Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

To co każdy kibic lubi...
lukasszzo
Posty: 8
Rejestracja: 11 lip 2009, 01:03

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: lukasszzo »

Na tą chwile byłbym za sprzedaniem Cordoby,Muntariego,Manciniego,na wypożyczenie Biabany.  :yes2:
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: fmlyhm »

Cordoba niech karierę zakończy, Munta i Mancini na wylot. Biabiany powinien zostać w kadrze 'na wszelki wypadek' - wystawianie go w pierwszym składzie to przesada!
Obrazek
RdK.
Posty: 626
Rejestracja: 8 lut 2006, 13:52
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: RdK. »

A ja proponuje otwierać ten wątek tylko po słabych występach całego zespołu. W dni powszednie powinien być nieczynny.
Obrazek
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: hQ »

RdK. pisze: A ja proponuje otwierać ten wątek tylko po słabych występach całego zespołu. W dni powszednie powinien być nieczynny.
Czyli praktycznie co mecz :)
Gomez
Posty: 104
Rejestracja: 13 sty 2008, 22:38

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Gomez »

a ja sądzę wprost przeciwnie co kolega rdk - ludziom rzuca się na łeb po meczach i żeby napisali coś mądrego to muszą ochłonąć przede wszystkim
mafiozo
Posty: 75
Rejestracja: 9 kwie 2010, 17:54
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: mafiozo »

Mancini to jak wszyscy wiemy nieporozumienie w naszym zespole i on jako pierwszy jest na wylocie. Dalej nie można powiedzieć kto powinien być sprzedany bo po pierwsze pomyślmy kogo Nasz klub powinien kupić.
kubek28
Posty: 2
Rejestracja: 6 sty 2011, 16:22

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: kubek28 »

Muntariego chcecie sprzedać?Chyba oszaleliście?
Muntari to jeden z lepszych defensywnych pomocników na świecie,
to byłoby bardzo nierozsądne pozbywając się takiego zawodnika.
Dla mnie lepiej byłoby sprzedać np. Chivu,jak dla mnie niezbyt przekonujący
gracz,ostatnio troszkę zawodzący,lepszy jest od niego choćby Santon,nie wiem czemu
jednak nie dostaje szans na grę.
Obi'ego można wypożyczyć,żeby się chłopak ogrywal,nie ma co kryć,nie jest to na razie gracz na
miarę pierwszej drużyny...
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Vancore »

Blagam... Muntari nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu, a mowienie ze jest jednym z lepszych to juz stanowcze naduzycie. Muntariemu brak glowy do tego zeby zostac lepiej niz srednim graczem.
Obrazek
Obrazek
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: WTF »

kubek28 pisze: Muntariego chcecie sprzedać?Chyba oszaleliście?
Muntari to jeden z lepszych defensywnych pomocników na świecie,
Jeden z lepszych? Znam wielu lepszych od niego,a spora większość z nich jest bardziej przewidywalna. Dla mnie Muntari to taki typowy stereotypowy przykład gracza z Czarnego Lądu( szczególnie na to odniesienie do bramkarzy). Pracuje ciężko w środku ale od czasu do czasu coś mu odjeb* i zachowuje się irracjonalnie łapiąc głupie kartki i osłabiając drużynę. Wole się go pozbyć jeśli w jego miejsce przyjdzie zdyscyplinowany taktycznie wojownik środka pola, przynajmniej będę bardziej spokojny o jego zachowanie.   
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
Luczix
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2011, 19:16

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Luczix »

Z przykrością to pisze, ale Milito trzeba sprzedać. Z jego transferu uzbiera się parę ładnych euro i przydałoby się solidnego, młodego obrońcę
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Helton »

Po tym sezonie to trzeba bedzie zrobic wietrzenie składu. Niestety z przykroscia stwierdzam , że Materazzi , Cordoba muszą odejść. Materazziego widział bym w roli jakiegoś trenera zeby trzymał dyscyplinę w szatni. Odejsc powinni  Chivu , Muntariego no i raczej niestety milito jezeli przyjdzie tevez to ja dla niego nie widze juz miejsca.
goglin
Posty: 32
Rejestracja: 13 kwie 2010, 20:41
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: goglin »

Boże. Olejcie tego Tevesa. Lepiej jakby kupili Falcao albo Hulka. =]
Obrazek
dorquo66
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2011, 10:23

