Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Willy34
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2005, 22:38
Lokalizacja: Lubartów

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Willy34 »

Piszcie tu o piłkarzach którzy są tylko chodzącmi reklamami!!!

:arrow: Mój kandydat David Beckham :twisted:
Forza Inter!!!
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: vahu »

Ja to nie rozumiem dlaczego tak czepiacie sie Beckham'a. Nie podlega watpliwosci ze jest jednym z najlepszych pilkarzy swiata, a jak gral w MU to byl u szczytu kariery. Jak sie do niego pchaja firmy zeby reklamowal ich produkty to dlaczego ma z tego nie korzystac?! Jak sie ma taka zone to trzeba miec i kase na "drobne" prezenty :wink: Osobiscie zazdroszce mu i kasy jaka ma i zonki hehe.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: mati »

Według mnie C. Zanetti, nei chodzi tutaj o komercje tylko o to, że wszyscy go wychwalają za... no właśnie za nie wiadomo co :roll: według mnie Cambiasso i Pizarro są od niego 2 razy lepsi
Citka

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Citka »

Ja mam to samo zdanie co Mati..... nie wiem...przecierz on jest cienki.... a Moratti i Mancini tak go wychwalaja..... nie wiem co w nim widza :|
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Slepy »

Rooney
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Szycha »

Van Der Vart swego czasu był takim piłkarzem :lol: Wiadomo Beckham, no i może Kosowski. Jak usłyszałem, że ma iść do Romy to się nieźle uśmiałem :lol:
hamsti
Posty: 125
Rejestracja: 3 lip 2005, 20:10
Lokalizacja: Jedlina z Lublina

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: hamsti »

Z polskich to Fabiański. Teraz może i dobrze broni ale jak wejdzie do poważnej gry to się spali tak jak na ME juniorów w tamtym roku (puścił gola z rożnego :lol: ). A z zagranicznych to Drogba który moim zdaniem nie pokazuje nic specjalnego
Obrazek
JEEEEEEEEEEEEST SCUDETTTTTO
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Richy »

Żurawski... i jego kariera Celta.
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Slepy »

OOOO Kosowski, zapomniałem o nim :lol: . Zaliczyl kilka dobrych wystepow z Lazio Parma i Barcelona i odrazu pomyslal ze sta sie drugim Ryan'em Giggs'em 8) . Dzis to marnota, która zabiera miejsce w pierwszej jedenastce Smolarkowi RP.
Willy34
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2005, 22:38
Lokalizacja: Lubartów

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Willy34 »

No zapomniałem o Kosowskim, Zanettim oraz naszym białym murzynie czyli Olim :twisted:
Forza Inter!!!
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Beckham

Post autor: Lombardinho »

Zdecydowanie Beckham
Amor Patriae Nostra Lex
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Slepy »

Olisadebe przereklamowany? Raczej "zajechany" przez lekarzy greckich, w pełni formy jest świetnym napastnikiem.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Nasir »

Beckham a zpolskich to Mila. jemu w calej karierze wyszedl tylko jeden strzal w meczu z Manchesterem City. po prostu nie moge patrzyc jak on kaleczy ten sport
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Willy34
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2005, 22:38
Lokalizacja: Lubartów

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Willy34 »

No może i zajechany lecz nieźle dawał ciała w meczach reprezentacji (po mś w 2002) tzn ostatniego gola w kadrze strzelił w meczu z USA na MŚ.
Forza Inter!!!
Paolo_
Posty: 254
Rejestracja: 30 sie 2005, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Paolo_ »

Myśle że Beckham, gdyby nie to że ma żone jaką ma to wątpie czy w Realu i reprezentacji był choćby pierwszym zmiennikiem. A poza nim to między innymi : Deco, Del Piero (kiedyś był świetny a teraz nic specjalnego), Totti, Kezman i wielu innych jak sobie przypomne to napisze
Obrazek
Anonymous

