Adriano za Ronaldo ??

To co każdy kibic lubi...
szeregowiec ryan
Posty: 27
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: szeregowiec ryan »

wiecie co gdziekolwiek adi by odszedł to daje głowe że grałby tam wysmienicie. Tak samo było z Ronaldo swego czasu-smutny,nie mógł strzelać wiecznie kontuzjonowany a tu hyc i król strzelców mundialu i rewelacyjna gra w Realu
FORZA REGAZZI
Anonymous

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Anonymous »

Nasir pisze:Po przegranych Derbach Adriano powiedzial, ze jesli kibice beda tego chcieli, to jest gotowy odejsc. a jeszcze kilka tygodni temu deklarowal, ze nigdy nas nie opusci...
On sam nie chce nas opuscic co nadal podkresla w wielu wywiadach, ale jezeli kibice nie beda go chcieli w klubie to po co ma zostawac? Dla kogo ma grac skoro go nie beda chcieli? Dla mnie to nie jest wymowka tylko cos normalnego.... bo ciekawe czy ty bys chcial grac dla klubu ktorego kibice cie nie chca?
Nasir pisze:wszytko sie zaczelo pier.... w klubie, to adi zaczyna juz szukac wymowek, zeby jakos zmienic pracodawce. i to ma byc przywiazanie do klubu. moja propozycja - idz do Milanu. tylko to bedzie chyba ostatnia rzecz jaka bys z zyciu zrobil. już nasi "kibice" by o to zadbali.
"Nie jestem jeszcze gotowy w stu procentach, ale nie szukam w tym wymówki." - wycinek z jednego z ostatnich wywiadow Adriano... jak widzisz sam podkresla ze nie szuka wymowki... wiec nie wiem o co ci chodzi? I po co wyjezdzasz z Milanem ze ma do nich odejsc... nie zauwazylem jakos zeby szukal pretekstu do zmiany klubu... ciagle podkresla ze chce nadal grac dla Interu... a ze mu ostatnio nie idzie? Druga sprawa to jest to ze wiele osob jego obwinia za porazki... ze on nie strzela bramkek.... to jest chore... na boisku gra 11 zawodnikow... i pretensje powinno sie miec do wszystkich graczy a nie tylko do niego... wygrywa i przegrywa caly zespol - nie jeden zawodnik (i to rowniez podkresla w wywiadach). Ogolnie nie wiem dlaczego tak najezdzasz na Adriano... widac ze on sam chce grac jak najlepiej, a ze mu to nie wychodzi? Niestety nie zawsze wszytsko musi sie ukladac po naszej mysli... on aktualnie nawet nie ma wsparcia od osob - kibicow wlasnego klubu - od ktorych teoretycznie powinien miec wsparcie najwieksze... wiec jak ty sie mozesz dziwic ze on bedzie gotow odejsc jezeli kibice tego beda chcieli... nikt by nei chcial grac dla klubu ktorego kibice cie nie chca...
Jestem jak najbardziej za tym aby Adi zostal na przyszly rok i wierze ze jeszcze odbuduje swoja forme i udowodni wszystkim swoja klase...
Szczupac_FCI
Posty: 57
Rejestracja: 16 wrz 2004, 18:19
Lokalizacja: Bielawa / Wrocław

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Szczupac_FCI »

Po przegranych Derbach Adriano powiedzial, ze jesli kibice beda tego chcieli, to jest gotowy odejsc. a jeszcze kilka tygodni temu deklarowal, ze nigdy nas nie opusci...
Tylko wraźe gdy Adriano zaliczy jescze kilka słabszych występów zeby tym Ultrasom nic nie strzeliło ze pójdą do Adriano i będą mówili zeby odszedł.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Nasir »

ShadY_FCI pisze:Jestem jak najbardziej za tym aby Adi zostal na przyszly rok i wierze ze jeszcze odbuduje swoja forme i udowodni wszystkim swoja klase...
Ja tesh nie chce zeby odchodzil, bo nie na tym polega zycie. To bylby najwiekszy blad wladz Interu, gdyby puscili takiego zawodnika. W nastepnym sezonie, z nowym trenerem i nowi partnerami Adi pokaze swoja klase, jesli oczywiscie nie odejdzie.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Shady »

