Adriano za Ronaldo ??

To co każdy kibic lubi...
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Andy »

Ja także nie rozumiem po co nam Ronaldo - każdy z nas się będzie naśmiewał, że najpierw wykupiliśmy R9, później Go sprzedaliśmy a następnie znowu wykupiliśmy (wiem, że z Adriano było podobnie, ale to już inna bajka :P ).Mamy atak na przyszłość Adriano-Oba i niech tak zostanie - wiem, że w styczniu będziemy potrzebowali jednego napastnika zakupić .... bo nie daj Boże kontuzji dozna Recoba (dość często mu się to zdarza :roll: ) i Cruz, a co potem ..... będziemy z jednym napadziorem :| wiemy, że nie najlepiej nam to wychodziło - jak już mamy kogoś pozyskać to najlepiej niech to będzie .... w miare młody .... z ograniem we włoskiej piłce ..... i najlepiej Włoch :smile:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Imrahil »

Najsmieszniejsze sa te stwierdzenia kibicow realu ze niby dojdzie do wymiany na lini Adi-grubas. :lol: Gdzie oni zyja??to jest tak nierealne jak wymiana Ronaldinho-Ronaldo.Maj ludzie czasem zryty dach :P
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Asgar
Posty: 18
Rejestracja: 17 kwie 2004, 13:44
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Asgar »

Michu pisze:a może Recoba :lol:
Że tak zapytam, co nie podoba Ci się w grze Recoby?... Według mnie jest to bardzo dobry napastnik. W ataku oczywiście powinien grać Adriano - Martins ale jako pierwszy zmiennik któregoś z tych zawodników - powinien być oczywiście Recoba :wink:

A co do samego Ronaldo o którym jest tu mowa to powiem jedno... niech zostanie tam gdzie jest. Mamy bardzo dobrych napastników i jakiś 'Grubollo' jest niepotrzebny w Interze :smile:
Obrazek
www.LigaMistrzow.com - Zapraszam fanów rozgrywek Champions League.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Szycha »

W grze Recoby nie podoba mi się to, że nie umie utrzymać formy przez dłuższy czas. Chino za często też jest kontuzjowany więc jakoś go nie widze jako partner Adriano w ataku.
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Anton »

Asgar pisze:A co do samego Ronaldo o którym jest tu mowa to powiem jedno... niech zostanie tam gdzie jest. Mamy bardzo dobrych napastników i jakiś 'Grubollo' jest niepotrzebny w Interze
Przed przyjściem Figo i Cambiasso też tak wszyscy mówili, a jak teraz grają wszyscy wiedzą :roll: Dziwią mnie opinie niektórych na temat Ronaldo, moim zdaniem z Adriano tworzyliby wspaniałą parę. Cruz powinien odejść do Romy za Chivu + $$$. Wtedy mielibyśmy prawdopodobnie najlepszych snajperów w Serie A: Adriano, Ronaldo, Martins (to jest wraz z Adim nasza przyszłość), Recoba :wink:
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Szymon »

Anton pisze:Cruz powinien odejść do Romy za Chivu + $$$
w co ty wierzysz?


Tak do tematu to moim zdaniem Recoba jest wystarczająco dobrym napastnikiem i nie potrzebujemy w druzynie Ronaldo
Obrazek
Asgar
Posty: 18
Rejestracja: 17 kwie 2004, 13:44
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Asgar »

Anton pisze:Przed przyjściem Figo i Cambiasso też tak wszyscy mówili
Przed przyjściem Cambiasso byłem bardzo za tym żeby przyszedł, jestem fanem jego talentu... a co do Figo, to nigdy nie darzyłem go sympatią no ale jeżeli przyszedł i pomaga drużynie w odnoszeniu zwycięstw... to niech będzie.

