Polska Ekstraklasa

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Ljarro »

Też wypier dalam z SB, wstyd udzielać się na stronie gdzie modem jest taki frajer.. Geeneralnie pozdrawiam reszte SB łącznie z Nasirem, widzimy się we Wrocławiu, przysięgam, że będę! Arrivederci.
Aliud est facere, aliud est dicere
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Adriano_forever »

Czarson pisze:
Adriano_forever pisze:
Czarson pisze:Nareszcie te całe zgody przydały się klubom a nie tylko garstce trzymających władze kibiców, którzy robią na tym pieniądze. Z czysto moralnego punktu widzenia gówno mnie to obchodzi. Zmniejszyłbym ilość zespołów w Ekstraklasie do 10. Reszta i tak albo nie ma pieniędzy by robić piłkę albo nie prezentuje odpowiedniego poziomu piłkarskiego.

@AF 1000min to według ciebie ponad 100godzin? :D Rozumiem, ze od tego dobrobytu w Krasnym mogło się trochę pozmieniać ale żeby zaginać czasoprzestrzeń? :D
Piekarz dobrze zwrócił uwagę na sb, że dałem o jedno zero za dużo. No niestety uroki pisania na telefonie.

Czarson a Ty jako stary i szanowany user powinieneś załapać że może być problem z za dużą ilością zer. Więc może szanownie zachowaj się jak człowiek a nie jak małpa i najpierw zapytaj a nie wyśmiewasz od razu. Po co ten tekst z krasnym? Ulżyło Ci? Pewnie nie raz waliłeś kuca na myśl o jogusiu czy serku wiejskim z Krasnego więc ogarnij dupe człowieku z z Piaseczna.
Kotku zbyt duza ilosc zer na tej stronie jest zaiste istotnym problemem, sam jestes tego przykladem, Przez to coraz mniej sie tutaj udzielam.

Nazywasz mnie malpa a po chwili piszesz w formie grzecznosciowej (''Ci'')...Prosze badz przynajmniej konsekwentny.

Nie jadam nabialu,

Skad wziales to Piaseczno? Nie chce sie znow zachowac jak malpa wiec zapytam. Kolejny raz badz konsekwentny w tym co robisz. Skoro oburzasz sie na zart z Krasnegostawu to czemu sam uzywasz w pejoratywnym sensie okreslenia ''czlowiek z Piaseczna''?

W sumie analizujac twoja wypowiedz mozna stwierdzic, ze ludzie z Piaseczna to malpy, Twoja wypowiedz zawiera blad logiczny, niestety.
Wystarczyło sprawdzić IP. Raczej z VPN nie korzystasz. Mniej się udzielasz? To akurat dobrze ;)
Czarodziej Czasu pisze:
Czarson pisze:
Adriano_forever pisze:
Czarson pisze:Nareszcie te całe zgody przydały się klubom a nie tylko garstce trzymających władze kibiców, którzy robią na tym pieniądze. Z czysto moralnego punktu widzenia gówno mnie to obchodzi. Zmniejszyłbym ilość zespołów w Ekstraklasie do 10. Reszta i tak albo nie ma pieniędzy by robić piłkę albo nie prezentuje odpowiedniego poziomu piłkarskiego.

@AF 1000min to według ciebie ponad 100godzin? :D Rozumiem, ze od tego dobrobytu w Krasnym mogło się trochę pozmieniać ale żeby zaginać czasoprzestrzeń? :D
Piekarz dobrze zwrócił uwagę na sb, że dałem o jedno zero za dużo. No niestety uroki pisania na telefonie.

Czarson a Ty jako stary i szanowany user powinieneś załapać że może być problem z za dużą ilością zer. Więc może szanownie zachowaj się jak człowiek a nie jak małpa i najpierw zapytaj a nie wyśmiewasz od razu. Po co ten tekst z krasnym? Ulżyło Ci? Pewnie nie raz waliłeś kuca na myśl o jogusiu czy serku wiejskim z Krasnego więc ogarnij dupe człowieku z z Piaseczna.
Kotku zbyt duza ilosc zer na tej stronie jest zaiste istotnym problemem, sam jestes tego przykladem, Przez to coraz mniej sie tutaj udzielam.

Nazywasz mnie malpa a po chwili piszesz w formie grzecznosciowej (''Ci'')...Prosze badz przynajmniej konsekwentny.

Nie jadam nabialu,

Skad wziales to Piaseczno? Nie chce sie znow zachowac jak malpa wiec zapytam. Kolejny raz badz konsekwentny w tym co robisz. Skoro oburzasz sie na zart z Krasnegostawu to czemu sam uzywasz w pejoratywnym sensie okreslenia ''czlowiek z Piaseczna''?

