Adriano za Ronaldo ??

To co każdy kibic lubi...
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Slepy »

Miał kontuzje, teraz wrócił. Wczoraj strzelil zwycięską bramke z Getafe ! :wink:
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Anton »

KadekFan_FCi pisze:Gdyby Adriano został a przyszedł jeszcze Ronaldo to było by bosko to była by najlepsza para jaka mogła by być. Niewiem co chcecie od Ronaldo ja go tam bardzo lubie co fakt to fakt ze jest troche za tłusty ale niema co ma speeda !
Trochę to dziwne ale w każdym twoim poście widze słowo Ronaldo :roll: Mniejsza o to, Ronaldo i Adriano tworzyliby napewno wspaniały duet, ale i tak wolałbym Toniego :P
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
Anonymous

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Anonymous »

Anton pisze:Trochę to dziwne ale w każdym twoim poście widze słowo Ronaldo :roll: Mniejsza o to, Ronaldo i Adriano tworzyliby napewno wspaniały duet, ale i tak wolałbym Toniego :P
Wolalbym Ronaldinho... gralby za Adriano i wspaniale mu dogrywal..... :]
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Wizard »

Ja do naszych napastnikow nie mam zastrzezenia i mysle, ze nie ptorzebujemy tutaj wzmocnien... Bo jesli mamy napstnika jednego nr 1 Adriano i o 2 miejsce rywalizuje 3 innych to czy potrzebny jeszcze kolejny? Oczywiscie fajnie by bylo miec w skladzie Toniego, badz innego napasntika klasowego ale chyba zgodzicie sie ze gdzie indziej powinnismy inwestowac nasz budzet transferowy?

A co do Ronaldo to ja jego nie chce w INTERZE!!! :| Ronaldo mowimy stanowcze NIE !
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Orzeu »

ShadY_FCI pisze:
Anton pisze:Trochę to dziwne ale w każdym twoim poście widze słowo Ronaldo :roll: Mniejsza o to, Ronaldo i Adriano tworzyliby napewno wspaniały duet, ale i tak wolałbym Toniego :P
Wolalbym Ronaldinho... gralby za Adriano i wspaniale mu dogrywal..... :]
Gdzie wy żyjecie ludzie ... RONALDINHO, RONALDO (ZDRAJCA, na pewno kibice by go nie przyjeli)...

... :lol: :lol: opamiętajcie się : o takich transferach to nie ma co marzyć, może jeszcze Pelego dorzucicie, a może jeszcze do tego Baggio wróci co ?? Połowa osób twierdzi że to ich największy idol, a założe się że są tacy co go w akcji nigdy nie widzieli...
Obrazek
Chipp Zanuff

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Chipp Zanuff »

orzeu pisze:a może jeszcze do tego Baggio wróci co ?? Połowa osób twierdzi że to ich największy idol, a założe się że są tacy co go w akcji nigdy nie widzieli...
Gdyby Baggio wrócił to było by naprwde świetnie, chociaż szybkość już nie ta co kiedyś, ale napewno nie stracił jeszcze genialnych umiejętności technicznych,
a dla tych co go nigdy w akcji nie widzieli:
http://www.e-fan.org/roby/home.htm - można stąd pobrać 3 filmiki z jego przepięknymi bramkami (1 ma średnio 20mb) Naprawde warto!
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: EL_CHINO »

hmmm... znów aktualny temat. Ronaldo chce wrócić do Interu, nie widze w tym nic złego ( przynajmniej prezesi interu), ale... znów to samo, Adriano musiałby iść do nich. Cóż... coraz bardziej razi mnie głupota niektórcyh klubów, zwłaszcza Realu, którzy chcą oddać spalonego Ronaldo, za 'boga' mediolanu, który go przewyższa, o głowę. Co o tym sądzić?
Chipp Zanuff

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Chipp Zanuff »

EL_CHINO pisze:Co o tym sądzić?
Że władzą Realu na muzg padło.
Adriano na 100% zostanie w Interze.
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Wizard »

Nie ma takiej mozliwosci. Jak Moratti by oddal Adriano za Ronaldo to by byl najglupszym czlowiekiem na swiecie!! Wiec napewno tego nie zrobi :) Poza tym gdyby Ronaldo mialby wrocic nawet nie za Adriano tylko za kase to i tak jakos mi sie to nie usmiecha....
daiman
Posty: 14
Rejestracja: 10 gru 2005, 16:08
Lokalizacja: Szczecin

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: daiman »

