Julio Cesar - następca Toldo ???

To co każdy kibic lubi...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Orzeu »

jesteś pewien ?? bo mi się coś zdaje że w czerwcu mu się kończy, ale nawet jeśli nie to i tak nasi go raczej sprzedadzą. A Julio Cesar wg mnie jest o klase lepszy od freya, widzieliście jak Julio Cesar bronił na COPA ??? :D :D :D takiego bramkarza nam trzeba. przecież Frey nawet nie zagrał w reprezenatcji.
Obrazek
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Winiar »

Ja nie wiem kogo bym wolał... Na Copa America jakoś nie zwracałem uwagi na Julio Cesara, no bo w sumie ze względu na późną porę rzadko oglądałem mecze. Ale na temat Freya mogę powiedzieć, że jest na pewno dobrym bramkarzem. Poza tym bardzo go lubie, jest chyba moim ulubionym golcziperem :D:D Wiem, że nie można się kierować zbytnio sympatiami, ty;ko umiejętnościami, ale Frey takowe też posiada :) Poza tym jest jush obyty w Serie A i grał jush w Interze. Choć jak mówią 2 razy się do tej samej rzeki nie wchodzi....
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Slepy »

Frey to rowniez i moj uluibiony bramkarz. W sumie duza przewage nad Cesarem daje mu olbrzymie jak na ten wiek doswiadczenie w Serie A.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: mati »

już pozyskaliśmy Julio Cesara wiec Frey zrobi karierę gdzie indziej :/ tak czy owak ja bez wachania wybrałbym lepszego, bardziej doświadczonego, kochającego nasz klub Freya, i pytanie jak miał zagrac w reprezentacji ?? skoro tam z Coupetem, Barthezem i Landreau nie ma najmniejszych szans ??
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Andy »

Ja wole jednak zdecydowanie Cesar'a :wink: !!! A dlatego , że widziałem jego pare udanych interwencji na COPA i nietylko :grin: :!: Jets on dla mnie najważniejszy , a Frey - zdarzają mu się czasami takie błędy jak Carollowi z Man Utd :/ :!: I na dodatek bez sensu było by ściągać bramkarza który u nas już grał ( najpierw go pozyskujemy , później sprzedajemy za grosze , a teraz znowu mielibyśmy go ściągać :roll: ) - NIE !!
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Orzeu »

Andy pisze:Ja wole jednak zdecydowanie Cesar'a :wink: !!! A dlatego , że widziałem jego pare udanych interwencji na COPA i nietylko :grin: :!: Jets on dla mnie najważniejszy , a Frey - zdarzają mu się czasami takie błędy jak Carollowi z Man Utd :/ :!: I na dodatek bez sensu było by ściągać bramkarza który u nas już grał ( najpierw go pozyskujemy , później sprzedajemy za grosze , a teraz znowu mielibyśmy go ściągać :roll: ) - NIE !!
ZgAdzam się z tobą Andy - Freya sentymentem nie darze, bo wg mnie jak on miałby przyjść, to wolałbym już Toldo żeby grał dłużej. po prostu ten gościu mi się dobrze nie kojarzy (wisła - Ac Parma kilka lat temu, kilka bramek wpuszczonych w tym sezonie w lidze mistrzów)

A Julio Cesar - gościu po prostu masakra - NA COPA ciągnął takie sety że aż szczena opadała :D, jeszcze te karne - pamiętam jak komentator mówił, że gdyby nie on, to Brazylia by na pewno nie zdziałała tyle na ty ch mistrzostwach.

EDIT: a poza tym to doświadczenie w lidze włoskiej jest niezbyt potrzebne, bo przecież on i tak ma tylko bronić strzały i wybijać piątki no nie ??
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: mati »

No ja nadal stawiam na Freya :D jak widać zdania podzielone... ale to nie my zadecydujemy co będzie w nowym sezonie... ale napewno sa to zawodnicy o zbliżonej klasie... ani jeden ani drugi nie przewyższa znacznie konkurenta :/
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Slepy »

Jedno, co przemawia za Cesarem, to fakt, ze wedle moich odczuc moglby wniesc swierzosc do zespołu. Frey na pewno tego nie zrobi.
Pieklo
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2005, 22:50
Lokalizacja: Pyskowice

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Pieklo »

dobry utalentowany bramkarz ale ja jako następcę Tolda w Interze widziałbym Freya
Pieklo
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Andy »

A co powiedzielibyście na Kameniego z Espanyolu :D :?: :?: Jest jeszcze młody , ma 22 lata i bardzo dobrze się spisuje :wink: (choćby można dać przykład jak pięknie bronił z FC Barceloną :twisted: :!: ).Tylko mi nie mówcie , że nie zaaklimatyzował by się , czy też słabo broni :roll: - widziałem jego pare interwencji i aż szczena mi opadła :80: :!: Jedno jest pewne po tym sezonie odejdzie do jakiegoś większego klubu , może być to Man Utd , który interesuje się młodym bramkarzem :grin:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: mati »

Oferte z Manu już odrzucił, teraz wraz tym środkowym obrońca espanyolu (nie pamiętam jak sie nazywał) ma przejść do Arsenalu, znając życie i Arsena Wengera to pewnie już kończą pertraktacje... :grin: i tylko formalność dopełni się w czerwcu...
Inter raven
Posty: 15
Rejestracja: 14 lip 2006, 13:15
Lokalizacja: Kraków