W sumie analizujac twoja wypowiedz mozna stwierdzic, ze ludzie z Piaseczna to malpy, Twoja wypowiedz zawiera blad logiczny, niestety.
Dokładnie Czarson, jakis pionek z krasnegostawu coś sapie, dupa wołowa, zero, nie wiem jakich słów mam jeszcze użyć. Taka pierdołą stroną dowodzi. Kur wa xDDDDD

Też wypier dalam z SB, wstyd udzielać się na stronie gdzie modem jest taki frajer.. Geeneralnie pozdrawiam reszte SB łącznie z Nasirem, widzimy się we Wrocławiu, przysięgam, że będę! Arrivederci.

NO W KOŃCU!! Tyle czasu o to walczyłem a teraz sam odchodzisz ;) Cóż za ulga!
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: kachol »

Szok na szycie również, przed sezonem na 99% wszyscy wiedzieli, że Legia będzie mistrzem no i jest mistrzem. Albańczyk robił dobrą robotę przez jakiś czas, ale niestety został zwolniony i cały plan poszedł w pizdu. Najwięksi wygrani sezonu na to pewno poza Legią, Arka i Jaga. Na pewno wkurwienie w Gdańsku solidne, bo nie dość, że Arka z PP to oni znowu bez pucharów.

Za rok również zagramy 37 kolejek, tylko bez dzielenia punktów. Czyli dalej będzie grupa spadkowa i kilka zespołów co mają dłuższe wakacje bo wejdą do grupy mistrzowskiej i spaść nie będą mogli, a znając ekstraklasę to będzie 5ptk dzieliło 8 pozycje od spadkowej.

Aha jakby ktoś miał wątpliwości w sezonie 2017/2018 na 99,9% mistrzem będzie ku zaskoczeniu wszystkich Legia.
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: pusiek »

Szkoda mi przede wszystkim Górnika i Lechii. Górnik z wiadomych przyczyn-jedyny klub Lubelszczyzny. Lechia za to miała pierwsza runde zajebista. Nie spodziewałem sie,że Legia to odrobi, jednak liczyłem sie,że Lechia może w pewnym momencie spuchnąć i to kosztem Lecha czy Jagielloni ale nie Legii. Szkoda,że to nie Arka spadła bo to byłby hit gdy pierwszoligowiec gra w LE. No ale sezon 2017/2018 bez Lubelszczyzny.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Mora »

Kolejne z rzędu mistrzostwo dla Legii, bez dwóch zdań w pełni zasłużone. Gdyby nie amator z Albanii 12 tytuł Legia zapewniłaby sobie dużo wcześniej. Brawa dla Jagiellonii za świetną postawę na przestrzeni całego sezonu i dla ich ultrasów za świetną oprawę na koniec sezonu :) Mi tam Łęcznej nie szkoda, jak się mają pałętać po nie swoim mieście, to niech lecą do I ligi i na własny stadion. Szkoda mi natomiast Ruchu, kolejna zasłużona firma może odejść w niebyt, Niebiescy nie dostali licencji na I ligę i prawdopodobnie zaczną od IV, a możliwe jest też podzielenie losów Zawiszy Bydgoszcz i start od "Serie B"...Cieszy natomiast powrót do elity Górnika Zabrze. Jakby nie patrzeć miejsce 14-krotnego mistrza Polski z 20-tysięczną publicznością jest w Ekstraklasie :)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: kachol »

W Chorzowie to będą teraz cyrki bo Ruch, żeby mieć szansę przetrwać musiał się utrzymać. Zaczną od nowa jak inne zasłużone kluby, ale nie wróże im powrotu do elity. Skończy się miejska kroplówka, o sponsorów będzie bardzo trudno. Wg mnie bez solidnego inwestora ta firma jest skazana na upadek i niebyt przez lata.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Skepta »

Carlitos Lopez z Wisly do Legii xDDD

co na to redaktor o nicku Carlitos Lopez?
Gość

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Gość »

Skepta pisze:Carlitos Lopez z Wisly do Legii xDDD

co na to redaktor o nicku Carlitos Lopez?
Tempo masz niesamowite.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Lopez »

Pango miliony razy na sb pisałem Ci jaki mam do tego stosunek. Nie chce mi się powtarzać.
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: FReeFonix »

Klinsi, weź mnie odbanuj bo ta Randama mi dała bana za nic, pozdrawiam
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: IlCapitano »

Polska Ekstraklasa? Rozwiązać, zaorać, posypać solą lub wapnem, a najlepiej jednym i drugim. Pieniądze zaoszczędzone przeznaczyć na budowę nowych dróg, torów kolejowych i remont już istniejących, na odbudowę przemysłu, na rolnictwo, na edukację, kulturę. Zrozumcie to w końcu błagam.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Imrahil »