Nasir pisze: z nowym trenerem i nowi partnerami Adi pokaze swoja klase, jesli oczywiscie nie odejdzie.
Na to licze... ze Adi sie przebudzi jeszcze... i napewno nie odejdzie jezeli kibice nie beda tak na niego najezdzac i obwiniac za porazki calego zespolu... licze takze na to ze bedzie nowy trener z calkiem innym podejsciem niz Mancicni... ze w koncu Inter zacznie stawiac na mlodziez...
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: martinboss »

Adriano za Ronaldo pomysł bardzo poroniony... i jestem temu jak najbardziej przeciwny jeżeli doszłoby do takiej wymiany to ja rządam jeszcze jako bonus zakupienie Henrego :mrgreen:
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Lombardinho »

Ja jestem tym faktem załamany ale jestem pewien że po tym sezonie nasz Imperatore nas opusci :| ;( ;( :(
Amor Patriae Nostra Lex
unseen
Posty: 51
Rejestracja: 13 sty 2005, 02:59
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: unseen »

Moim zdaniem ta cała nagonka na Ariego to wymysł mediów i dziennikarzy. Jakoś nie jestem pewny czy kibice Interu tak obwiniają samego Adriano za niepowodzenia, czy całą drużyne. Wiadomo chłopak teraz nie ma formy ale może też być tak, że Mancini nie umie Adriano prowadzić, zmotywować itd. Zobaczcie jak Wenger trenuje Henry'ego. Ile lat już razem współpracują i jaką grą się to objawia. Nikt przecież nie ma wątplwości, że Henry to klasa światowa. Pozatym Martins to super talent, zajebisty chłopak jest i ta jego prędkość. Inny trener już dawno wykorzystał by jego atuty, a tak Mancio pizda nic nie zrobi w tym kierunku. Zero taktyki, a wystarczyły by szybkie piłki na Martinsa i nie ma na niego obrońcy, który jest stak samo szybki w całej Serie A! I to jest tylko i wyłącznie wina trenera, który nie potrafi ustawić odpowiednio zawodników, zwłaszcza jak sie dysponuje takimi piłkarzami jakich ma Inter bo oni wcale nie odbiegają umiejętnościami od piłkarzy Juve i Milanu. Naszym największym problemem jest to, że my nie mamy "drużyny". Mamy piłkarzy. Ale nie mamy zgranej ekpy tylko idywidualnośći nad którymi Mancio nie panuje niestety. Więc jedyny transfer jaki tu jest możliwy to Mancini WYJAZD razem z starymi, leniwymi amatorami z Lazio itd! Nie dziekuje. Mam już dość oglądania drewnianego post-Lazio stylu gry. :x
Obrazek
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: martinboss »

uns_ pisze:Inny trener już dawno wykorzystał by jego atuty, a tak Mancio pizda nic nie zrobi w tym kierunku. Zero taktyki, a wystarczyły by szybkie piłki na Martinsa i nie ma na niego obrońcy, który jest stak samo szybki w całej Serie A! I to jest tylko i wyłącznie wina trenera, który nie potrafi ustawić odpowiednio zawodników, zwłaszcza jak sie dysponuje takimi piłkarzami jakich ma Inter bo oni wcale nie odbiegają umiejętnościami od piłkarzy Juve i Milanu.
Może ty zostaniesz trenerem Interu ?? :lol: Mancini jest słaby i to nie ulega wątpliwości, ale czy naprawde uważasz, ze gra na "rosłego" Martinsa długimi piłkami to dobra taktyka. Może z dwa razy by się udało, ale na dłuższą mete nasi rywale wiedzieliby o co chodzi i zostawiali obrońce z tyłu i co wtedy... ?? !!
Nasz skład bardzo odbiega od składu Milanu i Juventusu niechodzi tu o poziom piłkarski, lecz o ilość Włochów w zespole. Jeżeli w Interze nie wprowadzi się Włochów do składu to nigdy nie uda nam się nic wywalczyć !!
W angielskich klubach najlepsi są Anglicy, w hiszpańskich Hiszpanie, w bułgarskich Bułgarzy itp. siłą rzeczy we włoskich klubach najlepsi sa Włosi. My mamy zespół La Argentina, dobrzy technicznie, ale nie grają oni dla klubu (nie wszyscy) lecz dla pieniędzy, większośc z nich nie zna "realiów" Włoskiej piłki. Włoch mediolańczyk, wie ile znaczy zwycięstwo z Juventusem i w końcówce meczu "odpali dodatkowe dopalacze" i zagra na 150% możliwości, czego napewno nie zrobi argentyńczyk, dla którego każdy mecz z Juventusem, Milanem, Romą, Ascoli to tylko zwykły mecz... potrzebujemy conajmniej 3,4 Włochów w pierwszym składzie !!
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
unseen
Posty: 51
Rejestracja: 13 sty 2005, 02:59
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: unseen »

