Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Jedrula »

Strzela bardzo dużo to fakt (w tym sezonie w La Liga bodajże 15 bramek w 16 meczach), ale wydaje mi się, że gdy zabraknie Xaviego i Iniesty to on na boisku tylko wegetuje, bo jak widać w reprezentacji już tak błyszczeć nie potrafi. Ale przereklamowany nie jest bo swoje robi (przynajmniej  w Barcelonie) i robi to bardzo dobrze.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Dzyl »

Może i Kaka i Ronaldinho kiedyś byli świetni, ale zmieniło się to po zmianie klubów. Kaka grając w Milanie był znakomity, a teraz gdy przeszedł do Realu to słabo tam gra. Być może jego dawna forma wróci. A Ronaldinho ? Owszem, gdy grał w Barcelonie był jednym z najlepszych piłkarzy świata, ale w Milanie nie gra już tak jak w poprzednim klubie. Ronaldinho ma już ponad 30 lat i powoli się starzeje więc nie można od niego wymagać tego aby grał tak jak dawniej w Barcelonie, nie sądzę aby jego dawna forma wróciła. W Milanie to nawet nie ma za bardzo z kim rozgrywać dobrych akcji. A Messi ? W Barcelonie świetny, natomiast w reprezentacji za bardzo nie błyszczy jak powiedział kolega wyżej. Moim zdaniem Messi kiedyś straci swoją znakomitą formę i będzie grał w innym zespole i nie będzie już taką gwiazdą. Każdy kiedyś przestaje być gwiazdą, zobaczycie za kilka lat nie będzie już takim super piłkarzem.
Ostatnio zmieniony 4 lut 2010, 00:42 przez Dzyl, łącznie zmieniany 1 raz.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Minister »

A mi się zdaję,ze Kaka i Roni już ostatnie sezony w swoich wcześniejszych klubach mieli spalone!Kaka w Milanie ostatni sezon grał padakę to samo Ronaldinho w Barcelonie.I nie kumam o co chodzi z tym Messim?Gość jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie,bije rekordy w Barcelonie,zdobywa z nią kolejne tytuły a ktoś potrafi napisać,że jest przereklamowany.Inna sprawa,że zdania typu ,,kiedyś nie będzie gwiazdą,, lub gdybanie na temat gdyby nie miał Xaviego itp. jest co najmniej głupie.To jest temat o obecnie przereklamowanych piłkarzach a nie o przyszłości dzisiejszych gwiazd.Bo to jest normalne,że przez całą karierę nie utrzyma się wysokiej formy!

PS.Autor tematu powinien chyba jakiś regulamin stworzyć :P
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Jedrula »

Minister ja nie mowie co by było gdyby ich nie było tylko co jest jak ich nie ma :) na przykładzie reprezentacji Argentyny.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Demura
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2010, 17:37

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Demura »

Poczytałem sobie posty poprzedników i na niektóre chciałbym zareagować. Najpierw co rozumiemy przez piłkarza przereklamowanego? Dla mnie nie jest to osoba, która jest na każdym bilbordzie uśmiecha się reklamując produkty wszelakiego rodzaju czy też widzimy ją w każdym pismaku. To są piłkarze, którzy zarabiają pieniądze, co nie oznacza, że są od razu przereklamowani... Przereklamowany dla mnie jest ten, o którym mówi się bardzo wiele, a tak na prawdę jest on przeciętnym piłkarzem. Ktoś wcześniej wymienił C.Ronaldo. Można się zgodzić z tym, że kolesia za sposób bycia można nie lubić - ja tak mam. Jednak co do jego gry to talent posiada on nie mały. Koleś ma niesamowitą technikę, czuje piłę, jest szybki i ma dobre warunki fizyczne. Gdyby nie robił z siebie penera, każdy szanowałby go jak każdą inną ikonę piłki nożnej.
Mój typ to:
Aktualnie Paweł Brożek i niestety Robert Lewandowski - pierwszy jest solidnym ligowcem i na tym koniec, co do Roberta cenię go dużo wyżej od Brożka, choćby z racji na wiek. Niestety przymierzanie go już Teraz do europejskich potentatów jest głęboką przesadą.
Liczy się sport i dobra zabawa ;)
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Chuchu »