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Anonymous »

pkar pisze:Myśle że Beckham, gdyby nie to że ma żone jaką ma to wątpie czy w Realu i reprezentacji był choćby pierwszym zmiennikiem. A poza nim to między innymi : Deco, Del Piero (kiedyś był świetny a teraz nic specjalnego), Totti, Kezman i wielu innych jak sobie przypomne to napisze
Heheheh nie no nie mow mi ze Beckham gra tylko dlatego ze ma znana zone :lol: :lol: :lol: co to wogole ma wspolnego z gra w zespole? on jest bardzo dobrym zawodnikiem.... coprawda przejscie do Realu troche zaszkodzilo jego formie, bo gra na nizszym poziomie niz w MU, ale i tak jest dobry.... jego podania, wrzutki, wolne nadal sa jedne z najlepszych...
Kezmanovi poprostu nie wyszedl sezon w Chelsea.... tamtejszy styl gry mu nie odpowiadal.... on jest lisem poal karnego, a w Chelsea na bramki pracuje caly zepsol.... w PSV 2 latat temu strzelal jak na zawolanie.... w Atletico sie odnajdzie.
Deco.... w Porto wymiatal... za darmo nagrady najlepszego pilkarza nie dostal.... teraz gra troszke slabiej......
Del Piero..... poprostu jego czas juz minal.......nikt juz o nim przeciez nie mowi w takich superlatywach jak kiedys....
Paolo_
Posty: 254
Rejestracja: 30 sie 2005, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Paolo_ »

ShadY_FCI pisze:Heheheh nie no nie mow mi ze Beckham gra tylko dlatego ze ma znana zone
Ale dzięki rozgłosowi związanym z jego małżeństwie wyrobił sobie marke,nazwisko i teraz gdyby nie zagrał meczu w pierwszym składzie Realu albo Angli to krytyki kibiców i dziennikarzy w strone trenera nie było by końca. Dobra gra Beckhama skończyła sie w momencie przejścia do Realu,a teraz oprócz strzelanych od czasu do czasu (coraz rzadziej) bramek z wolnych nic nie pokazuje a uważa sie go wciąż za niewiadomo jakiego piłkarza...
ShadY_FCI pisze:Kezmanovi poprostu nie wyszedl sezon w Chelsea.... tamtejszy styl gry mu nie odpowiadal.... on jest lisem poal karnego, a w Chelsea na bramki pracuje caly zepsol.... w PSV 2 latat temu strzelal jak na zawolanie.... w Atletico sie odnajdzie.
tutaj może masz racje zobaczymy co pokaże w Atletico ale to zupełnie inny poziom niż Chelsea
ShadY_FCI pisze:Deco.... w Porto wymiatal... za darmo nagrady najlepszego pilkarza nie dostal.... teraz gra troszke slabiej......
Teraz gra o wiele słabiej a mimo to wszyscy go wychwalają
ShadY_FCI pisze:Del Piero..... poprostu jego czas juz minal.......nikt juz o nim przeciez nie mowi w takich superlatywach jak kiedys
Ale występuje w reklamach, dzieci co chwila ganiają w koszulkach z jego nazwiskiem chociaż nic ciekawego nie gra, dla mnie to jest przereklamowanie
Obrazek
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: klusek »

pkar pisze:Myśle że Beckham, gdyby nie to że ma żone jaką ma to wątpie czy w Realu i reprezentacji był choćby pierwszym zmiennikiem.
litosci...
myslisz, ze prawoskrzydlowych lepszych od Beckhama jest na peczki? nie sluchaj sie 'fachowcow', tylko ogladaj mecze. bo ci sami 'fachowcy' mowia, ze Samuel gral totalny piach w Realu. tylko jakos nie zauwazyli, ze po przyjsciu trenera z wyzszej polki, Samuel wrocil do dyspozycji z Romy.
Beckhama tez bym nie przekreslal. przy Luxemburgo pokaze swoje mozliwosci.
Anonymous