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: dorquo66 »

No trzeba odmłodzić skład. Wg mnie Cordoba i Materac powinni odejść mimo że są już w Interze kawałek czasu, jakaś trenerka czy stanowisko w klubie sie dla nich znajdzie. W first składzie Lucio i Samuel. Na rezerwie Ranochia i Natalino bądź Faraoni (jeden z nich).  Na środku może grać też z konieczności Czołgista. Na lewej Yuto, moim zdaniem zasługuje i napewno jest lepszy oraz ma większy głód sukcesów niż Chivu. Prawa obrona Maicon( jeśli nie odejdzie do Realu bądź Brazyli) jeśli nie on to Santon. Należy dac mu ostatnia szansę. No i trzeba pamietać że na każdym z boków obrony moze zagrać Zanetti. Pomoc to wielki orzech do zgryzienia. Snejider, Zanetti, Cambiasso to podstawa, nie mają prawa się ruszyć. Mam nadzieje ze Wes nie opuści Mediolanu. Stanko jeszcze jeden sezon ale to już rezerwa tak samo Thiago Motta (choć jego bym się pozbył). Moim zdaniem należy kupić tego Sancheza za jakieś 25 mln ale nie więcej(troche oszczednosci :)) bo nie mamy szybkości skrzydlowych w drużynie. Jeden młody Obi który i tak prawie nie gra czy na siłę Cou to za mało. Marige zostawić, sprzedać Kharije. Teraz atak. niestety jestem za sprzedażą Diego oraz Pandewa. Za ich dwóch trochę kasy wpadnie. Jak juz mamy walczyć o mistrza z ciagle wzmacniającym się Milanem to musimy kupic kogoś z dwójki Tevez/Falcao. Obaj są znakomici i do wyciagnięcia może nie za małą kasę ale są. Eto'o swietnie asystuje i taki Tevez czy Falcao każdą sytuację potrafią wykorzystać. Trzecim napastnikiem będzie Pazzo a czwartym Może ten z Primavery Dell'Angelo albo Alibec.  Bramkarza zostawiłem na końcu bo wydaję mi się że julio powinien u nas bronić a jak się wypali to dopiero kupic Viviano. 1 skład wg mnie powininen wyglądac tak:
Julio-Maicon,Lucio,Samuel,Yuto- Cambiasso,Zanetti,Sneijder,Sanchez-Eto'o, Falcao/Tevez.
Nie piszcie żebym przestał grać w FMa czy coś w tym stylu bo jest to żałosna riposta. Myślę że taki skład jest realny.

PS. Nie wiem czy w dobrym temacie to napisałem ale kij z tym.
PS 2. To mój pierwszy post na tym forum. Pozdro dla kibiców Interu.  :szal:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2011, 11:19 przez dorquo66, łącznie zmieniany 1 raz.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Hanys »

a moim zdaniem trzeba by było się pozbyć Kharije, Marige, Milito, Pandewa, Materacciego, Cordobe i za nich kupić odpowiednio obrońce 2 pomocników i napastnika, a w zimowym okienku czekać na niewypalony transfer Sahina do Realu :P
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Serpente »

Nam potrzeba tego co zrobił Perez 2 lata temu,czyli kupienie praktycznie podstawowej 11 !
Julio Cesar-z racji że bramkarze grają na poziomie więcej niż zawodnicy z pola a Julio to profesjonalista więc nowy bramkarz niepotrzebny !
Maicon-powoli się wypala,wygrał wszystko co możliwe,nie ma już takiej "chcicy" na grę.
Lucio-w tym sezonie jest przeciwieństwem siebie z przed roku,również widać u niego psychiczne rozluźnienie,kompletny brak koncentracji na zasadzie "niech się dzieje co chce". Z tym że obrońcy Włoskich klubów nie mogą sobie pozwolić na takie zachowanie,brak asekuracji i tego typu rzeczy !
Samuel-jest już w bardzo zaawansowanym wieku,na dodatek po kontuzji,zobaczymy jak się będzie prezentował,jednak nie oczekuje fajerwerek
Chivu/Zanetti-Pierwszy przeobraził się z solidnego piłkarza w słabego drewniaka,natomiast Zanettiemu przydałby się już zmiennik,z cały szacunkiem ale Javier powinien już być przygotowywany aby kończyć karierę
Cambiasso-dwumecz z Bayernem idealnie zobrazował jego formę i to jak brakuje u niego świeżości,polotu i zajawki na futbol
Stankovic-to samo co wyżej
Eto-to profesjonalista,spokojnie pogra na poziomie jeszcze 2-3 sezony,jak najbardziej zostawić
Milito-to samo co Cambiasso

