Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

To co każdy kibic lubi...
SpecialONE
Posty: 9
Rejestracja: 29 lis 2010, 22:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: SpecialONE »

W przypadku Chivu świeżość będzie wystarczająca, gdy Inter w kluczowych meczach sezonu nie będzie musiał grać w dziesiątkę. :)
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Serpente »

Świeżości potrzebuje niemal każda formacja prócz ataku,szczególnie środek pola jest już kompletnie wypalony,para stoperów Lucio-Samuel też za długo nie pogra na poziomie,na dodatek u Leonardo który wiadomo że z defensywą to on nie ma nic wspólnego ;(
Obrazek
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: FReeFonix »

Na pewno trzeba by było pozbyc sie Chivu. Ale to nie zalezy od kibicow tylko od klubu, wiec Chivu zostaje. Pandev moglby odejsc, ale jedynie w przypadku jakiejs wymiany na innego ofensywnego gracza, jak np. za Sancheza - kaska + wlasnie on. Muntari i Mariga raczej powinni zostac, chociaz jak bedzie jakas mozliwosc wymiany to czemu nie ;)
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Kubus »

Moja wizja obrony to Criscito i Bastos in Chivu out .
a do pomocy na skrzydło Sanchez. Pandev out.

         
                   JC

Maicon - Lucio - Samuel - Bastos

Sanchez - Cambiasso - Zanetti
     
               Sneijder
         
          Eto'o   -    Pazzini    

No i ława/uzupełnienie składu : Santon, Criscito, Ranocchia, Nagatomo, Motta, Coutinho, Muntari, Milito, Obi, Mariga i Stanko

A emeryturka Matrix, Cordoba, Orlandoni,


Tak to widzę ja, i to jest moje zdanie, nie mam zamiaru sie kłócić :) !
Ostatnio zmieniony 5 cze 2011, 17:22 przez Kubus, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: djqbaa »

Kubuś chciałbym tylko zaznaczyć, że w Twoim składzie jest zaledwie trzech środkowych obrońców, co nie ma prawa bytu. Na stoperze może zagrać Cambiasso, ale jego miejsce jest na defensywnym pomocniku. No i Sanchez na pozycji ... prawego defensywnego pomocnika? Niby napisałeś, że Sanchez na prawe skrzydło, ale dziwnie wygląda to ustawienie. Nie wyobrażam sobie, aby Sanchez cały czas zostawał, jak Zanetti i asekurował Maicona. Podobnie nie wyobrażam sobie, aby Maicon w ogóle nie angażował się do akcji ofensywnych.
Ostatnio zmieniony 5 cze 2011, 17:38 przez djqbaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Kubus »

ej tak szybciutko bo musze lecieć ale to miało wygladać jako że Sanchez i Zanetti włączają sie do ofensywnych akcji . eee jutro pomysle :) bo teraz lece
Obrazek
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: mio85 »

nie wiem czy sprzedani ale jesli chodzi o kadre to w pierwszej kolejnosci powinni leciec
Munatri, Cordoba i Chivu - nie wiem jak musialby grac rumun by zmazac brudne plamy zeszlego sezonu, a poza tym jest Nagatomo i byc moze Santon.......wystepy Stankovicia powinny sie ograniczac do wejsc na ogony by poderwac do walki, a kolejny weteran Materazzi powinien zakonczyc swa barwna kariere, za ktora bardzo mu dziekuje.......sprzedalbym Pandeva, ale koniecznie trzeba by bylo kogos w to miejsce sprowadzic.........to samo z Maiconem........z dwojki Obi / Mariga wybralbym Joela........ bron boze nie pozbywalbym sie Motty, no i poczekalbym ze zbyt pochopna sprzedaza Milito chyba ze za dobra cene.......
Futbolski
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2011, 17:58
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Futbolski »

