Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
winc
Posty: 1
Rejestracja: 9 mar 2010, 15:08

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: winc »

Etoo, Julio Cesar (niby ogromny gwiazdor a błędów robi od groma)
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Seba »

winc pisze: Julio Cesar (niby ogromny gwiazdor a błędów robi od groma)
No do Buffona jeszcze sporo mu brakuje.
Obrazek
Il Principe.
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2009, 00:38

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Il Principe. »

Wszedł, zaorał i tyle w temacie.
http://www.youtube.com/watch?v=J3J7qgR0_I0
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Helton »

A co myslicie o nowych gwiazdeczkach po mundialu?? NA mnie wrazenie zrobil nie jaki portugalczyk contreao koles kompletnie sie nie sprawdzil w Saragossie a na mundialu szczegolnie w meczu z hiszpania tworzyl akcje ofensywne wlasciwie potrugalia grala samym contreao z hiszpanami Inne Gwiazdy Khedira Ozil Mueller jak dla mnie khedira ewidentnie przereklamowany niewiem dlaczego tak bardzo chce mou do realu.
Czubinho
Posty: 56
Rejestracja: 14 lis 2009, 12:37
Lokalizacja: Radom

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Czubinho »

Zgadzam się z Khedirą, nic wielkiego nie pokazał. To że strzelił bramkę nic nie znaczy, iż wbić piłkę głową z takiej odległości nie jest trudno. Oczywiście Krystek, Messi. Co do Eto'o to gdyby kilku Kameruńczyków grało tak jak on w grupowej to do ćwierćfinału by się doczłapali.
IlCapitano

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: IlCapitano »

winc pisze: Etoo, Julio Cesar (niby ogromny gwiazdor a błędów robi od groma)
Juvek. Twój Dżidżi Buffon za to jest bezbłędny, prawda?
Mietson
Posty: 32
Rejestracja: 28 lut 2010, 13:13
Lokalizacja: Piaseczno

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Mietson »

Il Capitano: Myślę, że spieranie się o to czy Buffon, czy Cesar jest lepszy jest bez sensu, bo obydwaj należą do czołówki na swojej pozycji i nie da się tego jednoznacznie stwierdzić. Buffon ostatnio kontuzje łapie więc nie broni zbyt często a Cesar zaliczył raczej przeciętny występ na Mundialu.
Jak Wam nie pasuje mój podpis to co mam tutaj napisać? :P

Inter Merda, Forza Juve - teraz jest ok?
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: PepeBergomi »

★ Krwawy eM. ★ pisze:
FReeFonix pisze: Moim zdaniem Messi nic nie pokazał na tym mundialu ... , zmarnowac tyle sytuacji 100 procentowych i dalej byc uwazany za najlepszego pilkarza swiata ?!
Nic dodać, nic ująć.

Co ma takiego Messi? Szybkość.. ok, Technike... ok. I co poza tym. Po raz kolejny powtórzę.. Messi widzi prawdziwych obrońców i go po prostu nie ma. Gdyby miał grać w Serie A, czy PL to nie wiem czy byłaby taka ogólna podnieta tym karłem.
Wiesz Mirku nie do konca się z tobą zgodze , bo w LM Messi też rozgrywał świetne mecze a tam na wyższych szczeblach słabi obrońcy nie graja. Fakt w meczach z Interem nic nie pokazał , ale to tylko zasługa świetnej taktyki Jose i wspaniałej grze naszych obronców wspieranych przez defensywnych pomocników.
Co nie zmienia faktu że go nie trawie :x tak jak i samej Barcy. Ehh gdzie ta stara Barcelona bez nadętych i butnych gwiazdeczek myslacych ze sa pepkiem świata.
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: forzaragazzi »

Cesar jak na SWOJE możliwości sezon miał taki sobie (mam na myśli tutaj zwłaszcza dwumecz z Romą w lidze). Mimo to i tak zanotował parade roku broniąc strzał Messiego z 33 minuty w meczu na Camp Nou.
DiegoMilito22
Posty: 51
Rejestracja: 6 lis 2009, 21:43

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: DiegoMilito22 »

Cesar słaby ? To przypomnijcie sobie jak nam dupe uratował ( i rekord Mourinho) w meczu z United na GM.
Pader88
Posty: 29
Rejestracja: 7 cze 2010, 20:02
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Pader88 »

Największym rozczarowaniem był Rooney pokazał, że jeśli jest dobrze kryty to Anglia praktycznie nie istnieje.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Lamatico »

PepeBergomi pisze: Ehh gdzie ta stara Barcelona bez nadętych i butnych gwiazdeczek myslacych ze sa pepkiem świata.
Brakuje tych czasów z Rivaldo, Saviolą, Owermarsem, Cocu, Gio, Edmilsonem, Kluivertem, że o Figo i Ronaldo nie wspomnę.

