Polska Ekstraklasa

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Piter »

Piter9702 pisze:Nieoficjalnie WaldemaR FoRnalik ponownie zostanie trenerem RUCHU Chorzów
https://www.youtube.com/watch?v=7fwxn1YK-sE
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Odet »

oficjalnie :)

źle zrobiono z Kocianiem, ale nikt inny nie mógłby go zastąpić.

Kocian z gów... zrobił 3 miejsce, teraz wyniki są adekwatne do kadry i "działaczyki" nie wytrzymały.

Dobrze że to chociaż Waldek, a nie jakieś trenerskie klowny.

Pozdr.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Hanys »

ale patrząc na to co zagrał Kocian jak trener, licząc punkty które w tym czasie zdobyły wszystkie zespoły, Ruch byłby na 4 miejscu w tabeli w obecnej chwili. Moim zdaniem był to najgłupszy pomysł świata wyrzucać go...
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Minister »

W Lechii go przygarniemy z radością ;)
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Hanys »

a są w ogóle takie pogłoski? bo ja słyszałem że wspominali coś o Slovanie. a z drugiej strony to słyszałem o Hajcie ale to przez to że kibice bardzo serdecznie na meczu go pozdrawiali :D
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Minister »

Cos tam kombinuja w jego kierunku.Ale najpewniej do przerwy zimowej zostanie tak jak jest.

Pozdrawialismy Hajte?Nieeeeee, jedynie skladalismy zamowienia na fajki ;)
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Hanys »

haha no można i tak :D
ja mam nadzieje że u nas będzie jak za pierwszej kadencji Waldka i też pójdą w górę, no ale ... pożyjemy zobaczymy.
a swoją drogą nie rozumie tego że Legia i Lechia mają naprawde mocne 11 i ławki a tu Górnik prowadzi. Lechia myślałem że będzie o majstra się biła i to ostro a tu krucho .
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Minister »

Jak glosi madre przyslowie "nie od razu Rzym zbudowano".

Najlepsze jest to, ze praktycznie nikt w klubie nie postawil w pierwszym sezonie wygorowanych celow.Uda sie do europejskich-spoko,nie?to tez nic wielkiego sie nie stanie.Ale mamy w tym kraju spinajacych dupy dziennikarzy, ktorzy sami nakrecaja cisnienie i aspiracje wokol druzyny a potem placz w co drugim artykule jaka to Lechia jest beee i feee.

Swoja droga zainteresowani pewnie slyszeli, ze nieciekawie dzieje sie w klubie z nowymi wlascicielami, co tez nie pomaga w tej sytuacji.Mam nadzieje, ze nie spotka nas to co za czasow Kuchara, ktory wydymal nas jak bura suke.Dzisiaj jest spotkanie z bylym juz prezesem(jednym z nas) i okaze sie w jak glebokie gowno wpadlismy.

Z bialo-zielonymi pozdrowieniami ;)
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: sempre_fci »

Ja natomiast myslalem ze Wisla mimo slabej lawki da rade dluzej postraszyc Legie... A tu zaraz po meczu ze stolecznymi strasznie spuchli...
Rustin
Posty: 81
Rejestracja: 8 lip 2008, 17:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Rustin »

Niestety nie dość, że ławka jest słaba to do tego Smuda nie ma jaj, żeby posadzić na ławce Brożka czy Stilicia, którzy są kompletnie bez formy. Z drugiej strony nawet jeśli pojawi się trener z zagranicy to zaraz piłkarze go wywalą, bo trzeba będzie zap... na treningach. Błędne koło.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Mora »

Ponad 21 tysięcy widzów oglądało pierwszy mecz Jagiellonii na nowym stadionie. Oby jak najwięcej takich obiektów w Polsce ,Szczecin, Katowice i Chorzów powinny być następne :)

http://oi58.tinypic.com/10pu5w5.jpg
http://oi62.tinypic.com/2vdgzno.jpg
http://oi58.tinypic.com/2j51j45.jpg
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Shady »

2-3 miesiące i wszystko wróci do "normy, tj. niecałe 10k jak wszędzie.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: sempre_fci »

A wczoraj Wisla sprawila mega neispodzianke. 5:0 na wyjezdzie z solidnym Gornikiem... Co oznacza ze dalej nie wiadomo na co ich stac :)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Mora »

