Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: PepeBergomi »

Krhin i Destro chyba beda wypożyczeni do Lecce.
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Pablusso »

Bardzo dobrze, ze ida na wypozyczenia, bo przynajmniej beda mieli szanse pograc. Chociaz nie wroze im zrobienia specjalnej furory, zwlaszcza temu drugiemu, ktorego wedlug mnie wielu tutaj przecenia. Duzo ciekawszym zawodnikiem z Primavery, przynajmniej dla mnie, jest Alibec. Obi tez powinien powoli pukac do bram pierwszego zespolu, bo talent ma ponad przecietny.

Zeby nie bylo offtopu: Jesli faktycznie przyjdzie ten co marszczy rano, nie wyobrazam sobie, zeby zostal Muntari. I bez niego lawka bedzie palila Motte czy Dejana. To samo tyczy sie Manciniego i Quaresmy. Chociaz akurat Benitez zawsze preferowal gre skrzydlami wiec nie wiem jak bedzie u nas chcial zespol ustawiac.

Burdisso pewnie nie wroci, wiec nie ma co mowic o jego odejsciu, Matrix powinien zostac chocby po to, zeby mial kto Mario po lbie czasem pieprznac.
Obrazek
sig by Orzeu
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Michal_fci »

Tacy pilkarze jak Marco, Cordoba czy Toldo powinni siedziec do konca kariery bo to sa ikony klubu...  A pierwsze co to Manciniego sie pozbyc, Muntara jeszcze przeboleje ale Manciniego juz nie ale obaj powinni poleciec. I byle nie dawali Maicona za Benzeme bo jakos go nie widze w Serie A
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Pablusso »

Podstawowa sprawa: Kto rozsadny wymieni obronce za napastnika, w sytuacji, kiedy i bez Benzemy mamy problem bogactwa w ataku? Dlatego tez sadze, ze te wszystkie plotki zwiazane z Kuytem i Torresem sa wyssane z palca. Chyba, ze 4 z przodu mamy grac.
Obrazek
sig by Orzeu
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Michal_fci »

Jedynie Torres moglby przyjsc ale tez nie koniecznie wole VdV bo Wes moze miec kontuzje i znowu beda obawy przed meczami... Dla mnie powinni sie skupic na Maiconie zeby zostal, a jesli wierzyc w to co sie czyta to Maicon odejdzie tylko jak Moratti bedzie tego chcial wiec raczej zostanie, ale to jest pilka mysle ze 30-40 mln sklonilo by Morattiego do sprzedazy go, tym bardziej ze co chcial Massimo to wygrali wiec juz tak bardzo nie bedzie chcial zatrzymac zawodnikow a troche zarobic 
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Dzyl »

Jeżeli Moratti sprzeda Maicona to w jego miejsce można by sprowadzić prawego obrońcę Ajaxu - Van Der Wiela. Jest młody i gra bardzo dobrze, w reprezentacji również radzi sobie dobrze. Wtedy można by przesunąć Zanettiego na lewą stronę obrony. Myślę że Van Der Wiel byłby idealnym następcą Maicona. Ale jednak mam nadzieję że Moratti jest na tyle rozsądny i nie sprzeda Maicona. Benzema ? Nie potrzeba nam napastników, chyba że Mario by odszedł w co wątpię bo Moratti go raczej nie sprzeda.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Jaszczu91 »

Maicon zostanie w Interze. Po tym co pokazał w meczu z Juventusem po strzeleniu bramki po prostu nie może odejść... Ostatnio na konferencji prasowej wypowiadał się że nie ma zamiaru odchodzić i może opuścić Inter tylko wtedy gdy Moratti będzie chciał go sprzedać.   
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
kolus
Posty: 248
Rejestracja: 3 sty 2009, 17:07
Lokalizacja: Lublin

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: kolus »

Jezeli Moratti ma poukladane w glowie to zostawi sklad ten co gral ewentualnie by mogl sprzedac 1 z pierwszej 11 ale nie kluczowego jak Wes czy Eto. Na sprzedac Mancini, Muntari, Suazo. A Rysio ja bym dal mu szanse ostatnia bo szkoda zeby odszedl bo on potrafi grac a raczej potrafil.
ARKADIO22
Posty: 271
Rejestracja: 17 sty 2009, 22:08
Lokalizacja: Beskid Żywiecki

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: ARKADIO22 »

Burdisso,Muntari niech idą gdzie chcą no i oczywiście Ryszard już za dużo tych ostatnich szans... za to jeszcze jedną dał bym Mansiniemu a nuż przypomni sobie jak się gra... Młodzi na wypożyczenie aby zbierali szlify... I będzie GIT :-D
NON CONTA LA DISTANZA , CONTA SOLO LA FADE!!

