Argentyny ?? Jeśli tak to byłbym za bo koles dobrze grał i do tego powiększyłaby się nam kolonia Argentyńczyków w Interze :D
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

Nie chodzi mi o kolonię Argentyńczyków... ale pomysl... J. zanetti na prawej a Sorin z tego co wiem gra na lewej to są nmiemal identyczni zawodnicy tylko grają po przeciwnych stronach boiska, gdyby grał u nas taki duet to marzenie :grin: do tego by tylko trzeba było 2 świetnych śr. obrońców (Bonera który tez może grać na prawej, a może by tak... Metzelder, lub MIlito)
ricki17

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: ricki17 »

:arrow: przed chwilą mówiłeś o kupnie rozgrywającego, a teraz chcesz sie jeszcze kogoś z środkowych pozbywać ?! Myślę, że nie muszę nikomu przypominać że właśnie brak dobrych rozgrywających był w ostatnich latach naszą główną zmorą.

uwazam ze powinnismy sie pozbyc jednego i ewentualnie kupic mlodziutkiego dobrze sie zapowiadajacego zawodnika ktory byl by zmniennikiem i ogrywal by sie powoli w lidze wloskiej ja najpradwodpodobniej pozbyl bym sie dawidsa albo c zanetiego ale raczej dawidsa z powodu duzego obciazenie budzetu klubu z powodu jego zarobkow a i tak nie gra za duzo i jest stary , no i chyba psuje atmosfera (klotnia z mancinim o ile tak naprawde byla) no a jesli chodzi o dawidsa to czytalem ostatnio o mozliwosci wymiany z dacourtem z romy no ale on teraz nie gra w pierwszym skladzie wiec ja bym raczej go nie sporwadzal a wymienil bym go za jakiegos obronce lewego albo stopera a co do stopera to pojawiaja sie potki ze samuelowi pobyt w realu wydaje sie " koszmarem " i moze dalo by sie go sporwadzic z nie duza cene a wydaje mi sie ze odna;lazl by sie w serie a
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Scpn »

Zanosi się na rewolucję w mediolańskim Interze. Włoskie media spekulują, że szeregi popularnych Nerazzurich opuści dwunastu zawodników.

Pomocnicy: Davids, Karagounis, Kily Gonzalez, Van der Meyde, Cristiano Zanetti, Rebecchi i Beati, napastnicy Recoba i Cruz,defensorzy Coco i Pasquale oraz bramkarz Carini mają wyprowadzić się z Mediolanu.

Wątpliwe jednak, by wszyscy Ci piłkarze zmienili barwy już w styczniu, bowiem kadra Nerazzurich byłaby w opłakanym stanie.
Jak odejda ci pillkarze, a przede wsyzstkim Rebecchi, Davids, VDM, Kara(wypozyczyc :!:) i Pasquale, to udam sie w podroz do Mediolanu. I napewno nei bede podziwial zabytkow :evil:

PS. Pogrubilem w newse pilakrzy ktorzy wg. mnei moga odejsc...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

nawet się z tobą zgadzam tyle że: Recoba powinien zostac jeszcze na półroku (może się sprawdzi) i zamiast tego Chino sprzedac Beattiego
Obrazek
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Scpn »

Co do Recoby. Ja do jego gry nic nie mam (no ostatnio nie blyszczal forma) ale on poporstu za duzo zarabia. A o Beatim sie nie wypowaidam bo nigdy go nie widzialem w akcji. Rebecchiego wprawdzie tez, ale po pierwsze chciała go Parma, a to o czyms swiadczy, a po drugie... U mnei w CMie wyrosl na gwiazde :P:P:P. Przez niego sprzedałem Reyesa. Wiem ze CM bardzo czesto nijak sie ma do rzeczywistosci, ale skoro jakis kibic Interu tak go odwzorowal, to znaczy ze mu sie spodobal, a skoro mu sie spodobal to moze rzeczywiscie jest dobry ?:?
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Winiar »

