Korupcja w polskiej piłce !

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Jaszczu91 »

No Korona ma czas do 1 lipca aby wymyslec sobie karę! Pierwsza propozycja to -12 punktów i 100 tys. zl kary została odrzucona. Oby tylko nie skończyło sie degradacja ( ale o tym juz sie mòwi) bo nawet nie bedzie mial kto wejść do ligi. Znicz czy Podbeskidzie napewno nie dostały by licencji. Znicz by grał na Legii a Podbeskidzie pewnie w Wodzisławiu.
i po co to komu? juz wolę Koronę.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Jaro »

Jaszczu91 pisze: Znicz by grał na Legii a Podbeskidzie pewnie w Wodzisławiu.
W Wodzisławiu to już gra Piast i Polonia (jak dostanie licencje) i oczywiście Odra  :P!
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Mora »

Z tego co czytałem, to Koronę wypieprzą z ligi na zbity pysk, a Jagiellonię zostawią, ponieważ Jaga sprzedawała mecze, a nie kupowała :lol2: Jeżeli to prawda, to ja padam ze śmiechu.Z jednej strony dobrze, że Korona spadnie ,bo kara za korupcję musi być ,ale z drugiej strony szkoda, że wejdzie do ligi Znicz Pruszków, czyli kolejny klub z małego miasteczka, max. 2500 ludzi na stadionie ,a po roku i tak zapewne spadek o klasę niżej :/
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Globus »

Całym sercem liczę na degradacje Korony :) Mam nadzieje  że się nie zawiodę...za Koronę powinni moim zdaniem  Polonie Bytom przywrócić do 1 ligi
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Jaszczu91 »

Niby na jakiej zasadzie mieliby przywrócić Polonię? Chyba nie za tzw. ładne oczy. Liczę ze jeszcze nie raz pojadę na mecz Korony w ekstraklasie.Chciałbym jeszcze w tym sezonie ale czy mi sie uda? Wątpię. WD pewnie bedzie chcial degradacji, no bo skoro zdegradowali Zagłębie za 9 meczy czy tam nawet 4 to dlaczego mieli by oszczędzić Koronę... :-(
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Jaro »

Nie pytaj na jakiej podstawie ale nadzieje jeszcze mają http://www.90minut.pl/news.php?id=742564 Ja osobiście życzę im Ekstraklasy  :-D Zawsze bliski wyjazd  :P
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Mora »

Osobiście do Polonii Bytom nic nie mam.Bytomianie swoją grą zasługują na Ekstraklasę, a to że miasto nie chce wyłożyć kasy na stadion to nie wina piłkarzy ,czy kibiców.A tak swoją drogą to niezły cyrk z tą licencją dla Polonii :lol2: Tydzień przed startem ligi PZPN odbierze im licencję ,Polonia się odwoła i w dniu rozpoczęcia rozgrywek będzie mogła grać :lol3:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: dzielik »

Jaszczu91 pisze: Niby na jakiej zasadzie mieliby przywrócić Polonię? Chyba nie za tzw. ładne oczy.
Na tzw. ładne oczy to w dzisiejszych czasach można co najwyżej w pysk dostać. Polonia powinna dostać licencję od komisji odwoławczej od razu, bo już wtedy spełniała wszystkie wymogi (w przeciwieństwie do I instancji, tam nie był załatwiony stadion). Ale pan Sadowski w pojedynkę zdecydował, że Polonia Bytom ma długi, bo za późno złożyła raport o finansach. Problem w tym, że na pytanie, czy inne kluby też złożyły te raporty w terminie pan Sadowski milczy. Do tego ŁKS którego piłkarze strajkują, bo nie dostają pensji, a do klubu wszedł komornik, licencje dostał. No ale w końcu przewodniczący komisji odwoławczej jest prezesem Łódzkiego Związku Piłku Nożnej, więc chciałby, żeby Widzew grał w nowej pierwszej, a ŁKS w ekstraklasie. W Bytomiu tak naprawdę mało kto wierzy w przyznanie tej licencji, Komisja Odwoławcza liczy 5 członków, więc trzech musiałoby być za nami. Przewodniczący Sadowski odpada. Znając życie wejdą na to całe posiedzenie, pogadają o cyckach sekretarki, zagłosują przeciwko Polonii i po 10 minutach do domu...No ale trzeba wierzyć w cuda.
Mora pisze: Osobiście do Polonii Bytom nic nie mam.Bytomianie swoją grą zasługują na Ekstraklasę, a to że miasto nie chce wyłożyć kasy na stadion to nie wina piłkarzy ,czy kibiców.
Miasto wyłożyło na stadion ponad 15 mln złotych, tylko wiadomo, że jak coś musi być na teraz, to nagle wszystko drożeje...Już nie mówiąc o nieprzemyślanych działaniach zarządu w gestii budowy stadionu. Co nie zmienia faktu, że na dzień dzisiejszy Polonia wymogi spełnia.
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Mora »

http://90minut.pl/news.php?id=745239

Życzenie Globusa się spełniło, Korona została zdegradowana o jedną klasę rozgrywkową.W Ekstraklasie wystąpi zatem Znicz Pruszków, czyli mamy kojeną wiochę w OE...