Zgadzam się z Tobą. Tych zmian jest sporo, ale coś musi wstrząsnąć tym składem. Oczywiście nie wiadomo, jaki da to skutek, ale zmiany są po prostu naturalne. Przypomina mi się Barca z lat 1994-1995 roku, gdy z Milanem przegrała w finale LM'94, a w kolejnym sezonie grała fatalnie. Tak samo było teraz z Interem. W przypadku sporych zmian w Barcelonie - ta drużyna grała jeszcze gorzej w sezonie jeszcze kolejnym i Cruyff musiał odejść po sezonie 95/96, co prawda, ale to nie musi się sprawdzić w Interze. Grunt, by uczyć się na błędach: te zmiany powinny być spore ilościowo, musi dojść świeża krew, ale nie warto pozbywać się filarów. Moim zdaniem Motta może się podnieść, Milito też, Stankovic - powinien zostać na rezerwę, ma wielkie doświadczenie.
http://www.PUCHAR-SWIATA.pl
Zdobądź autentyczną replikę PUCHARU MISTRZOSTW ŚWIATA
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: mikruzzo »

Raczej w pierwszej kolejności pozbył bym się zawodników takich jak:
-Chivu
-Motta
-a co do Kharji raczej pozwolił bym mu wrócic do Genoi
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Hanys »

myśle podobnie a zamiast niego kupić jakiegoś lepszego pomocnika ale to na pewno wyjdzie o wiele drożej
kamilKROSNO
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2009, 16:17
Lokalizacja: Wiedeń

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: kamilKROSNO »

jak dla mnie Walter Samuel , Muntari , Pandev i Stanković
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: fmlyhm »

kamilKROSNO pisze: jak dla mnie Walter Samuel , Muntari , Pandev i Stanković
kamilKROSNO pisze: jak dla mnie Walter Samuel , Muntari , Pandev i Stanković
Waltera można na ławce posadzić o ile by się na coś takiego zgodzi. Stankovic wiele dobrego dla Interu zrobił, ale niestety jest już stary.
Muntari i Pandev to powinni spadać, tak samo Chivu; uważam, że Nagatomo jest o klasę lepszym od Rumuna obrońcom. Ba, nawet Santon był moim zdaniem lepszy - przynajmniej w ataku coś próbował.
Chivu zupełnie nie nadaje się na bocznego obrońcę w dzisiejszym futbolu, gdzie boczni obrońcy muszą umieć atakować...
Obrazek
Klinsi64

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Klinsi64 »

wszystkich spakować do wora i wywieźć,Pazzini i Nagatomo pierwszym kursem...;)
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Serpente »

W pierwszej kolejności powinniśmy się pożegnać z Chivu,Milito,Obi'm,Stankoviciem,Muntarim,Mottą,Cordobą,mimo że do niektórych mam ogromny sentyment to jednak nie powinno się w naszej obecnej sytuacji na to patrzeć a Ci piłkarze nie są w stanie już nic zaoferować klubowi,nie wiem po co też ściągano Forlana (tylko kolejny nowy problem jakby nam było ich mało),zobaczyć co dalej będzie grał Lucio i Maicon,jeżeli do końca sezonu dalej taką padakę to też się z nimi pożegnać,potrzebujemy rewolucji i przewietrzenia kadry,jeżeli teraz się nie zacznie o tym myśleć to później znowu będzie kupowanie na szybko jakiś Alvarezów czy Jonathanów a glony dalej będą rosnąć.
Obrazek
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Castellazzi »

Nerazzurro_ pisze: W pierwszej kolejności powinniśmy się pożegnać z Obi'm
Co? Pożegnać się z Obim? To kim Ty chcesz grać w pomocy, jeśli chcesz pozbyć się nawet Obiego?
Nerazzurro_ pisze: zobaczyć co dalej będzie grał Lucio i Maicon,jeżeli do końca sezonu dalej taką padakę to też się z nimi pożegnać
Według Ciebie, Maicon gra padakę? No litości, przecież Brazylijczyk jest jednym z niewielu "coś grających" piłkarzy Interu, a mimo to chcesz się pożegnać z nim?

