Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: djqbaa »

mati01000 pisze: Mora ok Cris jest dobry ale zarazem jest przerklamowany !! Niekiedy więcej spędza przed aparatem niż na boisku :) 
Tegu nikt nie zaprzeczy ZIDANE był najlepszym piłkarzem na świecie !
A komu to przeszkadza, że spędza więcej czasu przed aparatem niż na boisku? Poza tym skąd to wiesz? To, że jest w jednej, czy dwóch reklamach nie zmienia faktu, iż jest świetnym piłkarzem. W dodatku z tego, co widziałem to gra we właściwie każdym meczu, w każdym ze spotkań próbuje, strzela, drybluje, a to, że czasami mu nie wychodzi to inna sprawa. Mnóstwo wygranych pojedynków 1 na 1, pełno goli strzelonych w polu karnym i zza pola karnego, idealne dogrania do kolegów, szybkość to coś o czym na przykład nasz Ricardo marzy.... Statystyki nie kłamią, w Realu też będzie czarował kibiców.

Zidane najlepszy? Ile ludzi tyle opinii i nikt nie musi przyznawać Tobie racji.
Mora pisze: Inna sprawa ,ze Cristiano przypomina homoseksualistę :P
To, że ktoś kto o siebie dba, jest ładny, podoba się kobietom, a u mężczyzn wywołuje zazdrość oznacza, że ktoś jest homoseksualistę? Okej napisałeś przypomina, ale wychodzi na to, że każdy chłopak, który będzie dbał o siebie, o swój wygląd będzie gejem. Ktoś kto dba o higienę i goli pachy to gej?
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: kibix »

djqbaa pisze:
To, że ktoś kto o siebie dba, jest ładny, podoba się kobietom, a u mężczyzn wywołuje zazdrość oznacza, że ktoś jest homoseksualistę? Okej napisałeś przypomina, ale wychodzi na to, że każdy chłopak, który będzie dbał o siebie, o swój wygląd będzie gejem. Ktoś kto dba o higienę i goli pachy to gej?
czy dla Ciebie dbanie o siebie to jest ubieranie obcisłych koszuleczek i obciślutkich spodenek??
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Shady »

djqbaa pisze: Ktoś kto dba o higienę i goli pachy to gej?
Goli też nogi. Ale tak w sumie to już mniejsza o to. Biorąc pod uwagę ogólnie jego wygląd to przypomina on geja i to jest zdanie bardzo wielu osób.
Ostatnio zmieniony 9 lis 2009, 20:32 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Matios »

Hmm moze nie geja, to za duzo powiedziane.. Ale lalusia, takiego "ciecia", ze sie brzydko wyraze:) Za to pilkarzem jest swietnym,szacunek za to dla niego
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Minister »

Shady a wiesz dlaczego goli nogi?A z resztą tak się składa,że bardzo wielu piłkarzy ma ogolone nogi bo podczas masażu ,,troche'' piecze,co nie zmienia faktu,że gość jest gejowaty i to bardzo.W sumie to nie wiem czemu wybuchła dyskusja na temat tego Pana ;)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
krzychlbk
Posty: 11
Rejestracja: 2 gru 2009, 14:58

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: krzychlbk »

naj bardziej na swiecie przereklamowany jest beckham!!!
zv0d
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2007, 21:39
Lokalizacja: Opole

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: zv0d »

Robert Lewandowski ... może nie na świecie ale w Polsce napewno ...
interm
Posty: 15
Rejestracja: 8 gru 2007, 12:09

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: interm »

Niezgodzę sie z toba że lewandowski jest najbardziej przereklamowany bo to jest bardzo dobry piłkarz on dopiero zaczyna swoją karierę
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Kusy »

Beckham przereklamowany ?.  Człowieku na jakim tym świecie żyjesz.  Może jesteś jeszcze młodym człowiekiem :D to możesz nie pamiętać genialnych zagrań Beckhama.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Vesper
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2008, 14:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Vesper »

Co do C.Ronaldo to nieee w ogóle nie przypomina geja- http://demotywatory.pl/szukaj?q=karton+ ... f&size=max :)

