Parisi do INTERu!

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Parisi do INTERu!

Post autor: Jaro »

Działacze Interu Mediolan rozpoczeli rozmowy z pomocnikiem Messiny, Alessandro Parisim. 28-letni pomocnik aktualnie ma kontuzję kostki, ale jest nadal chciany przez trenera Nerazzurrich, Roberto Manciniego który szuka lewo-skrzydłowego pomocnika. Messina jest niechętna sprzedać swojego ostatniego Włocha, jednak jest gotowa rozpocząć rozmowy od 4 mln funtów. Moim zdaniem ten zawodnik będzie występował w pierwszym składzie, ale gdy Massimo Moratti zdecyduje sie na zwolnienie obecnego trenera to Parisi straci miejsce w podstawowej 11. Ja na lewym skrzydle wolałbym Recobe lub Emre. A co wy o tym myslicie? :?
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Parisi do INTERu!

Post autor: klusek »

po pierwsze to Parisi to chyba lewy obronca... a jezeli tak - to oczywiscie brac go
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Parisi do INTERu!

Post autor: Jaro »

klsmkr pisze:po pierwsze to Parisi to chyba lewy obronca... a jezeli tak - to oczywiscie brac go
moze grac na lewej obronie jak i pomocy ale w messinie wystepuje czesciej na skrzydle :P
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
Citka

Parisi do INTERu!

Post autor: Citka »

ja go jeszcze ani razu nie widzialem w akcji..... to niemoge go ocenic....
17_7

Parisi do INTERu!

Post autor: 17_7 »

a ja chce Maloude :P no, ale na obrone moze byc :)
Ronaldo

Parisi do INTERu!

Post autor: Ronaldo »

A ja bym wolał Emre....
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Parisi do INTERu!

Post autor: EL_CHINO »

Ronaldo, popieram... wole Emre i Van der Meyde, zamiast Figo i Piresa i innych staruszków...
Norbas
Posty: 134
Rejestracja: 29 sty 2004, 01:59
Lokalizacja: Warszawa

Parisi do INTERu!

Post autor: Norbas »

Popieram porzedników, wole dużo bardziej Emre i uważam ze źle zrobią jesli go sprzedadzą bo drzemią w nim spore możliwośći ale może nadszedł czas na zmiany. Jeśli chodzi o lewą pomoc to najlepszym wyjsciem byloby sciagniecie Solariego z Realu ale to raczej tylko marzenia. Tego Parisiego za bardzo nie znam bo nie widzialem go w akcji ale wierze że Mancini wie co robi. Ogolnie wole go niż Favalliego o ktorym raczej szybko zapomne bo nic nadzwyczajnego nie robi. Mysle ze najlepszym wyjsciem bylby Evra z Monaco bo jest młody a właśnie tacy są potrzebni by odnowic naszą dróżyne.
Mam jedną pierdoloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę puść to na antenie
Powiem ci że to fakt
Powiesz mi że to obciach
Pierdolę cię
I tak rozejdziesz się po łokciach
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Parisi do INTERu!

Post autor: Bart »

No tak, tylko, że Emre to badziej środkowy pomocnik. A Parisi potrafi grać na lewej obronie jak i pomocy. Poza tym strzela dużo goli, świetnie wykonuje rzuty wolne... jak dla mnie taki włoski R. Carlos :wink: Biorąc pod uwagę nasze problemy z lewą obroną od dobrych kilku lat, byłby to bardzo dobry zakup. A pamietać trzeba, że lewa pomoc to również nasz słaby punkt. Kily raczej odejdzie, a jeśli nie to wciąż będzie grał jak gra, Stankovic do formy na skrzydle raczej nie powróci...
Pod

Parisi do INTERu!

Post autor: Pod »

Nie sądze aby okazal sie lepszym pilkarzem od Favallego.Ot , taki sobie przecietniaczek.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Parisi do INTERu!

Post autor: Bart »

Jak podały media, Parisi dołączy do składu Juventusu w czasie czerwcowego tournee gdzieś w Azji. Mam nadzieję, że nie spowoduje to jego przejścia do Juve, ja wciąż go chcę w Interze... ale na przykład taki Ledesma grał w tournee z Milanem, a nie przeszedł do Rossonerich, choć go chcieli. Oby tak było z Parisim.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Parisi do INTERu!

Post autor: klusek »

Bart pisze:Jak podały media, Parisi dołączy do składu Juventusu w czasie czerwcowego tournee gdzieś w Azji. Mam nadzieję, że nie spowoduje to jego przejścia do Juve, ja wciąż go chcę w Interze... ale na przykład taki Ledesma grał w tournee z Milanem, a nie przeszedł do Rossonerich, choć go chcieli. Oby tak było z Parisim.
nalezy miec nadzieje ze... Ashley Cole przejdzie do Chelsea :smile: bo jak nie to Abramowicz bedzie probowal sciagnac Zambrotte, no i wiadomo gdzie powedruje Parisi...
ODPOWIEDZ