Ja Rebecchigo nie widziałem, ale z tego co czytałem to mówiło się, że jest drugim Giggsem :) a to o czymś świadczy :D A swoja droga, chetnie bym go kiedyś zobaczył w akcji :D

a co do transferów to wiadomo potrzebny jest nam obrońca i podobno włączyliśmy się do walki o Robinho :) Styczniowe mercato sie jush zaczęło i zobaczymy co z tego wyjdzie :D
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

jak sprzedamy takich piłkarzy jak Beati i Rebecchi to oznaczac może tylko jedno wszyscy z zarządu są poprostu brzydko mówiąc p********* tyle lat chowamy i trenujemy tych piłkarzy, zeby teraz ich opcjnąć po niskiej cenie... widać zarząd nie zna takiego czegoś jak WYPOŻYCZENIE na które należy wysłać: Kara, Rebecchi, Beati, Recoba
co do VdM i carini to się nawet nie będe wypowiadał jak oni odejdą - w tej chwili jedni z lepszych zawodników na swoich pozycjach w Interze to chyba tak mnie strzeli że w ogóle nie będe nic pisał na foerum przez jakiś miesiąc...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Ljarro »

jak sprzedamy takich piłkarzy jak Beati i Rebecchi to oznaczac może tylko jedno wszyscy z zarządu są poprostu brzydko mówiąc p********* tyle lat chowamy i trenujemy tych piłkarzy, zeby teraz ich opcjnąć po niskiej cenie
Lepiej trzymać cymbałów, którzy poza dobrą grą w młodzieżówkach nic nie pokazują w dorosłej piłce ?? Martins i Dellafiore wystarczą w pierwszej drużynie. Weźmy takiego Beatiego, który kiedyś w meczu z Leverkusen zaliczył asyste, a potem w obronie przy akcji Bayeru zachował się gorzej niż amator.
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Scpn »

Ljarro pisze:
jak sprzedamy takich piłkarzy jak Beati i Rebecchi to oznaczac może tylko jedno wszyscy z zarządu są poprostu brzydko mówiąc p********* tyle lat chowamy i trenujemy tych piłkarzy, zeby teraz ich opcjnąć po niskiej cenie
Lepiej trzymać cymbałów, którzy poza dobrą grą w młodzieżówkach nic nie pokazują w dorosłej piłce ?? Martins i Dellafiore wystarczą w pierwszej drużynie. Weźmy takiego Beatiego, który kiedyś w meczu z Leverkusen zaliczył asyste, a potem w obronie przy akcji Bayeru zachował się gorzej niż amator.
Tyle ze "trzymanie cymbalow" nic nie kosztuje. No bo wybaczcie, ale czym sa takei dwie pensyjki dla takiego klubu jak Inter :?: A tak to pewnie milan ich przygarnie za grosze, rozwina sie w doskonalych zawodnikow, beda ich chcialy najwieksze kluby na swiecie, a my bedziemy sie denerwowac an zarzad, ze wywalili Rebecchiego i Beatiego, a jeszcze nie pozbyli sie kolejnych mlodzikow... i tak w kolko :evil:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Ljarro »

No cóż, może mamy słabych trenerów, że nie potrafią ich wdrozyc do dorosłej piłki :P Lepiej żeby grał dobrze w jakimś innym klubie i reprezentacji niż kijowo w Interze :P
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Scpn »

Ljarro pisze:No cóż, może mamy słabych trenerów, że nie potrafią ich wdrozyc do dorosłej piłki :P
Nie, mamy poprostu mało cierpliwy zarząd. W dodatku, jak widac, nie wyciagaja wniosków ze swoich błedow :/. Dobrze chociaz ze Moratti ma kase, :P :P :D
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

Ja bym powiedział tak: Beati niech odejdzie - Rebecchiego wypożyczyć.
A z Recobą jest tak że powinni mu sprawić dobrego psychologa bo on ma umiejętności takie ze jakby mu ta gra wychodziła to byłby drugi zidane lub Ronaldinho - tyle że on jak wejdzie z ławki to zagra zajefajnie a jak tydzień później wejdzie dzieki tej dobrej grze do pierwszej jedenastki to nagle zmienia się całkowicie na gorsze. Dlatego myślę że ten problem lezy u niego w psychice - KTO WIE ? ? ? moze kiedys odpłaci się panu Morattiemu ze to że tak w niego wierzy...
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

