Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: sampam »

Trudno sie z tym zgodzic, skoro Sneijder na najwazniejszych pilkarskich turniejach blyszczal (czego dowodem sa wszystkim znane nagrody), podczas gdy Beckham potrafil calkowicie zawiesc (niefortunne MŚ 98, EURO 2004). Wreszcie Wes w druzynie narodowej okazal sie prawdziwym liderem, a Beckham mimo usilnych staran niczego nie zdobyl, chociaz byl lansowany jako symbol swietnosci Albionu. Naturalnie, Becks i Whiskey graja na troche innych pozycjach, wiec trudno porownywac ich dorobek stricte pilkarski (gole, asysty), ale wydaje sie, ze Sneijder nie stalby w tej rywalizacji na straconej pozycji. Coz, zone tez ma "ciekawsza" :P W ogole to jest ciezka rozmowa, bo pewnie na miejsce Anglika i Holendra znalazloby sie kilku, a moze kilkunastu lepszych... :D
Ostatnio zmieniony 4 gru 2011, 02:50 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Chuchu »

Chuchu pisze: Wszyscy mówią o Lewandowskim, że to "Polski Torres" ale ilekroć mam okazję oglądać jego mecz to gra bardzo przeciętnie :roll: Jak na zawodnika, który jest przymierzany do Napoli i Fulham to trochę mało :roll:
Hah, wypowiedź z lutego 2010 :D Albo tak się myliłem albo Robert tak bardzo się rozwinął :D
★Intero★
Posty: 238
Rejestracja: 24 kwie 2007, 10:03
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: ★Intero★ »

Widzisz Chuchu, jak łatwo można wystawić wizytówkę piłkarzowi na podstawie zaledwie kilku występów? :P
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: sampam »

...oby strzelil gola w finale Euro:D
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Blablarzynca »

Ale trzeba przyznać, że Lewandowski bardzo się rozwinął. Nie spodziewałem się, że ma aż taki potencjał, sądziłem, że może być średnim napastnikiem na skalę europejską, taki na 10 bramek w dobrej zachodniej lidze. W tym momencie Robert jest materiałem na topowego snajpera na świecie, ma jeszcze spore rezerwy.
all in the game, yo, all in the game
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: sampam »

Lewandowski trafil na idealne warunki w tym sezonie. Polskie otoczenie w BVB, kontuzja glownego konkurenta, no i wysokiej klasy gracze na innych formacjach. Zyc, nie umierac.1 Jezeli potwierdzi swoja dyspozycje w najblizszych 2-3 sezonach, to wowczas faktycznie bedzie hm..nowy Lato:D
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: magneto86 »

sampam pisze: Lewandowski trafil na idealne warunki w tym sezonie. Polskie otoczenie w BVB, kontuzja glownego konkurenta, no i wysokiej klasy gracze na innych formacjach. Zyc, nie umierac.1 Jezeli potwierdzi swoja dyspozycje w najblizszych 2-3 sezonach, to wowczas faktycznie bedzie hm..nowy Lato:D
Zgadzam się i dlatego powinien zostać w Borussi na przynajmniej jeden sezon, tam ma idealne warunki do rozwoju i potwierdzenia swojej wartości w następnym sezonie :)
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
thediabel450
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2012, 22:29

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: thediabel450 »

JAK TO WIDZĘ CO PISZĄ NA POCZĄTKU O ZANNETTIM TO MNIE TELEPIE,JPDR. CO ON ZROBIŁ DLA TEJ DRUZYNY, NIE JEST KPT. Z NICZEGO.KIBICUJE INTEROWI 6 LAT ,A NA ZANNETTIM POZNALEM SIE TAK ZE MOGE MOWIC ZE JEST WIELKI.UCZESTNICZYL W KAZDYM TRIUMFIE INTERU ... OGARNIJCIE LUDZISKA :>>>
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: peter0512 »

a gdzie ktoś pisał coś o Javierze?
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Lamatico »

thediabel450 pisze: JAK TO WIDZĘ CO PISZĄ NA POCZĄTKU O ZANNETTIM TO MNIE TELEPIE,JPDR. CO ON ZROBIŁ DLA TEJ DRUZYNY, NIE JEST KPT. Z NICZEGO.KIBICUJE INTEROWI 6 LAT ,A NA ZANNETTIM POZNALEM SIE TAK ZE MOGE MOWIC ZE JEST WIELKI.UCZESTNICZYL W KAZDYM TRIUMFIE INTERU ... OGARNIJCIE LUDZISKA :>>>
"NN"?
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: yoda79 »