Ja bym go przyjął ale pod kilkoma warunkami:
1. Nie za Adriano jak by sam przyszedł lub za psie pieniądze
2. Przeprosiłby za to co zrobił
3. Nie za duża pensja
4. Schódł by :P
Podsumowując dla mnie jest to zawodnik neutralny w tej chwili. Zrobił dużo dla Interu, nie pamiętam żeby powiedział złe słowo(jeśli się mysle to mnie poprawcie)na temat Interu, ale uciekł za kasą sodówka mu je... do głowy. Jeśli chodzi o obecną formę to musiałby ostro trenować bo w tej chwili u nas walczył by o pierwszy skład. Zbliża się mundial i on wie że to będą jego ostatnie mistrzostwa, więc będzie robił wszystko żeby na nie pojechać bo chce udowodnić wszystkim że nadal może wygrywać sam mecze jak to robił kiedyś. Na zakończenie powiem jedno i za to moge być przez was skrytykowany. Moim zdaniem Ronaldo za czasów Interu i Barcelony był niesamowity i myśle że Adriano nie doruwnuje "tamtemu" piłkarzowi , ale to nie ważne bo jest coś do czego Ronaldo mu nawet do pięt nie dorasta. To jest miłość; miłość do swojej drużyny którą jest INTER MEDIOLAN. pozdrawiam
FORZA INTERNAZIONALE !!!!!!!!!!!!!
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Angelo »

Przeprosiłby za to co zrobił
A za co on ma przepraszać :?:
ale uciekł za kasą
Jeśli ci o to chodzi to jesteś śmieszny...Mistrz Świata w Korei, król strzelców tegoż turnieju i w dodatku najlepszy zawodnik na mundialu zarabiał mniej od Vieriego i Recoby...
walczył by o pierwszy skład
Taak trudno mu było by wygryać ze składu:
:arrow: Martinsa 19 meczy 5 bramek
:arrow: Recobe 17 meczy 3 bramki
O Cruzie nie wspominam bo prawdopodobnie odejdzie.
za psie pieniądze
Zawodnika tej klasy i z taką skutecznoscią nie kupuje się za psie pieniądze
:arrow: Ronaldo 9 meczy 8 bramek
To jest miłość; miłość do swojej drużyny
A to ciekawe o ile pamiętam to chyba "nasz" Adriano mówił że chciałby zagrać w Realu...A jak dostał podwyżke to całuje herb :|
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Orzeu »

Michael Angelo pisze:
:arrow: Martinsa 19 meczy 5 bramek
:arrow: Recobe 17 meczy 3 bramki
:|
Martinsowi to ta szuja (zdrajca pier...) może buty czyścić, a recoba w formie jest lepszy od niego (choc ciezko u niego z tą formą).

nie chcę tej szmaty na San Siro.
Adriano wcale tak nie mówil - to były słowa wyrwane z kontekstu i mialy zupelnie inny sens.
a jak Ronaldo niedawno chcial do Milanu to to tez jest miłosć do czarno - niebieskich barw ??
ten darmozjad nie zarabiał tyle co inni bo nie grał !!!!
taki coco w dowód uznania powiedzial ze za to co klub dla niego zrobił bedzie grał przez rok za darmo, a ten krolik je...any by jeszcze po podwyżke poszedł bez skrópułów.
Obrazek
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Angelo »

Martinsowi to ta szuja (zdrajca pier...) może buty czyścić, a recoba w formie jest lepszy od niego
-80-
to były słowa wyrwane z kontekstu
Adriano z pewnoscią też tak twierdzi...
miłosć do czarno - niebieskich barw
Z pewnoscią Recoba ubóstwia Inter i pana Morattiego, w końcu płacił mu adekwatnie do jego możliwosci...Jedynymi zawodnikami którzy są w jakiś sposób "przywiązani" do Interu to J.Zanetti i Cordoba
coco w dowód uznania powiedzial ze za to co klub dla niego zrobił bedzie grał przez rok za darmo
Zawodnik pokroju Coco mógł sobie tak mówić, o jego poziomie doskonale świadczy klub w którym obecnie wystepuje... a także fakt że Inter usilnie starał sie go pozbyć przed sezonem.
Anonymous

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Anonymous »