A co do tematu moim zdaniem najbardziej przereklamowanym piłkarzem jest Michael Ballack taka moja skromna opinia :)
Nie przeczę ,że to dobry piłkarz ale na pewno przereklamowany ;D
JUVE UKOCHANE JUVE CAŁY ŚWIAT CZEKA NA ZWYCIĘSTWO TWE!!
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Tomek8990 »

Okej Beckham miał genialne zagrania, ale nie zaprzeczysz, że to media go wykreowały i pozwoliły mu zgaraniać z reklam tak dużo pieniędzy... Nic mu nie ujmie faktu że jest fantastycznym pomocnikiem, a jego dośrodkowania były co do centymetra, ale moim zdanie jest przereklamowany. Każdy ma przecież swoje zdanie.
Forza Inter:)
Fir0
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2009, 14:09

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Fir0 »

zv0d zgadzam się w pełni! Lewandowski jest przereklamowany i to bardzo. On nie umie sobie sam wypracować okazji do oddania dobrego i precyzyjnego strzału tylko najczęściej wbija piłkę, która już jest na linii bramkowej. Wyjątkiem była bramka w meczu z Ruchem (2), ale wyjątek potwierdza regułę...
Inter 4Ever!
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Shady »

Tomek8990 pisze: Okej Beckham miał genialne zagrania, ale nie zaprzeczysz, że to media go wykreowały i pozwoliły mu zgaraniać z reklam tak dużo pieniędzy... Nic mu nie ujmie faktu że jest fantastycznym pomocnikiem, a jego dośrodkowania były co do centymetra, ale moim zdanie jest przereklamowany. Każdy ma przecież swoje zdanie.
Nie zrozumiałeś chyba nazwy tematu. Jak nazwa tematu wskazuje mówimy o "przereklamowanych piłkarzach", a więc takich, o których mówi się, że są dobrzy choć w rzeczywistości grają słabo. Granie w reklamach nie ma tutaj nic do rzeczy.
No, ale jak już o tym napisałeś. Nie wykreowały go media, tylko jego "dośrodkowania (...) co do centymetra" oraz świetna gra. Gdyby nie był wybitnym piłkarzem (a co za tym idzie rozpoznawalnym) to żadne firmy nie byłyby chętne do angażowania go do swoich reklam.
Fir0 pisze: zv0d zgadzam się w pełni! Lewandowski jest przereklamowany i to bardzo. On nie umie sobie sam wypracować okazji do oddania dobrego i precyzyjnego strzału tylko najczęściej wbija piłkę, która już jest na linii bramkowej. Wyjątkiem była bramka w meczu z Ruchem (2), ale wyjątek potwierdza regułę...
Napastników rozlicza się ze strzelonych bramek, a nie ze sposobu w jakie je zdobyli. Spójrz sobie na tabele strzelców polskiej ekstraklasy w tym sezonie oraz w poprzednim. W polskiej lidze Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników i na pewno nie jest przereklamowany. Zresztą rozegrać dobrą akcję też potrafi, a jego bramek "z linii bramkowej" niewiele pamiętam, choć mecze Lecha oglądam praktycznie wszystkie.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2009, 19:46 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Carlotella
Posty: 6
Rejestracja: 9 gru 2009, 22:51
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Carlotella »

Przereklamowany? Ronaldinho i Smolarek. Wrr.
Stammi bene Luis, sono con Te!
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Dzonyy »

Ronaldinho ? Oglądałaś go za czasów gry w Barcelonie ?!
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Shady »

Carlotella pisze: Przereklamowany? Ronaldinho i Smolarek. Wrr.
Ronaldinho? Mówisz o piłkarzu, który wygrał wszystko co jest do wygrania w profesjonalnej piłce?
Ostatnio zmieniony 11 gru 2009, 20:49 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Carlotella
Posty: 6
Rejestracja: 9 gru 2009, 22:51
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Carlotella »

Tak, mówię o nim. Barcelona zrobiła z niego gwiazdeczkę. Typową gwiazdeczkę. Parę dobrych sezonów i  teraz już jeden magazyn nazywa go piłkarzem dekady. Żenada.
Stammi bene Luis, sono con Te!
rudziol
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2010, 20:03

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: rudziol »

Nie nie nie Ronaldinho nie jest przereklamowany. W Barcelonie grał świetnie puźniej miał swoje problemy stracił forme i tyle ale dalej jest to liczący się piłkarz na świecie !
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Shady »

rudziol pisze: puźniej miał swoje problemy
Fajne problemy... imprezy.

