Julio Cesar - następca Toldo ???

To co każdy kibic lubi...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Orzeu »

Julio Cesar, bramakrz Flamengo, jesat coraz bliżej tego by w styczniu trafić do Interu. Agent piłkarza wczoraj poinformował: "Będzie we Włoszech po Świętach."

Potwierdza to ojciec piłkarza: "Julio prowadzi negocjacje z dużym włoskim klubem i wszystko ejst na dobrej drodze. Po Świętach będzie we Włoszech. "

Julio Cesar ma przejść do Interu gdzie miałby zostać następcą Francesco Toldo.
co o tym myślicie??? wg mnie to bardzo dobra wiadomość, bo Julio Cesar nadawałby się do Interu. Jest to znakomity bramkrarz (patrzcie Copa America) i sądze że byłby większym wzmocnieniem od Seby Freya, a do tego jest również młody.
A WY JAK UWAŻACIE ??? Kogo byście woleli ???

weźcie pod uwage to że Julio przyszedł by za darmo, aczkolwiek mógłby u nas występować dopiero od nastepnego sezonu.

Julio, Vicente, Bonera - tej trójki nam trzeba :D
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: mati »

orzeu pisze:
Julio, Vicente, Bonera - tej trójki nam trzeba :D
chłopie marzenia :D no ten cesar tylko możłiwe że przyjdzie... ale ja sie w sprawie bramkarza wstrzymuje od głosu już mam sieczke w głowie najpierw Frey teraz Frey jest cienki potem ten Cesar ja go w życiu na oczy nie widziałem ... znając życie wszystko zostanie po staremu i jeszcze ze 3 lata Toldo u nas pociągnie... :/ :grin: a potem sie okarze że tyle huku o nic było :roll: :wink:
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Orzeu »

mati_fci pisze:
orzeu pisze:
Julio, Vicente, Bonera - tej trójki nam trzeba :D
chłopie marzenia :D najpierw Frey teraz Frey jest cienki :
to są moje marzenia - owszem. a kto tu powiedział że Frey jest cieńki, przeciez ja powiedzialem tylko że Cesar jest od niego lepszy. Frey jest dobrym bramkarzem. a do Cesara, Julio Cesara - to jest on bramkarzem podobnym do Toldo (chodzi o grę). Czyżbys nie oglądał Copa America?? bo on na tym turnieju bronił.

A co do tych marzeń to:
:arrow: Julio najprawdopodobniej do nas przejdzie
:arrow: O Vicente juz od dawna jest głośno (rzekomo kily + kasa i jest nasz)
:arrow: a o Bonerze tez pojawiły się niedawno spekulacje (Gamarra, Pasqualle + 2 mln Euro)

Sądze, ze są to realne marzenia...
PS. choc nie wierze w przyjście wszystkich trzech, ale podejrzewam że dwójka z nich może do nas zawitać.

EDIT: faktycznie - w moim przypadku - chciałem Freya, ale wtedy gdy nie wiedziałem że Julio Cesar jest w zasięgu naszych rąk.
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: mati »

ależ żebyś mnie źle nie zrozumiał :grin: nie mam do Ciebie najmniejszych pretensji... ja też bym chciał tą trójkę... tylko zaobserwowałem (uogólniając) wśród kibiców Interu to, że na początku byli wobec Freya niemal bezkrytyczni (co tu dużo będe mówił byłem jednym z tych kibiców :wink: ) ale teraz nadszedł naprawde moment refleksji bo pojawił się Julio Cesar...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Kujon »

Ja na początku też byłem wielkim zwolennikiem FREY'a, ale jak zobaczyłem pare razy skróty na raiuno, i jak on broni to mi się go odechciało nagle....Julio Cesara pamiętam z CA, tam bronił świetnie, więc on by był idealny na bramke w dodatku za darmo (!!) (myśle że ten czynik zaważy na wszystkim)

A co do Bonery...to czemu uważacie że to marzenia ?? Parma bez pieniędzy chętnie się go pozbędzie, a my go możemy przygarnąć, młody, dobry, obyty w serieA i pucharach, wszechstronny, idealny następca Cannavaro....nic tylko brać :d

A jeśli chodzi o Vicente to bardzo wątpie, że do nas dojdzie....
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Karol1908
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:53
Lokalizacja: Starachowice

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Karol1908 »