martinboss pisze: Może ty zostaniesz trenerem Interu ?? :lol: Mancini jest słaby i to nie ulega wątpliwości, ale czy naprawde uważasz, ze gra na "rosłego" Martinsa długimi piłkami to dobra taktyka. Może z dwa razy by się udało, ale na dłuższą mete nasi rywale wiedzieliby o co chodzi i zostawiali obrońce z tyłu i co wtedy... ?? !!
Przykład z Martinsem to jedynie moje wytlumaczenie tego ze Mancini nie potrafi wykorzystac atutów piłkarzy Interu. Takich przykładów można wymieniać bardzo dużo. Bo znowu się powtarza sytuacja że w klubie marnują się dobrzy gracze. Co do posady trenera Interu, zostawie ją lepiej tobie... buahuauhuaha
martinboss pisze: Nasz skład bardzo odbiega od składu Milanu i Juventusu niechodzi tu o poziom piłkarski, lecz o ilość Włochów w zespole. Jeżeli w Interze nie wprowadzi się Włochów do składu to nigdy nie uda nam się nic wywalczyć!
Włosi w składzie. Bauhauh no teoria niezła na prawdę ale chyba troche chybiona. Jakoś nie widze 150% zapału, dopalaczy i innych pierdół w grze pana włocha Favalliego, Materazziego i Zanettiego. Jakoś im słabo wychodzi ta nacjonalistyczna walka z Juve i Milanem. I śmiać mi sie chce z tego teraz jak sobie przypomne mecze Lazio gdzie graja praktycznie sami wlosi z ich 1000% czystej krwi włochem Di Canio, który pozdrawia kibiców po rzymsku (włosku?) po kazdym golu. Coś ten patriotyzm nie zabardzo działa co widać po miejscu w tabeli. Bo widzisz piłkarze grają dla kasy i trofeów i mają w dupie czy grają w swojej czy w innej lidze. A terener jest po to zeby ich odpowiedio zmotywowac i ustawic na boisku.
Obrazek
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: martinboss »

uns_ pisze:
Włosi w składzie. Bauhauh no teoria niezła na prawdę ale chyba troche chybiona. Jakoś nie widze 150% zapału, dopalaczy i innych pierdół w grze pana włocha Favalliego, Materazziego i Zanettiego. Jakoś im słabo wychodzi ta nacjonalistyczna walka z Juve i Milanem. I śmiać mi sie chce z tego teraz jak sobie przypomne mecze Lazio gdzie graja praktycznie sami wlosi z ich 1000% czystej krwi włochem Di Canio, który pozdrawia kibiców po rzymsku (włosku?) po kazdym golu. Coś ten patriotyzm nie zabardzo działa co widać po miejscu w tabeli. Bo widzisz piłkarze grają dla kasy i trofeów i mają w dupie czy grają w swojej czy w innej lidze. A terener jest po to zeby ich odpowiedio zmotywowac i ustawic na boisku.
Kurde, ale ty jestes nie kumaty Boże... przeciez to oczywiste, że gdy Inter wystawi 11 włochów z serie C to przegra wszystkie mecze w Serie A... to mają być dobrzy włosi, a nie jakieś wypierdki... typu Favalli i Zanetti...
Zmiana warty w Interze nie może być szybka musi to być okres długotrwały, poporstu zastanawiając się nad zakupem piłkarza wystarczy czasem pomyśleć o tym czy niema tak samo dobrego włocha na te pozycje to wystarczy !!
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
unseen
Posty: 51
Rejestracja: 13 sty 2005, 02:59
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: unseen »