Scpn pisze:
Ljarro pisze:No cóż, może mamy słabych trenerów, że nie potrafią ich wdrozyc do dorosłej piłki :P
Nie, mamy poprostu mało cierpliwy zarząd. W dodatku, jak widac, nie wyciagaja wniosków ze swoich błedow :/. Dobrze chociaz ze Moratti ma kase, :P :P :D
dokładnie... mało cierpliwy zarząd... w Arsenalu trzyma sie takich niby "cymbałów" ... mówi się, ze Fabregas świetny, ale on tez grał troche czasu w młodzieżówce Arsenalu i niczym sie za bardzo nie wyróżniał poza kilkoma meczami... tak samo było z Anelką czy choćby Overmarsem...
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Scpn »

ehh zapowaidała sie transferowa goraczka, a przez 19 dni stycznia, Inter nie wzmonił pierwszej jedenastki żadnym pilkarzem. Kompany, jelsi mialby przejsc do Interu, to po sezonie, tak samo Julio Cesar i Ederson. Costam slyszalem, ze Cambiasso namawia jakiegos argentynskiego obronce do przejscia do Interu, ale narazie o tym cicho. Czyzby ludzie z zarzadu doszli do wniosku, ze nasza obrona nie wymaga wzmocnien :?: No to gratuluje, i zycze sukcesow w sezonie 05/06, bo w takim razie, w tym juz duzo nei ugramy...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Kujon »

Z tego co się ostatnio słyszy, to ma dojść tylko CESAR...nikt z zarządu nie widzi gdzie my mamy dziury, a szkoda...
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Szycha »

Scpn pisze:ehh zapowaidała sie transferowa goraczka, a przez 19 dni stycznia, Inter nie wzmonił pierwszej jedenastki żadnym pilkarzem. Kompany, jelsi mialby przejsc do Interu, to po sezonie, tak samo Julio Cesar i Ederson. Costam slyszalem, ze Cambiasso namawia jakiegos argentynskiego obronce do przejscia do Interu, ale narazie o tym cicho. Czyzby ludzie z zarzadu doszli do wniosku, ze nasza obrona nie wymaga wzmocnien :?: No to gratuluje, i zycze sukcesow w sezonie 05/06, bo w takim razie, w tym juz duzo nei ugramy...
Esteban namawia Mascherano ( niewiem czy dobrze napisałem). Koleś grał na Olimpiadzie i jest doobry ;) A więc Cambiasso mam nadzieje, że jesteś dobrym dyplomatą. To Mascherano jeszcze Luisao i będzie si. Mam nadzieje, że jeszcze Matrix się odnajdzie ;)
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

no zawsze można pomażyć... ale ja sobie wyobrażam co by się działo z Macherano i Cambiasso w środku VdM na prawej i Deki na lewej... w środku obrony Cordoba i Luisao... to naprawde byłby skład na miarę Scudetto poza tym doświadczony a jednocześnie przyszłościowy... szkoda tylko, że to wszystko fantazje... Macherano pewnie wyląduje w Chelsea lub Realu, a Luisao do nas nie przejdzie... :evil: gdyby choć raz zarząd wykazał trochę inicjatywy w kierunku sfinalizowania tych transferów... :!:
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Scpn »

MAscherano dopadło Corinthias, i skoro udalo im sie namowic Teveza, to i Mascherano pewnie sie uda. Czyli kolejny dobry pilakrz o ktorym mozemy tylko pomarzyc. To teraz zostaje walczyc o Luisao... Ehh, jakos brakuje mi spektakularnych transferow Interu, ale skoro te spektakluarne transfery nie dawały skutku, to chyba dobrze ze Moratti i społka, dali sobie z nimi spokoj...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Kujon »

Scpn pisze:spektakluarne transfery nie dawały skutku, to chyba dobrze ze Moratti i społka, dali sobie z nimi spokoj...
Vieri - sto pare bramek strzelonych dla nas, więc komentować nie trzeba
Toldo - teaz zniżka formy, ale jego transfer zwrócił się
Seedorf - grał bardzo dobrze, ale jak jego kariera się skończyła to wiemy
Ronaldo - może nic nie grał, ale zarobiliśmy na nim troszkę
Crespo - nastrzelał w LM, w serieA troszkę, ale sprzedaliśmy z zyskiem
Adriano - właśnie widzimy, jak się zwraca jego zakup :D

Mi się przypomina jeden niewypał

FARINOS - kupiony bodajże (możecie mnie poprawić bo niejestem pewien) za ok 17 mln euro, a w czerwcu odejdzie pewnie za free :/ :

Ale zarząd mógłby coś wreszcie kupić, bo okienko zaniedługo się zamknie a my zero zakupów...a każdy się zbroi :/
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Scpn »