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Inter raven »

INTER POWINNIEN PATRZYC TEZ ZA NOWYM BRAMKARZEM .KIM ZDECYDOWANIE LEPSZYM I OBDARZONYM DUZYM REFLEKSEM.MYSLE ZE TO TEZ POWINNIEN BYC ZAKUP NA NAJBLIZSZY SEZON.POTRZEBNY JEST BRAMKARZ!!!!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Woo-cash »

Chlopie kurwa co Ty masz z tym caps lockiem... Nie umiesz go wylaczyc czy jak ?
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
siatkarze
Posty: 15
Rejestracja: 6 kwie 2009, 11:13
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: siatkarze »

Inter raven pisze: INTER POWINNIEN PATRZYC TEZ ZA NOWYM BRAMKARZEM .KIM ZDECYDOWANIE LEPSZYM I OBDARZONYM DUZYM REFLEKSEM.MYSLE ZE TO TEZ POWINNIEN BYC ZAKUP NA NAJBLIZSZY SEZON.POTRZEBNY JEST BRAMKARZ!!!!
Widać że to post z 2006 roku. Ciekawe czy autor tego postu myśli nadal tak jak myślał :)
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Filip© »

a Ty po co odgrzewasz stare kotlety?
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Jedrula »

Filip w sumie dobrze, że odświeżył ten temat, bo można sobie poczytać te wszystkie opinie wątpiących w to, że Julio Cesar będzie wielkim bramkarzem :)
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
RdK.
Posty: 626
Rejestracja: 8 lut 2006, 13:52
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: RdK. »

No, tak jak dla przykładu ten Krwawiący Cwaniaczek z Piekar Śląskich...
Obrazek
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Darek »

rdk pisze: No, tak jak dla przykładu ten Krwawiący Cwaniaczek z Piekar Śląskich...
On w tych czasach był tylko zwykłym sezonowym napinaczem który uznawał za dobrych graczy wyłącznie grajków  wychwalanych przez Szpakowskiego w czasie transmisji tvp2 :-)
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: MiRas. »

rdk pisze: No, tak jak dla przykładu ten Krwawiący Cwaniaczek z Piekar Śląskich...
Nie mogę mieć wątpliwości przed przyjsciem kogokolwiek? ;>
Darek pisze: On w tych czasach był tylko zwykłym sezonowym napinaczem który uznawał za dobrych graczy wyłącznie grajków pokroju Christiano Ronaldo :-)
Do takiego sezonowca jak Ty, to mi dalej niż daleko ;)

P.S. Sam jesteś CHristiano.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Raffal »

ciezko okreslic czy ktos sie sprawdzi zwłaszcza na tak odpowiedzialnej pozycji jak bramkarz

warto też przypomnieć sobie że początki tak wspaniałe też nie były bo o ile refleks i umiejetnosci techniczne byly zawsze bardzo dobre to o ile pamietam na poczatku to co rzut wolny to bramka była :)
Sciana
Posty: 33
Rejestracja: 18 mar 2012, 12:27

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Sciana »

Jak dla mnie Julio Cesar może grać w Interze jeszcze długo. Pamiętajcie o tym co zrobił dla nas i ile nam dostarczył emocji. Jest już stary ale refleks jeszcze ma, więc nie ma co spisywać go na straty :)
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Blablarzynca »

Uwielbiam gościa. Widać, że strasznie mu zależy na Interze, na dobrej grze, na tym, by Inter wygrywał. Od dwóch sezonów gra w kratkę, zdarzają mu się słabsze momenty, ale to wciąż bramkarz światowej klasy, stać go jeszcze na to, by znowu być nr 1 w europie. Tylko pytanie, czy nie lepiej byłoby go sprzedać, wyciągnąć dobrą kasę. JC jest drogi w utrzymaniu, a na zmienników nie możemy narzekać. Można wykupić Vivianiego, Castelazzim można obsadzić ławkę.
all in the game, yo, all in the game
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: magneto86 »

Ja bym go zostawił, ale Viviano trzeba wykupić bo nie Julio nie ma konkurencji....
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: sampam »

Nie ma nic gorszego dla pilkarza, a szczegolnie bramkarza niz "grzanie lawy". Podobno Viviano predzej trafi do Violi, o ile "incredibile boruk" odejdzie:D Cesar mial wzloty i upadki, jak kazdy pilkarz w tym sezonie.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: magneto86 »

sampam pisze: Nie ma nic gorszego dla pilkarza, a szczegolnie bramkarza niz "grzanie lawy". Podobno Viviano predzej trafi do Violi, o ile "incredibile boruk" odejdzie:D Cesar mial wzloty i upadki, jak kazdy pilkarz w tym sezonie.
A kto mówi, że to nie on byłby nr 1 i wygryzł Julio :) Kto wie ?
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: sampam »

Skoro mlodzi przez sezon nie potrafili wygryzc starych z pola...Coz, nie kazdy jest Fabianskim albo Kuszczakiem.
Nie ogladam regularnie Viviano w akcji, ale chyba furory nie zrobil.
Ostatnio zmieniony 7 maja 2012, 20:11 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