Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

To co każdy kibic lubi...
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: RoB »

Wpisujcie tu swoje propozycjie składu w jakim powinien INTER
występować w następnym sezonie (w miare realny)
Oto moja propozycjia:

------------------- Toldo(Frey)-------------------------------

--(Cordoba)--(Materazzi)--(Mihajlovic)--(Maxwell)--------
--J.Zanetti ----W.Samuel -----Luisao ------Chivu---------

-(Ji-Sung Park)---(De Rossi)---(Veron)---(Esposito)-----
--Stankovic -------Cambiasso---Juninho ---Joaquin-----

---------------------(Martins)-----(Cruz)--------------------
----------------------Gilardino-----Adriano-----------------

Add by Admin:Przeczytaj sobie dokładnie regulamin !! Używanie takiego avatara jest zabronione (jeżeli można to było tak nazwać :lol:)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2005, 00:05 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Przemek »

Koles skąd taką ''11'' wystrzeliłes?? :D myslałem ze to ma byc jakaś realna jedenastka :lol:
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Paweł_FCI »

hmm ale to na prawde czy w CM'ie ? bo takie transfery sa nierealne :)
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: MiRas. »

występować w następnym sezonie (w miare realny)
To czemu Ty dałaś taki z kosmosu?
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: EL_CHINO »

no no no, Ji- Sung Park... hmm nieźle... :wink:
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Szycha »

Na tą 11 to nie starczy 200 milonów $. My mamy 32 mln. euro ( to bardzo dużo). Ja bym chciał najbardziej duet z Parmy Bonera- Gillardinho 8)
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Kujon »

:D a wracając do tematu ja tu dam swoją jedenastke :D

Julio Cesar

Parisi - Cordoba - Luisao - J Zanetti

Esposito - Veron - Cambiasso - Stanković

Adriano - Martins

I w tych 32 mln się zmieścimy napewno z taki wzmocnieniami....a d otego jeszcze jeden dobry napastnik, ale to już zależy od Massimo :D

Gilardino, Cassano :arrow: o nich się mówi, ale ja myślę, że przydałby się Caracciolo z Brescii, też bardzo dobry a niedoceniany...jak to wiele osób mówi, następca Vieriego tylko że 10 (coś koło tego) lat młodszy...i nie kosztowałby tak dużo, z do drużyny Brescii można oddać zawodników którzy nam się nie przydadzą (lub jakieś bezpłatne wypożyczenia :D)
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Citka

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Citka »

Kujon....Parisi na levej a nie na prawej za to Zanetti na prawej a nie na levej :)

pozatym ja bym kupil Bonere....Verona.....i wykupil Solariego...jeszcze by kasa byla jak bysmy sprzedali Vieriego,Emre i jeszcze innych.... wiec jeszcze bym dołozyl Gilardino..
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Kujon »

Citka_FCI pisze:Kujon....Parisi na levej a nie na prawej za to Zanetti na prawej a nie na levej :)
to zależy jak kto patrzy :P chyba idzie się skapnąć że tam gdzie J Zanetti to prawa strona :P:P:P
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: mati »

no dobra ja przedstawie swoją jedynastke, powiedzmy, ze zawrę w niej piłkarzy którzy wejdą w plan na przyszły sezon, tych których bardzo bym chciał, ale jednocześnie można ich sprowadzić, oraz tych których bym chciał, ale znając nasz zarząd nie kupią ich (za młodzi, za dobrzy)

bramkarze - Julio Cesar / Toldo / Frey - dwóch z tej trójki będzie w kadrze

lewi obrońcy - Parisi / Maxwell - Parisiego nie bedzie trudno kupić na Maxwella juz chyba nie ma szans, przyjdzie jeden z tych dwóch, pewnie na 90% Parisi..., na rezerwie być może będzie Pasquale albo jakiś inny młodzik np. Potenza