Jak dla mnie przereklamowany jest oprócz C. Ronaldo :P Ribery. Troche nie wytrzymuje presji, większość się nim podnieca, a to zwykły przeciętny grajek.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: and1 »

forzaragazzi pisze: Cesar jak na SWOJE możliwości sezon miał taki sobie (mam na myśli tutaj zwłaszcza dwumecz z Romą w lidze). Mimo to i tak zanotował parade roku broniąc strzał Messiego z 33 minuty w meczu na Camp Nou.
O jejku :!: Słaby sezon bo w 2 meczach z Romą bronił słabo :( Ty poważny jesteś :?:
Obrazek
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: pierwszyyeti »

★ Krwawy eM. ★ pisze:Co ma takiego Messi? Szybkość.. ok, Technike... ok. I co poza tym. Po raz kolejny powtórzę.. Messi widzi prawdziwych obrońców i go po prostu nie ma. Gdyby miał grać w Serie A, czy PL to nie wiem czy byłaby taka ogólna podnieta tym karłem.
Dawno nie byłem tak dumny z jakiejś wypowiedzi Wengera (jestem kibicem Arsenalu), jak wtedy, gdy w wywiadzie dla Rzepy analizował słabą grę Messiego w el. do MŚ twierdząc, iż Messi jest najbardziej uzależnionym od murawy piłkarzem świata: gra idzie mu tylko wtedy, gdy murawa jest równa, odpowiednio zmoczona - wtedy stosuje swój rajd z piłką blisko nogi i idzie mu świetnie, zaś na polu kartoflanym Argentyńczyk rady nie daje. Zajrzałem w pamięci do wszystkich meczów Messiego, jakie widziałem, i muszę przyznać, że to idealna analiza.
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: dodo_IM »

Messi nie ma żadnego boskiego dryblingu, to prawda. Trzyma piłkę cały czas przy nodze szybko się poruszając. Ma jednak świetny przegląd pola i potrafi grać bardzo inteligentnie, używa mózgu w grze. Co do Wengera to Messi mu już odpowiedział w zeszłym sezonie jak Arsenalowi wklepał 4 gole. Jakoś wtedy jego piłkarze nie potrafili go powstrzymać, choć Wenger wiedział (niby) na czym polega jego magia. Za to nasi piłkarze zajęli się Messim :D
Ostatnio zmieniony 18 lip 2010, 16:34 przez dodo_IM, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: pierwszyyeti »

wiesz, weź pod uwagę, że akurat wtedy mieliśmy plagę kontuzji w obronie i na Messiego wypuściliśmy najwolniejszego, najbardziej żałosnego, najsłabszego obrońcę świata. na szczęście, "ten pan już nikogo nie pokryje", parafrazując ministra Ziobrę, bo kontrakt mu się skończył. :)
S3b
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2010, 22:30

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: S3b »

Messi. Wszyscy tylko "boski Messi, boski Messi..", to jest żałosne. Nie mówię, że nie umie dobrze kopać piłki, ale to wszystko to przesada. Widać było, co pokazał na mundialu. Tak jak ktoś wyżej pisał, jeśli nie ma Xavi'iego, Iniesty, to nie ma i Messiego. W meczu z Interem pokazał, jak wymięka przy dobrej obronie. Hah, a najśmieszniejsze jest to, że na MŚ wszyscy pokładali w nim nadzieje, nawet Maradona ustalił taktykę pod niego. Strategia podawać do Messiego, a on zrobi akcję, jakoś niestety się nie sprawdziła. Naprawdę irytuje mnie już to wszystko. Teraz w co drugiej reklamie występuje. Mogę się założyć, że za 2-3 sezony, już nie będzie "boskiego Messi'iego.

Niech nikt mi teraz nie wyskakuje z tekstami, typu: czy znam pojęcie przereklamowany. Dla mnie "boski Messi" jest przereklamowany, ale każdy ma własną opinię, ja też.