Wszyscy mówią o Lewandowskim, że to "Polski Torres" ale ilekroć mam okazję oglądać jego mecz to gra bardzo przeciętnie :roll: Jak na zawodnika, który jest przymierzany do Napoli i Fulham to trochę mało :roll:
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Biały »

Niestety w Polsce rzadko kiedy pojawiają się dobrzy piłkarze w tak młodym wieku i kiedy wypływa ktoś taki, jak Lewandowski, to od razu zaczyna się "zagłaskiwanie" piłkarza. Faktycznie chłopak się wyróżnia na tle innych napastników naszej ligi, ale trzeba zachować umiar w tych pochwałach, patrząc na poziom naszej ekstraklasy. Moim zdaniem również ma dużo większy potencjał niż Paweł Brożek. Zobaczymy, co z niego będzie za kilka lat.

To samo zresztą dotyczy teraz Glika i Sadloka. Bez dwóch zdań są to utalentowani obrońcy i mogą zrobić niezłe kariery, ale jak słyszę po meczu z Singapurem pod ich adresem same zachwyty i już robienie z nich podstawowej pary stoperów na Euro, to ręce opadają. Na wiosnę przydarzy się jednemu, czy drugiemu kiks i zaraz będą głosy w stylu "co ten Smuda w nich widział?" ;p Tak u nas niestety jest, dlatego trzeba z dystansem traktować niektóre opinie naszych polskich fachowców.
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Minister »

Nareszcie jakieś konkretne i prawidłowe typy.I to co napisał Demura ma konkretny sens.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
1+8
Posty: 38
Rejestracja: 14 paź 2008, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: 1+8 »

Dla mnie wielu Niemców jest przereklamowanych Ballack, Klose, Shweinshteinger czy jak mu tam i nawet ten Podolski oprócz kadry Niemiec nigdzie sobie nie radzi. Jeszcze pamiętam Paulette z Portugalii nigdy nie strzelał bramek w meczach z ważnymi rywalami tylko w przeciętnej lidze Francuskiej był królem własnego podwórka w PSG, no a z Polaków za dużo by wymieniać z wcześniej wymienionymi piłkarzami bym się zgodził i dodał bym jeszcze Dudka do tego.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Serpente »

Minister pisze: I nie kumam o co chodzi z tym Messim?Gość jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie,bije rekordy w Barcelonie,zdobywa z nią kolejne tytuły
Tak i chwała mu za to,Złota Piłka jak najbardziej dla niego,jednak po ostatnim sezonie wszyscy wywyższają Messiego jakby nie wiadomo kim był,w tym sezonie strzela fochy,po prostu czuje się za pewny siebie,przykład ?? Mecz Barcy z Sevilla ? Mecz bodajże Szachtar'a z Barcą w LM,może nie jest przereklamowany ale denerwuje mnie te ciągłe mówienie o Barsie i o Messim !
Obrazek
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Bodzek »

Nerazurro_ pisze:
Minister pisze: I nie kumam o co chodzi z tym Messim?Gość jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie,bije rekordy w Barcelonie,zdobywa z nią kolejne tytuły
Tak i chwała mu za to,Złota Piłka jak najbardziej dla niego,jednak po ostatnim sezonie wszyscy wywyższają Messiego jakby nie wiadomo kim był,w tym sezonie strzela fochy,po prostu czuje się za pewny siebie,przykład ?? Mecz Barcy z Sevilla ? Mecz bodajże Szachtar'a z Barcą w LM,może nie jest przereklamowany ale denerwuje mnie te ciągłe mówienie o Barsie i o Messim !
Jednak naprawdę nie rozumiesz co to znaczy przereklamowany. Ty po prostu nie lubisz Messiego i Barcelony i powiedz to jasno a nie jakieś bajeczki wymyślasz. Co do takich piłkarzy, o których wszyscy mają za duże mniemanie niż jest naprawdę to zaliczyłbym Arshavina. Zaczęło się od Euro gdzie zagrał jeden dobry mecz, w Arsenalu nie gra ponadprzeciętnie, raz na jakiś czas zabłyśnie. W związku z tym już widać mniejsze zainteresowanie jego osobą.
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Serpente »

Nie chodzi o to że nie lubię Barcy,bo nawet lubię,może przesadziłem że Messi jest przereklamowany itd. ale denerwuje mnie ta pewność siebie Messiego w tym sezonie i te wiecznie wywyższanie go nie odgwizdując fauli czy innych wybryków,po prostu większość jest zaślepiona Barcą a ona wcale taka Mes Que nie jest. I prawda zagalopowałem się z tym że Messi jest przereklamowany,chciałem coś innego napisać a wyszło inaczej....
Obrazek
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: groch »