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Anonymous »

pkar pisze:Ale dzięki rozgłosowi związanym z jego małżeństwie wyrobił sobie marke,nazwisko i teraz gdyby nie zagrał meczu w pierwszym składzie Realu albo Angli to krytyki kibiców i dziennikarzy w strone trenera nie było by końca. Dobra gra Beckhama skończyła sie w momencie przejścia do Realu,a teraz oprócz strzelanych od czasu do czasu (coraz rzadziej) bramek z wolnych nic nie pokazuje a uważa sie go wciąż za niewiadomo jakiego piłkarza...
Beckham - Jak Victoria mogla mu nazwisko wyrobic jak przeciez nazywaja sie BECKHAM? Pozatym to nazwisko wszyscy juz znali dlugo przed ich malzenstwem... Beckhem swoja marke wyrobil sam.... razem z zona wyrobili ja jeszcze bardziej.... ale i tak przeciez nie dzieki zonie gra w realu....
pkar pisze:tutaj może masz racje zobaczymy co pokaże w Atletico ale to zupełnie inny poziom niż Chelsea
Kezman - Bedzie gral w slabszym klubie, ale rywali slabszych miec niebedzie, bo liga Hiszpanska nie odstaje poziomem od Angielskiej....
pkar pisze:Teraz gra o wiele słabiej a mimo to wszyscy go wychwalają
Deco - Wychwalaja go ogolnie... bo chcac czy neichcac dobrym pilakrzem jest, a ze ma slabsza forme, odnajdzie sie lub nie...
pkar pisze:Ale występuje w reklamach, dzieci co chwila ganiają w koszulkach z jego nazwiskiem chociaż nic ciekawego nie gra, dla mnie to jest przereklamowanie
Del Piero - Dzieci w koszulkach jego chodza bo poprostu go lubia.... tacy ludzie nazywaja sie fanami, wiesz kto to taki fan? osoba bedaca z danym klubem czy zawodnikiem nawet gdy ten straci forme i ebdzie slabiej gral.... Pozatym przereklamowany pilkarz oznacza ze mowia onim w samych superlatywach a tak naprawde jest slaby, a to ze gra w reklamach to zupelnie inna sprawa (nie jest przez to przereklamowanym pilakrzem :lol: ).

ps. ty chyba tak do konca nie wiesz co znaczy przereklamowany pilkarz......
Dexster

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Dexster »

Ja będe bronił Del Piero dla mnie to znakomity piłkarz i nie wiem co do niego macie ? tylko dlatego że gra w Juve ? :roll:

Żywa chodząca "Reklama" to jest dla mnie Beckham i tyle.
Dani666

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Dani666 »

Dexster pisze:Ja będe bronił Del Piero dla mnie to znakomity piłkarz i nie wiem co do niego macie ? tylko dlatego że gra w Juve ? :roll:

Żywa chodząca "Reklama" to jest dla mnie Beckham i tyle.
Del Piero był jednym z najlepszych kilka lat temu, teraz jest na poziomie Vieriego. :twisted:
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Szymon »

Davidek-cudowny wykonwawca 11. Jeszcze mozna dodać Freddiego Adu, bo mając taki wiek każdy go uwarza za najlepszego zawdonika młodego pokolenia (widziałem aprę jego filmików i się wcale nie dziwie). Ale to może sie negatywnie na nim odbić oby nie.
Obrazek
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Imrahil »

dla mnie? Totti! a z polakow? Niedzielan! zadnego bym nawet za friko nie wziol!!
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Roodeck

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Roodeck »

pkar pisze:
ShadY_FCI pisze:Deco.... w Porto wymiatal... za darmo nagrady najlepszego pilkarza nie dostal.... teraz gra troszke slabiej......
Teraz gra o wiele słabiej a mimo to wszyscy go wychwalają
:lol: :lol: :lol:
Jeden z najlepszych zawodników Barcy. Świetny w ofensywie i odbiorze, świetnie strzela z dystansu, znakomicie podaje, waleczny.
Gra słabiej :lol: Nie mogę :lol:
Anonymous