ps. pÓźniej
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Kermitt »

Według mnie ostatnio Kaka spisuje się mocno poniżej oczekiwań. Za taką kasę to powinien błyszczeć na boisku, gra jak średniak. Sam Pellegrini nie wie co z nim zrobić. Próbuje go na środku pomocy, jako pomocnika ofensywnego, pamiętam też jeden mecz gdzie bodajże grał na prawym (/lewym?) skrzydle. Milan właściwie zrobił dobry interes. Nie wiem co może mieć wpływ na jego zniżkę formy, bo w Mediolanie był zdecydowanie najlepszym grajkiem. Trwa to już dosyć długo, bo praktycznie od początku tego sezonu i zastanawiam się czy to aby na pewno tylko gorszy moment? Na pewno nie można powiedzieć o nim jako o zawodniku już przereklamowanym, ale jeśli będzie dalej tak się prezentował, będzie więcej podstaw ku temu.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 23:01 przez Kermitt, łącznie zmieniany 1 raz.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Woo-cash »

Kermitt pisze: Nie wiem co może mieć wpływ na jego zniżkę formy, bo w Mediolanie był zdecydowanie najlepszym grajkiem.
Jak to co. Problemem jest Real Madryt. Ilu to już piłkarzy tam się zmarnowało?
Racja w Milanie był gwiazdą tak samo jak Ibrahimovic u nas.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
rudziol
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2010, 20:03

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: rudziol »

Ale Ibra w Barcelonie dalej gra na najwyższych obrotach ... Kaka ma wyraźny spadek formy jak nie przyłoży się do treningów to ławka przywita go na dobre :)
Akwarel
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2010, 14:46

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Akwarel »

Kaka
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Globus »

Akwarel pisze: Kaka
:roll:
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Dzyl »

Kaka i Ronaldinho. Ostatnio jakoś bez formy są.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Pablusso »

To, ze ktos jest obecnie bez formy nie czyni go od razu przereklamowanym pilkarzem. Obaj grali kiedys na tzw international level, i nie jest powiedziane, ze juz nigdy tak grac nie beda.
Obrazek
sig by Orzeu
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Chuchu »

Co chcecie od Kaki i Ronaldinho?? Rozumiecie pojęcie "przereklamowany"?? Bo wydaje mi się, że nie. Obaj byli niegdyś jednymi z najlepszych na świecie a to, że teraz są bez formy to nie znaczy, że są przereklamowani.

Poza tym postarajcie się następnym razem napisać więcej niż jedno czy też dwa słowa na cały post :roll:
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Serpente »

Dla mnie przereklamowany jest Messi jak i cała Barca,oczywiście szanuję to czego dokonali (i to w jakim stylu) w tamtym sezonie,jednak mam takie odczucie że teraz wszędzie się mówi o Barsie,że Messi to potęga,Messi to Messi tamto,Barca to Mes Que i koniec. Co za dużo to nie zdrowo,poza tym denerwuje mnie też to jak Barca robi z siebie nie wiadomo kogo szczycąc się że mają w składzie 7 czy ilu tam wychowanków,ok w porządku,szanuję to i cenię ale ludzie....są jakieś granice !
Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Shady »

Nerazurro_ pisze: Dla mnie przereklamowany jest Messi jak i cała Barca,oczywiście szanuję to czego dokonali (i to w jakim stylu) w tamtym sezonie,jednak mam takie odczucie że teraz wszędzie się mówi o Barsie,że Messi to potęga,Messi to Messi tamto,Barca to Mes Que i koniec. Co za dużo to nie zdrowo,poza tym denerwuje mnie też to jak Barca robi z siebie nie wiadomo kogo szczycąc się że mają w składzie 7 czy ilu tam wychowanków,ok w porządku,szanuję to i cenię ale ludzie....są jakieś granice !
Nie da się ukryć, że aktualnie są dobrzy, a nawet może i najlepsi. Messie podobnie... chcesz czy nie to aktualnie jeden z najlepszych piłkarzy świata,.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Minister »

Ta szkoda tylko,że Messi w tak krótkim czasie strzelił bodajże 115 bramek dla Barcy.No to rzeczywiście jest cholernie przereklamowany.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
ODPOWIEDZ