Premiership

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Premiership

Post autor: Shady »

sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Premiership

Post autor: sampam »

Fortuna kolem sie toczy, panie Dyzmo! Ups! Panie Boruc :hahaha:
Rustin
Posty: 81
Rejestracja: 8 lip 2008, 17:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Premiership

Post autor: Rustin »

Nie rozumiem go czasami, jakby mózg na chwile mu ktoś odłączył i to drugi raz w trzech ostatnich meczach ligowych.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Premiership

Post autor: Blablarzynca »

Kurwa, szkoda mi go trochę, ale z drugiej strony sam jest sobie winien. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć straconą bramkę po strzale bramkarza, ale to co dzisiaj zrobił, to był totalny przejaw głupoty.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Premiership

Post autor: Shady »

"The Special One" skomentował także fakt, że podczas meczu fani Arsenalu krzyczeli: "boring, boring Chelsea", mając na myśli nudną grę "The Blues".
- Grałem przeciwko nim dziesięć razy i ani razu nie przegrałem. Zgadzam się z nimi, że to nudne - powiedział Mourinho.

;)
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Premiership

Post autor: yoda79 »

Mou zburaczał w Hiszpanii, a teraz już mu tylko się pogarsza. Szkoda na niego słów.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Premiership

Post autor: sampam »

Osobiscie zyczylbym sobie wiecej takich "burakow" w polskim sporcie:D
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: Premiership

Post autor: Michal_fci »

Akurat to co Mou mowi jest smieszne, czasami przesadza, ale ogolnie fjnie sie czyta to
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Premiership

Post autor: Shady »

yoda79 pisze:Mou zburaczał w Hiszpanii, a teraz już mu tylko się pogarsza. Szkoda na niego słów.
A co takiego powiedział? Arsenal do 79 minuty nie oddał nawet strzału, Chelsea miało poprzeczkę i kilka kontr, a kibice krzyczą, że Chelsea nudno gra?
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Premiership

Post autor: yoda79 »

Ta akurat wypowiedź to akurat zwykły Mou, natomiast z tego samego meczu o faulu na Artecie burackie, i to bardzo.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: Premiership

Post autor: Michal_fci »

walka o piłkę, razem wjechali z wyprostowaną nogą tylko że Arteta minimalnie szybszy był.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Premiership

Post autor: pewny »

i kto by pomyślał że taki ostatni w tabeli Sunderland będzie rozkładał karty o mistrzostwo Anglii :D

dzisiaj pokonali Chelsea... w tygodniu zremisowali z Man City a też byli bliscy zwycięstwa! to się nazywa walka o utrzymanie :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Premiership

Post autor: mediolan »

Wedlug mnie to wladze i kibice takich klubow powinni byc mega wkurzeni bo to pokazuje ze ich druzyny tez moga mierzyc w wyzsze cele tylko szkoda ze spinaja dupe dopiero jak maja noz na gardle...
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Premiership

Post autor: Shady »

Podział kasy z praw TV za miniony sezon w Premier League.
Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Premiership

Post autor: Shady »

Diego Costa za 32 mln Ł przejdzie najprawdopodobniej do Chelsea.
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Re: Premiership

Post autor: Tkrauze »

Panowie, czy ktoś może mi wytłumaczyć fenomen Leicester City ? Zawsze uważałem Ranieriego za dobrego trenera, ale albo on okazał się wybitnym taktykiem, albo ja się po prostu nie znam na piłce... Dziad skomponował naprawdę fajny zespół i wyciągnął juz na ten moment możliwie dużo jak na Premier League. Przegrali tylko 4 mecze i jestem ciekaw jak zakończy sie angielska liga.

Myślicie, że spuchną pod koniec rozgrywek ?

https://www.whoscored.com/Teams/14/Fixt ... -Leicester
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Premiership

Post autor: Odet »

Moja opinia:

W wybornej formie jest Vardy i Mahrez, to oni grają, a reszta pod nich.

Co do Ranieriego, dla mnie BPL to najgłupsza liga na ziemi, zero, kompletne ZERO taktyki, tylko gra na hurrra i do przodu. Więc tam byle jaki taktyk powinien osiągnąć sukces :)

Ja od 2 tyg obserwuję (i kibicuję) co będzie Swansea, ciekaw jestem jak wypadnie bardzo lubiany przez mnie Guidolin i co pokaże w BPL Paloschi.

Pozdr.