Nerazurro_ pisze: ale denerwuje mnie ta pewność siebie Messiego w tym sezonie i te wiecznie wywyższanie go nie odgwizdując fauli czy innych wybryków
Pewność siebie to jedna z ważniejszych cech piłkarza. Każdy piłkarz musi mieć zaufanie do swoich umiejętności a ja nie zauważyłem żeby Messi jakoś się wywyższał... Nie odgwizdując fauli?? Co?:D jak już to sedziowie troszke oszczedzaja gwiazdy typu Ronaldo, Messi karajac czasami obroncow za surowo.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Serpente »

Dobra,i tak mnie nie zrozumiecie więc kończę ! Poza tym oglądam co weekend Primera Division to widzę jak traktuje się Messiego,jak on coś zrobi to nie ma faulu a jak jego się lekko popchnie czy pociągnie się za koszulkę to Messi już się rzuca że faul,że to że tamto...dobra kończę !
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Minister »

Gdyby nasz Inter wygrał wszystko co możliwe to tez ciągle by się o nas mówiło,podniecało,pisało i śpiewało pieśni.Więc nie ma w tym nic dziwnego,że dzieję się to w przypadku Barcy.Z resztą jak można o nich tak nie myśleć jak na razie nie ma na nich chu...Nas zniszczyli już w szatni pół innej Europy leją a jak Chelsea sie im postawi to ogranicza się do obrony(co prawda perfekcyjnej) ale tylko obrony z autokarem w bramce.

Przereklamowanym to może być ktoś o kim się dużo mówi,wychwala a tak naprawdę nic nie osiągnął i jest po prostu pchany przez czynniki zewnętrzne.Czyli wyrobił sobie nazwisko,jest ulubieńcem trenera itp.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Dzonyy »

Minister pisze: a jak Chelsea sie im postawi
To sędzia pomoże :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: WTF »

Moim typem na przereklamowanego gracza jest Klaas-Jan Huntelaar. W piłkę grać potrafi nie przeczę, ale chyba przesadą było robienie z niego supergwiazdy. Ostatnio dobry był w Holandii tylko co z tego jak na własnym podwórku to i Brożek/ Lewandowski są dobrzy tylko jakby byli dobrzy na tyle, żeby grać w mocniejszych ligach to już by ich w naszej ekstraklasie nie było...
Wracając jednak do Huntelaara to, po przejściu do Realu słabizna, można jeszcze to zrozumieć bo Real potrafił już kilku piłkarzy zmarnować. Klaas jednak nie sprawdził się ani w Realu, ani w Milanie. W mojej ocenie przeciętny piłkarz w sam raz na Eredivizie, ale mocniejsze ligi i mocniejsze kluby to już za wysoki poziom. 
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Dzyl »

Może gdyby częściej grał to by złapał formę jaką prezentował w Ajaxie.
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: WTF »

Może i tak ale przy jego przejściu do Realu było dużo szumu i gadania jakiej to gwiazdy Real nie pozyskał. Okazało się, że ta gwiazda to dobra tylko w słabej( bo tak trzeba mówić o Eredivisie) lidze. Nie wspominając tego, że był porównywany do Marco van Bastena i  Ruuda van Nistelrooya.
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
kesa
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2006, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: kesa »

Ostatnio wogole kiepsko z napastnikami z Eredivisie, tak jak mowicie o Huntelaarze, to samo tyczy Alfonso Alvesa, tez strzelil przeszlo 30 bramek w lidze holenderskiej przeszedl do angielskiej i kiepsko, pare brameczek ledwie, podejrzewam ze podobnie by bylo z Suarezem...
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: WTF »

Eredivisie to w mojej opinii dziwna liga. Kilka drużyn ciśnie i strzela po 7, 10 bramek na mecz. Ładne to dla kibica ale świadczy też o słabości innych drużyn i dużej przepaści między klubami w jednej lidze. Przez to, że najlepsi z ligi nie mają godnej konkurencji to później w pucharach PSV, Ajax czy Feyenoord odpadają szybko nic nie osiągając. Inna sprawa, że w tym sezonie liczę, że Ajax trochę pogra w LE i kogoś tam jeszcze wyeliminuje :P