środkowi obrońcy - Cordoba - pewniak, Luisao - podobno już jest nasz, lecz ja nie jestem do niego przekonany :| nie wydaje mi się, żeby był pewnym punktem naszej obrony... coś jak Burdisso - którego powinniśmy sie pozbyć, bo nie prezentuje nic, a teraz mozemy jeszcze dostac za niego jakąś kasę, jedno jest pewne na argentyńczyku straciliśmy :| , chciałbym Chivu ale na ten transfer nie ma szans, podobno w gre wchodzi też Kompany ale on w moich oczach równy jest z Luisao, jak dla mnie to zapowiada sie kolejny sezon bez solidnych środkowych obrońców i z mnóstwem stracowych bramek :|

prawi obrońcy - J. Zanetti - pewniak :wink: , chciałbym tez Pere z Atl. Mad. decyduje jego uniwersalność, moze grać jako prawy i środkowy obrońca, co miałoby znaczenie zważając na nasze niekończące sie bolączki ze środkowymi :| ale nasi w życiu nie podpiszą kontraktu z nim ;( a szkoda, bo warto... kolejny kandydat Bonera - JUVENTUS i MILAN też o niego sie starają i pewnie wybierze ich ofertę, chociaż gdyby nasi się pospieszyli byłby już teraz zaklepany :x zapowiada się na duet J. Zanetti w podstawowym i Ze Maria na ławce :|

lewi pomocnicy - tutaj trzeba zrobić trzęsienie, sprzedac Kilego, mógłby tu grać Parisi gdyby udało się sprowadzić też Maxwella, ale dobrym rozwiązaniem moze tez być Esposito napewno nie Figo czy Pires... :| jedynym problemem moze być cena Esposito :(

środkowi pomocnicy - Cambiasso - pewniak, C. Zanetti - (niestety) pewniak, trzeba kupić Verona i oddać w rozliczeniu Davidsa, zawodników pokroju Rosicky, De Rossi i tympodobni pozostawiam z sferze marzeń :|

prawi pomocnicy - van der Meyde - pewnie odejdzie, a szkoda, bo w tym sezonie już pokazał pare razy, ze umie grać, dałbym mu jeszcze rok w podstawowym składzie i poczekał co pokaże, wobec tego jego miejsce pewnie zajmie Stankovic który formą tez nie imponuje, za Luisao ma tez odejść Karagounis więc trzeba pomyśleć o jakimś PP na ławke, ale ja nie mam pojęcia kto mógłby to być...

napastnicy - Adriano i Martins - pewniacy o ile nie odejdą, Recoba, Vieri i Cruz - ja bym im podziękował, a na ich miejsce ściągnąć Gilardino - marzy mi się ten zawodnik, ale trzeba by wydać ze 20 mln Euro, i zostanie tylko 16 na reszte transferów, więc ten zawodnik także jest w sferze naszych marzeń, na dodatek kibicuje JUVENTUSOWI który stara sie o niego, więc super byłoby zainwestować w D. Milito i Makinwa naprawde myślę dobry duet na ławkę, który na dodatek już zna się z Genoi, tylko, ze trzeba by sie liczyć z podobną ceną co za Gilardino :| ale przynajmniej mamy 2 a nie jednego zawodnika z ate 20 mln..., rzeczywistość jest jednak brutalna i można sie spodziewać od nowego sezonu na ławce Di Vaio i Papadopulosa :x :evil:

trener - każdy zna moje zdanie :wink:
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: klusek »

tylko 4 zmiany w pierwszej 11:

-----------------Julio Cesar----------------
---J Zanetti---Cordoba---King---Parisi---
--VDM--Cambiasso--Veron--Stankovic--
------------Adriano---Saviola--------------

+ na rezerwe Di Vaio, Makinwa albo Milito, jakis w miare uniwersalny pomocnik :smile:
out: Vieri, Recoba, Cruz, Favalli, Davids, Toldo
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Jaro »