              INTERNAZIONALE 1908 MILAN
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: ricardo »

Wg. mnie powinni się pozbyć Muntara i oczywiście Ryśka
novi92
Posty: 14
Rejestracja: 19 paź 2008, 22:26
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: novi92 »

jak dla mnie Muntari i Mancini na sprzedaż to na pewno, no a Maicon musi zostać, nie widzę lepszego wyjścia
arokPoland
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2010, 15:12

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: arokPoland »

To że odejdzie Muntari czzy Burdisso to pewne, Quaresma i Mancini na razie są kandydatami do sprzedarzy lub wypożycznia, jeśli odejdzie Maicon to będzie duży problem bo robi praktycznie cała gre na skrzydle. Transfery do klubu powinny być przeprowadzone już przez Beniteza, Torres Milito Eto to byłby najlepszy atak Europy, i jakiegoś młodego obrońce tak na przyszlość bo obecnym lata płyną
maciek8
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2010, 21:35

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: maciek8 »

Mysle tak : na sprzedarz to Quaresma Mancini Burdisso i Suazo do wypozyczenia khrin i destro a do kupienia to kolarov , mascherano, agger , wiliam gallas van der vaart lub mate a pozatym gdyby sprzedali maicona to do obrony by mogl przyjsc Sagna, Clichy , Kolarov , Bale czy jose bosingwa ;]
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Hanys »

maciek8 zastanów sie nad odmlodzeniem obrony--> W.Gallas
ale reszta nie taka zła tylko po co w miejsce 1 bocznego obroncy 4 odrazu???
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Pablusso »

arokPoland pisze: Torres Milito Eto to byłby najlepszy atak Europy
Ozlocilbym trenera, ktory potrafilby w odpowiedni sposob poukladac tych trzech zawodnikow na boisku, zeby sobie nie przeszkadzali. O ile Mou pokazal, ze mozna Eto'o zaprzegnac do morderczej pracy w obronie, o tyle Torres i Milito predzej by sie na boisku pozabijali w walce o pilke. Jezeli ktos mialby przyjsc do ataku, to tylko i wylacznie z predyspozycjami do gry rowniez w pomocy a nie tylko na szpicy, bo te juz mamy obsadzona.
Obrazek
sig by Orzeu
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Omen »

Jeśli chodzi o to kto by miał opuścić nasze szeregi zdecydowanie stawiam na Quaresme.Po prostu nie sprawdził się.Trzeba też definitywnie pozbyć się takich piłkarzy jak Burdisso czy Mancini a na wypożyczenie dać Khrina.Nie możemy dopuścić żeby odszedł ktoś z pierwszej "11" pozyskać lewego obrońce i środkowego pomocnika (Kolarov,Mascherano?) i nieco odmłodzić nasz skłąd najlepiej jakimś młodym Włochem żeby nie stać się drugim Milanem.Wtedy możemy kontynuować passe wielkiego Interu!
:szal:
o0Mietek0o
Posty: 18
Rejestracja: 5 sie 2009, 22:26

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: o0Mietek0o »