martinboss pisze: Kurde, ale ty jestes nie kumaty Boże... przeciez to oczywiste, że gdy Inter wystawi 11 włochów z serie C to przegra wszystkie mecze w Serie A...
Sory no nie moge skumać. Serie C, Serie A dużo tych lig. Może masz poprostu problemy z przekazaniem swoich myśli. Aaaaa chyba wiem!?
To może chodzi o to żeby kupić po połowie włoskich graczy z Juve i Milanu?
martinboss pisze: to mają być dobrzy włosi, a nie jakieś wypierdki... typu Favalli i Zanetti...
Zmiana warty w Interze nie może być szybka musi to być okres długotrwały, poporstu zastanawiając się nad zakupem piłkarza wystarczy czasem pomyśleć o tym czy niema tak samo dobrego włocha na te pozycje to wystarczy !!
No Favali to cienias, ale Zanetti to raczej nie wiem w końcu chłopak idzie do Juve nie. Teraz to dopiero mamy przesrane. Tak mało włochów w składzie i jeszcze Zanetti (włoch) wzmocni Juve. Chyba na scudetto poczekamy jeszcze ze 100 lat! Każdy może mieć swoje zdanie, ale jeżeli piszesz takie pierdoły w stylu "Ronaldo musi wrócic do Interu" albo "Inter gra słabo bo jest mało włochów w składzie" to albo masz nikłe pojęcie o klubie i lidze, albo pomyliły Ci sie fora. Wybacz panie przekumaty. :lol:
Obrazek
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: martinboss »

uns_ pisze: Tak mało włochów w składzie i jeszcze Zanetti (włoch) wzmocni Juve. Chyba na scudetto poczekamy jeszcze ze 100 lat! Każdy może mieć swoje zdanie, ale jeżeli piszesz takie pierdoły w stylu "Ronaldo musi wrócic do Interu" albo "Inter gra słabo bo jest mało włochów w składzie" to albo masz nikłe pojęcie o klubie i lidze, albo pomyliły Ci sie fora. Wybacz panie przekumaty. :lol:
Ty naprawde masz problemy ze sobą.... czy ja powiedziałem, ze mamy nakupować włochów z Juve i Milanu ?? :?
Jak napisałem wprowadzanie Włochów to musi być okres długotrwały...
Paru dobrych jest w Palermo i Samdorii....
Ronaldo to znakomity napastnik, napewno z Adriano stworzyliby zajebisty duet.
A z tym twoim czekaniem 100 lat, to lepiej wypluj to słowo, bo moze okazać się prawdą !! ;(
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
unseen
Posty: 51
Rejestracja: 13 sty 2005, 02:59
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: unseen »

martinboss pisze: Ty naprawde masz problemy ze sobą.... czy ja powiedziałem, ze mamy nakupować włochów z Juve i Milanu ?? :?
Jak napisałem wprowadzanie Włochów to musi być okres długotrwały...
Paru dobrych jest w Palermo i Samdorii....
Ronaldo to znakomity napastnik, napewno z Adriano stworzyliby zajebisty duet.
Zejdz na ziemię chłopczyku za dużo siedzisz przy FM + PES i zmień idola bo od uwielbienia Paolo Di Canio Ci sie w główeczce poprzewracało ;)
Obrazek
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: klusek »

uns_ pisze:ale może też być tak, że Mancini nie umie Adriano prowadzić, zmotywować itd. Zobaczcie jak Wenger trenuje Henry'ego. Ile lat już razem współpracują i jaką grą się to objawia. Nikt przecież nie ma wątplwości, że Henry to klasa światowa.
To, ze Henry jest wybitnym pilkarzem, nie ulega watpliwosci. Ja natomiast zastanawiam sie, gdzie, poza Premier League owa wspolpraca sie objawia. Calymi latami Henry zawodzil w najwazniejszych meczach LM i efekt byl taki, ze druzyna z najsilniesza wowczas pomoca w Europie odpadala na wczesnym etapie. Oczywiscie ja nie zrzucam calej winy na Henry'ego, ale jak sobie przypominam jego gre z meczu z Interem w Londynie to na mysl od razu przychodzi Adriano z tego sezonu.
uns_ pisze:Pozatym Martins to super talent, zajebisty chłopak jest i ta jego prędkość. Inny trener już dawno wykorzystał by jego atuty, a tak Mancio pizda nic nie zrobi w tym kierunku. Zero taktyki, a wystarczyły by szybkie piłki na Martinsa i nie ma na niego obrońcy, który jest stak samo szybki w całej Serie A!
Jeden wielki ROTFL. Jezeli gre dlugimi podaniami na napastnika nazywasz "taktyka", to teraz powiedz nam, jak to ladnie te taktyke stosowala polska reprezentacja na MS w Korei. Jeszcze ustaw na tej pozycji Martinsa, podejrzewam, ze ma olbrzymie szanse na wygranie pojedynkow z Thuramem czy Nesta. Zreszta, co z tego, ze Martins wygralby taki pojedynek, skoro on marnuje 80% pilek, jakie dostaje?
uns_ pisze:Mam już dość oglądania drewnianego post-Lazio stylu gry. :x
Pewnie. Lepszy jest Cuper ze swoimi dlugimi podaniami na szybkiego napastnika :lol: .
unseen
Posty: 51
Rejestracja: 13 sty 2005, 02:59
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: unseen »