Ronaldo jeszcze kiedy grał w Interze - nie za bardzo lubiłem, wiec nie widzę powodów żebym miał zmieniać o nim zdanie, nawet jakby przyszedł do Interu i strzelał w każdym meczu po trzy gole :wink:
Obrazek
www.LigaMistrzow.com - Zapraszam fanów rozgrywek Champions League.
Anonymous

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Anonymous »

ASGAR NAPISAŁ:
Że tak zapytam, co nie podoba Ci się w grze Recoby?... Według mnie jest to bardzo dobry napastnik. W ataku oczywiście powinien grać Adriano - Martins ale jako pierwszy zmiennik któregoś z tych zawodników - powinien być oczywiście Recoba Wink

A co do samego Ronaldo o którym jest tu mowa to powiem jedno... niech zostanie tam gdzie jest. Mamy bardzo dobrych napastników i jakiś 'Grubollo' jest niepotrzebny w Interze
€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

Co ty chcesz od Ronaldo moze i jest troche gruby ale za to jaki szybki ! Jest duzo lepszy od Recoby ktorego tak chwalisz!
A tak wogole gdyby ludzie na forum gadali jaki to Ronaldo nie jest swietny to zapewne tez bys tak gadal. Jak mial by byc transfer Ronaldo za Adriano to o takim czyms niema mowy!!! Ale gdyby przyszedl a nikt by nieodszedl to bylo by super!!!
Asgar
Posty: 18
Rejestracja: 17 kwie 2004, 13:44
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Asgar »

KadekFan_FCI pisze:Co ty chcesz od Ronaldo moze i jest troche gruby ale za to jaki szybki ! Jest duzo lepszy od Recoby ktorego tak chwalisz!
A tak wogole gdyby ludzie na forum gadali jaki to Ronaldo nie jest swietny to zapewne tez bys tak gadal. Jak mial by byc transfer Ronaldo za Adriano to o takim czyms niema mowy!!! Ale gdyby przyszedl a nikt by nieodszedl to bylo by super!!!
Twoja pewność co do mojej osoby jest bardzo dziwna... nie znasz mnie zupełnie a jestem pewien że jestem tak zwana 'chorągiewką' i idę za głosem większości. Mylisz się i to bardzo... Widać po Twojej wypowiedzi ze spotkałeś wiele takich 'chorągiewek' i teraz każdego krytyka Ronaldo uważasz za właśnie taka osobę... no ale to nie moja sprawa.

Chwale Recobe, bo jestem jego fanem i podoba mi się styl w jakim on gra. Być może Ronaldo jest lepszy od Recoby - no ale co z tego?... Od Ronaldo lepszych jest kilku innych napastników no ale nie będziemy się tu w szczegóły w zdrabniać :wink:
Obrazek
www.LigaMistrzow.com - Zapraszam fanów rozgrywek Champions League.
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: EL_CHINO »

Nadal widnieją w gazetach wypowiedzi Ronaldo o tym, że odchodzi z Realu, że jest zły na kibiców, że kibice są źli na niego. Niech odchodzi, gdzie tylko chce, byleby nie do Interu, nie za Adriano.
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Wizard »

Nie no panowie wymiana Adi - Ronaldo nie wchodzi w gre....

PRzeciez Moratti decydujac sie na taki ruch by sie narazil kibicom niesamowicie watpie zeby podjal takie ryzyko...
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Imrahil »

Moratti nie odda Adiego nawet gdyby Real ferowal polowe pierwszego skladu+budzet transforowy na najblizsze 10 lat.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Luk
Posty: 233
Rejestracja: 16 wrz 2005, 19:27

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Luk »

zrodl. channel4
Inter supporters have still not forgiven the two-time World Player of the Year for leaving them after recovering from two long-term injuries, which restricted his appearances in the five years he was at the club.

During last night’s 4-1 win over Empoli, Inter fans unveiled a banner revealing their low opinion of the striker.