CO DO BRAMKARZA TO NIE JESTEM PEWIEN (FREY, TOLDO, JULIO CESAR) PRAWA OBRONA JAVIER ZANETTI (TO BEZ DYSKUSJI) :P SRODEK CORDOBA, (LUISAO? NIE JESTEM CO DO NIEGO PEWIEN ALE MUSI BYC NIEZLY JEZELI INTER SIE NIM ZAINTERESOWAL :lol: ) SAMUEL(CHCIALBYM GO W INTERZE LAWKA BURDISSO), EVRA (MAMY NA NIEGO PIERWOKUP WIEC POWINNO YC LATWO GO SCIAGNAC), PRAWA POMOC STANKOVIC, SRODEK CAMBIASSO (DE ROSSI BYLO BY SUPER JAKBY GO KUPILI :smile: ALE WATPIE JESLI BY PRZYSZEDL TO PIERWSZ 11) D'ALESSANDRO ( OK 8MLN CHCE ODEJSC Z WOLSBURGA, EDERSON) LEWA POMOC VICENTE TO TYLKO MARZENIE ALE MOGLI BY KUPIC PARISIEGO CHOC GO JESZCZE NIE WIDZIALEM ALE SIE NIM INTER INTERESUJE, ATAK ADRIANO (MARTINS) TEVEZ ALE TO BY MOGLA BYC WYRZUCONA KASA BO MU PIENIADZE DO GLOWY UDEZAJA MIN. BIJE SIE NA TRENINGACH ITP. GILARDINO REALNE ALE TRUDNE DO ZREALIZOWANIA (BOJINOV)
FORZA INTER!!! :P

_________________________
Add by admin: Wyłącz CAPS-LOCK
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
17_7

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: 17_7 »

Toldo
J Zanetti Cordoba Luisao[Bonera, Chivu] Parisi[Evra, Maxwell]
Veron[Juninho] Cambiasso Rosicky[Stankovic] Kily(ja nadal widze w nim dobrego pilkarza)[Esposito]
Adriano Marins[Gilardinho, Di Vaio]

to takie moje male marzenie
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Jaro »

JEST JESZCZE BONERA :smile: I KOMPANY ALE DO NIEGO NIE JESTEM PRZEKONANY CZY PORADZI SOBIE W SERII A A NA LEWA OBRONE JESLI NIE EVRA TO MOZE LAHM JA WIDZE W NIM JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH LEWYCH OBRONCOW I MA DOPIERO 20 LAT

_________________________
Add by admin: Wyłącz CAPS-LOCK
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
lex

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: lex »

toldo(frey,julio cesar))-zanetti,cordoba,chivu(luisao bo na chivu male szanse),evra(parisi w razie czego)-veron,cambiasso,stankovic,esposito-adriano,martins
stankovic ma byc w srodku pomocy i na lawke kupilbym di vaio i np gdyby sie udalo edersona,a jak by dalej brakowalo skrzydlowych to moze jednak starego ale wciaz niezlego piresa no i vucinica na rezerwowy atak
sprzedalbym:kogos z dwojki cruz i vieri,recobe,emre jesli bedzie chcial odejsc,davidsa,karagounisa,gamarre,coco,kilego i choutosa. trzon druzyny powinien zostac niezmieniony,a wiec ze 3 zmiany w pierszej 11 w porownaniu z tym sezonem. mancini musi zostac!!!
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Peter »

Uwazam ze niepowinno byc duzych zmian w skladzie, jeden obronca i pomocnik (jesli Veron zpostanie to nawet pomocnika nie potrzeba). Jedynym naszym problemem to stabilizacja, mój sklad na przyszly sezon to:

-------------Toldo
-----Cordoba----Luisao
J. Zanetti---------------Favalli (Parisi)
------------Cambiasso
VDM---------Veron-------Stankovic
(Esposito)
--------Adriano----Martins

Zespol nie powinien sie wiele zmienic, wiec taki sklad by mi odpowiadal, moze jeszcze jednego obronce kupic, bo Miha chyba po sezonie odejdzie bo o ile sie orientuje to kontrakt ma na rok... Kilka (2-4) transfery i styknie, najwazniejsze to srodkowy, silny obronca (np Luisao), i rozgrywający jesli Verona nie kupią. Dodatkowo moze byc jakis skrzydlowy (np Esposito) i lewy obronca - Parisi. Wiecej nam nie trzeba, chyba ze Recoba, Vieri lub Cruz odejdą wtedy by sie napastnik sprzydal, tak jak Kujon napisal, Cariacciolo w sam raz, gdyz na jokera bedzie dobry (taki Tommason :P )
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: vahu »

