Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

To co każdy kibic lubi...
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Meti »

Toldo
Zanetti, Cordoba, Bonera, Parisi (Chivu)
VDM, Veron, Cambiasso, Esposito (Stankovic)
Adriano, Martins (Gilardino, DI Vaio)

Chivu moze wystepowac na lewej obronie i na srodku, podobnie jak bonera, ktory moze byc czasami zmiennikiem zanny.
Nie chcialbym zeby obrona wygladala nastepujaco:

Zanna, Cordoba, Luisao, Maxwell

W obronie powinni byc jacys wlosi a nie sami zawodnicy z ameryki poldniowej
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Szczupac_FCI
Posty: 57
Rejestracja: 16 wrz 2004, 18:19
Lokalizacja: Bielawa / Wrocław

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Szczupac_FCI »

Ja widze to tak
Toldo(Frey)
J.Zanetti Cordoba (Bonera)Luizao (Parsi)Chivu(Evra)



VDM Veron (Juninho)Cambiasso Stankovic(Esposito)


Gilardino Adriano
Anonymous

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Anonymous »

Widzieliscie że Parma ogłosiła ze za Gilardino bedzie chciala 50mln Euro? sporo... za taka cene Inter napewno go nei kupi.
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Peter »

Po meczach PSV z Milanem i po wczesniejszych opiniach fachowcow itp moim marzeniem na srodku obrony jest Alex, juz wczesniej gdy gral w Brazyli mowilo sie ze to ogromny talent, to sie potwierdza :D Moratti powinien sie w przerwie miedzy sezonami nim zainteresowac i zapytac czy jest do kupienia i za ile :D Stam przy Alexie to leszcze, on to dopiero dobrze zbudowany jest :D
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: MiRas. »

mati pisze:
MiRas pisze:A ja bym proponował mniej FM'a...
:lol: Miras jak zwykle :wink: pomarzyć nie można 8) wiadomo, że kogobyśmy nie kupili jak co roku każdy sie będzie jarał, ze coś zdobędziemy a będzie jak zawsze :|
Oczywiście, ze marzyć każdy może, ale jak się amrzenia mówi na głos to się nie spełniają, przez to jedenastkę marzeń Interu pozostawię dla siebie :P :D
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Bart »

Julio Cesara i Luisao podobno już mamy, więc jak dla mnie starczą tylko trzy znaczące wzmocnienia. Lewy obrońca, lewy pomocnik i prawy pomocnik. Na lewą obronę, jak pisałem, widziałbym Parisiego. Jako, ze może grać na lewej pomocy, to mamy jakby dwie pozycje załatwione. No bo trudno się spodziewać, żeby Favalli, ulubieniec Manciniego, już po jednym sezonie w Interze miał odejść. Dlatego Parisi mógłby pójść na lewą pomoc, gdzie rywalizowałby z Kilym, który powoli odzyskuje formę i może pozostanie na przyszły sezon, szczególnie, że mancio go chwali. Z kolei Favalli nie mógłby się czuć pewny na lewej obronie, bo tuż za jego plecami czyhaliby młodzi-zdolni, ale jednocześnie ograni w Serie A Pasquale i Potenza. Taka jest moja wizja lewej strony. Z kolei na prawą pomoc mógłby dołączyć Esposito z Cagliari. Skoro na rynku są dobrzy włoscy zawodnicy, to lepiej pozyskać ich niż jakichś niepewnych zawodników z Eredivisie czy Ligue 1. Czyli moja jedenastka wyglądałaby tak:

Toldo/Cesar/Carini- Favalli/Pasquale/Potenza, Materazzi/Mihajlovic/Luisao, Cordoba, J. Zanetti- Parisi/Kily, Veron/Emre, Cambiasso/C. Zanetti, Esposito/Stankovic- Adriano/Recoba, Martins/Vieri

Swoją drogą mógłby jeszcze dołączyć kolejny klasowy obrońca bo prawdopodobnie odejdzie Burdisso, a może i Mihajlovic. Najchętniej widziłbym Chivu lub Bonerę.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Orzeu »

czyli @Bart sprzedałbyś Van Der Meyde ??
Obrazek
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Bart »