Jak widać pierwsza 11 wcale nie zachwyca,Włoskie kluby muszą przestać skąpić pieniądze bo wcale nie są biedne,brać przykład z Milanu,Serie A musi wrócić na szczyt bo już rzygam Premiershitami i Barceloną !
Obrazek
Futbolski
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2011, 17:58
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Futbolski »

Nerazurro_ pisze:
Julio Cesar-z racji że bramkarze grają na poziomie więcej niż zawodnicy z pola a Julio to profesjonalista więc nowy bramkarz niepotrzebny !
Maicon-powoli się wypala,wygrał wszystko co możliwe,nie ma już takiej "chcicy" na grę.
Lucio-w tym sezonie jest przeciwieństwem siebie z przed roku,również widać u niego psychiczne rozluźnienie,kompletny brak koncentracji na zasadzie "niech się dzieje co chce". Z tym że obrońcy Włoskich klubów nie mogą sobie pozwolić na takie zachowanie,brak asekuracji i tego typu rzeczy !
Samuel-jest już w bardzo zaawansowanym wieku,na dodatek po kontuzji,zobaczymy jak się będzie prezentował,jednak nie oczekuje fajerwerek
Chivu/Zanetti-Pierwszy przeobraził się z solidnego piłkarza w słabego drewniaka,natomiast Zanettiemu przydałby się już zmiennik,z cały szacunkiem ale Javier powinien już być przygotowywany aby kończyć karierę
Cambiasso-dwumecz z Bayernem idealnie zobrazował jego formę i to jak brakuje u niego świeżości,polotu i zajawki na futbol
Stankovic-to samo co wyżej
Eto-to profesjonalista,spokojnie pogra na poziomie jeszcze 2-3 sezony,jak najbardziej zostawić
Milito-to samo co Cambiasso
Z przedstawionej przez Ciebie listy i wniosków jasno wynika, że potrzeba nowego motywatora. Nie okłamujmy się: to są piłkarze znakomici, mają wszystkie potrzebne umiejętności. To pokazał Jose Mourinho. Wiek wiekiem, ale poza drobnymi zmianami (dwóch-trzech zawodników z pierwszej jedenastki) ta ekipa potrzebuje psychicznego doładowania. Piszesz o Eto'o, że to profesjonalista. Oczywiście, że tak. Tak samo, jak z każdym innym zawodnikiem z tego Interu - przecież Mourinho odszedł zaledwie rok temu; rok temu wszyscy mieli motywację gigantyczną, wszyscy byli takimi profesjonalistami. Przypadek Samuela jest o tyle ciekawy dla zobrazowania sytuacji, że on przecież wcześniej z Barceloną wygrał mnóstwo trofeów. Przed przyjściem do Interu chyba tylko Lucio miał podobne osiągnięcia.
http://www.PUCHAR-SWIATA.pl
Zdobądź autentyczną replikę PUCHARU MISTRZOSTW ŚWIATA
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Serpente »

No tak ale z racji braku "zajawki" na grę wynika brak świeżości a to przejawia u większości zawodników z podstawowej kadry,idealnie jest teraz zobrazowane jak Włoskie kluby kładą lachę na wzmocnienia,a co tam jeszcze mamy starego Stankovicia,Lucio,Cambiasso,Maicona,Chivu,Zanetti itd. jeszcze pograją 2-3 sezony,jest ok ! Pograć pograją ale chodzi o jakość,dlatego ta liga jest taka cienka. Moratti pewnie siedzi w fotelu z założonymi rękoma i "no co,sprowadziłem Coutinho,powinniście się cieszyć". I szczerze ? Wątpię w jakiekolwiek większe transfery jeśli chodzi o nas bo jeśli mielibyśmy kogoś sprowadzać to już byłoby głośno a tak tylko biadolą coś że wzorem jest United (hahaha),tylko różnica jest w tym że taki Giggs,Scholes i inni dają z siebie 200%,wypruwają flaki na boisku,u nas niestety tak nie ma a wątpię że zatrudnimy świetnego trenera (bo kogo ?) tak więc ciemno widzę naszą przyszłość...
Obrazek
Ibracadabra eight
Posty: 342
Rejestracja: 7 cze 2008, 13:10