Shady pisze:2-3 miesiące i wszystko wróci do "normy, tj. niecałe 10k jak wszędzie.
Wiadomo, że nie będzie takiej frekwencji co mecz, ale dobrze że takie obiekty powstają i nasza średniej jakości liga jest lepiej "opakowana" :)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
lara227
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2016, 17:32

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: lara227 »

:hahaha: :hahaha:
maksiu432
Posty: 8
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: maksiu432 »

Kiedy zaczyna się sezon 2017 ? Jestem bardzo ciekawy moze ktoś zna konkretną datę.?
Akcesoria do saun
elisz432
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2017, 15:38

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: elisz432 »

No chyba tak jak zawsze w marcu a konktetna data ? Jest w ogóle ustalona ?
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Hanys »

10.02.17 18:00 Ruch - Cracovia
matrioszka987
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2017, 13:49

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: matrioszka987 »

To dosyć nudny meczyk :P Kto faworyt ? :P
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: kachol »

Prawdopodobnie na dniach ostatnie gwoździe wbije się w trumnę Ruchu Chorzów i ten zasłużony klub zniknie z mapy piłkarskiej na dobre lata. Burdel jaki powstał w tym klubie jest niesamowity i słuchanie o patologiach jakie tam mają miejsce naprawdę może wręcz rozbawić. W sumie w Chorzowie nie ma już nic, został ino Ruch, teraz nie będzie Ruchu, ciekawe czy wystąpią o pozbycie się praw miejskich bo w sumie po co im.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: MiRas. »

kachol pisze:Prawdopodobnie na dniach ostatnie gwoździe wbije się w trumnę Ruchu Chorzów i ten zasłużony klub zniknie z mapy piłkarskiej na dobre lata. Burdel jaki powstał w tym klubie jest niesamowity i słuchanie o patologiach jakie tam mają miejsce naprawdę może wręcz rozbawić. W sumie w Chorzowie nie ma już nic, został ino Ruch, teraz nie będzie Ruchu, ciekawe czy wystąpią o pozbycie się praw miejskich bo w sumie po co im.

Eee jeszcze w Chorzowie jest ZOO... w sumie dwa, jedno na Cichej... ;) i Wesołe Miasteczko;) Zarządzanie Ruchu nadaje się do kabaretu, mentalność tam zatrzymała się gdzieś w połowie lat '90, przykro patrzeć, teraz jest tak źle, że I Liga nie będzie dla Ruchu kubłem zimnej wody, tylko wstępem do 2 ligi...
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: kachol »

Niespodziewanie Arka wygrywa w Lubinie i utrzymuje się w ekstraklasie. Szok i niedowierzanie w Łęcznej, że grająca dno i metr mułu na wiosnę Arka podniosła się w ostatniej kolejce by zdominować faworyzowanego rywala.

W Chorzowie rekordowo długi mecz, bo kibice postanowili pożegnać się godnie z ekstraklasą, piłkarze chyba się tak przerazili, że postanowili w 547 minucie strzelić na 1:2 a w 984 wyrównać. Coraz więcej wróbli ćwierka, że na Cichą zawita 4 liga, bo licencji ni ma, kasy z ekstraklasy nie bydzie, a istnieje ryzyko, że po tej kolejce Ruch będzie musiał jeszcze o jakieś 50 groszy sypnąć wincej, bo ola Boga stadion się jarnął. Niestety co bystrzejsze wróble zwracają uwagę, że nawet tych 50 groszy może nie być i te orły i sokoły co poszalały na koniec, mogą nie doczekać kolejnej ekstraklasy.

Reasumując mamy 2017 rok, samochody na prąd, telefony komórkowe mniejsze od cegły, a na rodzimym poletku wciąż zawiewa wiatr pięknych lat 90-tych. Pomimo, że wygląda to komicznie to gdzieś jest to lekiem na sentyment do starych czasów, bo od kiedy w PKP kible nie zaszczane, a wchodzi się drzwiami, a nie oknami tylko na boiskach pomimo kilku nowych stadionów czuć, że czas wcale tak nie zapierdala jak to by chcieli niektórzy... Niech żyje PZPN i ekstraklasa
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Adriano_forever »

Serio uważasz, że Arka ot tak o z dupy wygrała sobie z Zagłębiem 3:1? :D Było wiadome, że koledzy z Lubina dzięki sztamie nie spuszczą ligę niżej Arki. Nawet u buków były kursy 4 na Zagłębie więc to samo przez siebie mówi.