A ja bym prawie nic nie zmieniał, może troszkę ustawienie i trzeba sprzedać paru zawodników (np. Kily, Davids, Ze Maria, Coco, C.Zanetti, Favalli). W zimowym mercato nikt nie przyszedł, a drużyna gra znacznie skuteczniej niż na początku. Potrzebne jest zgranie, a nie kolejna rewolucja. Maksymalnie 2 poważne zakupy tj. ktoś do obrony i ewentualnie lewy pomocnik.
kuba13

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: kuba13 »

park ji sung :lol: chyba was pogrzało
toldo(reina)
zanetti-cordoba(bonera)-chivu(kompany;luisao)-mihajlovic(lahm)
van der meyde-veron(cambiasso)-juninho(emre)-stankovic
adriano-martins(gilardino)

_________________________
Add by admin: Moze i niektórych "pogrzało", ale Ty dostajesz ostrzezenie za takie teksty
rr
Posty: 150
Rejestracja: 5 mar 2004, 14:09
Lokalizacja: Białystok

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: rr »

No no z Adminem nie należy zadzierać ;). (pierwszy post i ostrzerzenie hehehe). Co do tematu, to trzeba kupic bardzo dobrego środkowego obrońce i 2 obiecujących skrzydłowych. Mihajlovic i Materazzi zbyt pewnymi punktami nie byli (nie żebym coś do nich miał ;)) ale przyda się mniej straconych bramek w przyszłym sezonie.
Obrazek
Dejwid
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2005, 23:08
Lokalizacja: Sosnowiec

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Dejwid »

Mój skład zakładając, że ze maria będzie w przyzwoitej formie na przyszły sezon :o Aha i J.Zanetti jak widać jest na prawej pomocy bo jakos nie wierzę w dobrą grę VDM


------------------------Toldo(Frey)

---Ze maria---Cordoba---Kompany(Chivu,Luisao)---Evra(Maxwell)

-----J.Zanetti---Veron---Stankovic(Cambiasso)---Taddei(Esposito)

-------------------Adriano---Martins(Gilardino)

Ława:Recoba, Cruz(Makinwa), Matrix, Burdisso, Emre(Ederson), Simplicio, Di vaio(Vucinic) + cała reszta(Coco itd.)

out:Vieri,C.Zanetti, Davids, VDM, Favalli, Miha i może Karagounis...

Ewentualnie można pomażyć o : Cesar, D'Alessandro, Macherano, Denilson, Joaqin, Hleb, Rosicky, Metzelder, G. Milito, De Rossi, Bojinov aha i jeszcze o park ji sungu :P

Na lewą stronę obrony oprócz takich zawodików jak maxwell, evra, parisi ewentualnie biorę pod uwagę: Nigela de Jonga, Del Horno(aletic), Felipe(Udinese), Kleber(Basel), Mathijsen(AZ)
Ostatnio zmieniony 4 maja 2005, 18:42 przez Dejwid, łącznie zmieniany 1 raz.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: mati »

do moich faworytów dołanczam jeszcze dwóch zawodników Parmy - Simplicio i Marcchionni co o nich myślicie ?
Syriusz

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Syriusz »

Ja myślę, że już dosyć kupowania graczy przeciętnych za spore pieniądze.
Polityk klubu powninna iśc w stronę pozyskiwania młodych, bardzo zdolnych ale już teraz dobrych graczy lub świetnych piłkarzy w sile wieku.

Bramka - jest doświadczony Toldo, młody Carini i dojdzie Julio Cesar - bardzo dobrze.

