Premiership

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Premiership

Post autor: Jaszczu91 »

Oglądałem zarówno mecz Tottenhamu z City jak i Manchesteru z Arsenalem. W pierwszym meczu zachwycił mnie Dzeko, a w drugim Young. Bośniak już na dobre wkomponował się do City i poznał styl ligi angielskiej i teraz wreszcie pokazuje na co go stać. Young zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie. Gość przyćmił Naniego i Rooney'a. A bramka na 2:0 to po prostu poezja. Na obronę Arsenalu można powiedzieć że grał praktycznie w rezerwach. Z ławki rezerwowych znałem chyba tylko Fabiana.   
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Premiership

Post autor: pierwszyyeti »

Bośniak nie tyle poznał Premier League, co wreszcie ma kogoś, kto jest mu w stanie dostarczyć piłkę. Ciy z Auguero i Nasrim to City ofensywne; City z poprzedniego sezonu to City pasywne. Doskonale obrazuje tę różnicę wypowiedź Manciniego, który po meczu z Arsenalem (0:0) został wygwizdany za murowanie bramki i z dumą stwierdził na konferencji prasowej "Wolę murować bramkę i zdobyć punkt i zagrać ofensywnie i przegrać 0:3".
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Premiership

Post autor: Andy »

Nie wiem co się stało z Premier League, ale przeszło tam totalne tornado :P..Manchester City jak i United wygrywają spotkanie za spotkaniem, ba ! Jakby tego było mało, ogrywają swoich rywali w dość łatwy sposób..jakby i tego było mało zdobywają bardzo dużą ilość bramek. Rooney..Dzeko...Aguero..i Hernandez..przodują na liście najlepszych strzelców jak dotychczas i przynajmniej na razie się na to zanosi, że to dwa kluby z Manchesteru będą odgrywały pierwszoplanową rolę w tym sezonie w PL ;).
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Premiership

Post autor: Serpente »

Patrzę teraz na mecz United-Chelsea i przypominają mi się słowa....Branci (?) o tym że bierzemy za przykład właśnie Diabły  :lol:
Obrazek
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Premiership

Post autor: Filip© »

Nerazurro_ pisze: Patrzę teraz na mecz United-Chelsea i przypominają mi się słowa....Branci (?) o tym że bierzemy za przykład właśnie Diabły  :lol:
Gasperini jak SAF na długie lata w Interze?
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Premiership

Post autor: Serpente »

A więc czekają nas lata sukcesów  :ave:

A nie,jednak Ausilio to powiedział -> http://fcinter.pl/news/11734-ausilio-ni ... nited&nbsp; :lol: :lol:
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Premiership

Post autor: Serpente »

Ile ja bym dał żeby we Włoszech znowu był taki poziom jaki obecnie jest na wyspach,czyli absolutny top !!! Już ostatnio to mi się nawet Interu nie chce oglądać,szczególnie teraz kiedy lecimy na dno a nasz "boss" ma wszystko w dupie,mecze są żenująco słabe i nudne,na trybunach świeci pustkami a stadiony wyglądają jak Warszawa po II wojnie światowej !!! Tam jest wszystko,pełne trybuny,emocje przez 90 minut (nawet przy bezbramkowych remisach),kultura,wyremontowane obiekty,młodzież wprowadzana do pierwszych składów,liga idealna by się chciało powiedzieć. Wkurza mnie jedynie sposób do jakiego doszli do tego co mają dziś i to że praktycznie wszyscy wyśmienici piłkarze tam grają,podział sił w Europie jest katastroficzny ;((

Aha,to co wczoraj zrobił Torres to nie mam pytań...
http://www.youtube.com/watch?v=M-TLuNWO ... re=related
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Premiership

Post autor: Andy »

Takiego sezonu nie pamięta chyba sama Premier League...co by tutaj dużo pisać...dwie drużyny z Manchesteru, kolejno United i City zajmują pierwsze i drugie miejsce z takim samym dorobkiem punktowym, ale gorszym bilansem bramek prezentuje się drużyna prowadzona przez Roberto Manciniego. Dzisiaj Tottenham podejmował u siebie Arsenal. Drużyna Arsena Wengera stwarzała sobie dogodne sytuacje, ale nie potrafiła ich zamienić na bramkę..bardzo dobrze w bramce spisywał się Wojtek Szczęsny, który nie raz ratował swój zespół z tarapatów...ale ostatni cios należał do drużyny gospodarzy - a bramkę na wagę 3 pkt zdobył Walker. Co by nie mówić, to Arsenal zawsze mieszał w czołówce tabeli, ale ja także nie pamiętamtak słabego początku sezonu w ich wykonaniu...na 7 kolejek mają zdobytych zaledwie 7 pkt...
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Premiership

Post autor: Kusy »

Arsenal bardzo słabiutki jest w tym sezonie, ciężko będzie im się załapać na następny sezon do Champions League.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Premiership

Post autor: piotrek7 »