It read: "Traitors don’t deserve respect. Ronaldo, keep away from Milan."
A przeslanie bylo proste, dla tych co nie znaja dobrze angielskiego:

"Zdrajcy nie zasluguja na szacunek. Ronaldo, trzymaj sie zdala od Mediolanu(Interu)"

To sa kibice, ktorzy nie zapominaja.
Quote of the week:
"The stars still shine bright. Yet something is different..."
F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...
RaDeOn
Posty: 16
Rejestracja: 22 gru 2005, 20:23

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: RaDeOn »

tak jest ronaldo to zdrajca(chociaz mozemy mowic tak o kazdym co opuscil inter).a tak wogole adriano jest lepszy
Anonymous

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Anonymous »

RaDeOn pisze:tak jest ronaldo to zdrajca (chociaz mozemy mowic tak o kazdym co opuscil inter)
Nie o kazdym.... bo to ze pilkarze zmieniaja kluby to normalna rzecz w pilce noznej... ale chodzi tu o to ze on podczas 2,5 roku swojej kontuzji byl wspierany przez Inter, miał płacone w tym czasie, oplacano mu lekarzy itp... a gdy wyzdrowial i dobrze mu poszlo na mundialu poprostu nas olal i postanowil odejsc do "wielkiego" Realu bo (chyba) tam mial dostawac wiecej $.
J4c3k

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: J4c3k »

Najlepiej nikogo nie wymieniać , żeby tylko Ronaldo wrócił było by git , jeśli Adriano odejdzie do Realu to znów przestane lubić inter :)
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Woo-cash »

aha to lubisz Inter dlatego ze gra Adriano ??
Ja tam cie nie rozumie to ja jak lubialem Vieriego to mialbym byc za milanem :? luz Vieri odszedl, Ronaldo, odszedl, Seedorf odszedl itd. Ja tam nie mam sezonowego zainteresowania tak jak ty ale luz to twoja decyzja ale to troche gloopie :lol: :lol: :lol: Jezeli jestem wierny jednemu klubowi to tak powinno zostatc !!
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Nasir »

Sam Ronaldo ostatnio powiedzial, ze nie zamierza opuszczac Madrytu, bo czuje sie tam dobrze. Dodal, ze nigdy nie wroci do Mediolanu. No i dobrze. Nikt tu za nim nie teskni. Siedz w Madrycie i przytyj se jeszcze z 10 kilo i na mundial tesh nie pojedziesz tylko bedziesz patrzyl jak Adi laduje brame za brama i zostaje krolem strzelcow
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Kubek
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2006, 10:52
Lokalizacja: Błonie

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Kubek »

---------- 11:43 27.02.2006 ----------

Adriano za Ronaldo?Za ch...nie zaakceptuję.Ronaldo wygląda jak pasztetowa w lipcu.

---------- 11:45 ----------

A co Ronaldo takiego wielkiego zrobił dla Interu poza strzeleniem gola Lazio w finale PUEFA?Chyba tylko leczył te zasrane kontuzje.
Kubek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Andy »

Temat ponownie zostaje zaktualizowany, a to za sprawą p.Morattiego, który to jest za sprowadzeniem Ronaldo :!: Nie wiem co on w nim widzi, nie dość, że jest już starszy od naszego Imperatore, to jeszcze do tego dochodzi waga, której już i tak nie straci :| .Bardzo szanuje Brazylijczyka, ale na jego ewentualne sprowadzenie bądź wymiana za Adriano, która także jest brana pod uwagę mówię stanowcze NIE :evil:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Slepy »

No przeciez go nie zamienią... Andy, spokojnie :wink: Moratti kocha Ronaldo, tak po prostu. On ma jeszcze wielki potencjał.. przeciez w tym sezonie nawet na poczatku mial 7 bramek w 8 meczach.. jakby go poukladac, doprowadzic do porzadku to mogloby cos z niego byc. A co robi Ronaldo gdy jest w formie - chyba nie musze tłumaczyc. Ale czy sadzicie ze tifosi go przyjmą ? Na pewno nie. Zreszta.. to tylko głupia rozmowa :wink:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Andy »

Ja jestem spokojny :P , ale takie gadanie wkońcu może okazać się prawdą. Zresztą co do kibiców to przecierz Moratti nie będzie się ich pytał czy mu już wybaczyli i Go przyjmą z otwartymi ramionami :D - to się już zaczyna robić nudne.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Maciek (interista) »