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Ibracadabra eight »

Brakuje zapału, oni na widok piłki powinni szaleć jak to było z Mourinho. teraz każdy olewa mecze i widać co się dzieje. Niech Leo puści im film z meczu z Chelsea, Barceloną albo Bayernem :)
Obrazek

"Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma." - Jose Mourinho
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: dodo_IM »

Lista piłkarzy na sprzedaż w Interze jest długa, ale kto będzie chciał ich kupić patrząc na ich wynagrodzenia. Po za tym Suazo chyba odchodzi po sezonie bo mu kontrakt wygasa o ile się nie mylę.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
sopel97
Posty: 127
Rejestracja: 18 mar 2010, 00:08
Lokalizacja: Tomaszów Maz

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: sopel97 »

jak dla mnie Mariga MacDonald powinnien zostac sprzedany lub wypozyczony bo mało gra a szkoda chlopaka
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: kachol »

Nerazurro_ pisze: Nam potrzeba tego co zrobił Perez 2 lata temu,czyli kupienie praktycznie podstawowej 11 !
Pozwolę sobie zapytać: za co do cholery chcesz kupić tą nową 11? Mamy wielu znakomitych piłkarzy z potencjałem i do nich trzeba dopuścić świeżej krwi - to na pewno, ale my nie jesteśmy średniakiem, który nie ma klasowych zawodników.

Skład trzeba odmłodzić i wzmocnić, ale w ciągu jednego mercato nie przebudujemy całego zespołu, bo na to potrzeba przynajmniej 2-3 lat i gigantycznych pieniędzy. W mojej ocenie trzeba pozbyć się 3-4 zawodników i dokupić również podobną ilość graczy. Pamiętajcie, że mamy wielu graczy, którzy mają u nas dożywocie: Javier, Matrix, Stankovic, Cambiasso, Cordoba - oni tu będą grali do emerytury i nie liczcie, że się ich pozbędziemy, bo to nierealne.

Chciałbym, aby zespół opuścił: Pandev i Chivu. Można pomyśleć o sprzedaży Motty i Maicona, a reszta musi zostać, bo potrzebujemy kadry. Jeżeli przyjdzie Montolivo to tym bardziej uważam, że Motta może spokojnie opuścić Inter.
sopel97
Posty: 127
Rejestracja: 18 mar 2010, 00:08
Lokalizacja: Tomaszów Maz

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: sopel97 »

Kachol  Ma racje trzeba stopniowo odmladzac sklad. mysle ze jak sciagniemy dwoch mlodych pilkarzy latem to i tak bedzie dobrze. potem dwoch w zimowym okienku. jeszcze dochodzi do tego primavera w ktorej takze znajduja sie dobrzy mlodzi pilkarze
Futbolski
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2011, 17:58
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Futbolski »

Z jednym tylko bym się nie zgodził, tzn. lepiej jest kupić od razu czwórkę piłkarzy latem, a nie robić to na raty, ponieważ ta ewentualna druga partia graczy, czyli dwójka, po przybyciu w zimie mogłaby mieć problemy z aklimatyzacją, przystosowaniem do innego cyklu treningowego itp. Dlatego uważam, że lepiej od razu mieć czwórkę nowych zawodników i niech się włączają w kadrę Interu od początku.
http://www.PUCHAR-SWIATA.pl
Zdobądź autentyczną replikę PUCHARU MISTRZOSTW ŚWIATA
ARKADIO22
Posty: 271
Rejestracja: 17 sty 2009, 22:08
Lokalizacja: Beskid Żywiecki

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: ARKADIO22 »

Wydaje mi się że odejść powinien: Chivu, Obi i ewentualnie Maicon ale tylko w wypadku przyjścia jakiegoś wyśmienitego obrońcy w to miejsce (np van der Wiel)
NON CONTA LA DISTANZA , CONTA SOLO LA FADE!!