Pablusso pisze:
arokPoland pisze: Torres Milito Eto to byłby najlepszy atak Europy
Ozlocilbym trenera, ktory potrafilby w odpowiedni sposob poukladac tych trzech zawodnikow na boisku, zeby sobie nie przeszkadzali. O ile Mou pokazal, ze mozna Eto'o zaprzegnac do morderczej pracy w obronie, o tyle Torres i Milito predzej by sie na boisku pozabijali w walce o pilke. Jezeli ktos mialby przyjsc do ataku, to tylko i wylacznie z predyspozycjami do gry rowniez w pomocy a nie tylko na szpicy, bo te juz mamy obsadzona.
Teoretycznie byłoby to możliwe w ustawieniu 4-3-3 co pokazał np Guardiola w zeszłym sezonie w Barcie ustawiając Henry'iego jako fałszywego napastnika/skrzydłowego.Taką rolę mógłby spełniać Milito dlatego że mógłby schodzić ze swoim ulubionym zwodem :-D do środka (Henry używał nawet tego samego patentu,oglądaliśmy nawet taką sytuację w wykonaniu Il Principe,m.in. w meczu ze Sieną u siebie),po drugiej stronie Eto'o jako skrzydłowy i środkowy napastnik Torres.Mimo takiej możliwości i tak uważam że Hiszpan jest nam całkowicie zbędny,mam 4 moim zdaniem świetnych napastników i nie potrzebujemy nikogo do tego kwartetu,nawet wyśmienitego Hiszpana.Pozdrawiam

                                                                                                                              FoRzA :inter:
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: kcpwwa »

kolus pisze: Jezeli Moratti ma poukladane w glowie to zostawi sklad ten co gral ewentualnie by mogl sprzedac 1 z pierwszej 11 ale nie kluczowego jak Wes czy Eto. Na sprzedac Mancini, Muntari, Suazo. A Rysio ja bym dal mu szanse ostatnia bo szkoda zeby odszedl bo on potrafi grac a raczej potrafil.
Powiedzcie mi,czy Suazo to juz definitywnie nie jest naszym pilkarzem,czy jest wciaz tylko wypożyczony? Moze troche jestem zaslepiony,ale przyznaje sie- Suazo jakos pasowalby mi do Interu, bylby dobrym uzupelnieniem dla naszych napastnikow, przy kontuzji ktoregos z nich. Szybki, z ciagiem na bramke... jesli dostaje dobre podanie,to moze zrobic z niego pozytek. Wiem,ze ostatnie sezony nie popieraja mojej teorii,ale wciaz uwazam,ze bardzo by sie nam przydal, nawet mimo wielu setek,ktore moglby popsuc :]
Zdecydowanie nalezy pozbyc sie Manciniego i Ryszarda,nie bylo i nie bedzie z nich pozytku, nawet jesli Benitez bedzie gral skrzydlowymi. Dlaczego? bo skrzydlowy nie moze byc niedorajda i kaleka. Sorry,ale mnie Ci dwaj kolesie smiesza  :-D
Ostatnio zmieniony 20 cze 2010, 14:04 przez RdK., łącznie zmieniany 1 raz.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Il Principe.
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2009, 00:38

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Il Principe. »

Munta out. Szanuję gościa, ale on ma w sobie to coś, że jak wchodzi to, aż się boje o wynik...
Tak jak z Catanią. W 2 minuty spieprzył mecz.
Mancini out jak wróci z wypożyczenia, albo definitywnie niech go wykupią.
DAVIDO14
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2010, 21:32
Lokalizacja: B-B (okolice)

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: DAVIDO14 »

Ja sie moze wypowiem kogo nie powinni sprowadzac..
a wiec Gerrard i Torres !!! szanujmy sie !
...
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: yoda79 »

Powiedzcie mi,czy Suazo to juz definitywnie nie jest naszym pilkarzem,czy jest wciaz tylko wypożyczony? Moze troche jestem zaslepiony,ale przyznaje sie- Suazo jakos pasowalby mi do Interu, bylby dobrym uzupelnieniem dla naszych napastnikow, przy kontuzji ktoregos z nich. Szybki, z ciagiem na bramke... jesli dostaje dobre podanie,to moze zrobic z niego pozytek. Wiem,ze ostatnie sezony nie popieraja mojej teorii,ale wciaz uwazam,ze bardzo by sie nam przydal, nawet mimo wielu setek,ktore moglby popsuc :]
Zdecydowanie nalezy pozbyc sie Manciniego i Ryszarda,nie bylo i nie bedzie z nich pozytku, nawet jesli Benitez bedzie gral skrzydlowymi. Dlaczego? bo skrzydlowy nie moze byc niedorajda i kaleka. Sorry,ale mnie Ci dwaj kolesie smiesza  :-D
Suazo jest wypożyczony do końca czerwca.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: piotrek7 »