Wywalić Obiego, sprzedać Maicona... Czekam na propozycje następców tych piłkarzy.
Obrazek
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: AlwaysRemember »

Hmm..idąc tym tokiem myślenia sprzedać Wesa, Zarate no i może jescze Samuela. Bo po co nam oni?  :ban: Ehh ludzie... do wywalenia to jest Chivu, bo popełnia błąd za błędem co mecz. Oprócz niego Muntari - bo nie gra, a kasę trzepie. Może jeszcze Diego. Dawać więcej szans młodym, którym chce się grać.:)
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Dominho »

Jak idziemy tym tropem to może Zanetti? Nie no, Panowie Obi, Lucio i Maicon są w moim przekonaniu "nietykalni", o Capitano już nie wspominając. Jeśli mówimy o sprzedawaniu to oczywiste wydają się odejścia Chivu i Muntara. Później pomyślałbym nad Mottą i Milito, ale tu bez nacisku.
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Kusy »

Maicon w tym momencie nie jest do ruszenia, widać że wraca do wysokiej formy. Lucio podpisał nowym kontrakt, więc pewnie wypełni go do końca. Obi to solidny zawodnik do pomocy, ale niestety nie ma szans grać w pierwszym składzie, nie wiem czy zadowoli go rola rezerwowego.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Chojnaq
Posty: 56
Rejestracja: 5 gru 2009, 23:57
Lokalizacja: Łódź

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Chojnaq »

Dokładnie, co do Motty i Milito nie spisywałbym ich na straty. Odejście zawodnika pokroju Maicona dla mnie jest wykluczone, podobnie jak Obiego i Alvareza. Szczególnie ten drugi według mnie ma naprawdę duży potencjał (i mam nadzieję, że go wkrótce pokaże). Kandydat numer 1 do opuszczenia to oczywiście sabotażysta Chivu, Muntari tez nie sądzę żeby nas czymś (pozytywnym) jeszcze zaskoczył. Castaignos - dać mu czas, najlepiej w słabszym klubie, w którym mógłby się ogrywać i nabrać niezbędnego doświadczenia, póki co na Inter jest za słaby. Forlan? Jak na razie wielka niewiadoma, niech wróci po kontuzji i pokaże na co go stać. Zarate? Dotychczas nie pokazał na pewno swojego potencjału, jeśli mnie pamięć nie myli jest wypożyczony, więc z jego ewentualnym odejściem nie będzie żadnych problemów. Mimo wielkiego sentymentu chyba nadszedł czas rozstania z Cordobą.
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Castellazzi »

Jeśli chodzi o Lucio, to także formą nie grzeszy, więc nie wiem czy jest on takim pewniakiem. Jeszcze przed sezonem był dla mnie nie do ruszenia, lecz teraz jestem zdania że powinniśmy się z nim pożegnać bo gaf robi coraz więcej, a przecież mamy jeszcze Ranocchię, który pewnie jest obecnie w lepszej formie.

co do Maicona, to on obecnie napędza atak Interu swoimi ofensywnymi wejściami i genialnymi wrzutkami. Jestem zdania, że on obecnie jest pożyteczniejszy od Sneijdera.
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Kusy »

Lucio podpisał nowym kontrakt, pewnie na dużo korzystniejszych warunkach, więc pewnie nie będzie chciał odejść. Po kilku słabszych spotkaniach nie ma co go skreślać, tym bardziej że to bardzo dobry obrońca i na pewno nie zapomniał jak się gra i wcześniej czy później wróci do swojej wysokiej formy. Castaignosa musimy wypożyczyć do jakiegoś słabszego klubu w Serie A żeby się ogrywał, bo u nas to dużo sobie nie pogra. W ogóle ja jakoś nie jestem przekonany że on się sprawdzi w Serie A.  Stankovic, Chivu, Muntari, Cordoba, Milito, z nimi powinniśmy się pożegnać. Motte to ja bym zostawił :-D
Ostatnio zmieniony 10 lis 2011, 23:10 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Serpente »