547 i 984 minuta? Oglądałem ten mecz ale żeby on duuużo ponad 100 godzin trwał to nie zauważyłem.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Czarson »

Nareszcie te całe zgody przydały się klubom a nie tylko garstce trzymających władze kibiców, którzy robią na tym pieniądze. Z czysto moralnego punktu widzenia gówno mnie to obchodzi. Zmniejszyłbym ilość zespołów w Ekstraklasie do 10. Reszta i tak albo nie ma pieniędzy by robić piłkę albo nie prezentuje odpowiedniego poziomu piłkarskiego.

@AF 1000min to według ciebie ponad 100godzin? :D Rozumiem, ze od tego dobrobytu w Krasnym mogło się trochę pozmieniać ale żeby zaginać czasoprzestrzeń? :D
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Lopez »

Adriano_forever pisze:Serio uważasz, że Arka ot tak o z dupy wygrała sobie z Zagłębiem 3:1? :D Było wiadome, że koledzy z Lubina dzięki sztamie nie spuszczą ligę niżej Arki. Nawet u buków były kursy 4 na Zagłębie więc to samo przez siebie mówi.

547 i 984 minuta? Oglądałem ten mecz ale żeby on duuużo ponad 100 godzin trwał to nie zauważyłem.
Rozumie Twoje rozgoryczenie,ale nie ma co roztrząsać meczu Arki z Zagłębiem.Twoi ulubieńcy mieli 37 kolejek żeby uniknąć spadku.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Adriano_forever »

Czarson pisze:Nareszcie te całe zgody przydały się klubom a nie tylko garstce trzymających władze kibiców, którzy robią na tym pieniądze. Z czysto moralnego punktu widzenia gówno mnie to obchodzi. Zmniejszyłbym ilość zespołów w Ekstraklasie do 10. Reszta i tak albo nie ma pieniędzy by robić piłkę albo nie prezentuje odpowiedniego poziomu piłkarskiego.

@AF 1000min to według ciebie ponad 100godzin? :D Rozumiem, ze od tego dobrobytu w Krasnym mogło się trochę pozmieniać ale żeby zaginać czasoprzestrzeń? :D
Piekarz dobrze zwrócił uwagę na sb, że dałem o jedno zero za dużo. No niestety uroki pisania na telefonie.

Czarson a Ty jako stary i szanowany user powinieneś załapać że może być problem z za dużą ilością zer. Więc może szanownie zachowaj się jak człowiek a nie jak małpa i najpierw zapytaj a nie wyśmiewasz od razu. Po co ten tekst z krasnym? Ulżyło Ci? Pewnie nie raz waliłeś kuca na myśl o jogusiu czy serku wiejskim z Krasnego więc ogarnij dupe człowieku z z Piaseczna.
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: pusiek »

Ale z szacunkiem do Jogusia, bo ja sobie chwale! Po co w ogole pisać o jakiejś niespodziance w Lubinie? Zagłębie od 2 kolejek miało zapewnione utrzymanie to co im zależało na spinaniu się w ostatnim meczu? Mając nóż przy gardle pewne było,że to Arka bedzie gryzła trawe a nie Zagłębie. A to,że kibice Zagłębia mogli sie przyczynic do porazki własnej druzyny to akurat jestem w stanie to zrozumieć, bo nie jest to dla nich byle jaka druzyna. Liga sie skonczyła. Ogromna szkoda Łęcznej, bo zawsze to jakiś klub z Lubelszczyzny.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: kachol »

Mój tekst miał charakter mocno satyryczno - ironiczny, ale widzę, że niektórzy chyba wzięli go za bardzo do siebie. Wydaje mi się, że był na tyle pisany dużymi literami i puenta była wystarczają jasna, aby to wyłapać. Bez spiny niepotrzebnej. Peace:)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Czarson »

Adriano_forever pisze:
Czarson pisze:Nareszcie te całe zgody przydały się klubom a nie tylko garstce trzymających władze kibiców, którzy robią na tym pieniądze. Z czysto moralnego punktu widzenia gówno mnie to obchodzi. Zmniejszyłbym ilość zespołów w Ekstraklasie do 10. Reszta i tak albo nie ma pieniędzy by robić piłkę albo nie prezentuje odpowiedniego poziomu piłkarskiego.