Klinsi64 pisze: pomijając cały niezrozumiały dla mnie szum wokół Beckhama i jego żony(słabiutkiej piosenkarki) trzeba przyznać że był zawodnikiem klasy światowej(oczywiście w szczycie formy) na pewno na dzień dzisiejszy zająłby wyższe miejsce w historii piłki niż dajmy na to Sneijder ;)
Po pól roku odpowiedź,ale większej bzdury dawno nie czytałem.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Klinsi64

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Klinsi64 »

yoda79 pisze:
Klinsi64 pisze: pomijając cały niezrozumiały dla mnie szum wokół Beckhama i jego żony(słabiutkiej piosenkarki) trzeba przyznać że był zawodnikiem klasy światowej(oczywiście w szczycie formy) na pewno na dzień dzisiejszy zająłby wyższe miejsce w historii piłki niż dajmy na to Sneijder ;)
Po pól roku odpowiedź,ale większej bzdury dawno nie czytałem.
super wypowiedź ;)
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: tomiko85 »

Czy przeplacony i przereklamowany nie jest Coentrao?30 mln za tego grajka too much
Czorny87
Posty: 106
Rejestracja: 14 lis 2012, 04:01
Lokalizacja: Koźminek k. Kalisza / Mogilno

Re: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Czorny87 »

Ja myslę że przereklamowany i to mocno jest Real Madryt :) Uprzedzam, że nie kibicuje nikomu z Hiszpanii, ale patrząc na to co sportowo wyprawia Real , to od wielu lat jest wstyd .. Barca np. to marketing i sport, Real jak dla mnie tylko marketing .. No bo sory tyle ile tam kasy biegało, a nikt nie wpadł na pomysł , że kolektywu w tym jak pies napłakał ..
Godny fanpage dot. piłki nożnej i tego jak ją postrzegaliśmy w młodości.

https://www.facebook.com/pages/Tu-gra%C ... 825?ref=hl
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Baszczu »

Czorny87 pisze:Ja myslę że przereklamowany i to mocno jest Real Madryt :) Uprzedzam, że nie kibicuje nikomu z Hiszpanii, ale patrząc na to co sportowo wyprawia Real , to od wielu lat jest wstyd .. Barca np. to marketing i sport, Real jak dla mnie tylko marketing .. No bo sory tyle ile tam kasy biegało, a nikt nie wpadł na pomysł , że kolektywu w tym jak pies napłakał ..
Bardzo duża w tym wszystkim "zasługa" socios, którzy są chyba najbardziej wymagającymi kibicami na świecie. Oni nie chcą po prostu wygrywać, chcą wygrywać pięknie. Dlatego powstaje dodatkowa presja z otoczenia, które powinno pomagać, a w większości przypadków - przeszkadza.

Oni by gardzili potrójną koroną, jaką zdobył Inter, nie do pomyślenia by dla nich było wyjście z grupy LM z 9 punktami, jednobramkowe zwycięstwa z CSKA, a murowanie na Camp Nou potraktowaliby jak obraza i sabotaż. Liga? Co to ma znaczyć takie zwycięstwo w ostatniej kolejce po marnym 1:0 ze spadkowiczem ze Sieny? Chore myślenie...

A najdobitniej świadczy o tym fakt, że Mourinho pierwszy raz w życiu został wygwizdany przez własnych kibiców właśnie na Bernabeu.

Na pewno nie zgadzam się mimo wszystko z Twoim stwierdzeniem, czasami różnica między sukcesem a porażką to jedno kopnięcie piłki. Co gdyby Iniesta nie strzelił w 93' z Chelsea w 2009r? Co jeśli Ramos lepiej wykonałby karnego w 2012r? Real to jedna z trzech najbardziej znanych firm sportowych na świecie. Mimo, ze nie ma wyników na miarę potencjału mówienie że jest "mocno przereklamowany" jest krzywdzące.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Raffal »

ja osobiście nie widzę w tym nic złego że kibice oczekują od swojej drużyny "pięknego" zwycięstwa.
widzę natomiast coś złego w wymęczonym 1:0 z drużyną która ustępuję sportowo ale "naszym" kopaczom się nie chce zmobilizować....po 1:0 powinno się grać na 2:0 , 3:0, 4:0 i tego zazdroszczę kibicom Realu czy Barcelony....bo wtedy mecze warto ogladać do końca ....
Klinsi64

Re: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Klinsi64 »

dla mnie mocno przereklamowany jest...Inter i jego marka w Europie i na Świecie :)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: sampam »