martinboss pisze:Ty naprawde masz problemy ze sobą.... czy ja powiedziałem, ze mamy nakupować włochów z Juve i Milanu ?? :?
Jak napisałem wprowadzanie Włochów to musi być okres długotrwały...
Paru dobrych jest w Palermo i Samdorii....
Ronaldo to znakomity napastnik, napewno z Adriano stworzyliby zajebisty duet.
Zejdź na ziemię chłopczyku, za dużo siedzisz przy FM + PES i zmień idola bo od uwielbienia Paolo Di Canio w główeczce Ci się poprzewracało ;)
Obrazek
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: martinboss »

Oj akurat ja w FMa niegram... PES to co innego 8) ale co to ma do rzeczy ??
Dlaczego mam zmienić idola, czy ja się wtrącam w to kto jest twoim idolem ?? :evil: Podoba mi się zachowanie Di Canio udowadnia tym swoje całkowite oddanie klubowi i kibicom Lazio... :smile:
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Shady »

martinboss pisze: udowadnia tym swoje całkowite oddanie klubowi i kibicom Lazio... :smile:
...oraz faszyzmowi :|
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: martinboss »

ShadY pisze:...oraz faszyzmowi :|
Nie koniecznie... salut jest znany z czasów Juliusza Cezara to faszyści go sobie zapożyczyli !! A to ze Di Canio jest faszystą w tym przypadku niema nic do rzeczy !!
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Shady »

martinboss pisze: Nie koniecznie... salut jest znany z czasów Juliusza Cezara to faszyści go sobie zapożyczyli !! A to ze Di Canio jest faszystą w tym przypadku niema nic do rzeczy !!
Napisalem ze Di Canio jest oddany faszyzmowi (o czym sam otwarcie powiedzial - masz nawet jego slowa w podpisie).... odpisales ze niekoniecznie - niekoniecznie jest oddany faszyzmowi.... po czym sam napisales ze jest faszysta.... o co tu chodzi? :P

Tak ogolnie to ze jest faszysta to jednak ma cos do rzeczy... bo jak sam napisales jest on twoim idolem i podoba ci sie jego zachowanie (ktorym nie tylko udowadnia oddanie dla klubu ale takze i faszyzmowi)... i z calym szacunkiem ale jezeli podoba Ci sie faszystowskie zachowanie to masz jednak troche poprzewracane we lbie... jak to ktos powyzej juz napisal...
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: martinboss »

Chodziło mi to o to ze Salut nie musi być odbierany jako faszytowski... mozna go tłumaczyć tak jak napisałem wyżej...
Jezeli chodzi o to czy jestem zafascynowany salutem czy nie to odpowiem, ze nie !! Poprostu ja lubie takich nie grzecznych piłkarzy :twisted: jak Di Canio, Mihajlović itp. Podoba mi się to, że Di Canio po każdej strzelonej bramce robi to co uważa za słuszne i nie interesuje go co na to powiedzą inni. Wie że za Salut nie zagra w następnym meczu, ale nie to jest najważniejsze dla Paolo !!
Ja tylko wyrażam, głęboki podziw i szacunek dla Di Canio
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Shady »