Dla mnie może wrócić :P.
Solidny trening szybkościowy i wtrzymałościowy latem
-15kg
+30% wzrost przyspieszenia
+40% poprawa kondycji

byle nie za Adriano ani Martinsa
byle Moratti nie traktował go za świetą krowę :roll:

Sam transfer wydaje mi sie coraz bardziej prawdopodobny biorąc pod uwagę sytuację Ronaldo w Madrycie (wygwizdywany przez kibiców , krytykowany przez Raula) i wypowiedziami Morattiego na ten temat oraz faktem, że wzmocnienia na tej pozycji są raczej niezbedne latem.

Co do wymiany za Adriano to nigdy do niej nie dojdzie bo wiadomo, że obaj pilkarze chcieliby grać razem wiec się tym nie ma co przejmować.
Obrazek
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Nasir »

Maciek (interista) pisze:Co do wymiany za Adriano to nigdy do niej nie dojdzie bo wiadomo, że obaj pilkarze chcieliby grać razem wiec się tym nie ma co przejmować.
dokladnie. taki atak to bylo by cos, ale pod warunkiem, ze obaj panowie beda grac na swoim najlepszym poziomem.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Imrahil »

spokojna glowa,jesli doszloby do takiej wymiany to nasi ziomkowie z polwyspu nie daliby zyc Morattiemu ;)
bardziej mnie martwi mozliwe opuszczenie Marco po zakonczeniu sezonu,na nim nasz parton powinen bardziej sie skupic :!:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
FcI_Wojas
Posty: 59
Rejestracja: 23 lut 2006, 17:07
Lokalizacja: Slums..xD

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: FcI_Wojas »

Tez mi sie tak wydaje ze nim sie trzeba bardziej przejmowac bo z tego co slyszałem to stosunki miedzy nim a władzami nie są najlepsze.. :evil:
:mrgreen::ave:!!!..FoOrZa RaAGaZziI..!!!:ave::mrgreen:
Felipe
Posty: 78
Rejestracja: 3 kwie 2005, 22:52
Lokalizacja: Pasłęk
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Felipe »

Dla mnie Ronaldo mógłby wrócić, ale co na to Tifosi z Mediolanu?? Hm... gdyby Roni strzelił bramkę z Milanem i dołożył jedną z Juve to byłby pewnie królem Mediolanu i wszyscy znowu by go pokochali i zapomnieli, ale to nierealne. Rozejrzyjmy się lepiej za kimś młodym z perspektywami, Ronney może Baros albo ewentualnie Torres.
FcI_Wojas
Posty: 59
Rejestracja: 23 lut 2006, 17:07
Lokalizacja: Slums..xD

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: FcI_Wojas »

J4c3k pisze:jeśli Adriano odejdzie do Realu to znów przestane lubić inter :)
Jestes chyba bardziej kibicem Adriano a nie Interu... :roll:
Ciekawe dlaczego "znów", to ile razy Ci sie juz to zdarzało???
Pewnie byłes kibicem kazdej druzyny w ktorej grał Adi.. :?
:mrgreen::ave:!!!..FoOrZa RaAGaZziI..!!!:ave::mrgreen:
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: EL_CHINO »

Jeszcze nawet wiosny nie ma, a Show (?) Królewskich trwa: najpierw Ronaldo- a teraz R. Carlos. Sądzę, że w końcu Moratti oleje jednego albo drugiego ( może lepiej pierwszego) i kupi Henry'ego.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Nasir »

Po przegranych Derbach Adriano powiedzial, ze jesli kibice beda tego chcieli, to jest gotowy odejsc. a jeszcze kilka tygodni temu deklarowal, ze nigdy nas nie opusci... wszytko sie zaczelo pier.... w klubie, to adi zaczyna juz szukac wymowek, zeby jakos zmienic pracodawce. i to ma byc przywiazanie do klubu. moja propozycja - idz do Milanu. tylko to bedzie chyba ostatnia rzecz jaka bys z zyciu zrobil. jush nasi "kibice" by o to zadbali.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Zablokowany