Klinsi64 pisze:dla mnie mocno przereklamowany jest...Inter i jego marka w Europie i na Świecie :)
Jestem przekonany, ze przecietny kibic nie zalicza Interu do grona poteg europejskiego futbolu od 2 sezonow, Jakkolwiek kontrowersyjnie to nie zabrzmi, ale takie jest odczucie wielu osob, ktore znam.
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Re: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: cor72z »

Co do kibiców Realu Madryt:

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... i&id=42661

Klub natomiast przereklamowany nie jest. Jest potęgą, która na każdą pozycję kupuje po 2-3 piłkarzy za niebotyczne sumy, dzięki czemu utrzymują się w światowej czołówce i swoje też w historii wygrali. Po prostu mają kryzys w tej chwili, a taki może zdarzyć się najlepszym.
Czorny87
Posty: 106
Rejestracja: 14 lis 2012, 04:01
Lokalizacja: Koźminek k. Kalisza / Mogilno

Re: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Czorny87 »

Baszczu pisze:
Czorny87 pisze:Ja myslę że przereklamowany i to mocno jest Real Madryt :) Uprzedzam, że nie kibicuje nikomu z Hiszpanii, ale patrząc na to co sportowo wyprawia Real , to od wielu lat jest wstyd .. Barca np. to marketing i sport, Real jak dla mnie tylko marketing .. No bo sory tyle ile tam kasy biegało, a nikt nie wpadł na pomysł , że kolektywu w tym jak pies napłakał ..
Bardzo duża w tym wszystkim "zasługa" socios, którzy są chyba najbardziej wymagającymi kibicami na świecie. Oni nie chcą po prostu wygrywać, chcą wygrywać pięknie. Dlatego powstaje dodatkowa presja z otoczenia, które powinno pomagać, a w większości przypadków - przeszkadza.

Oni by gardzili potrójną koroną, jaką zdobył Inter, nie do pomyślenia by dla nich było wyjście z grupy LM z 9 punktami, jednobramkowe zwycięstwa z CSKA, a murowanie na Camp Nou potraktowaliby jak obraza i sabotaż. Liga? Co to ma znaczyć takie zwycięstwo w ostatniej kolejce po marnym 1:0 ze spadkowiczem ze Sieny? Chore myślenie...

A najdobitniej świadczy o tym fakt, że Mourinho pierwszy raz w życiu został wygwizdany przez własnych kibiców właśnie na Bernabeu.

Na pewno nie zgadzam się mimo wszystko z Twoim stwierdzeniem, czasami różnica między sukcesem a porażką to jedno kopnięcie piłki. Co gdyby Iniesta nie strzelił w 93' z Chelsea w 2009r? Co jeśli Ramos lepiej wykonałby karnego w 2012r? Real to jedna z trzech najbardziej znanych firm sportowych na świecie. Mimo, ze nie ma wyników na miarę potencjału mówienie że jest "mocno przereklamowany" jest krzywdzące.
Każdy ma swoje zdanie więc szanuję Twoje .. Może to wynika z tego, że nie lubię łykać kitow, które są pompowane m.in. przez media , a o pięknej piłce się czasami zapomina. Dlaczego Barcelona ma gwiazdy i gra tak że szczena opada i nie wymienia co sezon pół składu, dlaczego Barca nie niszczy wielu piłkarzy ? Mówisz, że Real jest w kryzysie .. Ten kryzys przypadkiem nie trwa od czasów ostatniego zwycięstwa w LM z ''tyci przerwami'' ?

Aaa i to nie jest napinka , ale co z tego, że Real jest znany ? Dla mnie Real to to samo co PSG , City .. Tyle że ma bogatszą tradycję .. Real dla mnie był do tych pierwszych wielkich transferów ..

Reasumując - nie neguje w 100% ale prawdziwy kibic tego klubu chyba wie , że tam łatwiej kase wysępić na transferach niż osiągnąć sukces sportowy w stosunku do włożonych $ ;)

P.S. Serce kibica i tak zostanie przy ulubionym klubie, w innym przypadku my kibice Interu moglibyśmy już wiele razy uciekać znaszego Mediolańskiego statku ;)
Godny fanpage dot. piłki nożnej i tego jak ją postrzegaliśmy w młodości.

https://www.facebook.com/pages/Tu-gra%C ... 825?ref=hl
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Shady »

Najbardziej przereklamowanym (i przepłaconym) piłkarzem niedługo może zostać Bale. Nie przypominam sobie anglika, który sprawdziłby się w Hiszpanii :)
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Kujon »