@AF 1000min to według ciebie ponad 100godzin? :D Rozumiem, ze od tego dobrobytu w Krasnym mogło się trochę pozmieniać ale żeby zaginać czasoprzestrzeń? :D
Piekarz dobrze zwrócił uwagę na sb, że dałem o jedno zero za dużo. No niestety uroki pisania na telefonie.

Czarson a Ty jako stary i szanowany user powinieneś załapać że może być problem z za dużą ilością zer. Więc może szanownie zachowaj się jak człowiek a nie jak małpa i najpierw zapytaj a nie wyśmiewasz od razu. Po co ten tekst z krasnym? Ulżyło Ci? Pewnie nie raz waliłeś kuca na myśl o jogusiu czy serku wiejskim z Krasnego więc ogarnij dupe człowieku z z Piaseczna.
Kotku zbyt duza ilosc zer na tej stronie jest zaiste istotnym problemem, sam jestes tego przykladem, Przez to coraz mniej sie tutaj udzielam.

Nazywasz mnie malpa a po chwili piszesz w formie grzecznosciowej (''Ci'')...Prosze badz przynajmniej konsekwentny.

Nie jadam nabialu,

Skad wziales to Piaseczno? Nie chce sie znow zachowac jak malpa wiec zapytam. Kolejny raz badz konsekwentny w tym co robisz. Skoro oburzasz sie na zart z Krasnegostawu to czemu sam uzywasz w pejoratywnym sensie okreslenia ''czlowiek z Piaseczna''?

W sumie analizujac twoja wypowiedz mozna stwierdzic, ze ludzie z Piaseczna to malpy, Twoja wypowiedz zawiera blad logiczny, niestety.
Czarodziej Czasu

Re: Polska Ekstraklasa

Post autor: Czarodziej Czasu »

Czarson pisze:
Adriano_forever pisze:
Czarson pisze:Nareszcie te całe zgody przydały się klubom a nie tylko garstce trzymających władze kibiców, którzy robią na tym pieniądze. Z czysto moralnego punktu widzenia gówno mnie to obchodzi. Zmniejszyłbym ilość zespołów w Ekstraklasie do 10. Reszta i tak albo nie ma pieniędzy by robić piłkę albo nie prezentuje odpowiedniego poziomu piłkarskiego.

@AF 1000min to według ciebie ponad 100godzin? :D Rozumiem, ze od tego dobrobytu w Krasnym mogło się trochę pozmieniać ale żeby zaginać czasoprzestrzeń? :D
Piekarz dobrze zwrócił uwagę na sb, że dałem o jedno zero za dużo. No niestety uroki pisania na telefonie.

Czarson a Ty jako stary i szanowany user powinieneś załapać że może być problem z za dużą ilością zer. Więc może szanownie zachowaj się jak człowiek a nie jak małpa i najpierw zapytaj a nie wyśmiewasz od razu. Po co ten tekst z krasnym? Ulżyło Ci? Pewnie nie raz waliłeś kuca na myśl o jogusiu czy serku wiejskim z Krasnego więc ogarnij dupe człowieku z z Piaseczna.
Kotku zbyt duza ilosc zer na tej stronie jest zaiste istotnym problemem, sam jestes tego przykladem, Przez to coraz mniej sie tutaj udzielam.

Nazywasz mnie malpa a po chwili piszesz w formie grzecznosciowej (''Ci'')...Prosze badz przynajmniej konsekwentny.

Nie jadam nabialu,

Skad wziales to Piaseczno? Nie chce sie znow zachowac jak malpa wiec zapytam. Kolejny raz badz konsekwentny w tym co robisz. Skoro oburzasz sie na zart z Krasnegostawu to czemu sam uzywasz w pejoratywnym sensie okreslenia ''czlowiek z Piaseczna''?

W sumie analizujac twoja wypowiedz mozna stwierdzic, ze ludzie z Piaseczna to malpy, Twoja wypowiedz zawiera blad logiczny, niestety.
Dokładnie Czarson, jakis pionek z krasnegostawu coś sapie, dupa wołowa, zero, nie wiem jakich słów mam jeszcze użyć. Taka pierdołą stroną dowodzi. Kur wa xDDDDD

Też wypier dalam z SB, wstyd udzielać się na stronie gdzie modem jest taki frajer.. Geeneralnie pozdrawiam reszte SB łącznie z Nasirem, widzimy się we Wrocławiu, przysięgam, że będę! Arrivederci.
ODPOWIEDZ