Który piłkarz powinien zostać sprzedany? Może Maicon?
Mamy Santona i ja chce go widzieć w pierwszej 11.  Mierzi mnie fakt, że młodzi zdolni Włosi poniewierają się się w co najwyżej średniakach Włoskich. Talentów we Włoszech jest sporo tylko, że one muszą być szlifowane w najlepszych klubach, a nie beniaminkach. Jak rozwijała się złota drużyna z 2006? Poprzez grę w najlepszych klubach, a nie na wiecznym wypożyczeniu.  Zastanawiające jest, że wraz ze wzrostem liczby obcokrajowców w SerieA zaczyna spadać poziom reprezentacji Włoch. Zamiast szlifować młode diamenty, bardziej opłaca się ściągać gotowe półprodukty. Korzyści z takiej polityki są krótkoterminowe tzn. taka strategia pozwala na utrzymanie równego poziomu sportowego na przestrzeni lat kosztem ogromnego zadłużenia klubów w skutek milionowych transferów i pensji dla tzw. najemników oraz ogólny spadek poziomu danej reprezentacji (chodzi mi o rodowitych reprezentantów, a nie min. afrykański zaciąg), a więc również ogólnie poziomu piłki nożnej na świecie, bo gdzie jak nie we  Włoszech od zawsze rodzili się znakomici piłkarze.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Michal_fci »

Moze Lucio mamy Ranocchie
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: kachol »

Ostatnie dwie propozycje są rewelacyjne - pozbyć się Maicona i Lucio, a w pierwszym niech gra Ranocchie z Santonem. Ciekawe który z nich pierwszy by się rozsypał i spowodował, że będzie problem notoryczny przez cały sezon z zestawieniem obrony... Trochę wyobraźni, jeżeli Maicon by odszedł, konieczny jest zastępca na jego pozycję, bez dwóch zdań...

a pozbyć się trzeba koniecznie Burdisso, Mancini, Suazo... do tego Muntari jest zdecydowanie zbędny...

P.S.

Co wy macie z tymi Włochami, jesteśmy Internazionale i niech tak zostanie, jak chcecie mieć Włochów, to kibicujcie innemu zespołowi. Milan i Juve to ostoja makaroniarzy - więc krzyż na drogę.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Michal_fci »

Czlowieku wiesz co to jest ironia? Nie wiem jak mozna dawac Santona za Maicona ale mniejsza o to a po drugie jak przybedzie duzo wlochow do Interu to przestaniesz kibicowac?
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
vieri32
Posty: 28
Rejestracja: 14 maja 2006, 17:19
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: vieri32 »

Moim zdaniem moze odejsc Muntari, Obina, Materac gdyz na ławce bede miedzy innymi tacy gracze jak Motta, Mariga, Pandev, Cordoba i kilku młodych obronców
vieri32
Posty: 28
Rejestracja: 14 maja 2006, 17:19
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: vieri32 »

ps. Manicniego pomijam bo kazdy wie co z nim trzeba zrobic
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: kachol »

Krzaku - oczywiście, że nie przestanę, ale ja nie biadolę o to z jakiej narodowości przychodzi zawodnik, tylko aby spełniał oczekiwania jakie wobec niego ma drużyna. Irytuje mnie kiedy kolejni kibice piszą aby pozyskiwać Włochów i o to mi chodzi. Włoch, Francuz, Chorwat, Chińczyk - wszystko jedno, najważniejsze by dawał nam radość z gry.
Poza tym nie do Ciebie adresowany był fragment o Maiconie tylko do piotrek7, jeżeli Twój post o tym, żeby pozbyć się Lucio i, żeby grał Ranocchie jest ironią to bardzo dobrze, tylko jakoś nie bardzo dało się ją wyczuć, kiedy piszesz tak krótkie posty.

Pozdrawiam:)
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Michal_fci »

Własnie o to mi chodzi bo ja bardzo jestem za tym zeby zostal Maicon wiec dlatego zaskoczyl mnie post zeby pozbyc sie Maicona wiec spokojnie jedynie kogo bym sie pozbyl to Muntari i Suazo :)
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
gromek
Posty: 77
Rejestracja: 27 sie 2009, 14:52
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: gromek »

Ja najbardziej chciałbym sie pozbyć baloteliego suazo
ODPOWIEDZ