Dziwnym trafem umknął mi ten zawodnik :roll: Nie, według mnie van der Meyde powinien zostać, ma swoje przebłyski i często świetne mecze. Ale nie można polegać tylko na nim na prawym skrzydle, w tym sezonie chyba nawet połowy spotkań nie rozegrał, a Veron to niezbyt dobra alternatywa na prawą flankę.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Slepy »

Trzymam się, jak tu tez wszyscy piszecie tego, ze Luisao jest już nasz. W tym momencie o naszą obronę jestem juz bardziej spokojny, chociaz przy wieku i niepewnosci zostania Materazziego Mihajlovicia i Burdisso jeszcze jeden (najlepiej klasowy) obronca by się przydał. Myśle tu o Bonerze czy Kuffour'rze - Inter wyrazil zainteresowanie nimi. Jeśli chodzi o lewa pomoc, to mi marzy sie Derlon Buckley, Robert Pires no i w koncu moj ulubieniec bułgar Martin Petrov z Wolfsburga. Szkoda, ze inter łaczany byl tylo z Piresem - i to tez byly tylko plotki. Prawa strona to Espisto i AvDM. Atak? Zapewne zostaniemy przy zawodnikach z tego sezonu, chociaz jak juz pisałem to juz nie raz, nie dwa, i nie dziesiec marzy mi sie A.Gilardino :smile: . Szkoda, ze Parma wywalila tak astronomiczna cene za niego :? .
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: RoB »

slepy_fan pisze:Szkoda, ze Parma wywalila tak astronomiczna cene za niego :? .
Nieno tą cenę (przyp. 50 mln € :lol: ) to oni z kosmosu wzięli. Gilardino jest wart połowy tej kwoty. I za te 25 mln € można by było go kupić. :wink:
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Szycha »

A Sinisza miał roczny kontrakt wiadomo coś o przedlużeniu jego :? Bo jak ma odejść, a Burdisso do Boca na rok no to musimy mieć jeszcze jednego środkowego i tutaj błagam o Bonere :!:

A żeby nie robić rewolucji to można kupić tak :

BR - Julio Cezar
OL/PL - Parisi bądż Evra ( wole zdecydowanie Parisiego bo wiemy, że gra dobrze w Serie A )
OŚ - Luizao i Bonera
PP - Esposito
PŚ - i VEEEEEROOON :!:
4 zawodników ( nie licząc Verona) :wink: A Moratti niech da sobie spokój z Kuffurem i Figo bo oni lata chwały mają za sobą. Na pewno starczy te 32 mln euro :!:

A do sprzedania/wypożyczenia/rozwiązania kontraktu :
Jimmy, Gamarra, Sinisza, Burdisso ( niech wraca do Argentyny jak go nigdy nie ma), Karag ( jeśli Benfica go chce za Luizao ), no i ktoś z 3 Recoba, Cruz, Vieri. Najprawdopodniej będzie to Recoba choć ciekawe czy Massimo na to pozwoli.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Kujon »

Karagounisa bym zostawił za wszelką cene, bo chłop się naprawde stara...

Ostanio widziałem skróty z kolejek ligi włoskiej, i myślę, że Esposito to byłby naprawde strzał w dziesiątke...może będzie z niego drugi Camornesi, którego Juve wykupił z przeciętnego klubu a stał się graczem klasy światowej.... a i jeszcze jedno

TAK DLA MANCINIEGO
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Szymon »

musi zostać recoba
Obrazek
Meo

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Meo »

Niech kupują SAVIOLE on sie w monako i barsie nie przydaje i jest tani a co do FMA to jest super (jak coś nie pasuje to pisać)
Meo

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Meo »

na brame Casaillasa z realu, na obrone Heitinge, Carvalho i Marchene, na pomoc J. cole i Izmailov(CSKA), na atak Kuranyi i Van der Vaart :lol: 8) :twisted:
Serek
Posty: 11
Rejestracja: 11 lis 2004, 16:38
Lokalizacja: P-wy
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Serek »

J.Cesar - J.Zanetti , Cordoba , Chivu , Evra - Van Der Meyde , Stankovic , Cambiasso , Recoba - Martins , Adriano
i Scudetto nasze :twisted:
F.C. Internazionale Milano
Obrazek
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: PioFCI »