Niedawno chciałem Freya ale jak widzę te bramki jakie wpuszcza to sam nie wiem :/ Możliwe że w tej chwili od niego jest lepszy Carini lecz Fabian nie udowodnił na co go stać, bo co można pokazać w 2 meczach? Niech się sprawą bramkarza zajmią ludzie którzy wiedzą o wiele więcej od nas tylko żeby to nie był jakiś obiecujący talent bo takich to mam już dość...
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: mati »

oczywiście sprowadzenie Bonery przez taki klub jak nasz w normalnych warunkach było by możliwe... ale jest to marzenie dlatego, że mamy taki a nie inny zarząd który NIE postawi na żadnych młodych i porządnych zawodników (Bonera, Vicente, Jankulovski - patrząc z persepktywy naszej kadry to jest młody zawodnik, Kompany - jak by sie ograł byłby dobry, ale trzeba go zaklepać) Który z w/w transferów jest niemożliwy ?? żaden, ale przy naszym zarządzie i zwlekaniu mają one conajwyżej 15% szans... gdybyśmy byli tak sprytni i szybcy jak juve czy milan można by powiedzieć, że Ci zawodnicy zawitają u nas na 90%...a rzeczywistość jest niestety inna...
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Szycha »

Jestem za Freyem bo niewiem ile ten Julio ma lat. Za Freyem jest też to, że już zna Inter i kilka latek broni w Serie A ( czyt. sprawdzona marka :wink: ). Boje się, że Toldo pójdzie do Arsenalu, a wtedy nikt im nie podskoczy zobaczycie :|
Boro_FCI

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Boro_FCI »

a ja sie z toba drogi MICHU nie zgodze :/

ja kce Julio Cesara
jak bedzie bronil tak jak w CopaAmerica to ja jestem absolutnie ZA

p.s
dobry kolega , nowy stary kolega dla Adriano by sie przydal , w koncu niezbyt ma tych swoich rodakow u nas ;)
Norbas
Posty: 134
Rejestracja: 29 sty 2004, 01:59
Lokalizacja: Warszawa

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Norbas »

Julio Cezar ma 25 lat , tak jak Frey. Brazylijski bramkarz świetnie bronił w Copa ale czytałem gdzieś później że w lidze brazylijskiej wiodło mu się dużo gorzej i Flamengo było w strefie spadkowej z dużą ilością straconych bramek. Frey wcale nie jest lepszy od Toldo to napewno , Parma traci mase bramek. Hmmmm ja jestem za Cesarem bo Adriano bedzie mial kolege , nastepnie Cezar wprowadzi pewną świerzość do skłądu bo Frey jest już oklepany.Na koniec to to że Brazylia to Brazylia , uwielbiam Brazylijczykow za ich milosc do piłki , myśłe że Cezar wprowdzi do drużynywiecej zapału i chęci. Tyle
Mam jedną pierdoloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę puść to na antenie
Powiem ci że to fakt
Powiesz mi że to obciach
Pierdolę cię
I tak rozejdziesz się po łokciach
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Szycha »

A czy koledzy zapomnieli już o Carinim :wink: O nim też już było głośno :twisted:
Kily

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Kily »

Wg mnie najlepszym wyborem na bramkę byłby Morgan De Sanctis. W dużej mierze dzięki niemu Udinese jest w tej chwili 3. w tabeli i traci bardzo mało goli. Do tego jest stosunkowo młody (27 lat), a z tego co się orientuję po sezonie kończy mu się kontrakt, więc jest okazja by ściągnąć go za free. A jeśli chcemy bramkarza już w styczniu, to Udinese na pewno nie wymagałoby dużych pieniędzy. Poza tym z tej samej drużyny bardzo chętnie zobaczyłbym w barwach Nerazzurrich Jankulovskiego, który idealnie pasowałby na naszą kulejącą lewą obronę. Ostatnim moim marzeniem jest Walter Samuel, którego Real wręcz chce się pozbyć - wszystko przez to, że w Primera Division można mieć tylko trzech graczy spoza UE, a do Madrytu prawdopodobnie zawita Robinho - a my ponoć się nim interesujemy. I to by było na tyle...

Co do wyboru z pośród czwórki: Julio Cesar, Toldo, Frey, Carini - to takbym ich uporządkował w kolejności od najlepszego do najgorszego:

1. Julio Cesar.
2. Carini.
3. Toldo.
4. Frey.

Franzuza nie chcę, bo on choć potrafi bronić, to popełnia takie kiksy, że szkoda słów (pamiętacie jak mu Kosowski strzelił?), a poza tym jest zbyt himeryczny.
Kujon pisze:[...]A co do Bonery...to czemu uważacie że to marzenia ?? Parma bez pieniędzy chętnie się go pozbędzie, a my go możemy przygarnąć, młody, dobry, obyty w serieA i pucharach, wszechstronny, idealny następca Cannavaro [...]
Bonera jest znacznie lepszy na prawej obronie niż w środku. A gdybyśmy go kupili, to Javier pewnie biegałby na lewej obronie. Ale mimo to bardzo chciałbym młodego reprezentata Włoch w Interze.
BartFCI

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: BartFCI »

Kily pisze:Wg mnie najlepszym wyborem na bramkę byłby Morgan De Sanctis.