Tyle ode mnie. Pozdrawiam.
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: pierwszyyeti »

Ale akurat Messi akcje na MŚ robił i to całkiem nieźle mu szło. Klęska Maradony nie polegała na ufaniu w Messiego: dał mu przecież do pomocy Di Marię, Higuaina i Teveza. Klęska Maradony polegała na tym, że jego Argentyna grała jednym pomocnikiem, co wobec np. piątki pomocników niemieckich musiało się zakończyć katastrofą.
S3b
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2010, 22:30

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: S3b »

Messi robił dobre akcje? Nie powiedziałbym. Ale nawet jeśli, to nie wiele. Ja wcale nie mówię, że Argentyna poległa przez Messiego, tylko przez Maradone, bo postawił wszystko na Messiego. Chodziło mi jedynie o to, że wszyscy łącznie z Maradoną, wierzyli, że Messi, sam wywalczy puchar. Jednak wcale nie jest taki świetny, jakim go wszyscy nazywali. Nie wymieniaj mi tu ofensywnych graczy, bo ja mówiłem o pomocy, bez której Messi nie istnieje. Ja tylko mam swoje zdanie, którego nie zmienię.
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: pierwszyyeti »

Robił akcje i robił ich wiele aż doszli do spotkania z Niemcami, gdzie nie miał piłki, a jak miał to przy czterech-pięciu Niemcach. Nie lubię Messiego, ale akurat do jego występu na MŚ trudno się przyczepić. No, może najwyżej do skuteczności.
klinsmann
Posty: 21
Rejestracja: 16 mar 2005, 18:28
Lokalizacja: Małopolska

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: klinsmann »

Ktoś pisał, że Julio Cesar. Bzdura. Wskażcie mi lepszego bramkarza w Serie A. Tylko nie wyjeżdżajcie z Buffonem, bo wg mnie jego czas już dawno minął. Jest blady jak cały Juventus. Nie mówię, że jest przereklamowany, ale już bardziej do niego by ta etykietka pasowała, niż do J. Cesara. Choćby dlatego, że wciąż istnieje cała rzesza ludzi twierdzących iż jest najlepszym bramkarzem świata. Jak widać zatrzymali się w czasie parę dobrych lat temu. (kiedyś był najlepszy)
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: lena182 »

hmm....Julio? kto tak napisał :P

co do tego ze boski messi jest przereklamowany to się zgodzę... w hiszpani bramki strzela ale tam ogólnie zespoły raczej grają otwarta piłkę i skupiają sie bardziej na ataku messi jest szybki więc ma często przewagę nad obrońcami. inter wystawił szybkich a do tego silnych obrońców i messi już nie pograł... no MŚ to samo. Argentyna więcej zawdzięcza Tevezowi niż messiemu. A w ogóle to powinni sie tam w Argentynie cieszyć że wyszli z grupy bo z takim trenerem musiało być ciężko :P
Obrazek
vieri32
Posty: 28
Rejestracja: 14 maja 2006, 17:19
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: vieri32 »

Moim zdaniem na miano najbardziej przereklamowanego piłkarza na świecie zasługuje Torres!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Chuchu »

vieri32 pisze: Moim zdaniem na miano najbardziej przereklamowanego piłkarza na świecie zasługuje Torres!
A może mógłbyś jakoś uargumentować? Gość, który w zasadzie sam wygrywa mecze Liverpoolowi, jest jednym z najlepszych napastników na świecie jest przereklamowany? Tylko dlatego, że ostatnio jest bez formy?
snuffy
Posty: 131
Rejestracja: 1 wrz 2009, 07:55
Lokalizacja: Katowice

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: snuffy »

vieri32 pisze: Moim zdaniem na miano najbardziej przereklamowanego piłkarza na świecie zasługuje Torres!
Masz na myśli Fernando ?? w 80 meczach w anglii strzela 58 bramek, strzela bramke dająca mistrza europy, jest czołowym zawodnikiem mistrzów świata. Można nie kochać Hiszpani ale trzeba byc obiektywnym:/ Szybki, silny, skuteczny napastnik co więcej trzeba ??


Spożniłem sie z postem:(
http://www.youtube.com/watch?v=VHbucMOs ... re=related

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że Mancini dołączył do Milanu" - skwitował z przekąsem Portugalczyk.
Mietson
Posty: 32
Rejestracja: 28 lut 2010, 13:13
Lokalizacja: Piaseczno

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Mietson »

Z Torresem jest ten problem, że często łapie kontuzje. Jak gra, to z reguły prezentuje się świetnie (chyba, że ma nie do końca wyleczony uraz, jak na Mundialu). Myślę, że dobrze by mu zrobiła zmiana ligi, bo w Anglii jest bardziej narażony na agresywne wejścia i przez to dużo pauzuje. Na pewno nie jest przereklamowany.
Jak Wam nie pasuje mój podpis to co mam tutaj napisać? :P

Inter Merda, Forza Juve - teraz jest ok?
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: kachol »

Julio jest przereklamowany - słabo mi jak ktoś tak piszę, każdy bramkarz popełnia błędy, natomiast Cezar robi ich bardzo nie wiele i zawsze trzyma bardzo wysoki poziom (w tym sezonie tylko przez bardzo krótki okres na niego narzekałem, ponieważ bronił poniżej swego poziomu, ale każdy na dołek w sezonie, a on miał chyba z 2-3 mecze, w których nie bronił źle, tylko poniżej swoich możliwości).