Serek przydalby sie jakis urodzony playmaker do Twojego skladu 8)

moj sklad:
-------------------------Julio Cesar(Toldo,Frey)----------------------------

J.Zanetti---------Cordoba(Matrix)---------Luizao(Company)------------Parisi(Evra)

van der Meyde------Veron(Junihno)------Cambiasso--------Stankovic(Esposito)

---------------------Adriano---------------Martins------------------------

mysle, ze na moje zakupy mozna wydac malo kasy...za reszte +Vieri,Cruz kupic Gilardino... :smile:
Inter na zawsze !!!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: MiRas. »

Na dzień dzisiejszy, gdyby wierzyć najbardziej sprawdzonym gazetom sportowym ( z LGdS):

Julio Cesar
J. Zanetti - Cordoba - Luizao - Parisi
Stanković - Veron - Cambiasso - Fiore
Martins - Adriano

Nie przyjdą:

Figo - proste, teraz, na 'stare' lata woli zarobić w lidze japońskiej i zapewnić sobie spokojny byt.
Gilardino - cena...
Chivu - przyjdzie, jeśli Roma spadnie do Serie B, wtedy w pakiecie można sprowadzić Cassano i Totti (ale to tylko moja fantazja...)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: PioFCI »

wow...zapomnialem calkowicie o Fiore...kompletnie nie rozumiem wypowiedzi wiekszosci z Was,nie wiem dlaczego Go nie chcecie...wg mnie to bylby nasz najlepszy zakup w tym okienku!! W hiszpanskiej poprostu nie moze sie przebic.Wloska zna znakomicie.W dodatku jest uniwersalny jak Meydey... 8)
Inter na zawsze !!!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: MiRas. »

Fiore jest świetny i jeśli Moratti go qpi, to będę bardzo zadowolony z tego zakupu ;) Po kiego grzyba mamy sprowadzać jakieś experymenty bezpośredni z Ameryki Południowej, skoro co do tego talentu nie mamy (za wyjątkiem Adriano i Javiera) ... Fiore to byłby strzał w dziesiątkę, w Serie A się nie potrafi znaleźć, a który Włoch tam dobrze gra? W Primera Division słabo gra: Corradi, Fiore, Moretti, Albertini... moze jedynie Di Vaio od czasu do czasu błyśnie czymś, Carboni także KIEDYŚ dobrze grał... to tak samo jakbyśmy dali jakiegoś Hiszpana z Primera Division do Serie A (przecież takich przypadków można płodzić i płodzić...)... Fiore do Interu bez dwóch zdań ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Kujon »

A MiRas wymieniłbyśgo na Van Der Meyde ?? :D

Ja też uważam że Fiore by się sprawdził...ma doświadczenie, grał w serieA i ma patent na Juve :D teraz to by z nami już nawet nie zremisowali :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: MiRas. »

Hmm ciężka decyzja, ale chyba tak, bo nie będziemy czekać w nieskończonosć, aż mu forma z Ajaxu przyjdzie, albo jak się do niego przekona Mancini... prędzej krowy będą latać, niz nasz trenerek się rpzekona do VDM.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: RoB »

Wszystko pięknie, tylko że Fiore ma 30 lat a VDM 26 . Praktycznie rzecz biorąc Fiore w tym sezonie nic nie grał, a więc jego forma w przyszłym jest bardzo dużą niewiadomą ( chyba nawet większą niż VDM ). A dodać trzeba jeszcze, że jest on kolejnym przyjacielem :pijaki: Manciniego z Lazio, co może oznaczać że ten będzie go wystawiać w pierwszym składzie niezależnie od jego formy. :>
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Orzeu »

Fiore tak, ale nie za VDM !!! Prędzej wolałbym oddać średniaka Kiliego, niż młodego grającego nierówno geniusza technicznego.