No Kily zgadzam się z tobą .... Jego umiejętności nie są gorsze od bramkarzy których mamy pozyskać typu: Julio Cesar , Frey itd.
A co do Julio Cesara nie jestem przekonany do tego gościa , może i dobrze wypadł na Copa America , ale nie wiadomo jak by zaklimatyzował się u nas. Więc moim zdaniem lepiej sprowadzić " Morgana " , ponieważ gra już we włoskiej lidze nie musielibyśmy czekać na dobre występy w wykonaniu tego bramkarza.


P.S. W jakim klubie obecnie gra Julio Cesar ??
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: MiRas. »

Julio Cesar gra we Flamengo... ale ja także mam wątpliwości co do tego stróża naszej bramki... nigdy nie widziałem go w akcji... zresztą Burdisso też miał być ratunkiem na naszą pomoc, tymczasem zabawia kolegów z ławki podczas meczy...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Orzeu »

a co sądzicie o tym, ze Adriano rzekomo chciałby przenieść się do Realu. uważam to za bzdurę, lecz ta informacja pojawia się na wielu stronach i sam juz nie wiem co o tym sądzić.

FORZA ADI
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Andy »

Przecierz Adriano wielokrotnie już podkreślał i wypowiadał się na temat swojej przyszłości :D ( która jest oczywista => zostaje w Interze ;) !! ) , a wszelkiego rodzaju informacje na ten temat bym lekcewarzył 8) ( kolejne ploty :!: )
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
The Cyc
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2004, 16:05
Lokalizacja: Nowe Miasto

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: The Cyc »

Ja mysle że w styczniu nikogo nie kupimy. Fachetti zapowiadał że nie mają żadnych planów kupna nowych zawodników.
Co do bramkarza to De Sanctis jest dobrym zawodnikiem, w skrótach meczów serie a prezentował się dobrze, a patrząc na statystyki to wydaje się wręcz idealny. Ja myśle że jednak najlepszy rozwiązaniem byłoby kupno Cesara
Forza Inter!!
Citka

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Citka »

eh.... po co kolejne transfery? lepiej by posprzedavali tych co sa nam niepotrzebni czyli C.Zenetti,Kily,Fontanai inni i moze kupic kogos porzadnego na lewa strone obrony a tak to zostawic w spokoju wszystko przecierz skald mamy dobry tylko wykorzystac tego niemozemy
Inter_Fan

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Inter_Fan »

wolałbym SEBASTIENA FREYA !!!
Szczupac_FCI
Posty: 57
Rejestracja: 16 wrz 2004, 18:19
Lokalizacja: Bielawa / Wrocław

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Szczupac_FCI »

Na następcę Toldo chciałbym Freya i żeby jeszcze kupili Vicente to by bylo OK :grin:
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Bart »

Skoro wszystko już jest ustalone i Cesar dołacza do nas po wypozyczeniu do Chievo, to nie ma co sobie zawracać głowy Freyem. Obawiam się tylko jak wiadomoć o rywalu wpłynie na formę Francesco Toldo :roll:
Szczupac_FCI
Posty: 57
Rejestracja: 16 wrz 2004, 18:19
Lokalizacja: Bielawa / Wrocław

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Szczupac_FCI »

Niewiadomo jeszcze kto w lato przyjdzie Frey czy Cesar ja dużo bardziej wolałbym Freya.
Citka

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Citka »

Co z tego ze po sezonie przyjdzie Julio Cesar jak i tak bedzie bronil Toldo ? :/ a jest jeszcze Carini i Fontana :/
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Orzeu »

TOLDO nie bedzie bronił bo mu się skończy kontrakt i go z wielką czcią pożegnają w Mediolanie - podziękują mu za wspaniałą grę, a on sam zapisze się na zawsze w annałach piłki w Interze.

Bo jak myślisz - czy jest sens, aby proponować kontrakt 33 latkowi gdy ma się już młodego wspaniałeho J. Cesara ???
Obrazek
Citka

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Citka »

ja bym z nim podpisal specjalnie kotrakt jesli ktos by dal kase :P hehe a dokaldnie kiedy mu sie konczy ten kontrakt ?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Orzeu »

30 czerwca 2005
Obrazek
ostry

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: ostry »

uwazam że J.Cesar bylby godnym zastepca toldone
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Slepy »

ja i tak chyba wole Frey'a :roll:
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: mati »

ja też wole freya... Cesar jest za mało doświadczony... czy napewno będzie kimś wielkim :?: wątpie w to... a Inter potrzebuje wyłącznie wielkich piłkarzy... natomiast Frey przez cały czas rozwija sie kocha nasz klub z pewnością wróciłby tu :D
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Bart »

orzeu pisze:30 czerwca 2005
Toldo ma kontrakt do 2007, więc tak szybko go nie pożegnamy. Chyba, że obie strony się porozumieją.
ODPOWIEDZ