martinboss pisze:Chodziło mi to o to ze Salut nie musi być odbierany jako faszytowski... mozna go tłumaczyć tak jak napisałem wyżej...
Jezeli chodzi o to czy jestem zafascynowany salutem czy nie to odpowiem, ze nie !! Poprostu ja lubie takich nie grzecznych piłkarzy :twisted: jak Di Canio, Mihajlović itp. Podoba mi się to, że Di Canio po każdej strzelonej bramce robi to co uważa za słuszne i nie interesuje go co na to powiedzą inni. Wie że za Salut nie zagra w następnym meczu, ale nie to jest najważniejsze dla Paolo !!
Heh... napisales powyzej ze podoba Ci sie jego zachowanie... czyli mozna takze wnioskowac ze to ze jest faszysta tez... a skad wywodzi sie saluut to ja dobrze wiem i nie musisz mi tego tlumaczyc:) Pozatym to ze Ty lubisz "niegrzecznych" pilkarzy to ok... ale fascynowanie sie faszysta (do czego sam sie otwarcie przyznaje) zbyt normalne, przynajmniej dla mnie nie jest... a celebrowanie bramek w taki sposob jak mu sie to podoba i nie przejmowanie sie tym co inni powiedza tez jest z lekka nie namiejscu... bo istnieja pewne zasady ktorych raczej przekraczac sie nie powinnio i nie mowimy tu juz o zwyklym zakazie zdejmowania koszulek po strzelonej bramce... ale o czyms znacznie powazniejszym...
Heh a druga sprawa... jego slowa "jestem faszysta a nie rasista" - sie troche wykluczaja... bo faszyzm w pewnym sensie moze oznaczac takze rasizm... ale mniejsza o to... nie o tym jest ten temat... pozdr.
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: martinboss »

Jego wypowiedź miała być obroną jego osoby... chodziło mu o to, ze nie rozumie dlaczego wszyscy się go czepiają, przecież nie jest rasistą tylko faszystą !! FASZYZM - nie oznacza rasizmu....
Lekki offtop nam się zrobił zamnknijmy temat Di Canio tak będzie najlepiej !! :wink:
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
Tobiasz
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2006, 13:09

Odp: Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Tobiasz »

Nie Adriano jest lepszy od Ronaldo
Obrazek[br] Post krótki i nic nie wnoszący do dyskusji - ostrzeżenie za nabijanie postów.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Nasir »

Zobaczymy jutro, czy ten miesiac przerwy pomogl w czyms naszej gwiazdzie. Jesli chodzi o wymiane, to raczej nie. chociaz Hernan wrocil i wymiata:D:D
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
wojtetti
Posty: 2
Rejestracja: 5 sty 2007, 23:47

Odp: Adriano za Ronaldo ??

Post autor: wojtetti »

Adriano jest o wiele wiele lepszy niż Ronaldo więc Ronaldo nie jest tu chyba mile widziany hehe Inter żądzi!!!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Woo-cash »

wojtetti pisze: Adriano jest o wiele wiele lepszy niż Ronaldo więc Ronaldo nie jest tu chyba mile widziany
W obecnej formie to napewno. Ale i tak nie jestem za taka wymiana mimo ze Adriano gra padake :D
Inter żądzi!!!
Pewnie bez dwoch zdan  :flaga33:  :szal:  :flaga33:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Lamatico »

Gdyby Adri nie strzelił tej bramki z Atalantą Bergamo to ja bym był za jego odejściem z klubu, ale nie za Ronaldo. Gdyby wymieniono Adriego za Roniego to byłby chyba jeden z największych błędów transferowych. Takie jest moje zdanie.
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Adriano za Ronaldo ??

Post autor: jankos »

Hehe Ronaldo to już cień zawodnika, nie oszukujmy się. Kiedyś był klasowym napastnikiem, ale obecnie? Cóż, jego nadwaga, ogólnie kłopoty - co chwilę dziennikarze i kibice zarzucają mu, iż jest za gruby, ten uparcie twierdzi, że to nieprawda :-D, ale już na boisku udowodnić tego nie potrafi. ZAPRAWDĘ POWIADAM WAM TO BYŁABY NAJWIĘKSZA POMYŁKA TRANSFEROWA INTERU, a że jestem wybitnym sportowym, a w szczególności futbolowym fachowcem jest to 110% racja. Dziękuję za uwagę.



:lol2: :wink:
Kingston
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2007, 17:50
Lokalizacja: CENTRUM_POLSKI_PL
Kontakt:

Odp: Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Kingston »

nie chce zeby ronaldo za adriano przeszedł  czemu?
1.Adriono to dobry zawodnik jedyny w swoim rodzaju ...
2.Ronadlo ma juz swoj wiek wiec długo sobie by nie pograł ...
3.NIe CHCE ! i tyle mam do powiedzenia!
Forza INTER
Zablokowany