Moze i grali dobrze, ale patrzac ogolnei na ten okres czasu, to malo nam ta ich dobra gra dala, bo poza p. UEFA i polfinalem LM, nie osiagnelismy wielkich sukcesow... Tak wiec taktyka kupowania gwaizd, mimo ich dobrej gry, efektow nie przyniosla...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

Mi się obecnie podoba polityka transferowa: praktycznie pozyskaliśmy Julio Cesara i Edersona. a do tego jest jeszcze mowa o Kompanym lub Luisao więc jest good. Sadze teżże w tym oknie transferowym należy sprzedac kilku zawodników oraz kupic max jednego:

wg mnie OUT:
:arrow: Cruz - i tak juz się nam nie przyda, z całym szacunkiem, ale mamy wielu juniorów lepszych od niego
:arrow: Kily - Odejscie Kiliego jest możliwe jedynie gdyby kupili dobrego, lewego pomocnika - nie lubię go ale jesli ma grac tak jak w Valencii to niech zostanie.
:arrow: wypożyczyć Beattiego i Marino
:arrow: niestety ale prawdopodobnie odejdzie Davids (choc mam przeczucie że zostanie)
:arrow: Ze MAria - dobry jest, ale po co nam on skoro jest CAPITANO -a za to co by za niego dostali mogą sprowadzić do Juniorów jakiś młodych brazylijczyków


wg mnie IN (jeden z nich):
:arrow: Vicente - transfer raczej niemożliwy, ale kto zabroni mi marzyć
:arrow: Bonera - patrz wyzej (choć on mógłby być w naszym zasięgu, ale znając nasz zarzad...)
:arrow: Taddei - ten kolo może czasami do nas zawędrować - podobno poważnie się o niego staramy
:arrow: Jankulovski - dobry gościu, ale przejdzie do Milanu (JUŻ im nawet bramki strzela ;))
:arrow: S. Fiore - można się go spodziewać (kłótnie w Valencii, a oprócz tego kolego Mancio), ale jesli za VDM to stanowcze NIE !!!
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

heh co do Julio Cesara i Edersona... podchodziłbym spokojnie... Moim zdaniem brak transferów jest z tego powodu, że 1) Mamy dość duże długi, a Morattiemu nie chce się juz ładowac dużej forsy w Inter - troche się chyba przez 11 lat bez sukcesów zniechęcił, 2) Zarząd moim zdaniem nie jest pewien czy Mancini poprowadzi nas w przyszłym sezonie... co za tym idzie po ewentualnym zwolnieniu będzie więcej środków dla nowego trenera i kolejna przebudowa skłądu :/ teraz trudno mówić o zagrożonej sytuacji Mancio... ale wystarczy 1-2 porażki, kilka remisów i wrócimy do tego co było na początku sezonu...
panxxx
Posty: 95
Rejestracja: 14 lut 2004, 12:46
Lokalizacja: Łobez
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: panxxx »

heh co do Julio Cesara i Edersona... podchodziłbym spokojnie... Moim zdaniem brak transferów jest z tego powodu, że 1) Mamy dość duże długi, a Morattiemu nie chce się juz ładowac dużej forsy w Inter - troche się chyba przez 11 lat bez sukcesów zniechęcił, 2) Zarząd moim zdaniem nie jest pewien czy Mancini poprowadzi nas w przyszłym sezonie... co za tym idzie po ewentualnym zwolnieniu będzie więcej środków dla nowego trenera i kolejna przebudowa skłądu teraz trudno mówić o zagrożonej sytuacji Mancio... ale wystarczy 1-2 porażki, kilka remisów i wrócimy do tego co było na początku sezonu...
Jeśli Mancini może być nie pewny swojej sytuacji to po co go zatrudnialiśmy? Przed sezonem, a nawet w końcówce ubiegłego każdy chciał szkoleniowca z Rzymu. Sądze, że raczej niepowodzenia nie wpłyną na decyzję o jego zwolnieniu (musimy zająć min. 4 lokate), bo będzie to normalny rok - czyli taki bez zwycięstw. Mam nadzieję, że Inter osiągnie coś wielkiego niekoniecznie w tym roku (Scudetto raczej odpada, pozostaje LM...) ale trzeba dać mu czas, a nie oczekiwać, że w ciągu roku zrobi z Interu piłkarską potęgę. Wątpię, też w te długi, jeśli by takie były to napewno Adriano, Oba itd. nie graliby, zawsze przed sezonem mamy pokrycie na ewentualne straty, dlatego takie myślenie chyba jest bez sensu, akurat w tym klubie. Jedyne co mi się nasuwa na myśl, to to, że Inter prowadzi oszczędną politykę transferwą, dlatego raczej nie kupimy, piłkarzy na sume 70 mln euro, jaka została przydzielona przed sezonem na transfery... Kupiliśmy gwiazde Boca, Burdisso za 4 mln i nawet nie ma możliwości regularnych występów, dlatego póki jest Matrix, Gamarra, czy Mihajlovic, to wątpie, żeby otrzymywali oni możliwość częstych wystepów, chyba, że nadejdzie plaga kontuzji, albo Puchar Włoch...
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Orzeu »