Evra oskarża Surazea o rasizm. Zawodnik Manchesteru stwierdził, że było to wielokrotnie wypowiadane w jego kierunku rasistowskie słowo... Jak było, pewnie nigdy się nie dowiemy. Ale w moim mniemaniu rasizm to są pewne poglądy w skrócie traktujące o wyższości jednej rasy na drugą, a nie wygłupy, prowokacje na stadionie. Bo dochodzi teraz do sytuacji w której większą obrazą jest nazwanie kogoś małpą czy czarnuchem niż np. p...  h...
Przeklinać można do woli, ale żeby ktoś nie wypowiedział magicznego słowa np. na m...
Ostatnio zmieniony 16 paź 2011, 13:40 przez piotrek7, łącznie zmieniany 1 raz.
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Premiership

Post autor: Mora »

Co prawda nie oglądałem derbów Manchesteru, jednak muszę przyznać, że wynik robi wrażenie. MC pod wodzą dobrze nam znanego Manciniego rozbiło team Fergusona 6:1 i to na Old Trafford :!: Dwie pierwsze bramki dla City zdobył Mario Balotelli, który w kolejnym meczu udowadnia swą przydatność do zespołu i w końcu powoli,ale jednak zaczyna spłacać grube miliony za swój transfer.

Szczerze mówiąc serdecznie nienawidzę United, więc jeżeli w tym sezonie mistrzostwo powędruje do lokalnego rywala, to się nie obrażę, tym bardziej z uwagi na postać Manciniego :) Trzeba jednak przyznać,że do końca sezonu jeszcze wiele czasu i dużo w grze dwójki z Manchesteru może się zmienić :]
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Premiership

Post autor: Jaszczu91 »

Ja oglądałem to spotkanie z racji tego że nie miałem gdzie obejrzeć meczu Interu i przyznam że jestem zachwycony tym widowiskiem. City przez cały mecz, może z wyjątkiem pierwszych 10 minut, był zespołem lepszym od United. Czerwona kartka może przyczyniła się do rozmiarów tego pogromu, ale napewno nie usprawiedliwia United. David Silva obecnie gra najlepszą piłkę w europie. Jest w fenomenalnej formie i potwierdził to w tym spotkaniu. No i ten nasz Super Mario :) 
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Premiership

Post autor: Chuchu »

Strasznie dzikie wyniki padają na szczycie Premier League. Ten sam Man Utd, który niedawno pokonał Arsenal 8-2 teraz dostaje baty od City 1-6. No i cały czas widać, że Mancini robi w Manchesterze to samo co w Mediolanie - w lidze rewelacyjna gra a w Lidze Mistrzów co najwyżej średnia.

Poza tym ogromne kontrowersje wywołał mecz QPR - Chelsea. Rzut karny dla gospodarzy totalnie z dupy. Czerwona kartka dla Bosingwy to też jakaś kpina. Coś ta Chelsea zawsze ma problemy z arbitrami.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Premiership

Post autor: Kusy »

Oglądałem drugą połowę spotkania QPR - Chelsea. Sędzia był bardzo kiepski, wyglądało to tak jakby chciał żeby Chelsea tego spotkania nie wygrała.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Premiership

Post autor: Chuchu »

Chelsea 3-5 Arsenal

Mecz był przekozacki. Początek to zdecydowana dominacja gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie. Arsenal wyrównał ale tuż przed przerwą na 2-1 strzelił Terry. Druga połowa to kolejne gole no i Van Persie został bohaterem. Ja postawiłem na Chelsea więc się nie cieszę specjalnie z takiego wyniku ale trzeba przyznać, że był to chyba najlepszy mecz tego sezonu jak do tej pory.

W ogóle ta angielska liga cholernie atrakcyjna w tym sezonie. Że też przytoczę kilka wyników:

Tottenham 1-5 Manchester City
Manchester United 8-2 Arsenal
Tottenham 4-0 Liverpool
Manchester City 4-1 Aston Villa
Manchester United 1-6 Manchester City
Chelsea 3-5 Arsenal

I to wszystko pomiędzy czołowymi drużynami.
Klinsi64

Odp: Premiership

Post autor: Klinsi64 »

pewnie ktoś zaraz napisze że dziurawe obrony mają że mecze jednostronne :D racja super mecz,jeśli zestawić obie ekipy z Interem...[*]
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Premiership

Post autor: Kusy »

może i mają dziurawe obrony, ale te wszystkie spotkania się bardzo fajnie oglądało, a to jest najważniejsze.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Premiership

Post autor: piotrek7 »

Djourou przed meczem z Fulham (nawiasem mówiąc rozgrzały się nieco główki):
Sezon jest długi mam nadzieję, że stracą punkty. Manchester City to niesamowity zespół i na chwilę obecną wydają się najmocniejszą drużyną. Ale ja, gracz Arsenalu, jak i moi koledzy sądzimy, że możemy odrobić tę stratę
Widocznie jednak nie możecie (Arsenal-Fulham 1-1) chyba, że mowa o Chelsea, a to wspomniane City to takie przejęzyczenie.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Premiership

Post autor: Chuchu »

Ciekaw jestem, czy Abramowicz tym razem będzie cierpliwy i pozwoli Boasowi spokojnie prowadzić zespół i wyciągnąć go z kryzysu czy też Portugalczyk wyleci przed końcem sezonu.

