Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Minister »

Lepiej nie wspominać ile problemów narobił naszej obronie..bo każdy widział.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
MatiInter
Posty: 187
Rejestracja: 23 maja 2008, 23:45

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: MatiInter »

problemy mozna robic...co z tego? jak licza sie tylkobramki. zgadzam sie z bihalem
Dumny po zwycięstwie, Wierny po porażce. FORZA INTER!!!
vieri32
Posty: 28
Rejestracja: 14 maja 2006, 17:19
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: vieri32 »

A propo Robbena to jesli wszystkie piłki szły by do Quaresmy to tez jakies 20% by wykorzystał tak jak robi to Robben. A Torres na mistrzostwach europy strzelil bramke w finale i kazdy sie nim podnieca a co bylo przed finalem? Torres albo nie gral albo gral słabo moim zdaniem nie dorasta do piet Vilii. I pamietajcie ze to jest forum i nie kazdy ma takie samo zdanie jak wy!!
snuffy
Posty: 131
Rejestracja: 1 wrz 2009, 07:55
Lokalizacja: Katowice

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: snuffy »

Torres zdobył zwycięską bramkę i został uznany piłkarzem meczu po tym poznaje sie wielkich zawodników, że w najwazniejszych meczach można na nich liczyc ( nie to co Robben który oddał mistrza Hiszpani ) a czemu milczysz o jego osiagnieciach w lidze Hiszpańskiej/Angielskiej no i jego wiek:) Kazdy może miec swoje zdanie nie tylko na forum, można tez mówic na czarne białe :)
http://www.youtube.com/watch?v=VHbucMOs ... re=related

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że Mancini dołączył do Milanu" - skwitował z przekąsem Portugalczyk.
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: pierwszyyeti »

Torres albo nie gral albo gral słabo moim zdaniem nie dorasta do piet Vilii.
Może dlatego, że Torres miał właśnie takie zadania taktyczne? El Nino świetnie gra bez piłki, wobec czego doskonale nadaje się do ściągania krycia i zostawiania miejsca drugiemu napastnikowi. Pomijam już fakt, że nazywanie przereklamowanym piłkarza o skuteczności (średnia bramek na mecz) większej niż Rooney, Drogba, van Persie etc. czyni niemal każdego zawodnika na świecie przereklamowanym z automatu.
I pamietajcie ze to jest forum i nie kazdy ma takie samo zdanie jak wy!!
Dzięki, będę pamiętał!
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: anett »

Ja bym powiedziała, że przereklamowany jest Ronaldinho... jego czas już chyba minął...
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Michal_fci »

Ja uwazam ze Bale zaczynaja za bardzo chwalic. Gra dobrze ale pisanie ze jest najlepszy nie tylko na swojej pozycji ale obecnie najlepiej gra na swiecie ( juz nie pamietam gdzie to przeczytalem ) to juz przesada.
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Serpente »

To samo mówi się o Di Marii ;/
Obrazek
CzornyPM
Posty: 6
Rejestracja: 13 mar 2011, 00:43
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: CzornyPM »

A wszystko kreują media , więc tak naprawde miarodajność talentu wielu piłkarzy może być wątpliwa. Jeśli ktoś zna się na piłce to nie łyknie, że dany piłkarz jest gwiazdorem przez duże G, lecz niestety piłką interesują się też osoby ,, mało świadome '' na których media żerują.

W ogóle skąd wzięło się powiedzenie - najlepszy na świecie. Nie możemy porównywać np. Pele z Messim, chociaż oboje grali na ataku, ale w innych czasach, z innymi graczami, pko innym rywalom. Może w niższej lidze brazilijskiej gra super talent, a Złota Piłkę zdobędzie , ktoś na siłę ( bądź znajdzie się w strefie nominowanej ) i gdzie tu sprawiedliwość ? Gadanie ,,najlepszy na świecie'' powinniśmy zostawić naszym małym dzieciom, a sami wraz z tymi ,,znawcami futboolu'' zająć się jego pięknem i rozwojem.

---

W chwili obecnej gdybym był pracodawcą napewno nie zatrudniłbym Kaki ( z zawodników o  których głośno w związku ze zmianą barw klubowych )
Inler
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2009, 22:45

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Inler »

Fabregas jest bardzo przereklamowany. Owszem, jest dobry, ale nie jest w stanie pociągnąć gry zespołu i na pewno nie jest wart 60 mln. W reprezentacji jest zwykłym rezerwowym (piątym w kolejności środkowym pomocnikiem).
It was the wicked and wild wind
Blew down the doors to let me in
Shattered windows and the sound of drums
People couldn't believe what I'd become
Principe
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2011, 10:56

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Principe »

Moim zdaniem przereklamowany jest Didier Drogba
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: InterNH »

Principe pisze: Moim zdaniem przereklamowany jest Didier Drogba
Nie zgodziłbym się.. Gdy jest w formie jest nie do zatrzymania.Ma wszystkie potrzebne napastnikowi walory:przyjęcie,szybkość,zimna krew,umiejętność gry w powietrzu,strzał z dystansu..
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: hQ »