Obrona - Mihajlovic, Gamarra i Favalli to melodia przeszłości. Na ich miejsce chętnie widziałbym Chivu, Bonerę i Evrę. To są młodzi ale już świetni gracze. Do tego doświadczeni i znakomici Zanetti i Cordoba i mamy mur przed bramką. Wydaje mi się, że za 15-20 mln euro można by ich pozyskać, tym bardziej, że Roma ma kłopoty finansowe a Parma widmo spadku przed sobą.
Pomoc - Wydaje się, że tu jest nawiększy kłopot. A przynajmniej moim zdaniem. Stankovic jakoś nie może złapać formy z Lazio, za Verona Abramowicz chciałby za dużo kasy a on ma już 30 lat panowie. VDM tak jak Stankovic nie może odnaleźć dyspozycji z ajaxu. Kily...melodia przeszłości.
Fajnie, jakby nasza pomoc wyglądała tak: Eposito - Cambiasso - Stankovic - i na lewe skrzydło nie wiem kto.
Idealny byłby Vicente, ale to raczej transfer nierealny, on pewnie z 30 mln kosztuje. Zakladam rzecz jasna, że Dejan odzyska formę i zacznie rozgrywać w środku. Spekuluje się o De Rossim - imo kapitalny gracz, tylko ja nie wiem, czy nas by było stać. A dla mnie priorytetem jest obrona, bo my w tym sezonie mamy najwięcej strzelonych bramek ale i sporo tracimy. Myślę, że dobrym wzocnieniem mógłby być Sneijder. Tylko czy on by się zaaklimatyzował...Ktoś wspominał o Marchionnim - kolejny utalentowany gracz z Parmy, myślę, że byłby niedrogi a mógłby sporo wnieść do gry.

Atak - powiem krótko - Gilardino. Ale to raczej sfera marzeń, bo kto się nim nie interesuje... Rzecz jasna mógłby do nas trafić, ale wtedy mieliyśmy mało kasy na resztę trensferów. Choć gdyby było tak, że docchodzi tylko Gilardino, do tego Evra plus Bonera/Luisao/Chivu i jakiś pomocik to byłybm bardzo kontent.

PS. Witam wszystkich.
Meo

Skład Interu??

Post autor: Meo »

na bramke proponował bym Kameni z Espanyolu albo Hilderbranda na obrone Mrachene z Valecji a pozostałe formacje to Crespo, Robinho, Tevez, Tomasson, Van der Vaart i to na tyle[/b]
Meo

skład

Post autor: Meo »

powinniśmy inwestować w młodzież np.Messi z barcy(cielaki) albo Gilardino(niezbyt młody) takie jest moje zdanie
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: MiRas. »

A ja bym proponował mniej FM'a...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Szycha »

Kupujmy sprawdzonych Włochów z Serie A :arrow: Bonera, Esposito no i Fiore może obudziłby się u nas 8) No, a Gilardinho to już sen :twisted:
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: mati »

MiRas pisze:A ja bym proponował mniej FM'a...
:lol: Miras jak zwykle :wink: pomarzyć nie można 8) wiadomo, że kogobyśmy nie kupili jak co roku każdy sie będzie jarał, ze coś zdobędziemy a będzie jak zawsze :|
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Orzeu »

to może teraz czas na moją wizję składu:

Julio Cesar (Carini)

Zanetti Cordoba Luizao Maxwell
(Ze Maria) (Burdisso) (Matrix) (kolo z Messiny)

Veron Cambiasso Stankovic Taddei
(VDM) (Karag, C.Zanetti) (ederson) (Kily)

Adriano Oba Martins
(Makinwa, Gilardino, Cruz, recoba)
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: EL_CHINO »

moje objawienie:
Carini (Toldo)

Zanetti Cordoba Materazzi Evre
(ze maria)(Maxwell) (Mihajlovic) (Luizao)

V.D.Meyde Veron Recoba Emre
(Cambiasso)(Karagunis)(Stankovic)(Kily)

Adriano :twisted: Żurawski
(Martins, Cruz, Gilardino)
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Skład Interu Mediolan na sezon 2005/06

Post autor: Kujon »

no na VDM i Emre naa skrzydłąch niemamy co liczyć ;( Żurawski też odpada :P bo to polak :P ale w sumie nawet jak dla mnie to Fiore może grać na prawej, Mancini wyprowadzi go na ludzi...zrobił z Veronem i Mihaljovicem (no może Favalliego pomińmy :P) , to czemu z Włochem tego nie zrobi :P
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Zablokowany