IlCapitano pisze:Polska Ekstraklasa? Rozwiązać, zaorać, posypać solą lub wapnem, a najlepiej jednym i drugim. Pieniądze zaoszczędzone przeznaczyć na budowę nowych dróg, torów kolejowych i remont już istniejących, na odbudowę przemysłu, na rolnictwo, na edukację, kulturę. Zrozumcie to w końcu błagam.
Ależ on pojmuję. Oddałbym swój głos. Dodałbym jeszcze kilka kwestii.
Przede wszystkim całe te towarzystwo wysłać do uczciwej pracy. Ciągną wielkie, ciężkie pieniądze - znacznie przekraczające ich kompetencję. Pomyślcie sobie, ile zarabia lekarz, nauczyciel, strażak, policjant i wiele innych zawodów. A ile oni zarabiają ?! Pseudo kopacze co mają problem z poprawną wymową w języku polskim.To jest absurd nad absurdy i ta cała armia Januszy jeszcze dokłada z własnej kieszeni na ten cyk.
Powinni całkowicie to zamknąć. A samą ligę przenieść na poziom uniwersytecki. Inne pomysły też mile widziane, może być nawet liga szpitalna. Wyjebane w to. Grunt żeby kasa była przeznaczona na cele społeczne które mogą poprawić byt każdego z nas, a nie tylko tych autystycznych pokemonach kopiących piłkę.
Kiedy wy to kurwa w końcu zrozumiecie. Zaraz przyjdzie oczywiście jakiś obrońca januszkości cebulowej, i powie - że to lubi!. No dobra, każdy swoje lubi, tylko jaki to rzeczowy argument w porównaniu do całej wstępnej treści postu. Czekam.

Może takie osoby lubią być utożsamiane ze swoim realnym życie bycie przegrywem i kompromitacją ?!
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Kusy »

FReeFonix pisze:Klinsi, weź mnie odbanuj bo ta Randama mi dała bana za nic, pozdrawiam
Bierz odpowiedzialność za swoje czyny.
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: FReeFonix »

kusy pisze:
FReeFonix pisze:Klinsi, weź mnie odbanuj bo ta Randama mi dała bana za nic, pozdrawiam
Bierz odpowiedzialność za swoje czyny.
Jak nic nie zrobiłem to za co mam brać odpowiedzialność?
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Kusy »

FReeFonix pisze:
kusy pisze:
FReeFonix pisze:Klinsi, weź mnie odbanuj bo ta Randama mi dała bana za nic, pozdrawiam
Bierz odpowiedzialność za swoje czyny.
Jak nic nie zrobiłem to za co mam brać odpowiedzialność?
Oczywiście każdy jest niewinny, ja również siedzę za nic.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Dzyl »

Jak można oglądać w ogóle polską ligę? to jakiś masochizm , już wolę sobie obejrzeć taki meczyk np. Spal z Chievo
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Kusy »

Brawo Jaga! najtrudniejszy przeciwnik i sobie poradzili :) szkoda, ze to oni nie są mistrzami Polski.
CzarodziejCzasu

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: CzarodziejCzasu »

Wisła wyruchana oceń lopez na momencie
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Kusy »

Lopec nie rób glupstw. Życie się nie kończy na Wiśle, musisz być silny, niczym nie wiem kto.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Mora »

Nawet jeśli Wisła rzeczywiście spadnie do IV ligi, to spokojnie się odbuduje tak jak Lechia, Zawisza czy Pogoń. Kibicowsko w niższych ligach też nic nie powinni stracić, pojeżdżą trochę po Podkarpaciu i Lubelszczyźnie, zawsze jakaś odskocznia od ciągle tych samych stadionów w Ekstraklasie.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Stanislav Levy

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Stanislav Levy »

W ekstraklasie nie jeżdżą, to będą po wioskach jeździć, masakra jakaś...
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Kusy »

Święte słowa niestety
"Ze złych wiadomości – z krajów, które przez ostatnie trzy lata nie miały drużyny w fazie grupowej europejskich pucharów zostały już tylko Polska, Gibraltar, Sudan oraz Ekwador, przy czym te dwa ostatnie jak wiadomo w Europie nie są, co je trochę wstrzymywało. Mówiąc krótko, jesteśmy prawie najgorsi na kontynencie, a od bycia najgorszymi w stu procentach ratuje nas wyłącznie fakt, że nikt jeszcze nie zdecydował się na organizację turnieju outsiderów i dzięki temu może nam się jeszcze coś wydawać"
ODPOWIEDZ