Ps. Oby Lisy dostały się do LM, bo potem (pewnie po wyprzedaży dwóch gwiazd) szybko z niej odpadną. Anglia traci 4 miejsca w LM, a Włochy zyskują :)
darren1
Posty: 57
Rejestracja: 24 gru 2012, 11:26
Lokalizacja: Siedlce

Re: Premiership

Post autor: darren1 »

Tkrauze pisze:Myślicie, że spuchną pod koniec rozgrywek ?
Moim zdaniem, jeśli do tej pory Lisy nie spuchły to znaczy, że mogą się liczyć nawet w walce o mistrzostwo. Ich gra wygląda naprawdę imponująco, potrafią grać jak równy z równym np. z City czy Arsenalem. Nie widać po nich zmęczenia sezonem, także jestem pewien, że uda im się zakwalifikować do LM, a przy odrobinie szczęścia mogą powalczyć o tytuł.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Premiership

Post autor: Klinsi64 »

Tkrauze pisze:Panowie, czy ktoś może mi wytłumaczyć fenomen Leicester City ?
Pogonili Cambiasso i grają o najwyższe cele,u nas też...a nie u nas to nie zadziałało ;)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Premiership

Post autor: Czarson »

Klinsi64 pisze:
Tkrauze pisze:Panowie, czy ktoś może mi wytłumaczyć fenomen Leicester City ?
Pogonili Cambiasso i grają o najwyższe cele,u nas też...a nie u nas to nie zadziałało ;)
Jak zywle lewactwo chce przekłamać rzeczywistość i oczernić haniebnie jedną z największych ikon Interu Mediolan w XXI, w. Błogosławionemu Estebanowi wystarczył zaledwie jeden sezon, żeby zaszczepić dna mistrzów drużynie z leichester. Podobno zostało skradzione z laboratorium Interu w roku 2010r. W letnim okienku transferowym opuścił wspomiany zespół i wyruszył w dalszą pielgrzymkę głosić spokój oraz konkurencyjność. Wybór był nieprzypadkowy, antyczne miasto, mitologia to właśnie od bogów Esteban czerpał swój sotoicyzm oraz deternminacje w dążeniu do celu. Jego przybycie ostatecznie zapewnioło Olimpiakosowi kolejne mistrzostwo kraju.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Premiership

Post autor: Piekarz »

Co ten Ranieri wyprawia. :-D Jeśli dokona tego cudu, to śmiało będzie można mówić o jednym z najbardziej imponujących trenerskich sukcesów w dziejach piłki nożnej. I o chyba najbardziej zaskakującym mistrzostwie, jakie widziałem, odkąd interesuję się piłką. Ale pewnie skończy jak zwykle drugi (co zresztą też będzie sukcesem trudnym do pomieszczenia w głowie).
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Premiership

Post autor: kachol »

Chyba teraz cały świat kibicuje Leicester, 5 ptk przewagi i 13 kolejek, jak nie spuchną to będzie miazga.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Premiership

Post autor: Klinsi64 »

Nazywanie Manchesteru City klubem bez historii to totalny debilizm i ignorancja...

Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Premiership

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze:
Klinsi64 pisze:Nazywanie Manchesteru City klubem bez historii to totalny debilizm i ignorancja...

Pozdr.
Od zawsze lubiłeś być w opozycji, nawet kiedy zakrawało to o totalną kompromitację, zatem wybaczam ci.

Jebać arabski gównoklub siti :!:

Popieram 100 %, całkowita racja.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Premiership

Post autor: Klinsi64 »

Klub założony w 1880 roku z jakimiś tam sukcesami (min PZP po pokonaniu Górnika) nie ma swojej historii? :D No jasne kiedy się wybrało jeden z najbardziej popularnych klubów świata jako obiekt westchnień,to można mieć takie odczucia.
Jimi
Posty: 93
Rejestracja: 24 lut 2006, 17:19
Lokalizacja: Łódź

Re: Premiership

Post autor: Jimi »

Odet pisze:Moja opinia:

W wybornej formie jest Vardy i Mahrez, to oni grają, a reszta pod nich.
Ja osobiście do tej dwójki dopisałbym jeszcze N'Golo Kanté (potwierdził to w dzisiejszym meczu, dużo odbiorów i przechwytów a sam piłki nie tracił i jeszcze mądrze podawał - bardzo duży udział przy bramce Mahreza). Trzymam też kciuki za Lisy :)
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Premiership

Post autor: kachol »

IlCapitano pisze:Świetnie, dwa mistrzostwa Anglii przed nadejściem ciapatych miliarderów oraz wyeliminowanie Górnika Zabrze, normalnie rewelacja, bijmy pokłony. Oddajmy hołd Cagliari i Hellas Verona za jedno Scudetto. Dobrze się czujesz?
O ile zgadzam się, że City to gówniany klub to idąc Twoim tokiem rozumienia Leicester jest jeszcze bardziej gówniany i też nie powinieneś życzyć im mistrzostwa:P Wiem czepiam się, wpierdalam między wódkę a zakąskę i nie przez dorobek gardzisz MC, ale nie mogłem się powstrzymać, bo wystawiłeś się strasznie.. peace
ODPOWIEDZ