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Anonymous »

Roodeck pisze: Jeden z najlepszych zawodników Barcy. Świetny w ofensywie i odbiorze, świetnie strzela z dystansu, znakomicie podaje, waleczny.
Gra słabiej :lol: Nie mogę :lol:
NIe ma to jak odnowic temat sprzed jakiegos czasu... fakt teraz gra bardzo dobrze... ale w osttanim sezonei w Bacelonie zdarzaly mu sie liczne wpadki i slabe mecze... i wlasie to skomentowalem.... a nie aktualny sezon w ktorym fakt - Deco odnalazl sie...
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Szycha »

Ja też bronie Deco jak kolega z Barsy. W porto Deco był bogiem, cała drużyna patrzyła na niego. W Barcelonie już tak nie jest gra przecież obok Gulyego, ROniego i Etoo. Można jeszcze zauważyć, że Deco polepszył się w obronie . W Porto raczej nie miał za dużo zadań w destrukcji, a w Barsie Frank narzucił mu zadania obronne bo kto ma się cofać z wyżej wymienionych panów Roni , Eto .... :lol:
Roodeck

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Roodeck »

ShadY_FCI pisze: Deco odnalazl sie...
:lol:
Przecież on cały poprzedni sezon grał świetnie. Kiedy niby miał się odnajdywać :lol:
Wacik
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2005, 18:04
Lokalizacja: Kraków

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Wacik »

uwazam ze przereklamowani są Del Piero , Beckham i Robinho bo narazie nic w Realu nie pokazał z cytując jedną z gazet "Potrafił w pojedynkę zdobyć mistrzostw Brazyli "
Obrazek
hendrix

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: hendrix »

proste pytanie i prosta odpowiedź : beckham
no tak tego wieśniaka, szmaty przereklamowanej nie znoszę, yhhhhhhh!!!!!!!!!! mistrz fałszu i obłudy, kojarzy mi się z tym co najgorsze na świecie jak i w futbolu - po prsotu chodzące ścierwo, nie umie grać, a się mądrzy !

Robinho - ten gówniarz to mnie wnerwia momentami bardziej niż ktokolwiek !! ale nie bardziej niż pizda wyżej ! przyszedł do Realu a już myśli że jest większego formatu co Raul i Zidane razem !! mądrala zasrany...niecierpię pederasty zasrańca, glisty cholernego pasożyta

Ktoś wyżej pisał że Totti.....ok, ale ja uważam że TOTTI nie jest przereklamony...w przeciwieństwie do beckhama to on umie grać - tylko że jest porywczy i nie panuje nad emocjami i takie tam, ale jest poza tym w porządku
hendrix

Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: hendrix »

proste pytanie i prosta odpowiedź : beckham
no tak tego wieśniaka, szmaty przereklamowanej nie znoszę, yhhhhhhh!!!!!!!!!! mistrz fałszu i obłudy, kojarzy mi się z tym co najgorsze na świecie jak i w futbolu - po prsotu chodzące ścierwo, nie umie grać, a się mądrzy !

Robinho - ten gówniarz to mnie wnerwia momentami bardziej niż ktokolwiek !! ale nie bardziej niż pizda wyżej ! przyszedł do Realu a już myśli że jest większego formatu co Raul i Zidane razem !! mądrala zasrany...niecierpię pederasty zasrańca, glisty cholernego pasożyta

Ktoś wyżej pisał że Totti.....ok, ale ja uważam że TOTTI nie jest przereklamony...w przeciwieństwie do beckhama to on umie grać - tylko że jest porywczy i nie panuje nad emocjami i takie tam, ale jest poza tym w porządku

Add by Admin: Gratuluje znajomości słownictwa polskiego... :lol: nie jest to temat, gdzie możesz sobie swobodnie przeklinać i wyzywac, nawet jeśli go nie lubisz!
ODPOWIEDZ