              INTERNAZIONALE 1908 MILAN
SpecialONE
Posty: 9
Rejestracja: 29 lis 2010, 22:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: SpecialONE »

Nie chcę się skupiać na tych mniej istotnych graczach, bo nie widuje ich nawet w akcji - ufam tylko, ze pilkarze typu Obi i Mariga nie obciążają budżetu na tyle, by w ogóle traktować ich poważnie i trzymać w składzie.

Z zawodników z wyższej półki - Cordoba i Materazzi są już za słabi na Inter, ale oczywiście potrzymałbym ich do końca kontraktu sugerując zakończenie kariery, głównie ze względu na zasługi i rolę w historii klubu.

Piłkarze, których sprzedałbym w pierwszej kolejności to natomiast Pandev, Chivu oraz Muntari. Nie ma co rozmawiać o transferze Motty, który jest na pewno lepszy od dwóch ostatnich wymienionych, a ponadto jest Włochem.
Ostatnio zmieniony 2 cze 2011, 11:34 przez SpecialONE, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: fmlyhm »

Zgadzam się z Tobą, SpecialONE. Przede wszystkim Muntari i Pandev. Ogólnie nasza pomoc wygląda bardzo mimo wszystko przeciętnie, jeden Sneijder - który zresztą nie wiadomo czy zostanie - to za mało na taki klub jak Inter. Cambiasso to dobry grajek, ale trzeba go odpowiednio ustawić. Motta nie jest zły moim zdaniem, sprzedaż Thiago tylko jeśli miałby ktoś dobry przyjść, bynajmniej nie Banega. Nie wiem co z Marigą, wydawał mi się przeciętny, nieskoordynowany..
Chivu oczywiście gra słabiutko, tylko kogoś trzeba na jego miejsce kupić, możliwe jest odejście Maicona, przyjdzie pewnie Yuto, no ale przy sprzedaży obu, trzeba dokupić jeszcze 1-2 bocznych obrońców, bo bardzo odważnym ruchem byłoby stawianie na Santona czy Zanettiego.

To teraz trochę marzeń - takie chciałbym ewentualne wymiany graczy jeśli mus, bo np Maicona czy Motty bym widział dalej w Interze:
Maicon/Chivu - Yuto/Bastos
Pandev - Sanchez
Motta - tu nie mam pomysłu, może Montolivo
Muntari - można spróbować wprowadzić kogoś młodego, zdolnego. Na ławkę i ewentualne zmiany, ogony.
Obrazek
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Dzyl »

Chivu, Muntari i Pandev powinni zostać koniecznie sprzedani. Można by było powalczyć o Bastosa, do pomocy Montolivo i do ataku Sanchez/Rossi/Tevez. Maicon lepiej niech zostanie, no chyba że ktoś zaproponuje około 25mln to można sprzedać. Ale gdybyśmy mieli w obronie na skrzydłach Maicona i Bastosa, do tego w pomocy dwóch kreatywnych pomocników ( Sneijder i Montolivo ) i do tego do ataku jeszcze dać kogoś z wcześniej wymienionej trójki to byśmy mogli znów powalczyć o LM. Dwóch kreatywnych pomocników + ofensywne wyjścia Maicona i Bastosa, do tego w ataku Eto'o, Pazzini i np, Sanchez. Byśmy mieli niezłą siłę ognia.
A co do Motty to skoro Zenit niby daje za niego 15mln to myślę że można go sprzedać. W jego miejsce postarać się np, o Benege.
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Damiano »

Zdecydowanie Chivu, nawet za darmo, nigdy za nim nie przepadałem moim zdaniem typ piłkarza= cham,obibok
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: Serpente »

Chivu to numer 1 do odstrzału,ale że Moratti nie za bardzo chyba planuje roszady w składzie tak więc pewnie nikt nie odejdzie,a szkoda bo tej drużynie potrzeba świeżości.
Obrazek
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Który z piłkarzy Interu mógłby zostac sprzedany ???

Post autor: fmlyhm »

@Dzyl - wg mnie właśnie nie Banegę, a Montolivo, o którym obaj wspominaliśmy. Zaś ławkę na środku pomocy może zasilić ktoś z Primavery albo, no właśnie. Nie wiem czy jest sens pozyskiwać kolejnego Muntariego/Marigę.......

@Nerazurro_ - świeżości zdecydowanie potrzeba, ale świeżość dają piłkarze pozyskani, z kolei sprzedani ową świeżość dają w innym klubie :)
Obrazek
ODPOWIEDZ