Moim zdaniem dla Boasa prowadzenie tak wielkiego klubu jak Chelsea to, nie chciałbym powiedzieć, że za wysokie progi bo na pewno nie ale jest to zdecydowanie za wcześnie. Porównuje się go do Mourinho ale w wieku 34 lat to Jose pracował jako asystent w Barcelonie. Boas powinien trzymać się Porto jeszcze co najmniej przez 2 lata a nie od razu rzucił się do czołowego klubu Premier League, gdzie większość piłkarzy jest prawie jego rówieśnikami.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Premiership

Post autor: Imrahil »

Jakos stwierdzenie,ze Chelsea jest wielkim klubem mi nigdy nie pasowalo. Z Wielkim Budrzetem jak najbardziej, ale pilkarsko zablysl tylko na pare sezonow.

Co do Boasa to zgadzam sie z uzytkownikiem wyzej, ze zbyt szybko opuscil szeregi Porto, ktore za moglo ponownie namieszac na europejskich stadionach.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2011, 21:33 przez Imrahil, łącznie zmieniany 1 raz.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
IlCapitano

Odp: Premiership

Post autor: IlCapitano »

Chuchu pisze: Ciekaw jestem, czy Abramowicz tym razem będzie cierpliwy i pozwoli Boasowi spokojnie prowadzić zespół i wyciągnąć go z kryzysu czy też Portugalczyk wyleci przed końcem sezonu.

Moim zdaniem dla Boasa prowadzenie tak wielkiego klubu jak Chelsea to, nie chciałbym powiedzieć, że za wysokie progi bo na pewno nie ale jest to zdecydowanie za wcześnie. Porównuje się go do Mourinho ale w wieku 34 lat to Jose pracował jako asystent w Barcelonie. Boas powinien trzymać się Porto jeszcze co najmniej przez 2 lata a nie od razu rzucił się do czołowego klubu Premier League, gdzie większość piłkarzy jest prawie jego rówieśnikami.
Strach pomyśleć co by pokazał w Interze, skoro w Chelsea mającej mocniejszą kadrę od naszej robi takie wałki.

Pisałem w lecie, że Boas popełnia błąd i tak szybko odchodzi z Porto. Wystarczyło, że Romek pomachał mu przed oczami forsą i już poleciał do Chelsea, mimo wcześniejszych deklaracji, że chce poprowadzić Smoków w LM.
Chyba się nam spalił "drugi Mourinho" za 15 baniek.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Premiership

Post autor: Kusy »

Początek miał znakomity, pamiętam ten płacz na naszej stronie, że MM skąpił 15 mln to teraz ma za swoje, bo Boas odwala świetną robotę w Chelsea która może w tym sezonie wygrać wszystko. Obecnie Chelsea jest w ogromnym kryzysie, nie idzie im zupełnie. Wielki Boas, za szybko, zdecydowanie za szybko.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Premiership

Post autor: Kaamilos1908 »

Obecnie w Premiership CITY pokazuje naprawdę klasę od kilku sezonów było widać spory postęp w ich grze no w obecnej formie są nie do zatrzymania świetny Transfer Aguero i Nasriego.... Moim zdaniem dwa kluby z Manchesteru będą Rzadzić w tym sezonie ze wskazaniem na CITY... Wkońcu każdy wie ile było w derbach i to Old Traford...
*Fc Internazionale 1908*
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Premiership

Post autor: pewny »

nadeszła pierwsza porażka City... także jeszcze w Premiership wszystko możliwe :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Premiership

Post autor: g0raFCI »

Tak samo jak możliwe jest nieuznanie jako faul kopnięcia i SPOLICZKOWANIA Maty przez Toure. Incredible.
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Premiership

Post autor: pewny »

g0raFCI pisze: Tak samo jak możliwe jest nieuznanie jako faul kopnięcia i SPOLICZKOWANIA Maty przez Toure. Incredible.
no fakt... ładne zachowanie to nie było... czerwień aż się prosiła ;)

http://www.youtube.com/watch?v=rVkYWKzG6sY
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Premiership

Post autor: Kaamilos1908 »

Chelsea miała fuksa... MC był zdecydowanie lepszy i karny nie podyktowany w dodatku... Fart nic wiecej...
*Fc Internazionale 1908*
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Premiership

Post autor: pewny »

Manchester City miał sporą przewagę, ale jak widać w piłce wszystko jest możliwe póki piłka w grze :)
United już odrobili straty... ciekawie się robi ;)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Premiership

Post autor: Kaamilos1908 »

Manchester United - Blackburn 2:3 ładny mecz...
*Fc Internazionale 1908*
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Premiership

Post autor: Chuchu »

W ogóle kolejka jeśli chodzi o czoło tabeli to same niespodzianki:

Chelsea 1-3 Aston Villa
Manchester United 2-3 Blackburn
Swansea 1-1 Tottenham
Sunderland 1-0 Manchester City
ODPOWIEDZ