Shady pisze:Najbardziej przereklamowanym (i przepłaconym) piłkarzem niedługo może zostać Bale. Nie przypominam sobie anglika, który sprawdziłby się w Hiszpanii :)
A tu się nie zgodzę. Nie wiem czy oglądasz występy Tottenhamu i Bale'a, ale w każdym meczu ciągnie drużynę i nie raz zdecydował o wyniku meczu. Genialny drybling (swoją drogą prosty i skuteczny), genialny strzał z dystansu i ogólnie jeden z niedocenianych piłkarzy, dla mnie absolutne TOP3 na świecie. A czy wart takich pieniędzy? skoro za Lucasa, Pastore, Neymara i innych daje się grubo ponad 50 baniek to taka cena za najlepszego piłkarza w Anglii jest jak najbardziej na miejscu. A z Isco, C Ronaldo i Oezilem w zespole będzie miał pole do popisu.

http://estadios.pl/klip177,gareth-bale- ... ego-sezonu
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Mora »

Shady pisze:Najbardziej przereklamowanym (i przepłaconym) piłkarzem niedługo może zostać Bale. Nie przypominam sobie anglika, który sprawdziłby się w Hiszpanii :)
Z tymże, Bale jest Walijczykiem ;) Serio mówiąc, to rzeczywiście piłkarze z Wysp średnio sobie radzili w La Liga, Beckham coś tam grał, ale taki Owen czy Woodgate prezentowali totalny piach. Tak czy owak, nawet biorąc pod uwagę klasę Bale'a jest on wg mnie wart około 60 mln euro, skoro jednak Perez zamierza zapłacić 86 czy 90 milionów to jego sprawa.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Kubus »

Mora pisze:
Shady pisze:Najbardziej przereklamowanym (i przepłaconym) piłkarzem niedługo może zostać Bale. Nie przypominam sobie anglika, który sprawdziłby się w Hiszpanii :)
Z tymże, Bale jest Walijczykiem ;) Serio mówiąc, to rzeczywiście piłkarze z Wysp średnio sobie radzili w La Liga, Beckham coś tam grał, ale taki Owen czy Woodgate prezentowali totalny piach. Tak czy owak, nawet biorąc pod uwagę klasę Bale'a jest on wg mnie wart około 60 mln euro, skoro jednak Perez zamierza zapłacić 86 czy 90 milionów to jego sprawa.
Jak dla mnie nawet mniej, około 50 mln za tego piłkarza to już jest lekko przepłacona cena. Sprawa Realu na co wydają pieniądze, ale to okienko wydaję się być wyjątkowo nieudolne, żeby nie powiedzieć idiotyczne w wykonaniu Realu.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Shady »

Mora pisze: Z tymże, Bale jest Walijczykiem ;) .
Fakt, miałem napisać "Brytyjczyka" :)
Kubuś:) pisze: Jak dla mnie nawet mniej, około 50 mln za tego piłkarza to już jest lekko przepłacona cena. Sprawa Realu na co wydają pieniądze, ale to okienko wydaję się być wyjątkowo nieudolne, żeby nie powiedzieć idiotyczne w wykonaniu Realu.
Jest tyle wart ile ktoś za niego zechce zapłacić. Fakt, że dzisiaj żeby kupić przyzwoitego grajka to trzeba sporo przepłacić, szczególnie na wyspach gdzie za byle rezerwowego potrafią wołać po 10-15 mln.
Z drugiej strony jednak, nie sądzę żeby taki wielki klub z wielkim sztabem ludzi od marketingu, finansów i czego tam jeszcze nie mają wykładał taką kasę, gdyby nie mieli jakikolwiek przesłanek, że taki transfer się opłaci.
Kujon pisze: A tu się nie zgodzę. Nie wiem czy oglądasz występy Tottenhamu i Bale'a, ale w każdym meczu ciągnie drużynę i nie raz zdecydował o wyniku meczu. Genialny drybling (swoją drogą prosty i skuteczny), genialny strzał z dystansu i ogólnie jeden z niedocenianych piłkarzy, dla mnie absolutne TOP3 na świecie.
Taa, oglądam ligę angielską regularnie i wiem co koleś potrafi, przy czym taki zajebisty to na razie miał tylko jeden sezon. To trochę mało żeby płacić tyle za piłkarza po jednym bardzo udanym sezonie. Do tego patrząc na suche statystyki (21 goli i 7 asyst w lidze) to znajdziesz sporo piłkarzy w czołowych klubach Europy z podobnymi liczbami, a nikt nawet nie myśli żeby dawać tyle za nich.
ODPOWIEDZ