O decyzji w sprawie Jagiellonii nie wiadomo jeszcze nic...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Jaszczu91 »

No dzielik musze przyznać ze jestes niezłym ekspertem od naszej korupcyjnej ligi.:-)
osobiście tez bym wolał Polonię bytom niz Znicza w ekstraklasie. Maja w miarę dobry stadion i wiernych fanów. W dodatku gra tam fajna ekipa jak na ich warunki. No i jeszcze Rafał Grzyb który przeszedł z Wiernej Małogoszcz, a to niedaleko mnie.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Filip© »

Czy Znicz awansuje nie wiadomo gdyż istnieje możliwość zmiejszenie ilości drużyn w Ekstraklasie do 14
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Globus »

Jaszczu91 pisze: No i jeszcze Rafał Grzyb który przeszedł z Wiernej Małogoszcz, a to niedaleko mnie.
Skąd Ty jesteś?  :P
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Omen »

Pewnie Znicz wejdzie do 1 ligi tylko jak ta liga będzie wyglądać od przyszłego sezonu?Te wszystkie afery korupcyjne na pewno nie wpływają dobrze na nasza piłkę krajowa
:szal:
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Jaro »

http://www.poloniabytom.com.pl/index.ph ... mid=6  Polonia z licencją! Teraz ciekawe co z terminarzem bo na Bogumińskiej mają grać Odra, Polonia, Piast.
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: dzielik »

Myślę, że terminarz będzie ten sam, tylko ewentualnie pozamieniają odpowiednio gospodarzy. Dni rozrywania meczy nie są jeszcze ustalone, tak więc nie powinno być problemu. Poza tym Polonia będzie grała w Wodzisławiu tylko przez ok. 2 miesiące
edit: Oczywiście Polonia wchodzi za Znicz w terminarzu
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Jaszczu91 »

Ja sie cieszę z tej decyzji.  Dlaczego Polonia nie bedzie grała na własnym stadionie? Przeciez w ubiegłym sezonie po remoncie w rundzie wiosennej grali u siebie.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Jaro »

Znowu tam jakieś problemy mają. To teraz Wodzisław Śląski stolicą Polskiej piłki  :-D! 3 drużyny w 1 mieście  :lol3:  :love: :szal:
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: dzielik »

Jaszczu91 pisze: Ja sie cieszę z tej decyzji.  Dlaczego Polonia nie bedzie grała na własnym stadionie? Przeciez w ubiegłym sezonie po remoncie w rundzie wiosennej grali u siebie.
Nie ma zadaszenia na 1000 miejsc, ale rozstrzygnięto już przetarg na wykonanie tej inwestycji, tak więc w optymistycznej wersji już na początku września Polonia będzie grała w Bytomiu
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Woo-cash »

Takie cyrki oczywiście tylko u nas w Polsce. Mimo wszystko również się cieszę że Polonia zagra w Ekstraklasie.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
matrix991
Posty: 22
Rejestracja: 26 maja 2008, 21:35

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: matrix991 »

Ja jestem z Bytomia tym bardziej się ciesze. Mam nadzieje, że wkrótce uporają się z tym naszym stadionem i zrobią to zadaszenie. Bo Raz się uda z tą licencją, ale już następnym razem niestety nie
chivu4
Posty: 25
Rejestracja: 20 kwie 2008, 18:47
Lokalizacja: Lubin

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: chivu4 »

a co powiecie o Zagłębiu?;]
Obrazek
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Ulis »

chivu4 pisze: a co powiecie o Zagłębiu?;]

KGHM Zagłębie Lubin – polski klub piłkarski z siedzibą w Lubinie.
Może być ?


A teraz do tematu. Szczerze? Ja to nawet nie wiem kto będzie grał w tym sezonie w pierwszej lidze. Nie wiem, nie wiem, nie wiem. Ciągle tylko mówią o degradacjach, powrotach, degradacjach, powrotach, aferach, pieniądzach, korupcji. Nic i piłkarzach i sporcie, czy transferach. To wszystko co się dzieje tu - w Polsce to jedna wielka pomyłka. Bukmacherzy to powinni pozamykać zakłady na wszystkie Ligi w Polsce. Żenada.
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: MiRas. »

PZPN sam z siebie robi pajaców i to tajemnica nie jest. Cieszy mnie obecnosc Polonii w OE, bo to klub zasluzony, byc moze nie jakis mocny w chwili obecne, ale z ambicja i checia do gry, to, ze klepia biede... coz, zdarza sie... IMHO nie jest to wyznacznik tego, czy klub powinien grac, czy tez nie. Maja takie srodki, by zwiazac koniec z koncem i grac to niech graja, a dziady z PZPN niech przejda do jakiegos zwiazku szachistow polskich lub cos takiego, bo z ich poczynan mozna nakrecic komediodramat.