Eto jest przereklamowany - chyba komuś brakło wyobraźni, Eto był gwiazdą Barcelony, jest ikoną Kamerunu,a w Interze gra bardzo dobrze, pomimo, że otrzymał inne zadanie niż typowe łowienie bramek, pokazał, że pracuje za trzech kiedy trzeba i strzela bardzo ważne bramki.

Messi jest przereklamowany - nienawidzę Barcelony z całego serca i wątroby i nerek, ale ten chłopak ma wielki talent i zrobił już tak wiele i wciąż robi, że twierdzenie, że nie zasługuje na zachwyty nad tym jak gra jest przesadą. Jest geniuszem, ale fakt jest też taki, że miewa gorsze mecze, których niektórzy nie widzą, ale pomimo wszystko moim zdaniem nie jest przereklamowany.

Przereklamowani natomiast na pewno są obecnie:

Ribery - wierze, że on wciąż decyduje o sile Bayernu jest bzdurą, gra bardzo przeciętnie, nie wiem kto jeszcze oferuje za niego wielkie pieniądze. Ma przebłyski, ale obecnie nie jest w czołówce na pewno.

Higuain - może się mylę, ale jak ja widzę jak on gra to robi mi się słabo. Jest bardzo nieskuteczny, nie wiem jak może jego kosztem Milito nie grać w pierwszym składzie Argentyny. Poza tym gra egoistycznie i o ile np. C. Ronaldo tak gra, ale często skutecznie, to on przeważnie po prostu marnuje akcje kolegów.

Robinho - nigdy nie uważałem, że jest dobrym zawodnikiem, poza tym nie wiem kto w nim widzi czołowego napastnika. Człowiek, który potrafi minąć bramkarza i jeszcze się wrócić ograć 3 obrońców i strzelić obok bramki. Może przesadzam, ale na pewno jest przereklamowany a do tego po prostu irytuje mnie jego osoba. Jego prymitywizm pozaboiskowy bije nawet Riberego czy Eto.

Ibrahimovic - człowiek ligi włoskiej, noszony na rękach za piękne bramki, pomimo koszmarnego charakteru. To świetny napastnik, ale nigdy nie spełnił oczekiwań jakie wobec niego miały zespołu. W Interze nie strzelał ważnych bramek, nie był liderem w ważnych meczach, w reprezentacji Szwecji nie błyszczał tak jak tego oczekiwali fani, w Barcelonie kiedy zespół nie gra pod niego stał się jedynie przeciętnym łowcą bramek, który obecnie będzie miał problemy z grą w pierwszym składzie. Jak na kolosalne pieniądze wydane na tego zawodnika to trochę za mało.
bihal
Posty: 51
Rejestracja: 28 lut 2008, 09:25

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: bihal »

Najbardziej przereklamowany wedlug mnie jest ROBEN. Czlowiek którym sie wszyscy podniecaja a on tak naprawde nic nie robi, gdyby wykonczyl piekne podanie chyba sneijdera to Holandia prowadzilaby z Hiszpania. jak dla mnie koles ma tylko jeden zwod na ktory sie wszyscy lapia i jest to poprostu niewypal
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Minister »

bihal jednym zaprzeczasz drugie.Mowisz,że jest przereklamowany żeby zaraz powiedzieć,że ma jeden zwód na ktory wszyscy lecą-gdzie tu sens?Gość wprowadził Bayern do finału CL a to,że nie wyszły mu mistrzostwa jeszcze nic nie przesądza.

Messi-yp strzela mnóstwo bramek w każdych rozgrywkach,przesadnie nie płacze jak CR,wnosi dużo do gry i ktoś mówi,że on jest przereklamowany.Lepiej już przemilczeć niż pisać coś takiego.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
bihal
Posty: 51
Rejestracja: 28 lut 2008, 09:25

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: bihal »

dokladnie na mistrzostwach pokazal jak sie nie powinno grac. poprostu druzyny nie dawaly sie juz tak robic jak w lidze.
popatrz ile bramek Roben strzelil a ile mnial sytuacji. Od takich piłkarzy wymagam jednak aby ciagneli gre caly czas a nie ze wyszedl Robbenowi mecz z MU
ODPOWIEDZ