Może tobie "coś grający" wystarcza,mnie nie i nie mam zamiaru oglądać starych,wypalonych piłkarzy którzy już tylko grają...żeby sobie pograć. No chyba że dla Ciebie obecny Maicon niczym się nie rożni od tego z przed 2 lat,w takim razie nie mamy o czym gadać ;) A Obi to co najwyżej się nadaje na klub pokroju Parmy czy innej Genoy a nie Interu a z zastąpieniem go nie powinno być większych problemów,wystarczy wybrać się na łowy chociaż do Francji,tam aż roi się od świetnych piłkarzy którzy z palcem w dupie daliby sobie radę w Serie A przy czym ceny nie byłyby kosmicznie wysokie !
Obrazek
and
Posty: 185
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: and »

Wg mnie, to mało który z naszych piłkarzy gra w tym sezonie dobrze. Wyjątki można liczyć na palcach i raczej chyba bardzie pasuje powiedzieć, że ktoś dobrze zagrał w danym meczu, niż że generalnie dobrze gra (ja w każdym razie nie jestem w stanie wytypować kto w tym sezonie gra rzeczywiście dobrze)!
Dziadkom i wypalonym powoli należy dziękować a póki co ogrywać młodszych, ambitnych + oczywiście solidny zaciąg świeżej krwi !!
Grande Inter !!!
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Kaamilos1908 »

Wielu zawodników gra poniżej oczekiwań i wielu ma już swoje lata tylko ciężko wytypować do sprzedaży kogoś kto byl wielkim swego czasu graczem Interu... Ale na pierwszy ogień rzuciłbym Stankovica oraz Chivu... Ale jak widze że ktoś proponuje Forlana ??? no bez jaj może nie grał nic wielkiego teraz wrocił po kontuzji i jeszcze będzie wraz z Zarate Rządził w Ataku.... Jak już to Milito ewentualnie poniewaz on sam stwierdził iż interesuje go gra tylko w pierwszej 11....
*Fc Internazionale 1908*
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: pewny »

Rivas (jest na wypożyczeniu, ale trzeba gościa pchnąć obowiązkowo), do tego na pewno Chivu, który kompletnie się wypalił już u Nas...

Następny do wylotu Muntari, zero przyszłości w Naszym klubie, identycznie Milito... swoje zrobił, wielkie dzięki, ale drugi sezon lipa jak "..." nie chce kończyć...

Jeśli chodzi o Stankovica, to faktycznie, on pojęcie o grze ma, ale siły i lata już nie te :( gościu gra u Nas od 2004 roku, swoje zrobił, teraz poszukać mu jakiegoś zajęcia w szukaniu talentów albo coś w tym stylu, to samo tyczy się Cordoby... siedzi na ławie, lata też już nie te :/ gra u Nas od 1999 roku, zasłużony gracz, ale formy zero, także tez do wylotu...

Ci muszą wylecieć!!!
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Jedrula »

Może zamiast zastanawiać się, kto powinien odejść, to my powinniśmy się zastanowić, kto powinien zostać..
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: MiRas. »

pewny pisze: Rivas (jest na wypożyczeniu, ale trzeba gościa pchnąć obowiązkowo)
Przecież rozwiązaliśmy z Rivasem kontrakt i nic nas z nim już nie łączy (http://fcinter.pl/news/13495-rivas-przenosi-sie-do-mls).
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Piekarz »

pewny pisze: to samo tyczy się Cordoby... siedzi na ławie, lata też już nie te :/ gra u Nas od 1999 roku, zasłużony gracz, ale formy zero
Skąd wiesz?
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: pewny »

Piekarz pisze:
pewny pisze: to samo tyczy się Cordoby... siedzi na ławie, lata też już nie te :/ gra u Nas od 1999 roku, zasłużony gracz, ale formy zero
Skąd wiesz?
co skąd wiesz?
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Kusy »

Skąd wiesz, że formy zero, bo w końcu nie widzimy go na boisku :-) Pewnie o to mu chodziło.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
ODPOWIEDZ