Michael Angelo pisze:Jedynymi zawodnikami którzy są w jakiś sposób "przywiązani" do Interu to J.Zanetti i Cordoba
Wydaje mi sie ze rozliczanie zawodnikow z przywiazania do klubu jest z lekka bezsensu... pilka jest w dzisiejszych czasch tak skomersjalizowana ze zadko kiedy mozna mowic o przywiazaniu, gdzie zaczynaja sie pieniadze tam koncza sie sentymenty.... a pozatym ci pilkarze to zawodowcy... graja dla kasy, zeby sie utrzymywac, to ich zawod i wiadomo ze zdecydowana wiekszosc bedzie grala tam gdzie wiecej im placa i to jaki herb beda mieli na koszulce nie robi im roznicy...
My jako kibice troche inaczej patrzymy na ta sprawe... wiadomo ze dla prawdziwego kibica przynaleznosc klubowa i kibicowanie danemu klubowi to rzecz wrecz "swieta"... ale punkt widzenia kibica i pilkarza zawodowego na ten temat sa zupelnie odmienne (niestety).
A co do tematu... nigdy w zyciu bym nie wymienil Adriano na jakiegokolwiek innego zawodnika...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Orzeu »

Michael Angelo pisze: Zawodnik pokroju Coco mógł sobie tak mówić, o jego poziomie doskonale świadczy klub w którym obecnie wystepuje... a także fakt że Inter usilnie starał sie go pozbyć przed sezonem.
Zawodnik pokroju COCO, gdyby nie miał tej cholernej kontuzji byłby dzisiaj jednym z najlepszych lewych obrońców świata!!! i kto wie czy kiedyś do takiej dyspozycji jak przed kontuzją nie wróci a inter go chciał wypożyczyć, a nie pozbyć. a poza tym nie liczy się jakiego pokroju jest zawodnik.
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Szycha »

Popieram orzeu :arrow: ostatnio na eurosporcie leciał mecz Milan - BArca sprzed hm... 4 - 5 lat no i grał tam nasz mały Coco bardzo udanie :smile:
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Nasir »

po ostatnim meczu derbowym temat uwazam za zamkniety
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Ljarro »

Nasir pisze:po ostatnim meczu derbowym temat uwazam za zamkniety
Po co piszesz posta skoro uwazasz temat za zamkniety? Nie wypowiadaj sie po prostu i wyjdzie na to samo. To ze Ty uwazasz ze temat jest zamkniety nie oznacza ze inni tak uważają
daiman
Posty: 14
Rejestracja: 10 gru 2005, 16:08
Lokalizacja: Szczecin

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: daiman »

Michael Angelo pisze:
Przeprosiłby za to co zrobił
A za co on ma przepraszać :?:
ale uciekł za kasą
Jeśli ci o to chodzi to jesteś śmieszny...Mistrz Świata w Korei, król strzelców tegoż turnieju i w dodatku najlepszy zawodnik na mundialu zarabiał mniej od Vieriego i Recoby...
walczył by o pierwszy skład
Taak trudno mu było by wygryać ze składu:
:arrow: Martinsa 19 meczy 5 bramek
:arrow: Recobe 17 meczy 3 bramki
O Cruzie nie wspominam bo prawdopodobnie odejdzie.
za psie pieniądze
Zawodnika tej klasy i z taką skutecznoscią nie kupuje się za psie pieniądze
:arrow: Ronaldo 9 meczy 8 bramek
To jest miłość; miłość do swojej drużyny
A to ciekawe o ile pamiętam to chyba "nasz" Adriano mówił że chciałby zagrać w Realu...A jak dostał podwyżke to całuje herb :|
Przeprośić międzi innymi za to że zachował sie jak zwykły frajer. Moratti traktował go jak syna był gwiazdą, później doznał poważnej kontuzji i mimo to że mowiono że juz nic z niego nie będzie Inter był z nim a Moratti stawał na głowie żeby go wyleczyć i wierzył że dojdzie do siebie. No to co że zarabiał mniej od Vieriego czy Recoby. Nie wiesz ile on zarabiał w Interze i czy później dostał dużow więcej od Realu. Strzelił 9 bramek w 8 meczach. Nie przytaczaj samych liczb bo one niekoniecznie przekładają się na jakośc gry. Ronaldo teraz jest bez formy i uważam że bardziej przydatny jest Recoba z którego gry więcej wynika. A poza tym Ronaldo ma 29 lat a Martins ma 21 a to jest chyba spora różnica. Co do Adriano to napisz kiedy on powiedział że chce do Realu???
Teraz ostatnio na widziałem newsa gdzie w tytule było że Adriano i Veron nie lubią się a w jego wypowiedzi nic takiego nie widnialo oprócz tego żeby nie mieszaćtego co sie dzieje za boiskiem do pracy
FORZA INTERNAZIONALE !!!!!!!!!!!!!
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Angelo »