Fabregas jak najbardziej, gość kompletnie spala się w najważniejszych meczach. Drugi to Di Maria, nie mogę gościa strawić, a wszyscy się nim jarają. Na wyrost też trochę oceniają Hamsika, ani razu nie widziałem świetnego meczu w jego wykonaniu (no może w pierwszym sezonie Napoli bo awansie z Serie B przeciwko Juve). Najbardziej przereklamowanym zawodnikiem jest chyba Messi. Tak, wiem, że jest naprawdę świetny, ale irytuje mnie że nawet jak strzela najzwyklejszego w świecie karnego, to wszyscy dostają orgazmu jak on to nie kopnął.
Futbolistka

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Futbolistka »

Dokładnie hQ ! Messi to sztuczny, wykreowany przez media zawodnik. Mina "boskiego Leo" w ubiegłym roku po meczu zakończonym 3:1 - bezcenna..;)  :-D Lay'som mówię NIE!
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Vancore »

Ejj Lay'sy sa dobre...
Obrazek
Obrazek
Futbolistka

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Futbolistka »

Odkąd zareklamowała je ta kukła - nie są:D
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Chuchu »

Yoann Gourcuff - jak dla mnie przereklamowany typ. W Milanie nie dawał rady, przeniósł się od Bordeaux i we Francji był gwiazdą ale po przenosinach do Lyonu w meczach Ligi Mistrzów, któe widziałem z jego udziałem zawsze zawodził.

Javier Pastore - nie wiem kim trzeba być, żeby żądać za niego 50mln € ale gość jest warty co najwyżej 10mln :|
qjaf

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: qjaf »

Kazdy z wymienionych pilkarzy mial jakies genialne zagrania, sezony itd. Uwazam natomiast, ze naprawde przereklamowanym (nie tak swietnym) pilkarzem byl i jest Beckham. Potrafi on dosrodkowac i wykonac rzut wolny. To by bylo na tyle...
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Lamatico »

Chuchu pisze: Javier Pastore - nie wiem kim trzeba być, żeby żądać za niego 50mln € ale gość jest warty co najwyżej 10mln :|
:o  :o  :o Nie wiem czy widziałeś choć raz grę Pastore, by porównywać jego wartość do tej Muntariego czy Marigi. Chłopak obdarzony genialnym prostopadłym podaniem i przeglądem pola.
Dla mnie powyższy komentarz jest jedną wielką sprzecznością z tematem!
Klinsi64

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Klinsi64 »

Pastore wart 10 mln? dobry żart :D a gdyby w Interze grał wart by był co najmniej 60 pewnie...
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Chuchu »

Dobra, może z tym 10mln przesadziłem ale bądźmy poważni, 50mln€ na jakie był wyceniany przez prezesa Palermo to też gruba przesada ;)
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Vancore »

Taka gadka w ogole ma sredni sens bo jak ktos jest wiodaca postacia w swoim klubie to prezesi tych klubow nie beda chcieli sie ich latwo pozbyc wiec wywalaja ceny z kosmosu, ktore sa czesto zupelnie nieadekwatne do wartosci gracza. Wiedza ze i tak bedzie chcial przejsc do mocniejszego klubu a z niewolnika nie ma pracownika wiec chca na tym jak najwiecej zarobic. To jest normalne dzialanie i widze w tym nic dziwnego.
Obrazek
Obrazek
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: pierwszyyeti »

Jezu, ludzie. Przereklamowany = nie tak dobry jak mówią, right? Więc nie Fabregas, nie Robben, nie Drogba, nie Pastore. Przykłady zawodników przereklamowanych to goście typu Gareth Bale - został mianowany Zawodnikiem Roku w Anglii zaliczając bodaj 3 asysty w sezonie ligowym i równie mizerną liczbę bramek. Walijczyk jest niesamowicie hajpowany przez media na Wyspach, mówi się o transferach wartych 60-70 mln funtów, ustawia w jedenastce świata etc. Tymczasem gość po jednym - wspaniałym co prawda - sezonie zgasł i teraz pół ligi angielskiej jest w stanie go nakryć czapą.

Gadanie o Fabregasie (najlepsze statystyki w Europie spośród "rozgrywających") czy Beckhamie kompromituje człowieka, który to pisze. Choć rzecz jasna kompromitacji nikomu zabronić nie można, to w przypadku Fabregasa możemy mówić raczej o niedocenianiu - z góry bowiem skazuje się kapitana Arsenalu na ławkę rezerwowych po jego ewentualnym transferze do stolicy Katalonii.
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Kaamilos1908 »

Wielu takich było ale mnie rozbawiło jak przeczytałem tu że Pastore to niby przereklamowany gracz... Świetny młody zawodnik grający w PSG obecnie w świetnej formie w czym niby jest komercyjny?? Dla mnie komercyjni byli piłkarze których coraz rzadziej widywałem na boisku  a coraz wiecej w reklamach napoji , szamponów wydających swoje kolekcje ciuchów , perfum itd to jest komercja....
*Fc Internazionale 1908*
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: sampam »