Wracając jednak do tematu to ktoś napisał wcześniej, że Arshavin jest przereklamowany. Z tym się nie mogę zgodzić. Nie jest kreowany na supergwiazdę, a na porządnego ligowego piłkarza i takim w mojej ocenie jest. Ostatnio musi sam sobie radzić w ataku Arsenalu i jakiejś tragedii nie ma. W ostatnim meczu z ManU miał kilka ładnych akcji w stylu długa piłka do niego i sam na 3 obrońców. W takich sytuacjach czasem udawało mu się oddać przyzwoity strzał. Gdyby van Persie był zdrowy to spokojnie wraz z Arshavinem mogliby stworzyć jeden z najgroźniejszych duetów napastników obecnie grających na wyspach.     
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
Il Principe.
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2009, 00:38

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Il Principe. »

Ja daje Di Maria.
Gość warty 40 mln euro, a jak na taką kasę nie prezentuję dość dobrego poziomu.
DiegoMilito22
Posty: 51
Rejestracja: 6 lis 2009, 21:43

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: DiegoMilito22 »

Suarez gra swietnie na mistrzostwach , to prognozuje ze moze wcale nie jest taki przereklamowany z niego grajek :D
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: hQ »

Messi MESSI MEESSSSSSSSSSI MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIII!!
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Jedrula »

Nie przesadzajmy, Messi jest świetny, ale już się poczuł wielką gwiazdą przez co sporo traci, jak widać.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Inler
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2009, 22:45

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Inler »

Zdecydowanie Aguero. Wycenia się go na 50 mln euro (transfermarkt.de podaje 36 mln), a w rzeczywistości pokazuje niewiele
It was the wicked and wild wind
Blew down the doors to let me in
Shattered windows and the sound of drums
People couldn't believe what I'd become
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Seba »

Zdecydowanie Thiago Motta.
Obrazek
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: FReeFonix »

Moim zdaniem Messi nic nie pokazał na tym mundialu ... , zmarnowac tyle sytuacji 100 procentowych i dalej byc uwazany za najlepszego pilkarza swiata ?! Zgodze sie z hQ jest przereklamowany . Za to nasz D.Milito to jest gracz kompletny prawie nigdy nie popelnia bledow ;]
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: hbk »

Di Maria ---> poczekalbym z jego ocena do wystepow w Hiszpanii, bo tak naprawde widzialem tylko kilka dobrych meczow w Portugalii i slabizne w RPA, ale Ronaldo, Rooney tez grali slabo na mistrzostwach, a kiepscy przeciez nie sa, a portugalska liga nie jest dobra do oceny zawodnika (patrz: Quaresma).
Messi ----> No przereklamowany w takim sensie, ze mesjeszem to on nie jest, ale swietnym pilkarzem jest:P
Aguero---> sezon temu gral fenomenalnie, ale przycmil go Forlan.  W tym sezonie Aguero mial dobre momenty, ale czestsze kontuzje i slaba forma druzyny na poczatku sezonu nie pozwolily mu rozwinac skrzydel. Tak jak z Di Maria musimy poczekac, chociaz Aguero juz sprawdzil sie  w niezlej lidze hiszpanskiej.
Motta----> mial swietna koncowke sezonu, a tak to gral sredni, ale nikt go chyba na boga pilki noznej nie kreowal.

Moje typy:
Pele---> Pilkarz, ktory nie gral w Europie nie ma prawa byc nazywany najlepszym pilkarzem w historii.
Polowa pilkarzy w lidze angielskiej, te wszystkie Benty, Kralcze i wiele innych, ktorzy kosztuja kupe siana i tez graja kupe.

Ta Milito... w 36 kolejce polowa ludzi na stronie wysylala go na lawke:P
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: MiRas. »

FReeFonix pisze: Moim zdaniem Messi nic nie pokazał na tym mundialu ... , zmarnowac tyle sytuacji 100 procentowych i dalej byc uwazany za najlepszego pilkarza swiata ?!
Nic dodać, nic ująć.

Co ma takiego Messi? Szybkość.. ok, Technike... ok. I co poza tym. Po raz kolejny powtórzę.. Messi widzi prawdziwych obrońców i go po prostu nie ma. Gdyby miał grać w Serie A, czy PL to nie wiem czy byłaby taka ogólna podnieta tym karłem.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
ODPOWIEDZ