A tak w ogole co z Panem Drzymalem i jego super mega hiper pomyslem polaczelnia Groclinu z Pogonia... ? Bo od 2 tygodni juz nie obserwuje tej blazenady...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Jaro »

Krwawy_eM pisze:

A tak w ogole co z Panem Drzymalem i jego super mega hiper pomyslem polaczelnia Groclinu z Pogonia... ? Bo od 2 tygodni juz nie obserwuje tej blazenady...
Z tego pomysłu Drzymała już zrezygnował jakiś czas temu. Teraz ma w głowie coś jeszcze gorszego  :/  http://sport.onet.pl/74319,1248692,1784 ... .html  Ja jestem w stanie zrozumieć fuzję Amici z Lechem ale to co pan Drzymała wyprawia to się w głowie nie mieści.

                                                                :inter: :love: :flaga:
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: MiRas. »

Nie czaje tego kolesia, totalnie nie czaje. Idzie po najmniejszej linii oporu... chce miec klub w wielkim miescie, to niech sobie go kupi i doprowadzi do tego stanu, a tak korzysta z tego co wywalczyl Groclin, tylko i wylacznie po to, by w nastepnym sezonie zarobic na Polonii duzo wieksza kase. A co z kibicami z Grodziska? Moze szanowny pan Drzymala zalatwi bezplatny dojazd do W-wy kibicom z Grodziska, ktorzy wspierali ten klub przez x lat. A Polonia W-wa nie lepsza... klub bez honoru, bez walki w I lidze... LOL! Z tego co zrozumialem Polonia polaczy sie z Groclinem, nazywac sie bedzie dalej Polonia, tylko, ze sklad bedzie iscie Groclinowy z zaledwie 4ema Polonistami, oprocz tego mecze beda w W-wie. Smiech na sali...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Lamatico »

Jak dla mnie takie fuzje nie mają sensu ze względu na wspomnianych przez Was kibiców. To tak jakby mój GKS zabrali do Łodzi i grali pod szyldem ŁKS, bo z Widzewem to jest nie do pomyslenia. Parodie w zarządzie, parodie w klubach, poziom co sezon spada w dół, a jesteśmy krajem, który zorganizuje Euro 2012... Groclin to dla mnie jeden z lepszych klubów ostatnich lat... Małe miasteczko, a zwyciężało Herthę, czy ManCity... Ilu znanych zawodników wyprodukował ten klub... Rasiak, Niedzielan, Mila, teraz Majewski...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Jaszczu91 »

Pan Drzymała sprzedaje Groclin Poloni. To znaczy pozbywa sie piłkarzy trenerów lekarzy itp. Nie sprzedaje tylko stadionu w Grodzisku. W nowej Poloni bedzie grało 6 zawodników starej.(Majdan,Bąk,Zasada,Mąka,Piątek,Kosmalski)
Teraz Drzymała chce zainwestować w futbol na Ukrainie!
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: dzielik »

Polonia Warszawa już na pewno zagra w Ekstraklasie, za to dzisiaj zapadła kolejna niezrozumiała decyzja odnośnie korupcji. Bodajże ostatnia instancja odwoławcza (Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim) zadycydowała, że Widzew Łódź nie zostanie karnie zdegradowany i zagra w nowej I lidze. Do tego odroczono decyzję w sprawie Zagłębia Lubin, co oznacza, żeprzystąpi do ekstraklasowych rozgrywek, po czym może się okazać, że zostanie zdegradowane (powtórzy się sytuacja Zagłębia Sosnowiec z poprzednigo sezonu) PARANOJA! Widzew się pluł i pluł o licencję Polonii i pewnie tą decyzją chcą uspokoić Bońka i spółkę, ale coś takiego nie powinno mieć miejsca. Jeszcze się okaże, że wepchnął Widzew spowrotem do ekstraklasy.
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: MiRas. »

Zagłębie weszło do Ekstraklasy, ale czyim kosztem? Arki? Bo to chyba najbardziej prawdopodobne, z kolei na oficjalnej stronie Arki, pisze, że dostali pismo od PZPN, ze będą na pewno grali w przyszłym sezonie w BurdelKlasie... więc może będzie w naszej lidze grało teraz 17 drużyn? Rotfl .. Wybaczcie Panowie, ale ja się już potraciłem i nie wiem teraz kto w tej Burdelklasie gra... jak można karać klub, degradować go, a na dosłownie chwilę przed rozpoczęciem ligi znów go upychać do tej klasy roz(g)rykowej,z  której wyleciał...
Ostatnio zmieniony 23 lip 2008, 15:37 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Jaro »

dzielik pisze: Odroczono decyzję w sprawie Zagłębia Lubin, co oznacza, że przystąpi do ekstraklasowych rozgrywek, po czym może się okazać, że zostanie zdegradowane (powtórzy się sytuacja Zagłębia Sosnowiec z poprzednigo sezonu) PARANOJA!
Z tego się akurat ciesz  :] lepiej dla Bytomian. Ciekawa sprawa z tym Zagłębiem, tyle czasu było na ponowne rozpatrzenie sprawy a leśne dziadki znów tego nie zrobiły  :x


http://pilka.pl/?state=sa&m=7&y=2008&mid=1&show=93157 to są dopiero jaja  ;( a już bilet mam w domu na Lech - ODRA  :/
Ostatnio zmieniony 23 lip 2008, 19:53 przez Jaro, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
ODPOWIEDZ