napisz kiedy on powiedział że chce do Realu
Na forum jest temat o tym, wystarczy poszukać...
Co do tego że Moratti traktował go jak syna itd. to moge się z tobą zgodzić, ale wydaje mi się że po udanych dla Ronaldo mistrzostwach jego"ojcowska miłość" osłabła i prezes zwietrzył szanse na odzyskanie zainwestowanych pieniędzy, nie miał przecież gwarancji że znowu nie odniesie jakiejś poważnej kontuzji...a dostał za niego okrągłą sumke, pozatym był jakiś konflikt Ronaldo z Cuperem co z pewnoscią też miało jakiś wpływ na tamtejszą sytuacje.Dziwie się także niektórym użytkownikom, którzy uważają go chyba za większego zdrajce od Vieriego.
bardziej przydatny jest Recoba
Pozostane przy swojej opini iż Ronaldo byłby bardziej przydatny :wink:
I żeby było wszystko jasne, broń boże niechce wymiany Adriano za Ronaldo, tyle tylko uważam że byłby doskonałym wzmocnieniem naszego ataku i z chęcią zobaczyłbym go z powrotem w Interze.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Orzeu »

to go różni od Bobo - że Bobo po odejściu z Interu nie jechał na tenże klub, a Ronaldo tak , więc juz wiesz skąd ta nienawiść
Obrazek
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Imrahil »

Ronaldo bym nie przyjal zpowrotem nawet gdyby przepraszal,prosil,blagal,calowal po butach o ponowna gra w barwach nerrazuri. Wogole chlopak chyba wstydu nie ma ze ma nawet takie mysli o powrocie do mediolanu.To juz lepiej zeby jakis rezerwowy gral.
Co do Vieriego to uwaza sie go za zdrajce tylko dlatego ze przeszedl do ac milanu,tyle ze w obecnej formie bardziej oslabil ich sklad niz wzmocnil :P
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Slepy »

Sam już nie wiem o tym myslec, zawsze nie mogłem przebolec tego, jak Ronaldo nas potraktował. Odczuwałem dume i zadowolenie, gdy patrzył na Adriano jak zdobywa kolejne bramki, korony króla strzelców w reprezentacji. Smiałem sie, gdy Real odpadał z LM szybciej niż Inter, gdy Ronaldo musiał patrzec, jak Nerrazurri wygrywają z Milanem tydzien temu, podczas gdy Real z trudem walczył o jakikolwiek punkt ze słabeuszami Primera Division. Jednak gdy oglądam takie obrazki : Obrazek
a tym bardziej takie: Obrazek Coś mnie kusi i skłania, zebym "kibicował" temu transferowi. Siłe R9 wszyscy znamy, dla mnie to najlepszy napastnik na świecie ostatniej dekady.Dwukrotny mistrz swiata, trzykrosty finalista, król strzelców chyba 4 różnych lig, w tym hiszpanskiej dwukrotnie. Złote buty, złota piłka nie raz, BPotY Fifa, teraz 8 bramek w lidze, grając kilka meczy na kontuzji. Zawsze jest to niezwykły piłkarz, o niezmierzonych mozliwosciach. Wspólnie z Adriano tworzyliby istny atak marzeń, moze zmiana otoczenia zadziałałby dla niego mobilizująco? Moze chciałby udowodnić, odpracować kibicom wszystkie zlosci które im wyrządził. Nie wiem, mam mieszane uczucia. Przeciez w sumie jest nam niepotrzebny, mamy genialnego Adriano, perełke Martinsa, obdarzonego talentem, który zawsze moze eksplodowac Recobe, zawsze groznego Cruz'a. Lecz posiadanie w swoim zespole Ronaldo jest conajmniej kuszące. Nie jest juz młodzieniaszkiem, zostały mu moze 3 lata gry na najwyzszym poziomie, ale lata te mogłyby być przełomowe dla samego klubu - Interu Mediolan. Co na to Moratti? Niedawno sam przyznał ze zawiodł się na Ronaldo, gdy ten w owym 2002 roku zdeptał całą miłość Mediolanu do jego osoby. Czy nasz boss się na to skusi? Ciężko mi w to uwierzyć. Zespoł jest dzis poukładany, kroczy od zwyciestwa do zwyciestwa. Wielki hit transferowy, jakim niewątpliwie byłby Ronaldo w Internazionale mógłby zburzyć dotychczasową atmosferę i harmonię w klubie. Mancini jest wielkim zwolennikiem tej alternatywy, zapewne niejednokrotnie namawiał Morattiego na "przełamanie się" i zrobienie kroku w kerunku Ronaldo. Czy robi dobrze ? Nie wiem.
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Wizard »