Obaj mają po 30 lat i do tego Kliy chce wrócić do Valencji.
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Andy »

JA także powiem , że chętnie widziałbym Fiore , ale nie za cenę Van der Meyde :evil: :!: Co z tego , że byłemu piłkarzowi Lazio świetnie grało się we Włoszech i to są jego klimaty , jeżeli tak bardzo im zależy to niech sobie wymienią ale za kogoś innego :mlotek: od Holendra - WARA :!: :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: BENIOOO »

My squad:
Julio Cesar
(Toldo)
J.Zanetti Luisao Cordoba A.Cole
(Ze maria) (M.Motta) (Kuffuri) (Coco)

J.Baptista Veron Cambiasso Solari
(Mancini) (Ladesma) (Ederson) (Killy)

Martins Adriano
(Makinwa) (Vucinic)

Makinwa,Solari prawdopodobnie bedą w interze
kuffur jes za friko.do luisao i edersona maja prawo pierwokupu.
A.Cole chce odejsc, a Mancini i Baptista,vucinic to moze jedna z zniespodzianek które che Moratti sprawic kibicom.
Bartosh
Posty: 52
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:44
Lokalizacja: World Withaut Rules
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Bartosh »

Francesco Toldo (Julio Cezar/Carini)
J.Zanetti LUISAO Cordoba Patrice EVRA
(Ze Maria) (Matrix) (Mihajlović) (Coco)

Veron Cambiasso Stanković Solari
(Mancini) (C.Zanetti) (Ederson) (Kily Gonzales)

Martins Adriano
(Makinwa) (Vieri)

Vieri prawdopodobnie zostanie, bo nikt go nie chce :oops: ................... Mancini z Romy i oczywiście Luisao by załatać dziury w drugiej i pierwszej lini, z tym, że Mancini to raczej na ławkę bo Mancini wystawiał Verona niekiedy na prawym skrzydle, a Stanković to środkowy pomocnik z konieczności w tym sezonie na skrzydle
Obrazek
Przemek

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Przemek »

BENIOOO pisze:My squad:
Julio Cesar
(Toldo)
J.Zanetti Luisao Cordoba A.Cole
(Ze maria) (M.Motta) (Kuffuri) (Coco)

J.Baptista Veron Cambiasso Solari
(Mancini) (Ladesma) (Ederson) (Killy)

Martins Adriano
(Makinwa) (Vucinic)

Makinwa,Solari prawdopodobnie bedą w interze
kuffur jes za friko.do luisao i edersona maja prawo pierwokupu.
A.Cole chce odejsc, a Mancini i Baptista,vucinic to moze jedna z zniespodzianek które che Moratti sprawic kibicom.
Kuffour jest juz w Romie a baptista jesli ci chodzi o tego z betisu to jest napastnikiem.. A.Cole do Interu na pewno nie przejdzie... w ogóle twoje przupuszczenia dla mnie są mało prawdopodobne..
Barcelonista

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Barcelonista »

to ile mln € inter ma do wydania na następny sezon z 40 mln
sprzedaż zawodników
Fontana 500 tys. €
Gamarra 2.5 mln €
Davids(Moratti go nie wystawie wg.mnie jest świetnym piłkarzem ,ale nie w Interze)8 mln €
Ze Maria 4 mln €
Emre 10 mln €
Razem 55 mln €
Kupić
Veron 20 mln €
Luisao 15 mln €
Parisi 15.5 mln €
Razem 50.5 mln € i zostanie jeszcze 4.5 mln €

P.S.Chyba bardziej prawdopodobne co ???
Ostatnio zmieniony 19 cze 2005, 09:32 przez Barcelonista, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Anonymous »

Pirlo pisze:to ile mln € inter ma do wydania na następny sezon z 40 mln
sprzedaż zawodników
Fontana 5 mln €
Gamarra 8.5 mln €
Davids(Moratti go nie wystawie wg.mnie jest świetnym piłkarzem ,ale nie w Interze)15 mln €
Ze Maria 10.3 mln €
Emre 10 mln €
Razem 88.8 mln € kupa kasy
Te ceny zawodnikow "do sprzedania" sa takei WEDLUG CIEBIE... a nie rzeczywiste... w rzeczywistosci nie wiesz dokladnie ile sa warci a pozatym... musi ich ktos jeszcze chciec kupic... bo samo to ze sa warci troche kasy to nic... ktos musi za nich ta kase wylozyc, a nie powiedziane ze wszystkich ktos bedzie chcial kupic... no i czy beda chcieli kupic za taka cene...
Zablokowany