Kaamilos1908 pisze: Wielu takich było ale mnie rozbawiło jak przeczytałem tu że Pastore to niby przereklamowany gracz... Świetny młody zawodnik grający w PSG obecnie w świetnej formie w czym niby jest komercyjny?? Dla mnie komercyjni byli piłkarze których coraz rzadziej widywałem na boisku  a coraz wiecej w reklamach napoji , szamponów wydających swoje kolekcje ciuchów , perfum itd to jest komercja....
Beckham polaczyl komercje ze sportem, stal sie ikona mody. Natomiast jako pilkarz, gdybysmy go rozlozyli na takie podstawowe czynniki, to okaze sie, ze nie mial tak duzo do zaoferowania, jakby sie wydawalo.
Pastore? Przy obecnych cenach, to moze i jest wart 50 mln (i tak dla mnie to duza przesada).
Swego czasu byl taki pilkarz Mendieta, robil furore w Hiszpanii i Europie. Przeszedl do Lazio za niebotyczna kwote i wlasciwie skonczyl sie. Poniekad przereklamowany, niespelniony.
Ostatnio zmieniony 3 gru 2011, 16:22 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Raffal »

sampam pisze: Beckham polaczyl komercje ze sportem, stal sie ikona mody. Natomiast jako pilkarz, gdybysmy go rozlozyli na takie podstawowe czynniki, to okaze sie, ze nie mial tak duzo do zaoferowania, jakby sie wydawalo.
Pastore? Przy obecnych cenach, to moze i jest wart 50 mln (i tak dla mnie to duza przesada).
Swego czasu byl taki pilkarz Mendieta, robil furore w Hiszpanii i Europie. Przeszedl do Lazio za niebotyczna kwote i wlasciwie skonczyl sie. Poniekad przereklamowany, niespelniony.
Beckham był zajebisty co udawadniał w ManUtd , Realu czy pobycie w Milanie, dla mnie swietny prawy,środkowy pomocnik. Niech mi ktoś powie czego mu brakowało ?
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Adriano_forever »

Raffal pisze:
sampam pisze: Beckham polaczyl komercje ze sportem, stal sie ikona mody. Natomiast jako pilkarz, gdybysmy go rozlozyli na takie podstawowe czynniki, to okaze sie, ze nie mial tak duzo do zaoferowania, jakby sie wydawalo.
Pastore? Przy obecnych cenach, to moze i jest wart 50 mln (i tak dla mnie to duza przesada).
Swego czasu byl taki pilkarz Mendieta, robil furore w Hiszpanii i Europie. Przeszedl do Lazio za niebotyczna kwote i wlasciwie skonczyl sie. Poniekad przereklamowany, niespelniony.
Beckham był zajebisty co udawadniał w ManUtd , Realu czy pobycie w Milanie, dla mnie swietny prawy,środkowy pomocnik. Niech mi ktoś powie czego mu brakowało ?
Romansu
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: sampam »

Raffal pisze:
sampam pisze: Beckham polaczyl komercje ze sportem, stal sie ikona mody. Natomiast jako pilkarz, gdybysmy go rozlozyli na takie podstawowe czynniki, to okaze sie, ze nie mial tak duzo do zaoferowania, jakby sie wydawalo.
Pastore? Przy obecnych cenach, to moze i jest wart 50 mln (i tak dla mnie to duza przesada).
Swego czasu byl taki pilkarz Mendieta, robil furore w Hiszpanii i Europie. Przeszedl do Lazio za niebotyczna kwote i wlasciwie skonczyl sie. Poniekad przereklamowany, niespelniony.
Beckham był zajebisty co udawadniał w ManUtd , Realu czy pobycie w Milanie, dla mnie swietny prawy,środkowy pomocnik. Niech mi ktoś powie czego mu brakowało ?
Pogadaj z Bonkiem, to Ci powie. Mowil o tym w jednym z wywiadow w canal+. Zreszta to nie jest jedyna opinia. Nikt nie twierdzi, ze nie byl bardzo dobry, ale czy wybitny?
No romansow to mu pewnie nie brakowalo :lol2:
Ostatnio zmieniony 3 gru 2011, 17:41 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: hQ »

Beckham? Genialne podania, rzuty wolne. Nie jest typem zawodnika szybkościowego, co nie znaczy, że był jakiś przereklamowany. Dla mnie takim zawodnikiem jest Busquets. Mniejsza o to jaką do niego czuję nienawiść jak go tylko widzę. Nominowany do 11 FIFA, jest w 20-stce najwięcej wartych zawodników (śmiech na sali, szczególnie patrząc że z tego co pamiętam nie ma w tym gronie takiego zawodnika jak Ozil..).
Klinsi64

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Klinsi64 »

pomijając cały niezrozumiały dla mnie szum wokół Beckhama i jego żony(słabiutkiej piosenkarki) trzeba przyznać że był zawodnikiem klasy światowej(oczywiście w szczycie formy) na pewno na dzień dzisiejszy zająłby wyższe miejsce w historii piłki niż dajmy na to Sneijder ;)
ODPOWIEDZ