No faktycznie sprowadzenie Ronaldo by bylo ryzykownym ruchem ze strony wladz klubu. Bo jesli wlasnie zaczynamy lapac harmonie i ciaglosc w zdobywaniu dobrych wynikow czy warto az tak ryzykowac? Czy Moratti narazi sie kibicom? Mysle, ze taki ruch va banq by byl zagranimem ze strony Morattiego o wszystko badz o nic... Taka jest prawda. Zaczynam dojrzewac do takiego zdania ze Ronaldo by nam wcale nie zaszkodzil,a tylko mogl pomoc...

Oczywiscie nie ma mowy o zadnej zamianie Ronaldo - Adriano, ale jesli Ronaldo by przyszedl jako 5 napastnik do Interu to w sumie czemu nie? Wszyscy sa przeciw temu transferowi, ale zapomnielismy o jednej chyba najwazniejszej postaci naszej dumy - Interu, a mianowicie Adriano. Taki duet mogl by byc zabojstwem dla wszystkich obron swiata, a Oba jest jeszcze mlody i itak by sobie sporo pogral a rola zmiennika chyba by mu nie przeszkadzala poki co...?

Sam bylem przeciwnikiem tego transferu, ale teraz rowniez nie wiem co o tym wszystkim myslec... Czy obdarzyc "zdrajce" zaufaniem i czekac na efekty? Nie mam pojecia...

Poki co plotki by musialy sie potwierdzic, a narazie tak nie jest.
Citka

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Citka »

Ja bym ROnaldo widzial w Interze...ale tylko na wyporzyczeniu....Oba wyjedzie, ale wiadomo ze wroci a jak wroci to co ? Bedzie ktos musial usiasc na lawce. Dlatego bym tylko Ronaldo wyporzyczyl na jakis czas...ewentualnie jakby pokazal wielka klase zdobywajac duuuzoo goli :) to by suie go wykupilo ;]
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Woo-cash »

no wypozyczenie to bylby dobry pomysl bo po co wyrzucic pieniadze w bloto jakby sie nie sprawdzil a tak to pogralby troche u nas bylby cienki to z powrotem do realu by wrocil :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Szycha »

Ja go nie chce po tym co zrobił, mówił i wogle 8) Mamy atak Adi-Oba i niech żaden grubas nie zmienia tego. Czasami się zastanawiam kiedy ludzie z tego forum przekonają sie do końca w czarną perłe z Nigerii... Ile ten chłopak ma jeszcze zrobić, żeby nie było gadek no w następnym sezonie atak Adriano - Grubasek albo Adriano - Cassano, a może Recoba :lol: OOOOOOOOOOOOOOOOOOOBA :!: :!: :!:
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Slepy »

Krzyknąłes niczym Scarpini :wink: . Martins to chyba mój ulubiony piłkarz interu, a przynajmniej jest taki.. najsympatyczniejszy. Nie chcę, aby przez przyjscie Ronaldo wogole nie grał :roll: , bo ten chłopak MUSI grać, jesli chce być najlepszy na świecie. Ale .. ten Ronaldo.. :?
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Szycha »

Nie wyobrażam sobie, że jak przyjdzie już ten R9 to będzie grzał ławe :lol: Tak jak mówisz ślepy Oba musi grać , żeby pokazać kim jest i kim może być bo to co on ma w nogach to nawet przerasta troszkę Adriano...chodzi mi tu o talent 8)
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Slepy »

W nogach to ma na pewno sprint :P . Czy ma większe mozliwosci niz Adriano? Chyba nie, ale.. kto wie, Oba juz nie raz mnie zaskoczył jakims zagraniem :!: (patrz: swietny drybling w ostatnim meczu w narozniku boiska - wspanała "siatka") W kazdym razie Martins to typ napastnika, jakiego inter potrzebuje. Szybki, zwrotny, zacięty, kocha grać i WYGRYWAĆ. Jego szał po bramce z Milanem był czyms fantastycznym. Ronaldo faktycznie pewnie miałby żelazną 11, ale moze wtedy wziąłby się w garść? :roll: W kazdym razie, Ronaldo narazie nie ma, i nie wierze aby przyszedł w najblizszym czasie. Mamy atak OBA-ADI i niech taki zostanie na długie lata :wink:
Zablokowany