Mati nie bądź takim optymistą (ja albo inny kibic Interu w takim nastroju byłby pesymistą ale ten gość - mati - nie lubi Manciniego).

Ja sądzę że jest tak: 1) Moratti się opanował i zatrudnił jednego dobrego trenera na kilka lat.
2)Inter nie kupuje teraz zawodników bo Mancini nie chce wielu wzmocnień.
3)A poza tym nie sądze żeby Interowi zdarzyło się "TAK JAK NA POCZĄTKU SEZONU" kilka remisów i porażek (nie wiem gdzie ty widziałeś te porażki :/ )
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: mati »

chodziło mi o to, ze porażki mogą przyjść... :roll: a na pewno takie będą, bo niemożliwym jest nieprzegrać żadnego meczu w sezonie (gdybyśmy nic nie przegrali na 95% mielibyśmy LM i Puchar Włoch!) Co do Manciniego nie ukrywam, ze nie pałam do niego sympatią - miałbyć wielkim zbawieniem i nadzieją, też się cieszyłem gdy obejmował stanowisko szkoleniowca, ale to chyba nie jest ten człowiek... :| sprowadza kolesiów z Lazio na dodatek ma zamiar oddać Pandeva za Cesara co jest śmieszną transakcją... jednak jest jeszcze za mało doświadczony... coprawda gramy ładną piłkę, i to są pozytywy, ale zawsze budowę drużyny zaczyna się OD TYŁU! trudno to zrozumieć zawodnikowi, który całe życie strzelał bramki :/
Mimo wszystko musze wam przyznac rację... napewno do końca tego sezonu i przynajmniej do połowy następnego Mancini zostanie u nas... pytanie tylko, jeżeli w następnym sezonie po kolejnych nieudanych transferach i sprowadzaniu starych dziadków dalej nie będzie wyników napewno Morattiemu skoczy sie cierpliwość... najlepiej byłoby załatwić sobie "pierwokup" Prandelliego gdy ten podpisze kontrakt z Fiorentiną (w Anglii istnieje taka umowa między MUpets i Boltonem, w przypadku zwolnienia Fergusona, Allardyce, automatycznie zostaje Czerwonym Diabełkiem ;) )
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: Winiar »

mati pisze:chodziło mi o to, ze porażki mogą przyjść... :roll: a na pewno takie będą, bo niemożliwym jest nieprzegrać żadnego meczu w sezonie (gdybyśmy nic nie przegrali na 95% mielibyśmy LM i Puchar Włoch!)
Znając nasze szczęście mniej niż 95 % :( Cały czas mam w pamięci dwa remisy w LM z Milanem,a mimo to odpadnięcie :twisted:

A co do transferów. NIE WIERZĘ, ŻE MANCIO NIE WIDZI DZIUR W NASZEJ OBRONIE !! Ja liczę jeszcze na jakieś 2 transfery( jeden obrońca + pomocnik) I hope, że się nie zawiodę :)
BartFCI

Wzmocnienia w zimie ?

Post autor: BartFCI »

mati pisze:A co do transferów. NIE WIERZĘ, ŻE MANCIO NIE WIDZI DZIUR W NASZEJ OBRONIE !! Ja liczę jeszcze na jakieś 2 transfery( jeden obrońca + pomocnik) I hope, że się nie zawiodę :)
No zgadzam się z tobą mati ..... Nawet ślepy to mógłby zauważyc , widać to gołym okiem . Nie wiem dlaczego nie kupiliśmy jeszcze żadnego dobrego obrońcy do 21 stycznia.... Za 10 dni koniec okienka transerowego a my 'stoimy' w miejscu .... :/
ODPOWIEDZ