Primera Division

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
londynek
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2016, 12:10

Re: Primera Division

Post autor: londynek »

widze temat cos upadł. mam nadzieje, ze real w tym sezonie urwie mistrzostwo
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Primera Division

Post autor: Stachoo »

Valencia 2 - 4 Las Palmas (2 x kapitalnie Livaja)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Primera Division

Post autor: Klinsi64 »

Sevilla Atletico 3 - 3 Girona FC(gol+ asysta LONGO)
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Primera Division

Post autor: VVujek »

muszę to zobaczyć,on w Espanyplu całkiem nieźle sobie radził,a w Serie a czy nawet serieB gówno grał
@Asysta przypadkowa
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Primera Division

Post autor: Stachoo »

Klinsi64 pisze:Sevilla Atletico 3 - 3 Girona FC(gol+ asysta LONGO)
https://www.youtube.com/watch?v=Cz3zqYMH6WY
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Primera Division

Post autor: Stachoo »

Stachoo pisze:Valencia 2 - 4 Las Palmas (2 x kapitalnie Livaja)
\

https://www.youtube.com/watch?v=t2yVfPUCgm0

https://www.youtube.com/watch?v=a5daGY0T7P4
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Primera Division

Post autor: kachol »

Real wygrywa mistrzostwo Hiszpanii, cieszy mnie to tylko z tego powodu, że nie zdobywa tytułu Barcelona. Juventus tak samo mistrzem, więc finał będzie zdecydowanie w wadze superciężkiej. Ważne, że nie wydarzyło się to co prawie niemożliwe, bo jakby Real przegrał mistrzostwo to być może podłamani by przystąpili do finału i jeszcze go przegrali. Tak to liczę, że Ronaldo wiedząc, że gra mecz o złotą piłkę, a sam Real o dokonanie historycznej rzeczy pokona Juventus, bo ewentualna tripleta Juventusu to za dużo by było w tym roku dla kibiców Interu.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Primera Division

Post autor: sampam »

Ronaldo to chyba mialby otrzymac te ZP za doslownie kilka meczow w sezonie:)
Wersus5011
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2019, 00:57

Re: Primera Division

Post autor: Wersus5011 »

Siemano wiecie może jak zdobyć bilety na mecze ligi mistrzów? Konkretnie chodzi mi o mecz Ajax Real w Amsterdamie.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Primera Division

Post autor: Chuchu »

Zwykle mało mnie obchodzą mecze w La Liga, ale te statystyki mnie zafascynowały. Valencia podejmuje Barcelonę. Posiadanie piłki 26% - 74%, podania 297 - 867. Końcowy wynik? 2:0 :D

Obrazek
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Primera Division

Post autor: Yascarr »

Oglądałem mecz i śmiać mi się chce jak widzę te liczby. W pierwszej połowie Valencia cisnęła Barcelone i mogli nawet 3:0 prowadzić. Po przerwie tamci wzięli się wreszcie do roboty ale i tak nie odniosłem wrażenia, żeby zdominowali gospodarzy. Po 90 minutach wniosek był jeden - Valencia była dużo lepsza. Właściwie to dla mnie od zawsze Barcelona jest tylko tłem w każdym meczu jaki oglądam. Podają sobie ładnie, niby wszystko fajnie, a ja tylko czekam aż przeciwnik im odbierze piłkę i coś zacznie dziać.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Primera Division

Post autor: Dzonyy »

Yascarr pisze: 26 sty 2020, 03:18 Oglądałem mecz i śmiać mi się chce jak widzę te liczby. W pierwszej połowie Valencia cisnęła Barcelone i mogli nawet 3:0 prowadzić. Po przerwie tamci wzięli się wreszcie do roboty ale i tak nie odniosłem wrażenia, żeby zdominowali gospodarzy. Po 90 minutach wniosek był jeden - Valencia była dużo lepsza. Właściwie to dla mnie od zawsze Barcelona jest tylko tłem w każdym meczu jaki oglądam. Podają sobie ładnie, niby wszystko fajnie, a ja tylko czekam aż przeciwnik im odbierze piłkę i coś zacznie dziać.
Pewnie 500 podan miedzy srodkowymi obrońcami :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Primera Division

Post autor: Wybraniec »

Amen
Jvcore
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2019, 00:51

Re: Primera Division

Post autor: Jvcore »

Suarez przypieczętował mistrzostwo Atletico po 7 latach dominacji realu i Barcelony. Słaba forma przeciwników czy dobra postawa Atletico?
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Primera Division

Post autor: Endru »

Gratulacje dla przyszlego trenera Interu Diego Cholo Simeone z okazji zdobycia mistrzostwa Hiszpanii.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Primera Division

Post autor: Mora »

Gratulacje dla Atletico i Simeone. Fajnie, że utarli nosa Realowi i Zraszaczom.

Swoją drogą ładne koszulki miało Atletico w tym sezonie. Bez zygzaków i innych udziwnień, Nike jak chce to może.

Obrazek
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Primera Division

Post autor: forzaragazzi »

Kylian Mbappe ponoć dogadany z Realem Madryt od marca na kwotę 40 mln euro rocznie (30 + 10 mln w bonusach). Ale PSG nadal walczy i zaoferował dwuletni kontrakt z pensją 50 mln euro plus bonusik za podpisanie kontraktu w kwocie 100 mln euro.

U nas maksymalna pensja to 7 mln euro (którą ma dostać Dybala...)

Mam nadzieję że Lewy dołączy do Barcy. "Dumy Katalonii" nie cierpiałem od lat (za styl, niektórych piłkarzy i zraszacze w 2010 roku) ale ostatnio stali się dla mnie wręcz neutralni. A to było coś nowego. Lewego w Bayernie może zatrzymać chyba tylko chęć pobicia rekordu Mullera.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Primera Division

Post autor: Adriano_forever »

forzaragazzi pisze: 20 maja 2022, 14:20 Kylian Mbappe ponoć dogadany z Realem Madryt od marca na kwotę 40 mln euro rocznie (30 + 10 mln w bonusach). Ale PSG nadal walczy i zaoferował dwuletni kontrakt z pensją 50 mln euro plus bonusik za podpisanie kontraktu w kwocie 100 mln euro.

U nas maksymalna pensja to 7 mln euro (którą ma dostać Dybala...)

Mam nadzieję że Lewy dołączy do Barcy. "Dumy Katalonii" nie cierpiałem od lat (za styl, niektórych piłkarzy i zraszacze w 2010 roku) ale ostatnio stali się dla mnie wręcz neutralni. A to było coś nowego. Lewego w Bayernie może zatrzymać chyba tylko chęć pobicia rekordu Mullera.
No i co mordeczki, Mbappe jednak zostaje w PSG. Czy to mnie dziwi? Osobiście to ani trochę.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Primera Division

Post autor: Mora »

Adriano_forever pisze: 21 maja 2022, 19:57No i co mordeczki, Mbappe jednak zostaje w PSG. Czy to mnie dziwi? Osobiście to ani trochę.
Piękna postawa Mbappe. Olał judaszowe srebrniki Pereza i wybrał przywiązanie do klubu, któremu kibicuje od dziecka ;)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